Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (298) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Kabas005
1009 příspěvků 14.2.21 13:46
@Radulka52 píše: :lol: :lol: :lol: :lol: hehe :P :P :P :P

Jo jo! Tak dva z mušketýru se ozvali! 50 procentní Slušné skóre! :mrgreen: :mrgreen: a jsou za jedno 100 procentní. Pokud se Tara ozve, má výzvu!!!
Tak co Dartaňane? Už máš udírnu sežranou??? Jdu si dneska dělat vejlet do okolí he he Slaného he he né neboj jenom veni vidi vici a jdu do… z tadyma he he
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neděs se ale ráda vás zrím chlapi :jazyk:
No nedovedu si představit, že bych se ještě tejrala krábou cigaret. To Se dokazal prznit Husky nebo ještě někdo? Ted nevím. Věskera lákadla musela pryč. Vyhulila bych je v nevědomosti a do bezvědomí!!! Když přišli ty abstinenční radosti.
Teď se zase tejrám pokroutkama. Vždycky večír něco objevím a musím to ztrestat. Áchjo :roll: :roll: 8o doháním energii a odrazí se to na zásobách tuku asi bude tuhá zima :mrgreen: :mrgreen: se snaži ukladát :jazyk:

trimamo tak to si měla sakra bohatýho Ježíška!!! Ta odměna za ta cigára musí bejt!!! Opravdu!!! Ne, že se jako ušetřilo a něco nakoupilo pro všechny!!! Tys trpěla, trápila tělo, tak odměnit!!!
Nevím jestli Adélka pojede na ty Galapágy ale dala si to do budoucna za cíl. Mně stačily očiska. A nějakej ten face!
Jo a docela slušná výkonnost na tom rotopedu u kardiologa! I po covidu. Takže pumpa ok no a mozek nevím. :mrgreen: a je to jedno, já s tím asi trpět nebudu a okolí? Co je mi do Nového Zélandu. :mrgreen:
Dobře děláš holka, jo a Husky je skutecně pan he he. Ale tady se to doplňuje. Nekdo cukr druhej bič.
Stále opakuji. p, že bych to tady bez lidí nedala, citím v sobě stálou vďečnost za tyto stránky a na lidi zde si vzpomenu taky, třeba když sem měla chuť v prosinci po těch zivotních eskapádách rauchnout!
Bylo to moc krutý. No možná se užeru k smrti :jazyk: ale do cigár se bojim. Absťáky stály za starou belu! Fujky :(

Tak krásný den všem je nasněžino, vzduch řízný!!! :mavam:

Ten nadpis :lol: :lol: už jsem se lekl… :mrgreen:

Radulka52
7429 příspěvků 14.2.21 17:41
Kabas

Tak jsem netrefila no!!! 8o 8o 8o
Ale dneska bylo nádherně!!! Tak nebyl čas na luxování špajzek. Mužeš zase vše vytáhnout na světlo :jazyk: :jazyk: :jazyk:
A bude asi jaro 8o :lol: ptaci řvali:)))))) :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 14.2.21 17:45
Husky

Hezkýýýý

Ty máš taky pamatováka!!! Fááákt! U všech!!! Hmhm. :think: Akurát :think: :think: kozenky nee! To dělaj v narkóze! Se bojim.

Asi vyšetrim na nějaký vejlet. Na Sever :jazyk:

Jinak pochvala. Vééééliká! :* :* :* a to sem myslela, že anály mám jen já :lol:

Příspěvek upraven 16.02.21 v 19:41

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 19:35
Husky

Moc si mne pobavil ha ha, muži pera a slova :jazyk: :jazyk: boco he he he he, kde všude na mne vykoukneš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Koukala sem ale, že se jim ta diskuze moc nerozjela :jazyk:
Dneska jsem potkala Josefa, tak tě moc zdraví, vyjmenoval mi spoustu lidí, kteří umřeli na koronavír, no takové pozitivní setkání 8o 8o :mrgreen: ale je porád stejný :jazyk: dědek jeden vypadá dobře :jazyk: a má hezký zvyk, líbá ruce, manželka přijela pozdejším metrem :lol: :jazyk:
Bude zase kandidovat tak ho nejspíš zríme v televízi

