Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (298) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7429 příspěvků 21.3.21 20:58
Jeeeeeeee

Husky

:hug: :hug: :hug: :hug: :* :* :* :* :* :* :* :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Ano velice děkuji dnes jsou tomu 4 roky!!!

Husky velmi moc moc děkuji a dokonce s básničkou 8o 8o 8o 8o :oops: :oops: :oops:

Oooooo kanou mi slzy

Radulka52
7429 příspěvků 21.3.21 21:05
Všici

Venu

Promiň holka :,( ale super, že jsi ohlásila 9 měsíců sexkouření

Takže zdárně krácíš po cestě voňavých lidiček :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Husky

Dodatečně gratuluji ke 4 rokům a 3 měsícům

Jacku

Dodatečně gratuluji ke 10 měsícům!!!

Kabas

Dodatečně gratuluji ke 3 rokům a 9 mešícům

Milanko B

Dodatečně gratuluji k 1 roku a 8 měsícu m

Všem milým spolubojovníkům :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a posílám :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

A jednu vonaˇvou a štípanou :oops: :* :* :* :*

Radulka52
7429 příspěvků 21.3.21 21:15
Joooo

Vážení jsou to 4 roky, co jsem asi tak touhle dobou měla hlavu plnou cogára a hrůza myšlenek, jak to bude dál a jestli vydržím.

Jop, Vydržíme a Ani práska!!

To bylo naše heslo! Každý den jsem se těsila na tyto stránky, které mi pomahaly absťaky překonat. Všem děkuji a budu nesmírně vděčná!
Kolik hruzna dní i samozřejmě krásných zde člověk prožil!

1460 dní!!!

Neuvěritelné!

Hodně se za tu dobu událo!!! Mnoho lidí to za tu dobu vzdalo!

Je mi velkou ctí, že patřím k lidem jako je Svenda, Husky, Roman, Adélka, Verus, Kabas, Momo, Ron, Blažule, Milan Fox, Milan B, Roman 92, Jack, Veny, Lenýsek a další sexkuráky:))))
Jestli jsem někoho opomenula, nechť mi promine.
:andel:

jac7
106 příspěvků 21.3.21 22:48
kralovno

Také moc blahopřeji ke 4 voňavým rokům.

Jinak hlásím, že stále nekouřím a že jsem splatil odměnama původní objektiv.
Hned jsem si na dluh (z odměn za cigára) koupil další dva (projistotu) :lol:, takže do 3.11. odměny vyčerpány. :lol: :lol: :lol:

Všem co měli nějaké výročí, samozřejmě také blahopřeji.

Lennys1
295 příspěvků 22.3.21 09:29
Radul - 4 roky

Velká gratulace :kytka: :kytka: :kytka: :pankac: :pankac:
bože jak to utíká :mavam:

MilanFox
277 příspěvků 31.3.21 12:26
Ahoj fšem,

Tak jsem si prošel Covidem, naštěstí lehkým, byl jsem uzemněn v posteli jen 4 dny. Stále nekouřím a zdravím všecky zdejší sexkuřáky :lol: a gratuluji všem k tomu, že nekouříme ať už to jsou dny, týdny, měsíce, roky…

Mějte se fajn Milan

sven9
503 příspěvků 13.4.21 00:20

Ahojky zdravím všechny nekuřáky. Hlavně zdravím Radulku Romana Haskyho. Proste všechny ty skvělé lidičky které jsem tu poznal a ty co jsem poznal osobně. Rikal jsem si že už sem psát nebudu nekouřím n cca 4 a půl roku je mi fajn a neustále sem pokukuji ikdyz nepíšu. Nepřispívám. Nekolik týdnů tu nevidím písmenka skvělé Radulky která to tu držela né rok né tři roky ale několik let s několika tisících příspěvků slov od srdce společných fotek.
Husky který ji podporoval a komentoval každé její slovo prostě to tu také držel se svým svérázným humorem. Zdravim Romana předsedu který tu rozdal milióny rad.
Jsem rád že jsem poznal tak skvělé lidičky které mají obrovský pevnou vůli.
Mějte se famfárove a sakra nekuřte.
PS: kouřit se má jen pod dekou intenzivně a dlouho.
Jo pozor kdo neprožil neuvěřil.

