Zvětšení prostaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marta Sněhotová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.10 12:32
zvětšení prostaty

Dobrý den,
prosím Vás, ptám se za svého otce, kterému je 81 let,psychicky i fyzicky je na tom dobře, ale je již po několikáté po operaci prostaty. Momentálně má léky, ale začalo jej pálit, tak jsem mu nařídila vysadit jej. Má jít na operaci, ale lékaři to zvažují, takže sám neví co má dělat či jít na operaci či nikoliv.
Prosím, můžete mi poradit jak jinak by se zvětšení prostaty dálo léčit.

Děkuji a přeji hezký den.

Marta Sněhotová

Reakce:
Hanka.XY
71 příspěvků 19.8.10 14:20

Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici, proto je i průtok moči omezen a muži chodí často a moč odtéká pomalu. Pálení je nejčastěji způsobeno bakteriemi, které se mohou dostat ústím močové trubice. Protože je moč sterilní, normálně je vyplaví. U lidí se zvětšenou prostatou, kteří navíc málo pijí a tím pádem i málo vylučují, je určitá pravděpodobnost, že se zánět mohl dostat do vyšších etáží močové trubice a způsobuje pálení. Léky by to být nemělo a pokud byly vašemu tatínkovi předepsány, určitě pro to byl důvod a měl by je brát!!!!

Zajděte ale za urologem, ať tatínka kvůli pálení prohlédne.

Dr.House
622 příspěvků 19.8.10 14:23

To s těmi léky byl blbej nápad..měl by je hned začít zas užívat…i když s tím problémem…ale stačí to říct lékaři, který jej předepsal aby je změnil…popřípadně koukl na to pokud tam není zánět…

to pálení při močení je způsobené zužením prostoty, která je patologicky zvětšená.

léčba je jednoduchá: odstranění.

ano, existujou i jiné - třeba léčba farmaky, kteríé ale problém nevyřeší ale jen potlačí…na určitou dobu.
Operace by byla vhod, ale prognoza je asi špatná…

Dr.House
622 příspěvků 19.8.10 14:24

Bábino…nevíte nákej recept na prostatu? já se v těch bylinkách nevyznám tolik jako vy…

Bábina
1450 příspěvků 19.8.10 15:37
Prostata

Jako jsou ženské byliny na pomoc,při ženských problénech tak i muži mají svojí bylynu na problény mužské.A je zajímavé,že opravdu tato bylina pomáhá poze mužům.Staří bilinkáři tvrdí ,že je to chlap,postavený na hlavu.Je to málo známá Vrbovka malokvětá,ze které se pije čaj,Jedna lžička přelít čtvrt litrem horké,ne vařící vody a pod talířkem nebo poklicí necháme louhovat.Pije se 2X dnenně.Ráno 1 šálek na lačno,večer 1šálek půl hodiny před jídlemBylinky kupte jen v dobrém bylinkářství.Tato bylina je pro muže opravdové požehnání i když jí málo kdo zná.Můj pramen,kde jsem k ní přišla je Jeptiška svatá Hildegarda asi ze 16 století.A zatí celé ty věky bylina mužům pomáhá,ale opravdu jem mužům.Přeji hodně zdraví a hlavně odvahu .A pokud je tatínek jinak dobrý,tak věřím,že to půjde.Jen by jste se měla držet rady Dr.House a nechat tatínkovy léky vyměnit.Byliny pomáhají,podporují organizmus,ale zázraky neumí.Držím palse.