Jinak docela slušný vzestup teplot. Včera na dálnici po ránu -18 stupňů, dnes tou samou dobu v Dejvicích 4 stupně.
Děs.
Jdu se meknout jestli má někdo výročí :mavam:

Příspěvek upraven 16.02.21 v 19:45

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 19:40
Trimamo

tak Trimamo, repelente!!! :lol: :lol: :lol:

před 6 mesíci jsi vyšlápla na cestu sexkuřáka!!! tak ať jsou další tvé kroky veselejsí a bez nehod :mrgreen: :lol:

My ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

trimama09
103 příspěvků 16.2.21 19:44

Poslušně hlásím, že jsem náležitě pyšný repelent :D a normálně jsem netrpělivě čekala na gratulaci :lol: děkujiiiiii

trimama09
103 příspěvků 16.2.21 19:45

@Radulka52 jájájájájájájájájájájá :D

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 19:50
Trimamo

Tak vidíš :hug: :hug: a to máš štestí, že nemám tentokráte zpoždění!!! :mrgreen: jsem nějaká volako na piku :,( ale je to fajne, žes to vydržela! Teď už bude jenom lépe a lépe s čím dál tím víc užši sukénkou a vypasovaným sexy svetérkem:))))) V lété budeš sexbomba!
A ještě k tomu voňavá :lol: :lol: :lol:
Musím ještě sjet anály jestli ještě někdo nepřibyl ale myslím, že tu budeš vlát sama :jazyk:
No dneska by tě manža měl odměnit!!!
:oops: :oops: :oops:
Kdyby ti šla huba vandrem :oops: :P :P :P :lol: :P :lol:
Myslím čokoládovým bonbónem :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

trimama09
103 příspěvků 16.2.21 19:54

@Radulka52 Tak sukénka a svetýrek - mnoooo, těch kil jsem jako tedy nabrala… nikdy jsem nebyla štíhlá sexbomba, ale tedy musím to nějak řešit ještě více. Posilky mám zavřený, máme doma koupenou věž, synci posilují, se jim tam vecpu :-D. Manžel mě odměňuje pravidelně, tady nemám žádné strádání, on je to můj pan dokonalý no

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 20:00
Jacku

Jsi galant a určitě si rád dal přednost dámě!!!
Ale i ty pojď na piedestal

Jacku!!!

Dnes je tomu 9 měsíců, cos opustil cigáro a stal si se sexkuřakem.

Doufám, že nahlédneš!!! Protože ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 20:03
Trimamo

To je dobře!!! Endorfiny potrěbuješ!!! Zvlašt do toho prvního roku sexkuraˇctví!!!
Takže jen houšť :jazyk:
Taky se snažím občas zacvičit ale teď přede mnou neobstojí žadná čekuláda, tak jsem ztracena. A brichače Toma furt kazdej tejden odkládám he he 8o, páč si pak nemuzu dát žádný kokino. Ať žijou elastický leginy a nejakej ten vytahanej svetr :mrgreen:
A vidíš, dneska stojiš na stupních vítězu s Jackem. Tak snad připojí i nejakou fotografii, jsme ho pasovali na dalšího sexpředsedu. Kdepak je???

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.21 20:16
@Radulka52 píše:
dědek jeden vypadá dobře :jazyk: a má hezký zvyk, líbá ruce, manželka přijela pozdejším metrem :lol: :jazyk:
Bude zase kandidovat tak ho nejspíš zríme v televízi

Příspěvek upraven 16.02.21 v 19:45

Mně taky může něco políbit :mrgreen: skorokanclíř jeden :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Ale i tak ho pozdravuj, až otevřou vindu.

Radulka52
7429 příspěvků 16.2.21 20:30
@Husky 59 píše:
Mně taky může něco políbit :mrgreen: skorokanclíř jeden :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Ale i tak ho pozdravuj, až otevřou vindu.