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.21 11:48

Svene, překvapils :palec:
trochu čumím :mrgreen: Říkám si, že něco starého končí aby mohlo něco nového začít. Je to debilni fráze, ale je to tak nějak :mrgreen:
Musi nastoupit nová generace, ať tady nebo jinde, ale bojím se, že už takový štěstí jako my mít nebudou :nevim:
Myslím štěstí na výjimečné lidi, jako je Radka, Roman, Hejkal, pan Řídící…etc. ;)
My nemůžeme zachraňovat něco, čemu už nerozumíme, co už se nás netýká, co jsme zapoměli a nikdy se k tomu nechceme vracet.
A taky nevratime, doprdeleprace!! :jazyk: :jazyk:

ANI PRASKA

NIKDY!

Roman505
3621 příspěvků 14.4.21 08:54
Tara a všichni přátelé

Tara: už asi nečteš, ale kdyby přeci jen, za mě, ostatní mají pravdu. CH musíš užívat déle, aby jsi se naučila žít život nekuřáka! S Ch v těle je to snadné, bez Ch, první, druhá krize a jsi v tom časem opět. Známe to a proto varujeme!
Rada pro příští pokus: pokud ti vše po Ch nechutná a smrdí (opravdu se chutě mění a já to měl podobně) stačí dávky snížit třeba na jeden denně ráno, nebo půl ráno a půl odpoledne. To zaručeně pomáhá. Já dva prášky taky nemohl, jsem si připadal jak prekoureny.

Ostatní přátelé a kamarádi: rád čtu, že sestava stále drží a i nový/staronový členové klubu doživotních abstinentu stále mají co říci, radit, pomáhat. Děkuji vám, že jsem byl a vy byli, jste součástí mého života. Mnohé z vás i osobně poznal. Mám vás rád, a proto občas kouknu sem jak se vede.
Moc optimismu v této době bohužel nemám, protože sport zakázány a já toho denně naskakal, jedno podnikání omezené, druhé zavřené státem. Ani sklep, ani vínko s dobrými lidmi. Tak moc na prd! Aby mi nehrablo, tak jsem si vzal osm dětí na individuální treninky k sobě pod penzion, kde mám stůl a aspoň nějak se dobíjím, ale není to ono. Přeci jen kolektiv dospělých je o něčem jiném.
Covida jsem neměl, nebo když měl, tak o něm nevím, protilátky nemám, nicméně se spousty lidmi s Covidem jsem byl v bezprostředním kontaktu včetně mojí mamky… Fakt nevím co si o této nemoci myslet… Chřipka, kterou tělo nezná nicméně přežije 99% lidí. Želvy venku, Keiko má kamarádku, taky šibu-inu. Stejná matka, otec jiný a fenku má sestra, takže když přijede, tak šhiba-inu bordel. Rodiče, zdraví drží a již jsou naockovani. Ségra taky, protože dělá v pečovatelským domě, nic méně Covidem v prosinci prošla pár dní v horečkach.

Mějte se krásně a zase někdy.

Roman505
3621 příspěvků 14.4.21 09:09
Radulko, královničko naše

Dodatečně gratuluji :srdce: :potlesk: :*

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 11:55

Byl jsem u doktora a ten mi doporučil vysadit marihuanu. Blbec. Teď v dubnu. Vždyť to zmrzne. :mrgreen:

MilanFox
277 příspěvků 19.4.21 10:41
@Husky+59 píše:
Byl jsem u doktora a ten mi doporučil vysadit marihuanu. Blbec. Teď v dubnu. Vždyť to zmrzne. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
MilanFox
277 příspěvků 19.4.21 10:44
Ahoj fšem,

To bilancování se mi fakt nelíbí i když to občas dělám také… Zdravím všechny staro i novousedlíky a doufám, že to tady nezhyne. Opravdu mi to tady pomohlo před téměř 3mi lety a jsem přesvědčen, že zdejší osazenstvo mi dali sílu to bezproblému zvládnout.

Tak pište jak se máte, nebo už všichni kouříte? To snad ne…

Radulka52
7429 příspěvků 19.4.21 21:27
Hojda moji milí

Moc všechny zdravím, oooooo koukám jako blázen…

Staří partyzáni se ozvali :lol: :lol: :lol: :srdce: :srdce: :srdce: až na Kabase se tu objevila mušketýrská parta:)))skvadra, takže sem se mušila objevit :jazyk: :jazyk: a Milanek Fox tiež :jazyk:

Omlouvám se ale ňák mi vzalo fšecko a békat tady na strankach mi nepřipadá zrovna echt…

Ále 8o 8o nekouřím :,( :,( :,( ani pod peřinou 8o 8o a vůbec :lol: :think: :think:

Tiiež jsem nechtěla se objevovat zde jen s gratulkami atd…

Takže Husky a Svendo :)))))))) véliká gratulace k proslýmu datu 17.4.no hezké počty 4 roky a něco ha ha ha 8o :pankac: :pankac:
To sem zlenivěla co? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Covid mi vymazal fšecko…
A jako fákt i náladu… drzím se zuby nehty a bude to dobrý, jak jinak… bohužel večer, když mám trochu času :mrgreen: tak mi v loži nejde internet :mrgreen:

Všem přeji krásný večer a krásný den :hug: :hug:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.21 12:52

Něco co s kouřením vůbec, ale vůbec nesouvisí.
A už vůbec ne pod peřinou :jazyk:

Matka na dítě: Neplivej to, když už to máš v puse, tak to spolkni. Manžel zvedne významně obočí a matka na to: a ty buď zticha!

MilanFox
277 příspěvků 22.4.21 08:12
Husky 59,
:lol: :lol: :lol: :lol:
@Husky+59 píše:
Něco co s kouřením vůbec, ale vůbec nesouvisí.
A už vůbec ne pod peřinou :jazyk:Matka na dítě: Neplivej to, když už to máš v puse, tak to spolkni. Manžel zvedne významně obočí a matka na to: a ty buď zticha!
MilanFox
277 příspěvků 22.4.21 08:13
Ahoj fšem,

Tak dnes to mám za 2 a 10 čili 2 roky a 10měsíců bez cigára…

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 09:38
@MilanFox píše:
Tak dnes to mám za 2 a 10 čili 2 roky a 10měsíců bez cigára…

???????????????? :palec:

Radulka52
7429 příspěvků 22.4.21 20:03
Opožděné gratulace

Ták jo hoši a děvčata ( je nás měně, tak jsme na druhém místě) 8o jdu se podívat do análů

Negratulovala jsem Jackovi

[Jacku 16. Tého jsi měl11!!! Měsíců sexkuráctvi 

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Milanko B? Doufám že nekouřiš bratře zo Slovenska, Měl si 12. Tého 1 rok a 9 měsicu sexkuraˇctvi :,( 

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Klukům nejstarším jsem už pogratulovala ale Huskymu spešl posílám ještě :* :* :* :*
Za úžasnou výdrž a pohotovost :* :* :* :* :* :*
VenuVenu, holka jedna, 20 tého jsi měla 10měsiců!!! Tak soufám, že se držíš :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
No a dneska určitě přidávám

Milan fox, jak sám uvedl, za 2 roky a 10 mesíců sexkuraˇctví

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :hug: :palec: :kytka:

Blažule, motorkářko, doufám, že už jezdíš mezi okresy bez cigára! - za 3 roky 4 mešice

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Takže doufám, že to zitra stihnu a popreji v den vylodění tak, jak jsem to dělala dřive:)))))

Husky, kamaráde:)))))) tak jsem si zavzpomínala:)))))proto jsem zrestartovala ipod a honem mazala, dokud funguje internet:))))))
Mozná se nekdy začtu do minulosti :lol: teď relaxuju cestopisnými pořady :))) no jinak to nejde.