Lojza Vřídlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.11 08:37

Pane Pepo,nechápu proč to tajemství nezveřejníte.Dal jsem na místní kořenářku a musim přiznat,že to jde samo,s vrbovkou se to zlepšilo.Je mi 45 a když vedle mě stál důchodce,který bez problemu vypustil to co měl,tak jsem mu záviděl,on odešel a já tam stále tlačil se slzama v očích.Z té lékárny a reklam jsem vyzkoušel vše a nijak jsem nezpozoroval nějakou změnu,až na tu vrbovku,ale to jsem se dozvěděl až zde,tím bych chtěl bábině poděkovat.

pepa21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.11 10:01
Rád bych zveřejnil

Ahoj, rád bych zveřejnil, ale bohužel nejsme každý stejný a někdo jí různé léky a může se projevit nějaká reakce. Proto je potřeba individuální konzultace. Existuje výrobek který obsahuje koncentrát z Saw Palmetta koncentrát z kořene kopřivy který čistí močové cesty koncentrát jader dyňového semínka. Po 3 měsících je prostata ve stavu cca 17 letitého kluka. V lékárně jsou podobné výrobky, ale jsou ředěné v poměru 1:9 až 1:12. Proto je jejich účinnost tak slabá. Když se zeptáte lékárnice tak vám odcituje prevenci z krabičky 1-2 tablety denně a dlouhodobě (celý zbytek života). Účinnost je dost často jen pocitová.
Teď to budu řešit tatínkovi. Který byl vytahovat ledvin. kamínek. Je to chlap jak hora a řval jak děcko když mu hadičkou rozšiřovali močovody.
Pepa

Bábina
1450 příspěvků 17.5.11 11:29
Prostata

Pro Pepu 22
Udělejte si registraci aby jste měl soukromou stránku a zájemcům tady uveďte,že kliknutím na Vaší obálku se k vám dostanou,ale musí být také registrovaný a tam můžete radit i výrobky a všechno co víte a může pomoci.Proto ty obálky asi redakce dává.Potože tan příjdou jen vážní zálemci a i několikrát.

Lojza Vřídlo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.11 14:24

Pepo díky,snad se na Vás nebudu muset obrátit pro bližší informace,zatím to jde,ta vrbovka opravdu protáhne,ale prý se prostata ozve až po padesátce,z této informace radost nemam,když už o ní vím teď.Jinak nechápu u Vašeho otce to rozšiřování močovodu,kamínek většinou nejde snad z ledvin,já si to alespoň myslim,ale každý jsme jinak stavěný.Já už odrodil tři kamínky a vždy jsem se zmohl jen na to,převalovat se a skučet několik hodin na podlaze v kuchyni,lékařka mi poradila,že si mam vlézt do teplé vody a dala léky na bolest,kdyby zas někdy,dělají se mi z kyseliny močové,mam dnu a musí se držet dieta,ale prý se dělají ještě snad z velkého množství vápníku v těle,to si nejsem jistý,vím co je to za bolest,to by skolilo i slona i když ten kamínek by se za nehet vešel,kdyby se mi v tom měl někdo šťourat bez narkozy,to bych byl schopnej snad i někoho v afektu utlouct.

pepa21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.5.11 17:21
Kamínek

Tak kamínek má 4×7mm a jelikož má i prostatu tak má zúžené močovody.
Kameny se dělajíce věcí, ale hlavně v pití často a dlouhou dobu tvrdých minerálek. Minerálka je poměrně tvrdá voda a minerály v ní obsažené jsou anorganické. Tím je tělo těžce nebo vůbec nezpracovává. Ty se pak hromadí buď v ledvinách nebo vzniká kornatění tepen. Ve starším věku pak možné praskání žilek.
Na DNU bych asi taky věděl částečné rady. Ale to už je poměrně složitější způsob. Jak odvádět kyselinu močovou z těla.
Důležitá je životospráva.
Pepa

Bábina
1450 příspěvků 18.5.11 20:49
Prostata

Budete se divit,kde všude se kamínek může udělat.Ale na to je jediná rada,lékař a hodně pít.Podle starých receptů je vrbovka malokvětá určitě to nejlepší co z bylinek mohu nabýdnout.Chápejte,jsem žena a pomáhám hlavně ženám s jejich problémy.Ale je to moooc starý recept a obyvatelé klášterů to měli vymakané ,aby svým ovečkám pomohli.

