Ztráta váhy a únava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fragileF
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.9.16 11:18
Ztráta váhy + únava

Dobrý den, je mi 30 let a posledních 6 měsíců jsem byla v zaměstnání velice vytížená. Bohužel jsem v souvislosti s tím zanedbávala i správnou životosprávu a zhubla jsem cca. 10 kg. Vážím 51 kg při 172 cm výšky. Momentálně se snažím přibrat.
Jsem neustále unavená, při veškerých činnostech překonávám svoje síly. Menstruace mi vymizela, před 14 dny jsem dostala vyvolávací injekci a krvácení se stále nedostavilo. Trápí mě i bolesti svalů, zimovřivost.
V posledních 2 týdnech se mi neustále motá hlava a pozoruji zhoršení svých mentálních schopností - dělá mi problém udržet pozornost, poskládat smysluplnou větu, zapomínám, apod. Tento stav se nezlepšil ani po týdenní dovolené. Nevím, zda jsem jen vyčerpaná, nebo zda by se za potížemi mohl stát i jiný zdravotní problém. Prosím o radu. Mockrát děkuji.

Reakce:
Andrej44
3 příspěvky 7.7.17 20:07

Ja mám podobný problém asi od detstva nič ma nebaví, je mi čím ďalej zima, nezvládam ani obsluhu stroja, bude to asi stresom. Ak sa tu nájdu podobní ľudia, môžete mi napísať na mail jan. f@azet.sk. Mám též sociální fobii. Díky

Mmonis78
47 příspěvků 14.12.17 10:56

Kamarádka to taky takhle měla, ale potom si zašla k doktorovi a ten ji doporučil antikoncepci po které přibrala, protože v tom jsou ty hormony, sice je pořád hubeňoučká, ale je to lepší

Váš příspěvek