Alergie a homeopatie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lesni.vila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.09 22:01
alergie a homeopatie

dobrý den všem, tuto diskuzi zakládám, protože se s vámi chci podělit o svou skvělou zkušenost s homeopatiky. Můj syn byl silný alergik, jeho alergie se projevovali hlavně na jaře, kdy se začaly objevovat pyly..na alergologii nám byly předepsány léky na potlačení rýmy a dalších projevů alergie, avšak samotnou alergii neřešily (pouze tlumily). Svěřila jsem se kamarádce, že nechci své dítě neustále cpát chemií, tak mi poradila, ať zajdu k homeopatikovi. A udělala jsem dobře, když jsem ji poslechla. Návštěva homeopatika nám velmi pomohla. tak se vás ptám: pomohla homeopatie i vám a jak?

Reakce:
Marie Ž.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.6.09 04:39
alergie a homeopatie

dobrý den, alergie trápí celou naší rodinu, také už nás nebaví ládovat se prášky. Můžete mi doporučit nějakého léčitele?

Tomáš123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.11 09:05
Homeopatika

Ahoj,
vím, že asi toto téma nebude možná moc aktuální, ale přece jenom jsem se rozhodl vložit svůj tip do tohoto tipicku. Léčitele znám takže pokud bych chtěl tip a jsi z Brna není problém. Když tak napiš na email.

AAisha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.3.14 17:19
alergie a homeopatie

Ahoj
homeopatie mi také hodně pomohla a to již několikrát
hlavně na akutní stavy průjmu v cizině i u nás. A také na zánět moč. měchýře a ještě na spoustu dalších věcí nemůžu si ji vynachválit. :D

Honzovakacenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 11:35

U nás doma jsme alergici skoro všichni, až na manžela. Já mám alergii na roztoče, prach a nějaké pyly a děti na roztoče, plísně a kočičí srst. No je to u nás docela náročné. Naštěstí nemáme nějak extra silné ty alergie, jen se nám vždy spustí rýma. Teď jsem třeba narazila na tuhle " vychytávku":http://www.ozonovani.cz/ , tak to ráda vyzkouším, třeba nám to pomůže!

Mirka696969
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.22 23:52

Už několik let mám problém s alergii na šperky, tedy na materiály, ze kterých jsou vyrobené. Radili mi zlato a stříbro, ale ani jedno nemohu nosit. Moje paní doktorka na alergologii mi poradila, že v mém případě by měla být " chirurgická ocel":https://www.sperky-marre.cz/prsteny-s1419CZ to pravé. Koupila jsem si náušnice a po dlouhé době jsem spokojená.

Váš příspěvek