Aneta80
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.8.11 18:16
Známému pomohly bylinky

Ahoj všichni, můj známý měl také problémy s prostatou. Hodně ho to trápilo, chodil na kontroly, výsledky se horšili a doktoři hrozili operací. Naštěstí narazil na poradnu, kde mu poradili přírodní kapičky, nevím, jak se to jmenovalo, ale po půl roce měl výsledky lepší a operace se ruší :-)

Jiří Antonín Votýpka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.12 04:40
Už i s vlastní zkušeností...

Prostata se zvětšuje s věkem. Zjednodušeně normálně v šedesáti je zvětšená u 50 % mužů, u osudesátiletých pak v 100 %!.Je to vlastně normální projev stárnutí. Problémem však je už diagnostika, když se provádí po přijatelnějších vyšetřeních série biopsií. Většinou se pak zjistí že jde o nádor, ať již zhoubný nebo benigní. I radikální operace ve většině případů nezastaví růst nádoru i metastázy. Jediné co operace dobře řeší přes mnohé komplikace je zlepšení průtoku moče z močového měchýře.
Preventivně a babsky jistě vrbovka (je jí všude dost) při začínajícím létě je to taková vysoká růžověfialová rostlina všude kde leží půda ladem. Navíc velmi účinné právě na karcinom a metastázy jsou všechna ovoce a zelenina červené barvy!
Mějte se, prostata žádná tragedie, prostě stárněme a máme to všichni jen někteří se jí nedožijí.

pepa21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.9.12 00:04
Zde jsou reference a zkušenosti

Ahoj,
zde najdete reference a zkušenosti lidí.
poradcezdravi.blog.cz
Pepa1 :mavam:

Gordonek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.14 22:02

Zvětšená prostata se dá léčit dárcovskou urinoterapií. Tahle přírodní metoda je při této nemoci velmi účinná.

Jiří Antonín Votýpka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.14 12:11
Zpomalení růstu a evoluce prostaty

V principu závisí velikost prostaty, případně její zbytnění a nakonec i karcinom prostaty závisí zásadně na výši testosteronu v organismu. V mládí je testosteron důležitý jako samčí - útočný, akttivistický a ochranářský hormon pro nutnost reptodukce a ochranu své rodiny, partnerky atd. Ve vyšším věku, hlavně tam kde je udržována vysoká úroveň tohoto hormonu má to negativní účinek na fyziologii prostaty.Je to anomálie. Stařec nebude mít kvalitní potomstvo, to že stimuluje obsah testosteronu pomocí potravin léků, nebo i fanděním vítězným sportovním týmům nebo vyvoláváním potyček ve kterých vítězí je neblahý stimul pro stárnoucí organismus. Stejně tak neadekvítní sexuální aktivita přivádí již zestárlou a částečně již neoplastií postiženou tkáň k nezdravé proliferaci. Cestou je naopak snížení množství testosteronu v organismu vyhýbáním se sexu, určitým postravinám, konfliktům - prostě aby stařec žil jako se patří jako stařec. A rada před odběrem krve na PSA antigen několik dní žádný sex, neboť právě sex umí dočasně zvýšit tento antigen který sledují naši lékaři při podezření na ca-prostaty.Test je již dávno v zahraničí považován za nespecifický ale víte na východě je to jinak, a ten kdo jej ještě vyrábí má zájem jej prodat. Žádné zoufalství jste víc než prodocenti spermií a produktů semenných váčků, nechte to mladým a´t se činní.

Antonen
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.14 06:26

Účinná prevence proti rakovině prostaty je pravidelná masáž prostaty a semenných váčků. Hojně se praktikuje v asijských zemích a proto je tam rakovina prostaty velice vzácná.

Mikkin
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 11:36
Doba léčby

Zdravím,
před asi dvěma týdny se mi náhle dostavil problém s močením - slabý průtok a bolest (pálení) při močení. Když na to koukám zpětně, tak problémy asi byly i dřív (trvalo mi déle než jsem to ke své spokojenosti dokončil, občas šlo pár posledních kapek do kalhot, atd.), ale postupovalo to pomalu a tak jsem tomu moc nevěnoval pozornost.
Začal jsem s lichořeřišnicí tinkturou a čajem z vrbovkya čajem z kopřivy. Problém pomalu ustupoval a asi po týdnu mi přišlo, že je to lepší než předtím. S lichoř. chci přestat po 14 dnech užívání, ale nevím, kdy skončit s vrbovkou?
Pro doplnění - je mi 49 let. Myslím si, že lichořeřišnice nebyla hlavním strůjcem ústupu výše popsaných potíží, ale celá rodina prodělala virozu a já, ač zvykem bývá opak, jsem slabými příznaky - rýma, kašel - trpěl asi 2 dny. A toto přičítám lichoř. a náhodě - že jsem ji právě bral. Ale, kdo ví?

Jiří K
7 příspěvků 18.4.15 17:24

Vrbovka se dá užívat dlouhodobě, dokonce je to vhodné, u kopřivy je dobré udělat po 3 měsících pauzu. Piju je taky, kombinuju ještě s Prostenalem.

peterjabb@email.cz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.15 23:19
Na prostatu beru Imunity a Goji

Pánové, také jsem měl dlouhodobé potíže s prostatou. Prostenal jsem také vyzkoušel, ale moc se mi to nezlepšilo i když jsem měl k tomu i vrbovku. Chcete vidět krátké video co jsem udělal nejdříve? Napište mi na můj mail, který mám v nicku a podrobnosti Vám zašlu. Jak se rozhodnete dále bude jenom na Vás. Ale mohu potvrdit, že došlo k výraznému zlepšení.

jarka.modra
47 příspěvků 20.9.16 15:48

Ahoj a nepremyslel jsi nad nejakou masazi prostaty, ted to delaji i v nejakych salonech muzou to mit v nabidce.

matej.mark
5 příspěvků 26.9.16 15:59

@jarka.modra cau to se mi zda talky jako dobrej napad, slysela jste o nejakem tom salonu trebav praze?

jarka.modra
47 příspěvků 27.9.16 10:25

@matej.mark no ja jsem se o to nejak nezajimala, jen jsem o tom slysela, ze je to mozny, ale na netu jsem nasla excelent masaze kde to delaji.

Luki Prostaťák
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.17 14:57
URINOTERAPIE JE NESMYSL

edit admin - odstraněna nabídka

paul13
7 příspěvků 23.4.17 18:11
Jelení cvik

Tzv. jelení cvik většina asi zná. Při jeho pravidelném provádění dochází
k masáži prostaty, zabraňuje hemeroidům, posiluje tkanivo pohlavních orgánů atd.
Donedávna jsem ho cvičil skoro pravidelně, ale jen tak 5 až 10× denně.
Před nedávnem jedna cvičitelka říkala v TV, že je třeba jelení cvik cvičit minimálně 300×
denně, aby cvik měl žádoucí výsledek. Tak to zkouším, nejlépe to jde ráno ještě v posteli,
ležím při tom na zádech a mám pokrčené nohy. Časem jsem se dopracoval k ranním 200 cvikům,
v rytmu - stáhnutí a výdrž 1 sec., potom 1 sec. uvolnění, znovu stáhnutí atd. Další cviky
provádím v průběhu dne, nejlépe v sedě - u počítače, TV apod. :)

praton
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.8.17 11:38

Dekuji za poslání posreobností

Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.19 16:35

Zdravím, prosím jaké máte zkušenosti s prášky na zlepšení erekce? přece jenom už mi není 20, a už jsem se několikrát cítil trochu trapně.

Karelholek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.19 17:09

Já jsem jich vyzkoušel opravdu hodně, ale jediné co mi ho zaručené zvedne, tak je Viamax, když si ho vezmu, tak můžu dovádět celou noc.

Martinsvodek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.19 16:08

Jak dlouho to pak vydrží? kolik to stojí? a kde jste ho koupil?

Karelholek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.19 10:30

Koupil jsem ho z eshopu supererekce.com, vydržím na něm celou noc akce, a to s velice silnou erekcí.