A sakra jěstě musím dodělat praci v kuchyni 8o 8o tak vśechny zdravím jeje
Snad se to nespálilo :P

MilanFox
277 příspěvků 23.4.21 08:29
Královno,

@Radulka52 a na sebe jsi zapomněla? Tak tobě posílám gratulaci já :* :potlesk:

Blažula
155 příspěvků 23.4.21 09:51
Radulko

Tobě taky velikáááá gratulace :potlesk: :dance: nějak už to tady vynechávám, není myšlenka na cigáro, tak si vzpomenu malinko… Na moto ještě ne, jsem zmrzlinka…ale ted jsem byla v teplých krajích pod vodou, trošku utopit covida všechny tady moc zdravím :mavam: a gratulace vonavým :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

trimama09
103 příspěvků 25.4.21 20:57
Jsem tady

Přátelé jsem tady, NEKOUŘÍM, pořád. :-)

trimama09
103 příspěvků 25.4.21 21:01

Pobyla jsem si v nemocnici na chirdě, to nic, ale setkání s covid realitou bylo tvrdé, drsné. Jelikož jsem byla na ARO pár hodin, po probuzení jsem jen slyšela, jak se svolávají k resuscitacím covid případů, mno, nebylo to příjemné, sanity houkaly a jezdily celou noc… Nevím, co si o té nemoci? myslet. Pracuju pro firmu, která má 4 ubytovny a 2 apartmánové domy. 3, slovy tři případy covid za celou dobu. Testujeme se pravidelně a nikdo jsme covid neměli…A jakože na ubytovnách je fluktuace sakra velká

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.21 21:30

Že je to super svinstvo, votom ani potom.
Mluvil jsem s primarkou z plicniho. Vozi jim tam plicní trombozy z 1. vlny z lonskyho jara i bezpriznakovy a teď jsou vriti. :mrgreen:
Jsou to ukrutny sracky :jazyk: a očkování v tomhle státě v nedohlednu.
Sehnal jsem konexe na Srby. Plánuju tam očkovací rodinný zájezd. Tam neni problem s jakoukoli vakcínou. průser bude na madarskejch hranicich.
Jejich celníci jsou hovada.4r to znám :jazyk:

Roman505
3621 příspěvků 27.4.21 08:56
Konec světa se blíží

Čas na poslední cígo???

jac7
106 příspěvků 27.4.21 09:57
@Roman505 píše: Čas na poslední cígo???

Nestraš cigárem :D :D

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 17:14
@Roman505 píše: Čas na poslední cígo???

Predsedo, je to na cigaro :think:
Dnes mně zemřel nejlepší kamarad.
Na covid… :mrgreen:
Zasrana doba
Konečně Ti dávám zapravdu.

Radulka52
7429 příspěvků 4.5.21 19:41
No tak sem to nestihla

Bohužel opět jsem odpadla… a když šla na internet, tak nefachčil a z mobilu se mi fákt blbě píše…

Takže zbývajicim spolubojovníkům - ronovi, Momovi, Lenýskovi, trimame velmi gratuluji

A opět začíná mesíc Květen 8o 8o 8o 8o

Takže chválím Trimamu a gratuluji :kytka: :kytka: :kytka:

No s tím covidem je to prostě zajímavý…
Já tedy osobně jsem se ještě neolízala… teď už jsem najela na homeopatika. Tak uvidím, nevím jestli za to může covid nebo spiše všechno dohromady…
Roman píše o konci světa 8o 8o kurňa tak to bych si fákt zapálila :think: :think: :think:

Si pamatuju, jak jsem si říkala, že až budu natahovat bačkory tak se ták zhulím a vožeru vším možným a přezeru vsím, co si musím odpírat :jazyk: :jazyk: abych nebyla zeměkoule 8o, že nebudu moct ani umřit, jak mi bude zle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zlehčuju to ale kde je konec tak je i začátek.
:andel: :andel: :andel: :hug: :hug: :hug: :hug: :srdce: :srdce: :srdce:
Vezmu to odspoda. husky kameráde :hug: :hug: :hug: :hug: je mi to líto, že ti odešel kamarad, z mého okolí neumřel nikdo, od Pavla vím, že z jeho příbuzenstva též někdo ubyl. On sám se chrání, protože má věk a chopn 8o
Já, protože jsem co id prodělala, tak očkování odmítám. Teď vím o dvou lidech, kteří ( tedy jesťe nevím stoprocentně) i po prodělaném covidu půjdou na očkování. Mluvila jsem s fundovaným lékařem, odborníkem, který pravil, že to u někoho může způsobit reakci jako když přileje benzin do ohně! Doslova.
Mne jen zajímá, jak dlouho garantujou protilátky po očkování!!! Když po prodělaném covidu ženou chudáky duchodce po třech mesících!!! na očkování 8o i když to je jaksi dobrovolné? Takže kdy se půjde jako přeočkovat po očkování?…
Husky souhlasím zas… doba. Ani si nemužu dát na tebe panáka, páč piju MMS (bazén) he he ale neklesej na mysli… vakcína bude :jazyk:

Jack a Roman, kdysi nově pasovaný a bývaly předseda, jak hezky byli u sebe. Chlapci.
Když bude vše ok, rada zajedu do Mikulákova 8o a doufám, že to vyjde. Letos mne nečekaji lázně buuuuuuuuuuu, co já budu dělat?

Apropo chlapíci??? Libali jste ty svoje polovičky? Aby neuschly, holky chudinky…
Ježiš teď cumím na zpravy.
V uterý bude 27 stupňů 8o dneska sem málem odlítla do západního Nemecka ještě v zimni bundě, kterou jsem už dvakrát vyprala a uložila do skřině jako na zimu a byla nucena ji znovu vyvětrat 8o a tak to budu asi končit, páč si pudu zkoušet kraťasy, ježiš marjá…
tákže se pos… taky a bez cigára.

Trimamo drž se… já jdu vlízt do skříně.

Všechny zdravím a piště pište, já si to přečtu u rybníka, přiští týden lezu do vody… jako na Baltu :lol: :lol:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.21 20:22

Pod rozkvetlou tresni se letos libacka nekonala, bo kvety zmrzly :mrgreen: prej nejvetsi kosa vpd IIWW. :jazyk:
Třešně nebudou, ale naty sere Bílý Tesak :jazyk:, hlavne že jsou vakciny. Sme cela rodina opichana. Ja poslední, dneska v kongresaku.
Takze jsem nemusel vyuzit srbskou cestu.
Radulko, ty neklesej na mysli. Dobre už bylo. Hezky si to zapamatuj, abysi mela o čem vyprávět vnoučatum.
Optimisti říkají, že už to horší bejt nemůže
Pesimisté tvrdi, ale může :mrgreen:

Radulka52
7429 příspěvků 5.5.21 19:03
Oooooooooo

Hojda, opíchaná rodino, opíchanej starej vlku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Víš, že teď si pozitivní :lol: :lol: :lol: je to vidět na příspěvku :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Bóžičku :lol: :lol:
Tak teď už to můžu napsat! Prej to působí na potenci :mrgreen: :mrgreen:
Optimisti ríkají, že už to nestojí…
Pesimisti, že už to za to nestojí…
:lol: :lol: :lol: he he
Nebo naopak :jazyk:
Prej se vakcinou má ovlivnovat budouci populace :jazyk:
Je to jako s cigárem :jazyk:
No nám už je to jedno, množit se nebudem.
Husky, koukej psát, jake jsou první dojmy :jazyk: budu držet palce aby byly ty nejlepší :srdce: :srdce: :* :think:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.5.21 19:40

Jojo svatá prauda. Nestojí to za tu námahu a budoucí populace všech zemí vylyžte si prdel :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Sem tedy pesimista, konečně to vím :mrgreen: a můžu se podle toho zařídit.
Dojem je o něco lepčí jak průjem a tak si nestěžuju
Jestli to působí na potenci nevím, nezkoušel jsem to, bo se mi nechce.
třeba loni se mně nechtělo ani jednou, ale děkuju za optání :jazyk:

Stránka:  « Předchozí 1 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583
Váš příspěvek