Zvětšená mandle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dvoraa01
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.21 15:50
Zvětšená mandle

Ahoj, všechny vás zdravím, už 14 dní ležím s bolestí v krku. Začalo to z ničeho nic kdy mě začalo hrozně moc píchat nebo tlačit v levé mandli. 2 dny jsem to nechala a pak mi doktorka předepsala antibiotika. Týden jsem je brala a nic- nezabraly. Potom jsem šla k jinému doktorovi a ten mi udělal výtěr z krku- výsledek nepatogenní. Nakonec mi to nedalo, protože bolest stále pokačovala- naštěstí se změnilo to že v průběhu dne je mi už více méně dobře, ale vždy po probuzení ráno nebo brzy ráno mě silně píchá v krku a takhle je to každý den ráno co ráno odznova. Kloktám, dělám si zábaly, piju bylinkové čaje, cucám tabletky, beru Paralen, vše se zlepšilo ale nevyléčilo.
Nakonec jsem tedy šla ke krčnímu a ten se mi koukl do krku a řekl že tam také nic zvláštního nevidí a udělal mi opět odběry :D na které čekám až do pondělí…
Jen je mi prostě divné mít 14 dní jen nějakou virózu a v krku opravdu nic nemám. Žádné čepy, nic..mandle je tochu zvětšená a když si na ní sáhnu na krku tak to trochu bolí… Žádné jiné příznaky krom hrozné rýmy nemám. Ze začátku teda ještě že se mi motala hlava asi z nemoci a byla jsem hrozně unavená..ted už jen ta bolest v krku…

kdyby vás někoho napadlo co s tím nebo co by to mohlo být, byla bych moc vděčná za odpovědi, děkuji za rady a tipy!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek