Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (302) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
MilanFox
303 příspěvků 14.6.21 15:01
Husky 59,

Úžasná definice :potlesk: :potlesk: :potlesk: naprosto přesně napsáno :lol: :lol: :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 15.6.21 07:30
Táááák to vemi odshora

Nazdár Romane 92

Véliká pochvala!!! Akurát se musím podívat so análů kolik toho máš. Nemám přehled! Ale fajne. Vím, že nejsi spisovatel ale si!!! Nekouřící kuřak:)))) he he he nebo abstinujici kurák, já teď nevím :nevim: he he he he

Ták a teď k vopíchanýmu!!! Uvidiš, že po druhý dávce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ti bude všechno jedno a Ikeu budeš považovat za prima strávený den :lol: :lol: :lol: :lol:

Apropo vy dva i Milánek Fox 8o 8o
Ikea bezkonkurenčně zvítězila 8o 8o 8o nad scontem, xxluxem, mobelixem, kikem, askem!!! 8o 8o
Jo je to vopruz ale!!! Dá se sehnat i ušetrit,
Tak až budete v Praglu skočíme tam na kafe! Ja se dám vytřít bo Vopíchaná nejsu :( :( bohužel 8o 8o 8o :lol: :lol:, povedu vás zkratkama a jak rÍkám, Huskymu to bude uz jedno :lol: :lol: je vopíchanej :jazyk: :jazyk: :jazyk:
A ty Milane si taky vopíchanej? :P :P
Se du voblíkat mám to napechovaný, místo cigára sem tady plodila moudra a dneska jedu odpo do Slaného vyzkoušet akvapark! Sem vytřená a musím to vyuzIt jéjé

Tak nekuřákum Zdar a přeji klidný pruběh očkování :srdce: :* :srdce:

MilanFox
303 příspěvků 15.6.21 08:03
Královno,

@Radulka52 vopíchanej nejsem, protože mě až do konce srpna nikdo nebude chtít vopíchat, protože KOVID. Jsem ve 180-dnové ochranné době po prodělání onemocnění. Takže mám ještě zhruba 2,5měsíce na rozmyšlenou. Ale nejspíš se vopíchat nechám.

P. S. jinak jsem si ty sprostý názvy zablokoval - od teď pro mě Sconto, Ikea,… NEEXISTUJÍ :lol: :lol: :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 15.6.21 20:42
Milan Fox

Ikea, ikea, Ikea, Ikeaaaaaaaaaaaaaaa

Teď sem zvědavá, jestli mi ta sprostá slova vymažou ;) :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Se máš, já budu už miť těch 180 dní vyprchalejch 8o 8o a vopíchat se nenechám :oops: :roll: 8o, i kdyby mne mučili. Sem zapomněla, žes to taky prodělal :jazyk: :jazyk:
Mám v tom prostě hokej.
Dneska bylo krásně v bazéně. Jéje nádhera… Skoro po třictvrtě roce 8o 8o
Slaný je kráááásny. Akurát mužu do basénu jesťe zitra a pozítří a to se tam nedostanu.
Takže zase vytřit. Za prachy pojištovny až přísťí týden. Pudu do rybníka.

No, hezky nás cvicí :jazyk: :jazyk:

Fakt zaplať bůh, že nekouříme. A z časti naše peníze nejdou na takové výmysly!
Tak pěkně zdravím Západ!!! :mrgreen: :mrgreen: a
Milane!

Ikea, IkeaIkeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la la la la la

MilanFox
303 příspěvků 16.6.21 09:45
Královno,

@Radulka52 mažu tě :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :lol:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 10:40

Tak včerejší píchani proběhlo bleskově. Za pět minut fertig :mrgreen: proti začátku kvetna půlka lidí. Neni vo to asi zajem :jazyk: což asi moc dobry neni, ale je to podle vkusu kazdeho soudruha. Alespoň zbyde na ty rozumný :jazyk:
I když, kdybych to prodělala a měl ještě protilátky tak setaky vopichat nenechám
Jo a ikeu koupili číňani :jazyk: :mrgreen: :poblion: a bude tam jen bambusovej nábytek

MilanFox
303 příspěvků 16.6.21 13:43
Husky 59,

A prý jde ten čip od Billa Gatese naprogramovat na odemykání auta nebo garáže :lol: :lol: :lol:

Ona není čínská? Já myslel, že už léta dle kvality…

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 14:02

Caute, tak uz mesiac cakam kym bude Champix dostupny, a potom idem do toho

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 15:20

Jo a drží na mně po vakcine magnet. :mrgreen: to je další pověra :poblion:
Takže železné zdraví, ocelové nervy a hlas kovoveho timbru. To vše po vakcinaci. Navic my ocipovani se nemůžeme zaběhnout, když jdeme se smetim :mrgreen:

MilanFox
303 příspěvků 16.6.21 15:26
Husky 59,
@Husky+59 píše:
Jo a drží na mně po vakcine magnet. :mrgreen: to je další pověra :poblion:
Takže železné zdraví, ocelové nervy a hlas kovoveho timbru. To vše po vakcinaci. Navic my ocipovani se nemůžeme zaběhnout, když jdeme se smetim :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak to už se nemůžu dočkat. Si nechám ty čipy dát snad dva.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 17:55
@marc1234 píše:
Caute, tak uz mesiac cakam kym bude Champix dostupny, a potom idem do toho

Není champix?
Není víc věcí, ani ty čipy od billa gatese co se dávaj vo vakcíny :mrgreen: skoro fšecko se dělá v číně a přístavy v jihočínském moři jedou už rok a půl v nouzovém režimu. Další mutace. Nikdy to neskončí. 50 obřích kontejnerových lodí čeká půl roku na nakládku. Jeden konťas bude s champixem.
ještě bude veselo :mrgreen: polystyren se vyvažuje zlatem a stejně není…

Radulka52
7483 příspěvků 17.6.21 12:39
TramtadadáHusky

Husky, kamaráde vopichanej :D :mrgreen:, načipovanej, pojď na plac:))))))))

Dnes máš Husky 8o 4 roky a 6 měsíců abstinence Za sebou!!!

Milý spolubojovníku :* :* :* Gratulujeme a posiláme hubana, páč jsem vytřena he he na 7 dní :jazyk: se chci koupat :P :P

Tak si užij dnešní den, který tobě patří jen :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 17.6.21 12:41
Svenda

Nevím, zda načíhne!!! :mrgreen: :lol: ale též ho zvu na piedestal.

Svene patříš mezi nejstarší nekuráky tady v našem kroužku :P

Takže dnes máš!!!

4 roky a 8 měsíců

Gratulujeme :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7483 příspěvků 17.6.21 12:44
Kabas

Jijko, Kabasi

Ty nemužes chybět jako jeden z Mušketýru…

Nevím též, zda nahlédneš!!! Ale 12.6. jsi měl vééééliké výročí!!!

Dartaňane měl si 4 roky úspěsné abstinence

[/velke

My ti gratulujeme :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

MilanFox
303 příspěvků 17.6.21 14:49
Husky, Svene, Kabasi,

Ggratulace a veliká :potlesk: :potlesk: :potlesk:

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 15:06
@Husky+59 píše:
Není champix?
Není víc věcí, ani ty čipy od billa gatese co se dávaj vo vakcíny :mrgreen: skoro fšecko se dělá v číně a přístavy v jihočínském moři jedou už rok a půl v nouzovém režimu. Další mutace. Nikdy to neskončí. 50 obřích kontejnerových lodí čeká půl roku na nakládku. Jeden konťas bude s champixem.
ještě bude veselo :mrgreen: polystyren se vyvažuje zlatem a stejně není…

No uz vyse mesiaca je na Slovensku dostupne len startovacie balenie, udrziavacie 28×1mg ma vypadok a neda sa ani objednat u distributorov lekarni. Sprava z Pfizeru znie, ze by mal byt opat dostupny od 25.6. Takze potom idem do toho. Aj sa tesim, aj sa netesim :nevim: :mrgreen:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 16:50
@MilanFox píše:
Ggratulace a veliká :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Díky

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 16:54
@marc1234 píše:
No uz vyse mesiaca je na Slovensku dostupne len startovacie balenie, udrziavacie 28×1mg ma vypadok a neda sa ani objednat u distributorov lekarni. Sprava z Pfizeru znie, ze by mal byt opat dostupny od 25.6. Takze potom idem do toho. Aj sa tesim, aj sa netesim :nevim: :mrgreen:

Jakmile champix seženeš, jdi do toho. Když dodržís návod k použití, máš šanci

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.21 17:13
@Radulka52 píše: Husky, kamaráde vopichanej :D :mrgreen:, načipovanej, pojď na plac:))))))))

Dnes máš Husky 8o 4 roky a 6 měsíců abstinence Za sebou!!!

Milý spolubojovníku :* :* :* Gratulujeme a posiláme hubana, páč jsem vytřena he he na 7 dní :jazyk: se chci koupat :P :P

Tak si užij dnešní den, který tobě patří jen :lol:

Diky kwajto
uronil sem kroupu :P

„Maminko, proč jsem cernousek a tatinek a ty jste bílí?“
Synacku, to nyl tenkrát na pláži takovej mejdan, ue buď rád, že nejseš lachtan.

Lennys1
298 příspěvků 18.6.21 13:13
Zdravím

Gratulka mazákům :mavam: :kytka: :potlesk:

Od včera i já jsem komplet očipovaná (alespoň už můžu chodit bez obav do lesů na houby, vždycky jsem se bála, že zabloudím :lol: )
U nás v Teplicích byla fronta na očkování a překvapilo mne kolik tam čekalo mladých lidí…

A pořád nekouřím, ale kouřící cígo mi pořád voní :nevim:

A jinak i já v IKEA taky ráda nakupuji - hlavně doplňky, ale mám výhodu, nejezdím tam často, protože to mám trochu z ruky :D

Jinak si užívejte pařáky a ahoj :mavam:

veny07
88 příspěvků 20.6.21 21:29

Zdravím všechny :mavam:
Dneska to je 1 rok od mojí poslední cigarety. :dance:
Velkou zásluhu má i tato diskuse, která mi ukázala, že i ostatní mají s nekourenim trápení a hlavně na co si dát bacha :palec:
:roll: Je pravda, že si někdy přijdu až paranoidní v té opatrnosti :mrgreen: Šluka bych si od nikoho nedala ani za nic, abych toho ďábla náhodou neprobudila :cert: :lol:
A Ikea, to je moje slabost. Naštěstí je daleko.To je zásadně dámská jízda :dance: začínáme tam snídaní na vidličku a pak se několik hodin kochame. To chlapi nikdy nepochopí, takový relax :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 06:29
Venu

[velke]Veny holka jedna zlatá

Omlouvám se, protoze jeden rok je o slepičí krok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oficialně bys byla už vyloučena ze sledováni na Karláku a přistál by ti na účtě obnos rovnajici se myslím jednomu balení champix

Venu, máš jeden rok za sebou!!! Uspešne!!!
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :* :srdce: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: 

Všichni mazàci a nemazáci ti Gratulují :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :pankac: :kytka: :pankac:

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 06:36
Holky

Udělám mejdan v ikee :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Já uz sem tam dvakrát denně, neb nám neseděli miry. S0-tně změřené stěny, no jo, co si halt neudělám sama 8o 8o 8o tak nemám.
Ale díky tomu!
Znám ikeácky langos, brusinky, hot dog, masové kuličky, zkratky přes urcitá místa :lol: :mrgreen: dokonce využito i pruchod pro zaměstnance :jazyk: přeběh celého spodku s nákupním voźkem za 5 min! A neodnesl to žadný reklamní box s výprodejem he he

Zkrátka Ikeaaaaaaaaa

Ještě jsem zapomněla

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 06:40
Jacku

Prosím taky promiň!!! :*

Týs měl 16. Téz výročí!!!jackmá jeden rok a jeden měsíc sexkuráctva za sebou

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :potlesk: :palec: :potlesk: :palec: :palec: :kytka:

Dále nevím zda žije!!!??

Brat zo Slovenska Milanko B

Měl 1 rok a 11 měsíců nekoureni

Milanko??? Kouříš nebo nekouřiš??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jinak si šlapnu na hubu

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 06:45
Husky
:lol: :lol: :lol: :lol:

Víš, kdo píská na ženy po čtyřicítce??? :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Tlakovej hrnec :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Ježíš marjá musím ho ztlumit :lol: :lol: :lol:

Minule jsem šel v Chomutově na jedno pivo a vzbudil sem se v Drážďanech 8o 8o
Jsou věci, ktere s kofolou prostě nezažiješ ;)

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 07:30
Lenýsku

Tak hlavně, aby ti bylo dobře a nehonili ještě na třetí kůru. Já jak jsem psala, tak to mám s očkováním jasný.
To bych už nerozchodila jak šmucler :lol: a viš jak se blbě kouří pod peřinou s hubou nakřivo??? :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: a teď si představ, že by naschvál mi ochrnula ta zdravá a už nnikdy nerěkla O jéje.
To by byl průser.
To bych říkala" hevne ":jazyk: :lol:
A ktomu kdybch ochrnula na levačku, kdy byl karpál tak absolutní pohroma.
To by bylo na cigáro :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:mavam: :mavam: :mavam:
Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 09:45

S vakcinou je to podobny jako s champixem. Ten ma napěchovanej pribalak smrtelnejma vedlejsima účinkama. včetně " zaručené " sebevraždy.
Poti tomu je i sputnik s astrazenekou dohromady neškodný preparat :mrgreen:

Je třeba si uvědomit co je vetsi humus champix nebo kouření? Vakcina nebo covid?
To si musi kazdy prebrat zprdele do hlavy :jazyk:
Korona neskončila a každý má dvě moznosti, jak získat protilátky. Buď se znova promorit, nebo jit na injekci
Mne nakazeny těžko ohrozí, takze beru to, ze je to jeho volba.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 11:03

Jinak, Smucler uz ma hubu v lajně :poblion:.
V pátek šel do hospody, měl zas blbý kecy, tak dostal facana a tlama se mu sama narovnala :jazyk:

MilanFox
303 příspěvků 21.6.21 12:14
Fšem tady,

Gratulace k výročí a Královně obzvláště. :potlesk:

Existuje už nějaká vakcína proti nákupům v IKEE? Asi ji budete brzy potřebovat :lol: :lol: :lol: :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 21.6.21 22:33
Jop

Tak dneska v 17 h jsem měla!!!

4 roky a 3 měsíce

Gratuluji si :jazyk: :jazyk: ;)

Husky, jasný, že je tolik pro a proti, kdo se v tom má vyznat 8o
Jen oponuji tím, že kdyz už jsem ten sajrajt prodělala 8o 8o, tak proč 8o se mám honit na píchání :lol: abych jako měla protilátky??? 8o 8o a za jak dlouho vyprchaj z očkovanych.
Abych ti pravdu řekla, byla jsem odpůrce očkování proti chřipce, ohromná úžasnost pro duchodce a mýho starýho, který na to chodil a pak prokašlal a prosmrkal se snad až do května 8o poslala sem ho s tím uz do pr… aby paní doktorka ho už nechala s těmi svými kšefty na pokoji, začal jezdit na Balt a byl klid!
Dvě ženské to vzali po čkování na chripku hopem, sice neumřeli na chřipku ale vice měně na zánětY, které se pak rozjely.
Ale jinak jasný, že má kazdý pravo volby!
Zaplať bůh…
Já teď volím homeopatii a snad se z toho všeho vyškrabu:))))

Milane Foxi děkuji, jestli to bylo, že sis vzpomněl :P :P :P už dostávám osypky, skrine nebo korpusy nejsou na skladě buuuuuuuuuuu :lol:

Radulka52
7483 příspěvků 22.6.21 07:14
Milane Foxi

tak už jsi se dočkal

stal se z tebe nefalšovaný tríročák!!!

Tramtadadaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Bijte na poplach :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Si pamatuju, jak si záviděl, že my to už máme po tom roce za sebou a tebe to teprva čekalo a hned v uvodu si si to vyzkoušel ( atěžkavajici zkousKa čoudnout) v Chorvatsku s klukem :lol: :lol: jsi Pašák

A my ti geatulujeme :palec: :palec: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7483 příspěvků 22.6.21 07:21
Blazule

Prší prší jen se leje, kam my dneska pojedeme…

Pojedeme gratulovat

Blážo, nástup

Dnes máš 3 roky a 6 mesiců!!! Výdrzě

Gratulujeme a dneska motorku neber :lol: :lol: :lol:

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
Radulka52
7483 příspěvků 22.6.21 07:23
Jezis

To sem ty přispevky tedy nabouchala ale mazat to nebudu :mrgreen: Ipod si děla co chce. Potvora.
Přeji fšem krásný den, konečně se dá dychat ale nemusí být takový lijavec je je

MilanFox
303 příspěvků 22.6.21 09:08
Královno,

Děkuju.

P. S. jistěže jsem Ti přál k tvému výročí.

Radulka52
7483 příspěvků 22.6.21 17:34

@MilanFox jéjé tak to moc děkuji a doufám, že to dnešní výročí neslavíš cigárem nazkoušku :mrgreen:, jestłipak to ještě chutná jako před třemi roky :mavam:

MilanFox
303 příspěvků 23.6.21 08:47
Královno,
Kabas005
1013 příspěvků 27.6.21 20:38
@Radulka52 píše: Jijko, Kabasi

Ty nemužes chybět jako jeden z Mušketýru…

Nevím též, zda nahlédneš!!! Ale 12.6. jsi měl vééééliké výročí!!!

Dartaňane měl si 4 roky úspěsné abstinence

[/velke

My ti gratulujeme :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Děkuji moc pěkně Královno :kytka: tobě a všem ostatním taky velká gratulace :palec: :palec: nezapomeňte, že my VYDRŽÍME :potlesk:

Pája3061
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 12:20
Pomooc

Ahoj, čtu spousty dizkuzi o Champixu, dnes užívám 9den a stále kourim iqos 15denne, dříve 20.
Mám hrozny strach tu cigaretu opustit :,( ze to nezvládnu a opravdubsi to bez toho nedokážu vůbec představit …

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 14:38
@Pája3061 píše:
Ahoj, čtu spousty dizkuzi o Champixu, dnes užívám 9den a stále kourim iqos 15denne, dříve 20.
Mám hrozny strach tu cigaretu opustit :,( ze to nezvládnu a opravdubsi to bez toho nedokážu vůbec představit …

To jsem si před 4 lety myslel taky :mrgreen:
Je to blbost. Champix ti pomůže. Mne trvalo 22 dni od prvniho zobnuti k trvalý abstinenci.

Pája3061
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 14:55

Četla jsem dost příspěvků o tom, ze někteří přestali až po delším užívání, ale já si cigaro neodpustim třeba ani, když je mi zle a nechutna mi :nevim: vím, ze musím zapojit i svou vůli, ale furt to odkladam :,(

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 18:22

Nemusíš mit žádnou zvláštní vůli. Champix pracuje za tebe, od toho si ho platíš. Normálně kuř dál aby měl vareniklin nikotinovou stopu k receptorum :jazyk:
Přečti si něco ze zdejší historie. Mame s tim docela zkušenosti.

Radulka52
7483 příspěvků 6.7.21 06:46
Nezlobte se

Fakt nestíhám!!! V sobotu uz prijdou stěhováci. Takze jsme v plným proudu.

Mezi gratulanty patril Momo, Roman, lenýsek… jéje a mozná jsem někoho zapomněla????Ale mám vázné duvody :mrgreen: a přesto není chuť na cigáro :mrgreen: :mrgreen:

Zato vzala za svý čekuláda. Takže mám před našíma za našima a máňu :jazyk: ;)

Pájo, to je též daň za nehulení! Je jen málo lidí, kteří jsou tak disciplinovaní, že nepřiberou deko.
Drž se instrukci v letáku. Na vedlejsí ucinky se nedívej. Všichni jsou v pohodě, nejsou dementní, nespáchali sebevraždu, žijou a dokonce ti poradí. Ale musíme vědet, že to mysliš vázně!!! A dokažes to!!! I s naší pomocí!!!
Je to nádhera nehulit, nesmrdět a ušetřit peníze třeba na

Iiiiiiiiikeeeeeeeuuuuuuuuu

Ty jo sem tam furt :jazyk: a už to začnou hošani od zitra vozit :lol: a montovat :mrgreen: :lol:

Pac a pusu posíla voplácaná královka

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 23:58

Tak ja to nateraz vzdavam, a skusim asi nicorette zuvacky alebo co. Champix proste stale neni dostupny (uz 3 mesiace). :nevim:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 07:01

Nicorette jsou vyhozený penize. :jazyk: Champix je pro Pfizer slušnej kšeft, takže se da předpokládat, ze se postaraji o nove dodávky co nekdriv to pujde. Asi zatím nestihaji kvuli vyrobe vakcin.
Vydržat.

Radulka52
7483 příspěvků 7.7.21 08:35
Marci

Marci, začni pracovat na vůli a přání se na to vykašlat! Champix urcitě dorazí, to má Husky pravdu! Sama jsem překvapená, že není 8o 8o

Já sama jsem utla cigára pomocí biorezonance, protože lékařka mi nedoporucila champix, spíš mi nařídila abych s tím práskla a fertig. Měla jsem víc chorob najednou a tlouklo by se to. přestat kouřit jsem víceměně musela!!!

Ani jsem moc nechtěla ale díky různým podezrením ( rakovina prsu) atd jsem ve věku a tlaku dcery!!! A v souhře náhod v té době u Pomejeho byl potvrzen nádor hrtanu!!! Tak sem do toho šla.

Musím říct, že
I když jsem nebrala champix, vlípla jsem se tady, byla jsem přijata a za pomocí zde milovaných spolubojovníků!!!
Jsem jim nesmírně vděcná!!! Od 21.3.2017 jsem nedala ani práska!!! Cesta to byla trnita ale díky tady všem, jsem se prokousala chutí na cigáro, poprala se s vínem ve Vinotéce :lol: páč sem se potrěbovala uvolnit, pustit tlakový hrnec a cigáro nebylo :,( tak sem čapla další berli jéje.
Zdejsí parta mne pasovala na královnu, předseda Roman tady byl dva roky, jak to slíbil a skončil. Zustalo tady pár věrných…Husky, Fox, Jack atd, kteří ti určitě pomužou. Ale chce to psát a mít chuť s tím prašit.
Mužes si zatím sehnat na internetu Alena Carra „Jak přestat kouřit“ taky mi moc pomohla tato knižka!!! Vytiskla jsem si ji a četla jako bibli he he

Koncím uz budu muset jit makat.
Marci radi ti pomužeme!

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 14:05

Ale tak samozrejme, ked clovek velmi chce prestat tak prestane bez vsetkeho, ja taku volu nemam. Viem ze zuvacky su asi fakt vyhodene peniaze, ale tiez ma nebavi chodit kazdy tyzden do lekarne pytat sa, ci uz sa da alebo stale neda objednat. A to si neviem predstavit ludi, ktori mali prve dva tyzdne alebo mesiac za sebou a zrazu niesu lieky. To su teprv len vyhodene peniaze. Teraz neviem ci som viac nastvany na seba ze som s tym nezacal skor alebo na Pfizer ze je neschopny :mrgreen:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 15:08

Fajcil jsi, myslim, dost dlouho. Podle tvy zavislosti několik dekád :mrgreen: tak tě par měsíců už asi nezabije
Az na champix narazis, kup najednou startovacku a 3 plný baleni. Sice do toho vrazis najednou dost peněz, ale nebude te to svadet k pycovinam :jazyk: typu po 1 baleni jsem nekuřák. Takové slepkitady už byly. Drž se navodu k použití a máš ferovou šanci.

Pája3061
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.21 13:33
Jupíí

Měli jste pravdu, 2 dny nekouřím :D dnes jsem začala brát druhé balení prášku, ale jsem tedy od te doby strašný lenoch něco dělat, ale budu doufat, ze to zas přejde a budu v klidu zvládat i domácnost a děti ???????? Navíc se doma ani nemohu nikomu pochlubit, protože kouřim celou dobu potají a u tak jsem si vždy poradila, abych těch 20cigaret vykourila ????????????

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.21 13:52

:palec: mato tři etapy: CHTÍT, PŘESTAT, VYDRŽET. Dvě máš za sebou, ale ta třetí je nejhorší. :mrgreen: Neboj se vlka nic, když budeš zobat 3 mesice min.(já zobal a prizobavalt měsíců 6) tak máš sanci se stát abstinujicim kuřákem.

marc1234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.21 15:05

Tak aj ja sa pochvalim, vcera som si kupil Nicorette zuvacky 4mg. A dnes som este nefajcil, zatial som si dal len dve (zuvacky), ked uz som zacal citit tocenie hlavy. Inak u mna pojde dost o tu psychicku zavislost. U mna najviac chuti cigareta po jedle, pri kave, aj len tak z nudy, vtedy ma to laka najviac. Tak uvidime dokedy mi to vydrzi (ratam ze do zajtra :lol: ) Hlavne ta schema je pri zuvackach taka nejasna, naplaste maju jasnu schemu na 12 tyzdnov.

Stránka:  « Předchozí 1 576 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 Další »
Váš příspěvek