Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7483 příspěvků 14.7.21 22:16
I ja vas chvalím

Pajo a Marci.

Pajo chces napsat zlatymi pismeny!!! Ze tvuj den D nastal12.7.? Kdy si naslapla novou cestu a hudeme te podpirat

Ja ted momental zeru cekuladu na nervy. Neni to prdel sudruhovia sestehovat do menšiho a redukovat ve i!!! Ja
:( hruza

veny07
88 příspěvků 15.7.21 09:49
@marc1234
Nerada bych tě zrazovala, ani netuším, jak jsi na tom teď :roll:
Ale počítáš s tím, že už to necháš jenom na těch zvykackach?
Jestli chceš pořád ještě champix, tak u něj musíš kouřit, aby začal účinkovat. Jinak je ti to k ničemu :nevim:
V každém případě držím palce :palec:
marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.21 16:22

Ahojte, takze najnovsie info z Pfizeru je, ze Champix bol preventivne stiahnuty z trhu a termin dostupnosti lieku nateraz nieje znamy. Takze fajciari zo Slovenska, mame smolu a mozme dalej pachat nase neresti :lol: Ale nie. Uz mi zostava posledna moznost a to zavolat kamosovi v Londyne ci by mi neposielal sem, nakolko tam je to bez predpisu, aj ked ma to vyjde drahsie ale nevadi. Lebo inak sa k tym liekom nedostanem.
Inak zuvacky by boli fajn, abstaky z nikotinu niesu. Ale to nutkanie fajcit je nenormalne… takze mi to vydrzalo den a pol

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.21 16:38

Žuvačky jsou na hovno :mrgreen: to víme.
Nech si poslat minimálně 3 plný balení (po56¨)to je na 3 měsíce

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 08:23

Ahojte, takze Champix je stahovany z celeho europskeho trhu a je na posudzovani EMA, kvoli objavenej karcinogennej necistote v lieku presahujucej normalne hodnoty (nitrosoamin).
Iba tak pre info :)
Nechcem tu zahltit forum o Champixe blbostami, skor to beriem ako forum ludi ktori povacsinou prestali fajcit. Preto sa chcem opytat, ma niekto skusenosti s liekom Defumoxan?

Kabas005
1013 příspěvků 20.7.21 18:45
@marc1234 píše:
Ahojte, takze Champix je stahovany z celeho europskeho trhu a je na posudzovani EMA, kvoli objavenej karcinogennej necistote v lieku presahujucej normalne hodnoty (nitrosoamin).
Iba tak pre info :)
Nechcem tu zahltit forum o Champixe blbostami, skor to beriem ako forum ludi ktori povacsinou prestali fajcit. Preto sa chcem opytat, ma niekto skusenosti s liekom Defumoxan?

Zdravím, je někde odkaz k vaší zprávě o karcinogenní necistotě v champixu a stahování z evropského trhu?

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.7.21 21:30

Tu je stanovisko vyrobcu
https://www.sukl.sk/…_07_2021.pdf

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 09:42

To je konec champixu. Dalo se to cekat. Ta " necistota" je jen záminka, doteď nevadila? :mrgreen: Problém je v tom, že champix je účinný a to oni(státy a tabákové korporaty) nepotřebují. Korak je pro stát dojmna kráva, cena krabičky cigaret je i s marží 20 kč, zbytek zchramstne stát :poblion: u nas cca 50 mld ročně. Ale to není hlavní příjem státu z drogy nikotin.
2/3 kuřáků ce nedozije 65 let. Platili si na duchod, ze kterého vyčerpají minimum,.zbytek zcizi stat :poblion: To je roční uspora nadochodech cca dalsich 150 mld.
Stát argumentuje, tim že má vysoke náklady na léčbu kuřáků. Nemá. Ty se plati ze solidarniho zdravotniho pojištěni, ktere nema s se statnim rozpočtem nic společného :jazyk: narozdil od socialniho pojištěni (zmíněné důchody), to neni od erarniho rozrozpočtu oddelene.

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 11:14

Este by som to nevidel tak cierno. Pfizeru ide tiez o prachy. Neviem sice ci sa tento problem tyka len teraz vyrobenych baleni, alebo na to dosli az teraz ze nieco take ich liek obsahuje. V druhom pripade by to problem uz bol.
Ale je to naozaj paradox ze cigarety s vyse stovkou preukazatelne karcinogennych latok, sa predavaju vsade bez obmedzenia, a liek s mierne prevysujucou hodnotou jedneho potencionalneho karcinogenu, nie. Aspon vidiet, ze kontrola liekov (a vakcin) je fakt prisna, a v niektorych pripadoch (hlavne v tej karcinogenite) neprevazi ani fakt stale vyssieho prinosu lieku nad rizikom.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 21:16

Ano, pfizeru jde o prachy až teprve v první řadě :mrgreen:. Jako každýmu. Právě proto musí být politicky korektní, protože s těmi státy co je drží kuřáci nad vodou teď uzavírá megasmlouvy na vakcíny o takových penězích, že se jim o nich dosud ani nezdálo ( např. Francie 2 mld. vakcín na 3 roky). A poslední co by si akcionáři přáli, je to že je vynechají z tendru jen proto, že budou škodit nějakým zapráskaným cháčkem :jazyk:

Milan B.
465 příspěvků 26.7.21 14:23
Ahoj

Nazdar parta. Ako vidím starí vlci sú aktívni stále. Tí ktorí si ma pametáte amoji 17 neúspešných pokusov. Dávam na známosť že cigarety už neriešim. Vďaka vám a tejto diskusii sú to už vyše 2roky čo som abstinent. Držte sa a cigaretám zbohom.
Kráľovná naša drž to tu naporiadku :mavam:

MilanFox
303 příspěvků 2.8.21 15:16
Ahoj fšem,

Gratulace fšem co měli jakákoliv výročí :kytka: a jsem rád že jsou zde nováčci. že je Champix nedostupný mě mrzí, protože je to dle mě jediný přípravek, který funguje.. Neznám nikoho kdo by přestal kouřit po žvýkačkách nebo jiných lécích či doplncích.. A naše královna je jediná, kterou znám, že nekouří po biorezonanci.
Držím vám palce.

Radulka52
7483 příspěvků 7.8.21 22:28
Krásny srpnový večer

Všem spolubojovníkům proti nikotinu :lol: :lol: :lol: :lol:

Konečně se dostávám na tyto stránky, naštěstí jste toho moc nepopsali.

Ano! Naše parta!!!, která prakticky začínala počatkem roku 2017 jen Husky a Svenda si mohou zapsat 2016 8o, pokracovala v tom, v čem byl smysl této diskuze. Sdílet podobné strasti :mrgreen:, líčit radosti a starosti, nechat si poradit od zkušenejsich, co uživali tento lék a prostě překonat absťáky a zavislost na nikotinu.
Champix byl jediný, co nabizeli na centru proti kouření - Králíková ( nevím, co by tomu řekla jako teď) třeba teď lobuje za vakcíny :mrgreen: :mrgreen:
Nemám teď čas si všechno přecist, co se týče karcinogenů léků ale opět dávám za pravdu starýmu vlkovi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo jo Husky je to tak.
Bratovi zo Slovenska velmi velmi gratulujem a doufám, že se ozaj zase objeví!!!
Taktéž jsem ráda, že i když se z naší party už moc o cigára nejedná, přesto se tu ukážou!!!
3 roky plus už opravdu cigarety vymazavá. Někdo si muze dát práska a nevrací se! Zrovinka jsem to řešila s řemeslníkem, no upravujem nový kvartýr, abychom se vešli ha ha ha na starý kvartýr koukám z okna :jazyk: tak su zvědavá, kdy bude naplněn buď pristěhovalci nebo dávkaři nebo já nevím :lol: :lol: čoudí mi to tady pod okny ale naštestí!!! Když už se uděla teplý večer, tak skrápne a musej mazat dom :lol: :lol:
Ale to byla jen odbočka, já patěím k těm, co ani práska!!! Ani jednoho!!!
TKže jsem čistá jako lilie :andel: :andel: :andel: :andel:
A děkuji Milanu Foxi!!!, že zmínil muj zpusob začatku nekourení!
No já jsem tomu v prvé řadě věrila a přesně se v pravý čas chytla této party a v té době nas naštěsti bylo požehnane! Tak když někdo selhal nastoupil další!
Zase všechny zmíním… Časem… furt ještě makám do večera a nevím kam ty kramy nacpat.
Ještě nemám vybalený ani anály :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: he he he a za tři týdny máme vyrazit do Bulharska na týden. Jako odměnu za ta trápení ale nevím jak to bude s tím pcr, wcr, výtery. Zuby nehty se bráním očkování tak polezu na imunologii sama sem zvědavá, co řekne pí doktorka. Doktori totiž uz svoje názory nevyslovuji a nebo velmi opatrně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a já sem svěřepí šakali. Jako v nekouřeni. To rači začnu chlastat ta čuča z vindy.
A bude po viru :lol:

Moc moc moc vás zdravím a marciho téz!!! Zkus hocičoa v prvej řadě domluv hlavě a přecti si toho alana carra nebo jak se jmenoval… Jak prestat kouřit… spočitej, kolik utratíš za cigára a coby sis mohl doprát. Mně fascinujou ty socky ve Výměnach manželek, jak bečej na prachama ale v hubě cigáro! Děti jedi rohłiky s nejlevnejsími parky ale cigáro halt musí bejt!
Ano stát se kapsuje! Tak proč by chtél mit v tomhle deficit a presně! Kurák se statisticky dožije max 70 no jen ta Bohdalka se jaksi vymyká :lol: :lol: :lol: ale ta je věcná :mrgreen: jako Bartoška :mrgreen:

Dobrounoc princové a princezny z Main! Apropo, už byl nějdo za humny naší republiky???

Pište :lol:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.21 13:45
Radulko

Ja cigara nevymazal a namlouvat si, že jo neni dobrý. Dost lidí do toho spadlo po letech abstinence, protože si mysleli, že se jim už nemůže nic stát. :mrgreen: a stalo se a teď si drbou palice, jak byli blbí. :jazyk: Zajímavý je, že jich dost začalo po 8 letech.
Vakciny tu rozebirat nebudu, ale kdo nema protilatky tzn. neprodelal to ani nema včelku, tak je docela pruserovej :mrgreen:
Na stavbě jsem v tom udělal poradek. Kdo to neprodelal ani nemel vakcinu nemůže delat pode mnou. Takovyho člověka neznám a muze jit dělat pod jinyho stavose na jinej most. Do tydne meli vsichni johnsna, do jednoho i posledni ukacko jako samoplatce :palec:
Jinak mimo me okolí je to kazdyho věc.
A kestli si nekdo mycli, že je to diskriminace odpíračů, tak nechť si políbi prrdel. :jazyk:
Já se zas nenechám diskriminovat, tim že budu muset dela s lidma, keri jsou infekcne rizikovi

Radulka52
7483 příspěvků 8.8.21 22:48
ŁHusjy chápu

Absolutne ale prakticky jaem musela vycálovat 7000 na odstraneni neustále rymy. Nedoslýchani, motáni, unave hrozne, nestabilite, proste nasledky covidu a prdali mne akurat kortikoidy i na plice. Az po komeopatikách se cizim lepe. Precijenom uz nejšem tak vyhaslá a z ka dám stehovani!!! Pred nimi ani náhodou, musela sem si lehnout. a bojim se uorimně kjakej sajrajt do tebe prdnou, kazdé tělo je original… jdu na imunologii tak uvidime…
Ja tedy teď nemela na mysleni o cigárach ani prd! Zeru cokoludu a o cas jako ted flak uzenymhi No ji sem v pjdeli. Budu muset se zase dat na králika????Tak dobroz uzeny sezrany :P

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 10:26
Radulko

Seš echt jihočeská, se z toho vyhrabes :palec: babo.. ;) :P
Proto mám z toho svinstva větší strach než z cigar. Ta svině zaútočí na nejslabší misto a je to tak zákeřny, že to vypada, jako by to memělo lo umělou inteligenci. :mrgreen:
Doktoři jsou ztoho mimo misu. Lidi zachraňují domaci oxigeneratory, jeden ma od nas pujceny známá 38, zdravá, štíhlá, nekuracka, ale po těžkým covidu. Bez toho dejchatka by to nedala, ma permanentni zapal plic :mrgreen: doktorum je to fuk. Stejně nevědí vubec nic. Ani ji to za uplatu nepujcili domů, jak puvodne slibovali. Normálně ji ta hovada odepsala :jazyk: :jazyk:
Delam všechno co mi veli zdravy rozum, abychom to ja a moje rodina nedostali.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.21 10:26
Radulko

Seš echt jihočeská, se z toho vyhrabes :palec: babo.. ;) :P
Proto mám z toho svinstva větší strach než z cigar. Ta svině zaútočí na nejslabší misto a je to tak zákeřny, že to vypada, jako by to memělo lo umělou inteligenci. :mrgreen:
Doktoři jsou ztoho mimo misu. Lidi zachraňují domaci oxigeneratory, jeden ma od nas pujceny známá 38, zdravá, štíhlá, nekuracka, ale po těžkým covidu. Bez toho dejchatka by to nedala, ma permanentni zapal plic :mrgreen: doktorum je to fuk. Stejně nevědí vubec nic. Ani ji to za uplatu nepujcili domů, jak puvodne slibovali. Normálně ji ta hovada odepsala :jazyk: :jazyk:
Delam všechno co mi veli zdravy rozum, abychom to ja a moje rodina nedostali.

Radulka52
7483 příspěvků 9.8.21 22:03
Husky

Jasné!!! A na druhou stranu se nedivím… Jednou čas ukáže, mozná se lecos vysvětlí a nebo taky ne.
Jako třeba tento champix! jestě jsem nezkoumala podrobnosti. O covidu a o očkování je toho taky hodně. Zatím moji přibuzní a dcera se dala očkovat, i když to prodělali, takže uvidíme. Dceři nebylo dobře a bojí se teď druhé vakcíny.
Já jsem sama opravdu zvědavá, co mi na imunologii řeknou. Zda mám tak vytvořený protilátky jako skrz tetanus, páč sem po aplikaci tehda ochrnula ale… už tam byla borelie, ale na tetanus uz nemusím do smrti 8o 8o
Prostě uprímne to sem sdělím, i když je to o nekouření :mrgreen: :mrgreen: dneska to rychle zamaznu nebo zase nabourám lednici a sežeru uzený. Se fakt z toho pos…samozrejmě, že 8 kg zase zpet bože o muj bože :andel: :lol: :lol: :lol:
Tak sobrou noc vsichni dobří rodáci :mavam:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.21 12:55

Tak ať Ti to na tý imunologii dopadne a máš protilatek za tři pfitzery :mrgreen: ato nejméně ;)
Jinak repelenti mají smůlu champix není a nebude v celé eu :poblion:
Dalo se to koneckonců čekat. Jsou povolena jen neúčinná opatření, jediný co funguje zakazou. :mrgreen: :mrgreen: kralikova může zavřít krám

veny07
88 příspěvků 20.8.21 08:09

Je to tu nějaké mrtvé :P Tak já se alespoň poplácám po zádech :mavam: Rok a 2 měsíce bez cigár :dance:

Blažula
157 příspěvků 22.8.21 19:02
gratulace pro paní vedoucí :-)

A já plácám Radulce k xx výročí, sobě taky…a všem posílám vonavé pozdravy :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7483 příspěvků 28.8.21 08:47
Vážení a milí

Moc moc moc moc moc děkuji za gratulaci holkám :andel: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

A samozrějmě omluvu všem, kterým jsem nepřala, páč jsem vážně ale opravdu vážně nestacila ještě všechno vybalit a teď se musím zase zabalit páč se zitra prěmístím do BG he he.
Nemám z toho velkou radost neb sem si ještě na pr… nesedla a tam si zase nesednu pač je to na chvilku a pak pudu do samoizolace tAk nevím kde ji prožiju. Pokud to bude na chatě 8o 8o 8o tak to ani nepřeziju :) :D :)
No a pokud to bude tady, tak se těšte!!! Všechny stránky dohoním :)))) tady je internet 8o :roll: :andel: :lol: sice občas i zde zlobí ale budiž :D
odpovím Huskymu

Jo, všechno, co funguje, je buď zakázany, nedostupný nebo vyprodaný. Byla jsem u imunoložky jenže výsledky až až takže asi dojde k placení. Když jsem oponovala eozumnými duvody - mlčela a stála na svým, že očkování by bylo vhodné a možné. Spíše a to sem čuměla, protože jsem to slyšela z úst odborníka!!! Konečně!!! Že borélie je pěkně svinstvo a prakticky nezničitelné!!! Prostě se někam uloží a čeká na příležitost se zase předvést 8o hm.
Proto se citim po homeopatikách lépe! A bohužel i ta homeopatička když mi vloni ji likvidovala tak letos opět našla, myslím ve svalech, pozitivní reakci na borélii. Tak sem trochu byla v rozpacích, že mne ždime. Ale asi ne.
Jen nemohu se vyplachovat bazénem :lol: :lol: tak tomu lektvaru říkám, protože stávkuje žaludek. Nebo spiše dvanacterník, páč mne boli hlad.

Tak a dost. Jsem ráda, že to mám za sebou včetně stěhování a pomalu se mohu odpoutat od iiiiiiiikeeeeeeyyyyyyyy ;) ;) :jazyk: :jazyk:

Vzpomínám na všechny spolubojovníky!!! S některými jsem na fb. Prědaeda se uplně odpoutal. A asi sem nezajde.
Zaplať buh, že se vše stihlo s tím champixem… mnohým pomohl!!! I prěs ty karcinogenni látky.
Ze staré party prakticky nevím o Momovi ale počítám, že je to moravácká držgrešle :D :lol: :lol: tak dozajista nekouři :jazyk:
Ron snad neumřel a žije dodnes bez cigára s těma jeho papričkama a dalšími uspěšnými výoěstky a tabák rozdává chudejm.
Doufám, že se tady omluví má gramatika a taky, že se všechno odešle 8o hele radši odeslu než si to smažu

Radulka52
7483 příspěvků 28.8.21 08:58
Pokračovani

Holky!!!
Venu!!! Super!!! Ušla jsi tomu jen tak tak!!! Až budu mít analy v ruce tak se juknu, kdo s tebou stoji nebo by měl stát v řadě.

Blažule děkuji, patríš mezi starou mord partu!!! Takže vubec nepochybuju, že to dáváš!!!
Nevím jak Lenýsek a Teimama!!!

Chlapi urcitě jo!

Ni a co budou dělat novačci??? Jestli se někdy dostanu na Karlák 8o :roll: :roll: :roll: tak se tam na centru schválně zastavím. O dvě patra níž je ta obezita ale tam mně nechtěj, nejsem motbidně otylá :( :(
Takzě se musím zase dát zpět na tenitou cestu. Protože mne to stěhováni rozhodilo… a tři dny už neluxuju ve 22h 8o 8o 8o ledničku. Vážně. Hlavně tu posr čekuládu.
Takže senedivím, když novicky a novicové šahnou po berličce.
Naštěstí už jen velmi velmi velmi vyjímečně mne přepadne myslěnka na cigáro!!!
A je to chvilka. Ne palčivá žádost tak jako na tu posr čoko!
Si snad vyžvejkám stanioly nečím to posmrdím a dám do květináče :lol: :lol: :lol: a pak budu čuchat he he he

Nic přatele!!! Všechny chválím, kdo se sem nahlasí se svými uspěchy!!!

Protože opravdu bych potřebovala prodloužit čas :lol: :lol: :lol:

Piště pište a hlaste se :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: vaše Radulka porád 52 letá he he he he he :P :P he he :mrgreen: :P :mrgreen: :mrgreen:

zase novana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.21 01:16
Prosba

Ahoj, ľudkovia zlatí, po dlhej dobe som tu zase. Tak krásne sa s Vašou pomocou odvykalo. Po rokoch som myslela, že jednu ku káve môžem. A som v tom zase. Mám prosbu - súrne potrebujem kúpiť Champix a neviem zohnať. Aspoň dve balenia 1m, nie to štartovacie. Neostalo niekomu? Rada odkúpim. :srdce:

MilanFox
303 příspěvků 23.9.21 12:41
Ahoj fšem,

Tak se hlásím, stále sexkuřák :lol: a zdravím a gratuluji všem co také nekouří.
Očkován nejsem a eště dlooooooouho nebudu. Soutěžím o titul poslední neočkovaný Čech :dance: :dance: A proč? Protože mám 7 měsíců po covidu tolik protilátek, že bych je mohl prodávat a doktorka mi zakázala očkování. Opakování ceremoniálu s protilátkami mám o vánocích…

Mějte se krásně a voňavě.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.21 08:10

Mně zas říká selský rozum, že je výhodnější získat imunitu vakcínou (rizika vakcíny mne docházejí) než promorenim. :mrgreen: ale jestli jsi byl promoren bez možnosti vakcíny, pak jsi neměl na výběr.
K chacku. Kdo zlyha, má smolika :jazyk:. Champix funguje, tedy fungoval, proto je zakázán. :mrgreen: tak minimalni množství karciogenu jakoje v chacku je skoro ve všem. To by sis memoh koupit ani rohlík. Navic to musejí vědět už dávno, do distribuce to přišlo už v R. 2006 a před tím to testovali asi deset let. Táže před tím to minimalni množství karciogenu nevadilo a teď jo? Dělají z nás blbce. :jazyk:

Lennys1
298 příspěvků 29.9.21 11:18
Ahoj ve spolek

Dnešní aplikace QUITNOW píše, že mám 580 dní bez a ušetřeno 48057,–Kč a úplně nejlepší je fakt, že už ani nesleduji dobu, jak dlouho nekouřím, ale protože jsem bývalý repelent, tak jsem pořád v pozoru :mrgreen: :mrgreen:, S tím champixem je to škoda, to byl jediný prostředek, který dokázal pomoci.
Už přes rok a půl nekouřím a v lékařské zprávě mám pořád : "nekouřit ani pasivně, v případě zvislosti tuto účinně řešit " diagnoza: F172[, to kouření z doktorské databanky snad nezmizí, až půjdu k doktorovi, tak jej požádám o vymazání.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.21 14:53

Nejsme nekuřáci, jen abstinující kuřáci a ještě dlouho budem :mrgreen:
D
Tu diagnozu tam máš úplně správně. Já taky :jazyk: :jazyk: :jazyk:

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.10.21 21:40

Ja to uz nesledujem a ani nezistujem info co bude s liekom dalej. Ale velka skoda, bol som uz rozhodnuty do toho ist, teraz mam akurat dalsiu vyhovorku preco to neriesit :D

Radulka52
7483 příspěvků 13.10.21 21:38
Všechny zdravim

S champixem je to fakt pech!!!

Marc ani nevím, co poradit. Biorezonanci ale to taky nějak ustalo… nebo spiš se o to už nestaram. Jsem stále a stále šťastnějsí, že nehulím. Byla jsem onehdá v trafice a cigára 123 kč. Při zvyšování cen už to jaksi leze do peněz, a to moc.
Prostě to chce najít motivaci…

Lenýdku!!! Gratuluji… tak a máš na vička horní i spodní!!!

Kluci!!! Měla jsem velké dohadování s imunolozKou. Na logické otázky mi stejně neodpoveděla. Papír, že nemusím očkování mi nedá, protože to vydávaj, že máš po očkování silnou alergickou reakci 8o a já, jak to mám zjistit? No jak asi 8o Nechat se očkovat…
Já mám velmi silné protilátky!!!
Po covidu v prosinci!!! maji dvé zkoušky.
Já vám to sem vyblejsknu. A stejně doporucuje očkování. Říkám proč??? Když mám protilátek habakuk. Nedostala sem odpověď. Když sem se ptala, co jestli ochrnu, jako šmucler? To prej se nestává 8o. Hm.
Uz ma, m toho dost…
No… pokracovani zitra

Kabas005
1013 příspěvků 15.10.21 21:04
Ahoj Bando

Champix byl nej a je škoda, že není k sehnání. Spousta známích ho shání, ale marně :think: :nevim:

Díky němu jsem nejen já dokázal zvítězit nad lži a nenávistí :think: 8o co to kecám :mrgreen: chtěl jsem říct nad satanem jménem závislost na nikotinu.
Možná by se měli všichni lídři světa nad tím zamyslet co je skodlivější a ne koukat na tučné daně ze sajrajtu jménem smradlavej vajgl.

Jsem rád, že jsem to ještě stihl a s lehkostí to s cháčkem zvládl, ta lehkost je samo v uvozovkách :mrgreen:

Chlapi vás všechny zdravím a dámy vám posílám :kytka:
Královno tobě posílám dvě :kytka: :kytka:

A ještě se pochlubím jak jsem daleko
Mějte se fajn a My VYDRŽÍME

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.21 17:36

Jo, měli jsme kliku, že jsme chacko stihli ještě v relativně normální době. Teď se svět vprrdel obrací. :mrgreen:
Hlavně nezlyhat

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.21 17:35

Jo, měli jsme kliku, že jsme chacko stihli ještě v relativně normální době. Teď se svět vprrdel obrací. :mrgreen:
Hlavně nezlyhat

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.21 17:35

Hlavně nezlyhat

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.21 17:38

Opakovani je prej matka moudrosti :jazyk: sti. :jazyk: sorryjako nemůžu mazat

Radulka52
7483 příspěvků 18.10.21 20:49
Tak

Též zdravím, spolubojovníky. Jop 2016 a 2017 byla příznivá doba se na to vykašlat!

Husky, no měl si větu tedy nadvětu!!!

Taky padaj z tohodle všeho docela reálné chmury.
Jak tak na to koukám, budeme šlapat na kole a vyrabět elektřinu jako v Saturninovi.
Zaplať bůh!!!že skutečně nemusím přocítavat prachy, abych si dávala stranou na cigára. To bych ještě víc hulila. A mozná se i naučila balit…
Avšak stále řesím ta kila 8o

Co sem pracně zhubla, tak mi dopomohlo k narovnáni deficitu stěhováni a Bulharsko to dorazilo…takzě zasejc mám výzvu. Jéje.
Ale klici a děvčata chlast mi nechutná. 8o 8o svahilsky sem nemluvila už dávno. Mozná je to i tím, že jsem prěstala navštevovat ta zpropadená zarízeni a lektvary si začala vyrábět sama :D
Jestli je ochutnám??? No nevím… mám šipák, ořechovku a bouli :P :P
Takže, kdo pojede okolo po Vánocích ( se musí ulezět) nabídnu vzorek :lol:
Jiank jsem koukala, že sem nevylepila ty protilátky ale vono je to stejně jedno. Bůhví co ještě vymyslí.

Jinak jsem si vzpomněla na Svendu! Ten prěkrocil uz 5 tý rok!!! Určitě nekouří!!! Je to Moravák :palec:

Takže se zde zase začnu objevovat ale nevím nevím, když ten champix nejni… tak sem ani nepřijde nikdo nový 8o :roll:
Tak leda staři. Partyzání :)))))))77

:hug: :hug: :mavam: :mavam: 8o
Kabas005
1013 příspěvků 18.10.21 22:19
Radulko

Já už jsem přeatakoval 100vku, takže jdu do toho s tebou :D

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 07:57
Radko

Když si půjčis nadovolenou karavan, tak zhubnes aniž bys chtěla. Pac to je někdy hyperaktivní dovolená. Srračky ven, voda dovnitř, furt bouře a fsecko divieto :mrgreen: Za 3 neděle na sardosce 7kg( minus) sám vod sebe. Manželka 3.a to se se nezinyroval, vez sem 100piv a ještě jsem simusel dokoupit to jejich, ale to Jena vodnauceni :jazyk: :poblion:

Radulka52
7483 příspěvků 22.10.21 21:33
Zdravím

Spolubojovnici!

Kabas mne potěšil :D :D no vlastne mne to čeka přistí týden smadjá! Vzdycky se to drží od 1. A mne se taaaaaaaak nechce. Ale když budeme brečet dva, tak v tom bude síla :mrgreen: No chačko nejni, novačci taky ne, protozE ho nemaj, tak sem asi ani nepujdou :mrgreen: :mrgreen: Takže muzeme s kapitánem Teplák založit další téma a poradce Husky bude dozírovat páč je určitě hubenej jak lunt. 8o 8o

A kluci jak se daří???
Já tady v tom Chánově jsem měla rušbý konec zárí a ríjen. Dceři tady cmajzli kolo z nosice, behem 10 minut nez jsme naložili moje. Pochopitelně pojištovna dá hovno, páč má sice tu nejlepši pojistku a nejdrszší ale tohle se musí pripojistit zvlásť. Takže splaci uver a kolo fuc, cikrieněkteré tu jezdí v lepšich autech nez my a ti chudaˇí posedávaj celej den na zaprazi, popijejí čcu a je jim fajne. koukaj na ten blbej lid, ktery jse do prace :lol: :D a mávaj na vás cigarem :D to byste se pos…

Husky my jsme se tím stehovaním do menšího vydali z penez takže z bydliku bychom poridily… nevim no mozná nejakou nálepku. Manza začal šetrit… :) :D :D :)
Chteli jsme jet přisti rok do bulharska ale pro dva!!! To stoji ted 60000 inclusiv desny. takze si nechame zajit chut. Já stejne pojedu lovit svihaky do lazni, pokud mi nezkur… nohu. V prosinci mi vyndaj cystu zpod kolene, pokud nezacne radit covid.

Takzě takovy bohaty listopad a ještě k tomu chci filmovy usmev, tri zuby na zbroušení a udelaj mi novy… pak se vám tu zasmeju:))))))

Prostecjsem se docsebe opet pustila

Piste piste :andel: :kytka: :kytka: :andel: snad se další objeví :kytka: :kytka: ale ani čouda fakt ani čouda!!!

MilanFox
303 příspěvků 26.10.21 13:26
Fšechny zdravím

Tak se hlásím, že jsem OK, a doufám, že i vy fšicí. Gratuluji všem co nekouří a nebo kouřit chtějí přestat. I když teď bez CH je to asi velice těžké. Běžné preparáty, žvýkačky, náplasti nefungují. Vidím to ve svém okolí.. Všem co jsem doporučil CH tak než se rozhoupali tak není… A zkouší různá šidítka, která jen tahají peníze z kapes kuřáků a nefungují.
Můžeme být rádi, že nám se to povedlo. A pokud někdo „zlyha“ tak má asi smůlu… Doufám že si to všichni uvědomujeme…

Radulka52
7483 příspěvků 31.10.21 19:58
Hojky

Všechny zdravím a mávám.
Milane Foxi!!! Super, že si se ozval!!! A držiš se!!!
Začíná opět hon na čarodějnice. A tou teď asi budu já a sposta dalších…
skončila jsem s plaváním, jako pcr test za 800??? A ještě k tomu bude platit tři dny? Kdyz skutečně čekám na výsledek 48 hodin 8o 8o 8o
Tak nevím, jak to budou vyhodnocovat, kdyz doposud to tak dlouho trvalo.
Poslouchala jsem pár rozhovorů, jakože studie trvají až 8 let aby vše bylo vyhodnoceno rozumně a věrohodně… takže tohle nemuzou mít naštudovaný…
Hlavně, že si naštudovali champix.
Kdybych měla koule, šla bych se zeptat do centra, když tam nenabídli ani jiné alternativy a najednou boha!!! Obsahuje rakovinotvorné látky??? A cigára ne???
Už mi to nějak všechno nesedí.
Já taky ty nováčky lituji ale možná bych se tak zdravě nas…la, že by mi to snad šlo i bez rezonance a champixu.
Porád porád děkuji, že jsem se tu octla!!! Byly hnusný ty absťáky ale spolu s vámi to člověk snašel i s humorem, občas :lol:
Nezapomenu na vtipy Huskyho než sem vyrazila na metro s očima píchlýma do chodníku a v hlavě se mi míhaly povzbudivé věty nebo jsem se chlamala vtipnýma bonmotama :P :P :P
Pak sem to polila čučem a přišel trěba v noci Svenda a bulela a svahilštila a všechno mozný.
Teď abych oravdu řekla leze na mne pěkná depka.
Vubec nevím, co se bude dít s námi, co nejsme tečkovaný.
A myslím, že trětí dávka je nabíledni :pocitac:
No nic. Nemůžu ani napsat smějte se a držte se.
Doufám, že se to tu začne scházet všechny holky (lenýsek, Blažule, Venu, Trimama chlapi Svenda, Husky, Mozná Roman :think:, Kabas, Milan Fox, Milanko, Momo, Jack, Ron, no nemámanály, tak promiňte, jestli jsem nejmenovala 8o :roll: )
Prostě přijdte se podržet i v této době!
:hug: :hug: :hug:

Radulka52
7483 příspěvků 31.10.21 20:00
Ps

A cěkuladu žeru!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.21 07:19

A bude hůř :mrgreen: Soudruzi z NDR teď vymysleli, že neockovani nesmí do obchodu, vyjma potravin. To už je supersvinarna :poblion:
Budeme v dojetí a se slzou v oku vzpomínat na krásný časy, ký to stalo zahovno :mrgreen:

Radulka52
7483 příspěvků 1.11.21 18:42
Husky

No myslím, že jo…
Hele? 8o myslíš 8o, že budu smět kouřit pod peřinou??? 8o 8o 8o 8o když jsem jako to…netečkovanááááá

Je to bordel v superbordelu! Já souhlasím s tím, když nemáš protilátky, neprodělals covid, tak prosím očkovat, i když teď maji v Karviné metodu monoklonálni kapačku, když se podá včas ( jsou IgG protilátky) tak si tam vykapeš a jdeš do pr…e. Musi š být akurát starej, pozitivní, srdce v cudu, obstrukce plic a vyhneš se těžkému prubehu…a nemáš potom zádné potizě.
No už bych se zamýšlela, co se tedy děje???
Vzdycky jsem říkala, zě kulomety, děla atd jsou uplne k…tohle stačí.

No jinak, odbočím!!!

Dneska, dneska jsem měla poprve po dlouhe době živý sen!!! Kouřila jsem jak zběsilá!!! Uzký dámsky slimky. Normálně jsem hulila jak daremny kamna až jsem citila i chuť cigaret, když jsem se vzbudila. Doufám, že mne tyto stránky nebudou k tomu evokovat, páč jsem sem vcěra vlezla :mrgreen: :P :P po dlouhé době :D :D :D
Nevím, mozná mne dohánejí nadcházejici restrikce a tak premejšilm, jestli vubec mám absolvovat prědoperacní vyšetrení.
A to jdu ve středu na otisky zubisek. :lol: no hezky.
Dneska presne ve 13 hodin přisla mlha od soudruhu z NDR a nastal klasicky podzim. Pošmourno a hnusno. Tak ať je u vás líp všude…
Preji krásný večer
:hug: :hug: :hug:
Treba se tady objeví začinajici nekurák a bude hledat metodu odvykání… chudácííí

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.21 08:40
Radulko

Proč neuznávaj protilatky neumějí vysvětlit, ale jedno je jasné, donutí všechny se očkovat :jazyk: Přestanou uznávát i testy a neockovanym zakazou všecko :mrgreen: hospody, obchody, ježdění sockou…
Jo a dyž už se ptáš, taky zakazou neockovanym koureni pod peřinou a budeš mit po vtakach. :mrgreen: ještě rada pudeš s prosikem na hlavak se nechat vopichat :mrgreen:

Radulka52
7483 příspěvků 2.11.21 19:29
Husky
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kytka: :kytka: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

S prosíkem na hlavák cha cha cha cha jop starej dobrej Husky s jeho humorem…
Jsem se s chutí zasmála.
Nastestí mám záložní plán!!!

Já se nechám nakazit :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: Volížu úplně fšecko… budu vartovat před infekčním oddelením a to by bylo aby bylo 8o :mrgreen: :mrgreen: a budu mít pokoj na 180 dní 8o 8o 8o 8o hlavně aby měl jen ten covid 8o sákra… :lol: :lol:

Hele ty, zvíře jedno :jazyk:, jdi nakupovat dárky… zavřou krámy i očkovanejm… a budeš mit po kozách :lol: já už radši vyrazím… sice je tu internet ale ten jim zase selže… tak něco málo pokoupím. Já, co si nevošahám, tak moc nevěrím… :lol: a nemám!!! :lol:

No je to tak… zejtra razím na ty zubiska!!! Mimochodem Mimochodem taky jsem si na ně našetrila díky nehulení!!!
No pětistovka by mi na ten týden tedy fákt nestačila. Ani nevím, jestli mám jestě v tomhle ipodu upku. Schválně juknu.

Zdravím musKetyra a ostatní, schválně, kdo nakokne!!! Ještě jsem se nedívala po análech :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 2.11.21 19:37
Sem ušetrila

70 863 8o 8o 8o to je divný se musím podívat, co jsem tam vubec nastavila, jenzě tam není zapocítana častka 123 za krabu ale asi 84 kč tak nevím.
Tak čumím na telku a všichni umíraj díky neočkování chjo…
jo jo jo je to tady!!! Bude prej o Vánocich zavřeno úplně všechno, když to bude stoupat…
Tak Husky… utíkej nakupovat

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.11.21 12:34

Ja bych teda kliky na infekčním neolyzoval, ale proti gustu žádnej dišputát. :bpoblion: ;)
Znám jednoho Makedonce, hral fotbal za Slavii a to byl odpíračů král :jazyk: až do ty doby, kdy jel v srpnu dom a chyt tam kovida jako prase :jazyk: dva tejdny byl víc chciplej než zivej, ale protože je jinak 100% zdravej sportovec, tak to s vodrenejma ušima dal a straší tu furt. Sic s postkovidakem, ale žije. Byl tam s rodinou, ti byli chytřejší a po 1.dávce pfizera a jen lehkej průběh bez následků.
Tak se stal z fanatického odpírače vcelku rozumnej člověk, kterej to vidí, tak jak to je a vopichat se nechá hmed jak ztrati protilatky z prodělani, ale pred tim musel malem chcípnout. :jazyk:
Ja vopichnej sem, ale na 3. pudu, až ztratim protilátky. Zatim mne QR cod plati až do června 2025 :think: takže mně naky lockdowny až takneserou.

MilanFox
303 příspěvků 15.11.21 09:13
Ahoj fšem,

Nějaké ticho v těchto luzích… To snad všichni kouříte nebo sháníte pokoutně CH? Nebo to tady už vůbec nepotřebujete jako já? Já se držím bez problémů. Zatím bez Covidu a bez očkování. Protilátky bych mohl furt prodávat. Jen očekávám, že nám garnitura přidělí žluté hvězdy, abychom byli rozpoznatelný!
Držte se všichni, gratuluji všem co nekouří a mějte se.

veny07
88 příspěvků 16.11.21 14:13

Ahoj po delší době :mavam:
Po delší době se ozývám, abych se veřejně poplácala po zádech :lol:
Stále nekouřím, za chvíli tomu bude rok a půl :palec: Nekuřácký kila si opečovávám, aby náhodou nějaký neubylo :lol: Nu což, hlavně zdraví.
Příští týden mě čeká 2. dávka očko, tak doufám, že to bude bez nějakých vedlejších účinků :jazyk:
Je to tady takové mrtvé, tak snad je to tím, že všichni jsou v pohodě a na cígo si ani nevzpomenou.

Stránka:  « Předchozí 1 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 Další »
Váš příspěvek