Značkové nože

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sandruska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.20 20:35
Značkové nože

Ahoj, má tu prosím někdo zkušenost s Victorinox nebo Wüsthof noži? Doporučoval mi je známý, ale přeci jen bych se ještě radši poptala - víc hlav víc ví, jak se říká. Předem díky!

Reakce:
Sara Okouhalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.1.20 20:48

Za mě spokojenost, máme doma Victorinox na chleba i vykošťovací a na to, že už máme oba poměrně dlouho, nebylo zatím ani jednou třeba brousit a pracuje se s nimi pořád stejně suprově.

OlivieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.20 17:57

Já si na značky moc nepotrpím, takže vlastní zkušenost nemám, každopádně bratr pracuje v kuchyni a po zeptání hlásil, že jsou to značky velice fajn, poměr cena/kvalita nadprůměr - snad trošku pomohlo.

KarinOrlovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.20 18:49

Zdravím, já kupovala manželovi vloni k 50-ti nám tuhle Wüsthof řadu a mohl se zbláznit radostí https://profikuchar.cz/…dilu-9837200! Do teď si ji vychvaluje, takže u nás rozhodně zkušenost pozitivní.

Sandruska29
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.20 20:51

Ahoj ještě jednou! Mockrát děkuji za rekace a tipy, teď akorát kterou značku vybrat :-D Malinko jsem doufala v rozporuplnější odpovědi, ale co se dá dělat haha.

Anetka.petka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 18:45

Jsem opravdu spokojená s nožem z damaškové oceli, který jsem koupila z eshopu dellinger. cz
Mají dopravu nad 3 tisíce zdarma. Nože jsou tak ostré, že překrojí jakýkoliv kus masa jako nic. Mají velice velkou tvrdost oceli. Jen je nesmím dávat do myčky. Musí se očistit, a otřít hadříkem. Jsou ostré opravdu jako žiletka.

Váš příspěvek