DanaJel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.19 22:53

Dobrý den, nevíte o nějakém přípravku na přírodní bázi k léčbě zvětšené prostaty pro mého muže? Je z toho celý nešťastný.

Anetka1010
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.8.19 20:32

Můj muž někde přišel na nějaký Lykopen, bere to tedy zatím krátkodobě, ale zlepšení pozoruje.

Jindra Otto
1 příspěvek 2.11.19 14:47
Prostero-nedůvěryhodný "lék"

Kdo by se nechtěl ochránit před nekrózou prostaty - na tom je založen marketingový plán a kampaň, která obsahuje informace, které vás mají přivést k objednávce potravinového doplňku s názvem PROSTERO. Nelze jej koupit jinak jak na dobírku, objednat pouze telefonicky, kde vás budou přesvědčovat, aby jste koupil nikoliv jedno balení za poloviční akční cenu 790,–Kč, ale tři, které jsou doporučeny pro zaručený účinek přípravku. Vyrobeno to má být v Izraeli, ale přijde vám balení „Manufacturer“ Riga, Latvia. Žádné informace o původu z Česko-Izraelské vědecké spolupráce, které by měly být zárukou unikátního složení obsahu ampulí. Více jak o léčbu a prevenci u prostaty tak jde o velký plán, jak na téma „léčení prostaty“ vydělat.

JirinaMichalkova
8 příspěvků 15.4.20 13:17

Píšu tento příspěvek za manžela. Nejdřív o tomto problému nechtěl mluvit ani se mnou, ale když v noci chodil už i 5× na záchod, tak jsem ho přemluvila a konečně jsme to vyřešili. Manžel zkoušel RED3, Prostamol i Prostenal a žádný z nich nefungoval tak dobře. U nás zabral perfektně přípravek www.uniprosta.cz U všech byly vidět nějaké pozitivní změny, ale tento zabírá ze všech nejlépe. Manžel vstává v noci maximálně 1 na záchod a někdy ani to ne. Říkal, že už ani necítí bolest při močení. Nejvíce to připisuji přírodnímu složení. Co jsem hledala na internetu, které bylinky pomáhají na prostatu, tak Uniprosta obsahuje všechny z nich. Stačí 1 tableta denně. Jediné negativum jsou asi trochu větší tabletky, ale to u takových produktů bývá.

Ladislav554
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.20 12:14

Dobrý den, mám problém s prostatou. Hledal jsem nějaké léky a našel jsem Regen50 Strong a Porstamol Uno. Vyzkoušel je už někdo a jestli ano, fungují?

Čestmír447
1 příspěvek 24.8.20 10:18
@Ladislav554 píše:
Dobrý den, mám problém s prostatou. Hledal jsem nějaké léky a našel jsem Regen50 Strong a Porstamol Uno. Vyzkoušel je už někdo a jestli ano, fungují?

Na prostatu bych osobně bral Regen50 strong. Je 100-procentně přírodní, což je pro mě hodně důležité.
:pankac:

Jindřich Kulhavý
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 12:21

Také bych se koukal po přírodních doplňcích stravy. Trápila mě zvětšená prostata a sáhl jsem po přírodním doplňku Uniprosta. Když se podíváte na složení https://www.uniprosta.cz/ tak obsahuje serenou, slivoň a kopřivu, což jsou bylinky o kterých se všude na internetu dočtete, že jsou na prostatu nejúčinnější.. Ještě existuje chirurgický zákrok, ale to bych nechal jako poslední možnost až po bylinkách.

Zeenad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.21 11:36

Dlouho jsem vybiral ktery pripravek na prostatu vybrat a diky nekolika kladnym referencim jsem zvolil Uniprostu. Musim souhlasit ze opravdu pomaha a ty bylinky tam nejsou jen tak pro krasu. Muj problem s castym mocenim ustoupil po nejakych 5 tydnech pravidelneho uzivani.

Váš příspěvek