Do vindy nepudu, sic je votevřená i teď ale nemám chuť :roll: :jazyk: myslim, že budou mít ty čtvrťáky pěkně uležený za tu dobu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a těch zasob pro Pražaky nachystaný jěje!!!fujky
Je pravda, že si tam šel člověk pokecat :lol: a tak :lol: :lol: znáš to:))) pomazat ego :P :P ježiš těch window potom… bože ;) a následující svahilština :P
Takže vzájemne pozdravy předam:)))))) až ho někdy uvidím… je něco, co bys mu rád vzkázal cha cha mimo toho políbení??? :P :P :P :kytka: :kytka:

Radulka52
7429 příspěvků 17.2.21 07:04
Husky

Mily Husky

Je nic moc ráno, asi tam prší bo co ale vstávej, vychumlej se z peří, neboť máš kráááásnýýý den! Tramtadadááááá! Chci ti sdělit jen, že

dnes je tomu 4 roky a dva mesíce!!!, cos zahodil cigáro a nosil v kapse… vrabce :lol: prdlajs taky krabičku bys potrapil hlavičku a dušičku :kytka:
Ty milý hošíčku, nastav tvářicku ať ti dám hubičku :* :* :*
He he
Tak gratulujeme :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: : :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Hezké čislo :lol: :lol: :lol: potlesk:

Radulka52
7429 příspěvků 17.2.21 07:07
Sven

Ještě je tu Svenda to je ale Venda z Moravy, twn se tu nezstaví!

Ale kdyby náhodou!!! tak je tomu 4 roky a 5 měsíců sexkuráctva

No kdybs prěci jen nakókl tak gratuláce ogaré :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.21 07:38
Radulko

Děkujuu :P

jac7
106 příspěvků 17.2.21 14:19
díky za přání

Díky za blahopřání k 9 měsícům a také přeji všem voňavým k výročí.

Jinak hlásím, že stále držím a za chvilku budu mít splacený objektiv z ušetřených neprohulených peněz, tak pomalu koukám po nějakém dalším. Bude jaro, spousta kytiček, tak asi nějaké makro. :mavam: :mavam: :mavam:

Radulka52
7429 příspěvků 17.2.21 17:35
Hoši

Jacku!!! Tak doufám, že si to Husky dá do analů!!!
Super a fotit Jaro!!!
A prima! Chlape, teď se porodíš a budeš pěkně voňavej na věky věkův a doufám, že jsi OK i v soukromí! :palec:

Husky nemáš zač:))))))))) to byl tedyˇ ranní vykon!!! To ti řeknu! Ále překonala jsem se :lol: a teď to začne!

Radulka52
7429 příspěvků 21.2.21 16:49
Venu

Holka promiň, včera jsem tě propásla :roll: 8o 8o tak honem na plac!

Venu, včera tomu bylo 8 mesíců, co jsi opustila cestu kuřáka!!!

A vydala ses na cestu né zrovna jednoduchou ale za to voňavou a zdravou :jazyk: :jazyk:

My ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk:

Radulka52
7429 příspěvků 21.2.21 16:54
Všichni

Sebe vezmu šmahem, neboť není ještě důvod k slavení :lol: :lol: :mrgreen:
A nehledě na to, že jsem měla dneska nekalé myšlenky 8) :,( :? :,(

Takže Lenýsku!!! Jedtli nakukuješ!!! Tak jdu od zítřka zasejc do bricháče 8o 8o jéje,
Bude i konec laskomin buuuuuuuuuu :( :,( :,( :(

Nedá se svítit. Je hnusně a vůbec…

Takže vážení melduju! Radulka má buuuuu dneskááááá 3 roky slovem tři roky a 11 mesíců konec kiřackejch slastí biuuuuuu
:lol: ááááchjo
Tak si tedy :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Smankote

veny07
77 příspěvků 21.2.21 17:29

@Radulka52 Gratuluju k tak velkýmu číslu :potlesk: a zároveň dekuju :think:
Redukční režim u mně začíná být 8) aktualni Únor je u nás vždycky strašně kalorický. Mám pocit, že 3/4 rodiny má narozeniny v únoru :mrgreen: Samý dorty, slané šneky chlebíčky. Ještě že nemám baterku ve váze.
Vyčkám do 4.3. To jsou u nás poslední narozky na delší dobu a vrhnu se taky na to. Léto se nějak blíží :lol:
Jinak, tedy potvrzuji, že fakt nekouřím :dance:

Radulka52
7429 příspěvků 21.2.21 19:37
Venu

Ani nevíś, jak mi tvá slova těsí, že v tom nejedu sama.
No mám ještě dvě tabulky čokolády ale to je na ozdobu kaše, a to bude až příští týden jako odměna buuuuuuuu
No vubeč se mi do toho nechce ale už mám připraveno! První týden posjané polevky a ryže se zeleninou asi na dvacatero zpusobů, no budu si ji péct, to je chutnější!
Jéje sýrové šneky, chlebíčky, mnááááám ašlehačkový dortíček mnaaaaaaaaam
No nic. Dáme si přes držku noooooooo a už vidím, jak si plním banděro čajem.

Venu posílám super pochvalu i za to, že sem čumneš :P :P :P a nepíšu gratulace jen tak Pánubohu do oken :P :P
Tak :mavam: :mavam: :mavam:

Lennys1
295 příspěvků 22.2.21 14:34
Všechny zdravím

Všem gratuluji :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk:,
je to fajn, jak všichni držíme a já teď nevím jestli se mám radovat, když hodnost největšího repelenta mi zůstává :(

Radul taky se budu muset znovu nastartovat a zopakovat Toma :)

Radulka52
7429 příspěvků 22.2.21 21:30
Jéje

Už mi klesaj víčka ale nemohu negratulovat!!! Milanu Foxovi a Blažuli

Jojo Lenýsku ahoooooooj, no repelenta máš přišitýho ale jestli to dojdeš… těch pár kroků! Tak snad i zapomenu he he he :kytka: :mavam: a mám hlad. Ale nic sem si do tý huby nestrčila, radši to tu dopíšu a hodim se do kanafasu.

Ale Tom je vždycky takový start! Po těch všech radostech, co jsem měla :( a covidu tak se mi nechtělo omezovat tělo v laskominách a teď to mám. Tak si čtu knížku a těsím se, jak si dám ráno snídani, rýživý chlebíček pač nevím, kde bych snědla polévku a pak budu mít rýži a dokonce… 8o…s vajíckem… ooooooooo… to se budu mít:)))), pak budu mít dentální hygienu… tak snad ta polevka vyjde a večer opět to, co bylo k obědu je je… :D :lol:
Ale vydržím a jsem zvědava, kolik kil tělo pustí!!! Neřad jeden :cert: :cert: a to je moje rozežranost :cert: tak a jdu na gratulky a Lenysku jsem moc ráda, že se držíš!!! :hug: :hug:
Hele Trimama je souputnik repelentskej :lol: :lol: :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 22.2.21 21:32
Blažůe

Blažulko, pojď na plac

Dnes je tomu 3 roky a dva mesíce!!!, cos to zamázla s cigárem a jela motorce dýchat cisty vzduch

my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a nakokni! Ženská jedna :mrgreen:

Radulka52
7429 příspěvků 22.2.21 21:37
Milan fox

Milane Foxi!!! Heeeeeeeej si tááááam musíš na plaaaaaaaac

Protoze

Dnes más dva roky a osm měsíců sexkuractva!!! Tý jo tý si borec

My ti gratulujeme a tleskáme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Dostaneš i líbana korona nekorona, já už sem fertig a mám vyztužený rety hi ji ji
:kytka: :P :P :P :P :P :P :kytka:

Radulka52
7429 příspěvků 22.2.21 21:39
Tak

Tramtadadáááááa mám to za šebou, vůbec si nelibil, když mne prvne polibil, tramtadadaaaaaa m´ to za šebou.

To sou projevy hladu, přátelé!!! Nemuzu šežrat ani čokoladičku, kterou mám schovanoj mnaaaaaaam moznaˇ ji najdu je je přeji vám vsem dobrou noc:))) vase Radulka kralovna he he

Radulka52
7429 příspěvků 23.2.21 22:09
Krásnou

Dobrou noc sexkuráci.
Blažule mne ořekvapila, že nenahlědla hm hm, milan Fox též hm hm

Ještě věnuji vzpomínku na Rona, který by měl dnes výročí 3 roky a 2 měsíče. Rondo,!!! Gratulujeme

No a vážení jdu spát a nechám si o pořadném dlabanci zdát:)))) :jazyk: :jazyk: :jazyk:

:mavam: :mavam:
Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 07:21

Jestli se pochlapis, tak nos po kapsách tabulky čokolády
Když já moh nosit cigara :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 24.2.21 20:23
Husky
@Husky 59 píše:
Jestli se pochlapis, tak nos po kapsách tabulky čokolády
Když já moh nosit cigara :jazyk:

Nejsem masochista :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jako ty :jazyk:
A nevydržela bych :lol: :lol: :lol: sežrala bych jí a nestacIla by se ohřát!!!
Dnes je to trětí den a nejni to sranda ale vím, že to bude trvat 29 dní a pak už nebude čekát ráut ala lazne a Bulharsko :lol: mladí už mne nevytočí víc než vytocili, covid mne snad nwpřepadne 8o 8o tak by člověk nemusel vše doháneť čekuládou jako v lednu 8o a taky se už sundavaj kabáty nasazuje plynová maska, takzE nová´ vočiska jsou mi k prdu i korektura ksichtu :mrgreen: :mrgreen: a každej mi bude koukat na tajli :roll: :roll:
No hezký ;) ;)

Jinak zaplaťbůh, že nekouříme!!! Před Globusem byli dýmajici zoufalci, respirátor za uchem :lol: a už cítím ( i když furt porádně necitím) ten smrad co potom budou cichat snad stokrát v tom respirátoru fujky :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Nejlepší čas přestat, takže teď přestávajici kuřaci mají nejlepcí podminky:))))))))))

Hola hej, čmoudit přestávej :palec: :palec:

Ivulen_Bolen_666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 11:05

No nevím, zda byste někdo z vás něco měli simulovat, tím pak přitěžujete nejen sobě, ale hlavně všem okolo, kteří se o vás starají… Jsou tu různé články na to, jak třeba simulovat nemoc, ale nemyslím si, že je to dobrý nápad… Spousta lidí by se nad sebou měla opravdu zamyslet, předtím než něco začnou dělat :)

Radulka52
7429 příspěvků 25.2.21 19:54
No Ivulen

Příspěvek asi patří jinam :jazyk: :jazyk: no nic, i když jsme cesi eine simulante bande :jazyk: viď Husky :jazyk: :jazyk:

Přejdu pomalu na jednoho maníka :lol: :lol:

Radulka52
7429 příspěvků 25.2.21 19:57
Momo

Je večer a od jihu sem nám vane Sahara a zárověn jde ovívat dalšího sexkuřáka:)))))

Momo, dnes slavíš 3 roky a 5 měsíců čistého dne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bez nikotýnového dýmu :jazyk:

A my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk:

Kabas005
1009 příspěvků 25.2.21 22:50
Ivulen...atd...

Jsem exkuřáckej stimulant :pankac: :mrgreen: :pankac:

Radulka52
7429 příspěvků 27.2.21 07:50
Lenýsku

:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
:kytka: :kytka: :kytkaLenyss :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Předpokládám!!! Že!!!

Náš zde první veřejnej repelent

orávě slaví…1 rok sexkuráctví

Lenýsku!!! Blahopřejeme :hug: :hug :potlesk: : :hug: :P :kytka: :mrgreen: :kytka: :potlesk:
Jeziš se netrefim na panačky :lol: :potlesk: :potlesk: : :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :andel: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :andel: potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

veny07
77 příspěvků 27.2.21 07:57

Lennys :mavam: já taky gratuluju :kytka: :kytka: :kytka:
Pro mně velká motivace, rok jsem nikdy bez cigára nevydržela :palec:

Radulka52
7429 příspěvků 27.2.21 08:00
Hojtě

Vsichni :lol:

Vsichni rychle se rozloucit s příbuznými, vyfasovat papíry od plynu ci elektriky a jdeme do dalšího zavíracího kola 8o 8o
přeji všem pevné nervy!!! Hlavně nekoukejte po cigaretách :lol:

Já jdu zasejc na plicní :,(, jen mne uklidňuje, že 4 roky sem poslušná holka, tedy skoro :mrgreen: vyfasovala jsem antibiotika (postcovidové trauma :jazyk: ) na dutiny a plíce. Tak uvidime. Doufám, že vy vsichni jste ok a
Uspešná eine simulante bande! No mám vlajku :jazyk: :jazyk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 08:29

Tak jsem si po ránu přečet souhrn opatření vlady Ceske Republiky a jsem z toho volaky zmeteny, sudruh general :mrgreen:
Z vonkajsku To vyzera, že to vymysela prez noc banda ožralých muziku. :jazyk: a ne vlada čehokoliv.
To už neni na jedno cigaro, ale celou krabku napcham do huby :jazyk: :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 27.2.21 21:55
Venu

jop, taky se dočkáš!!! než se naděješ budeš ho tu mít!!!
Myslím ten rok :mrgreen: :mrgreen: a pak dva, tři a je to :jazyk:

Jen nevím, zda repelent nečoudl!!! Je to divné, páč… rok je přeci jenom mezní hranice!!! Na to dnaj i v sexkuraˇckem centru na Karláku!!! Takže jsem oředpokládala, že se tu bude Lenýsek vytahovat a prsit!!!
No uvidíme!
Když tak ji pošťouchnu :jazyk: :jazyk: aby se nám vyjádřila :mrgreen: :mrgreen:

Ale Venu!!! Drž se holka :palec:

Radulka52
7429 příspěvků 27.2.21 22:04
Husky

Já sem z toho taky jelen. Přes ten respirátor mi to nejde udejchat, nevím, co si dát na hubu, páč snad mám na to alergii bo co, ucpe se mi nos a fertig a s dalším opatrěním???
Nevím, co si mám myslet.
Na jednu stranu není to legrace - chytnout to - fakt mám pot´iže i teď ale další členi jsou v cajku
Na druhou stranu jsem pro zavřít všechno a pak uvolňovat a né obráceně!!! To je prostě doemotivující! Hrůza. A to si nedovedu představit ta děcka. Bez školy, kolektivu, kroužků, sportu. A samo rodiče. A samo naočkovaný senioři a stejne maji šlus v těch domovech. Nechci nikoho vynechat ale je to fakt na celej kartáč cigaret.
Ale víš co mne nejvíc mrzí!? :lol: :lol: ta vopíchaná huba a ani jí nemohu prezentovat :jazyk: :jazyk: :lol: :lol: :lol:
No mám humor ale mně zmehne!
Husky a vaˇíchni bando!!! Ani práska :jazyk:

Lennys1
295 příspěvků 1.3.21 07:35
Ahoj všeci

Děkuji móóóc za gratulky a omlouvám se, že jsem se tu v sobotu neprsila, měla jsem celý víkend děti a to je u nás barák vzhůru nohama.

Veny ani já jsem si nevěřila, že vydržím rok a dá se to :mavam: :mavam: vydržela jsem hlavně proto, že jsem brala champix pomalu půl roku.

Takže mám další cíl - 2 roky :lol: :lol:

Radulka52
7429 příspěvků 1.3.21 19:43
Lennys

Tak to jo!!! To je porádná omluva!
A super, že uz i při tom brajglu si envzpomeneš na cigáro, by ses uklidnila.
Tak paráda :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7429 příspěvků 1.3.21 19:49
Vsici a i bývaly sexpředseda

Romane z Mikulákova

Halo. Halo!

Věnujem ti vzpomínku!!!

Protozě nemá unor tedy tento 29, tak ti gratulujeme dnes:))))), je to hezký den, i když asi v současné době jako nic moc.

Romane, včera dnes a zítra máš 4 roky a jeden mesic:))))

Tak :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :P

No a všechny zdravím, přeji pevné nervy, budeme to potřebovat :andel: :lol: Ani práska

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.3.21 19:05
Zdravím všechny!

Tak dnes je to měsíc, co jsem bez cigárka :lol: Přináší to jen samá pozitiva :D Stále plná peněženka, spousta času a stále voňavé oblečení :palec: Jediné co mi na tom vadí, jsou tři kila, co jsem za ten měsíc přibrala :oops: Mějte se hezky a držím palce všem, co s tím taky sekly, ať vám to vydrží :mavam:

mo-mo
740 příspěvků 6.3.21 15:21
Tfuj - sen

Brrrrr. Zdálo se mi, že hulím… :? :? :? A přitom jsem si říkal naše letité heslo: „Nikdy ani čouda…“
To bylo hrozný. A přitom mám za sebou 1.259 dnů.
Prostě :cert: :cert: :cert: pořád straší.
To bylo fajn probuzení. :) :) :)

mo-mo
740 příspěvků 6.3.21 15:27
Poděkování Radulce
@Radulka52 píše:
Je večer a od jihu sem nám vane Sahara a zárověn jde ovívat dalšího sexkuřáka:)))))

Momo, dnes slavíš 3 roky a 5 měsíců čistého dne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bez nikotýnového dýmu :jazyk:

A my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk:

Přestože Vás tady, bando jedna nekuřácká, zanedbávám, Radulka nikdy nezapomene. A za to jí patří velké poděkování. Je tady pro nás velkou oporou. Měla by se stát čestnou předsedkyní, nebo železnou lady nekuřáků. :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7429 příspěvků 7.3.21 09:05
Ooooo

Momo, nevím nevím, asi nee! Jen jsem nechtěla aby to tu umřelo! A pár lidí, Lenysek, Venu, Jack, Trimama, mozna Tara si ještě zaslouží trochu té výdrže…
Je mi trochu líto zabouchnout dveře a ještě mám kousíček do 4 ky…
TakzE budu vzpomínat… hodně vody uběhlo a hodně věcí se určitě u každého událo.
Skoro se tady budou psát dějiny :lol: Trěba až budeme mít chuť a čas, nezmizí tu strany, bude zajímavé si to tu projít :lol:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.3.21 09:49
@mo-mo píše:
Brrrrr. Zdálo se mi, že hulím… :? :? :? A přitom jsem si říkal naše letité heslo: „Nikdy ani čouda…“
To bylo hrozný. A přitom mám za sebou 1.259 dnů.
Prostě :cert: :cert: :cert: pořád straší.
To bylo fajn probuzení. :) :) :)

Ty sny mam taky. Prichazi to nepravidelne, někdy jako série.
Mozek nezapomněl na drogu a taky nezapomněl na to, že jsi ho napálil náhražkou. Nejsou ty sny žádnej průser, horsi je když se u nějakého „chytraka“, ktery ojebal léčbu změní sen ve skutecnost :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Ale co je nam po novým zelandu :mrgreen:
Mame jiný sny k uskutečňování, auta, lodě, cestovani… :palec:

veny07
77 příspěvků 20.3.21 15:05

Zdravím všechny :mavam:
Dneska rodím :mrgreen: Mám to přesně 9 měsíců bez cigára. :dance: A musím přiznat, že těch 9 měsíců se na mém těle teda fest podepsalo 8o Tomu pohybu už se asi nevyhnu 8o Ale je to dobrý, prej už můžu sportovat i za městem :lol: :lol: :lol:, abych nevystrašila spoluobčany, jsme tu přece jenom malé město a všichni se známe :lol: :lol: :lol:
Doufám, že jste všichni v pořádku a žádná mutace vás nikoho nedohnala :hug: :hug: :hug:
Držme se, bude snad líp :srdce:

Husky+59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.21 11:08

Radulka tu pomáhá a kdekdo jí tleská.
Je to zkrátka Anežka Česká.
Někdy blond a někdy na rezo, říkají ji Matko Terezo.
Je to každopádně světice
a pomáhá zde nejvíce.
Dnes 4 roky bez kouře slaví
a poddaný vyfetla se do špalíru staví.

V hlubokosklonu žmoulajíc čepice.
Gratulujeme velice.

Stránka:  « Předchozí 1 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 Další »
Váš příspěvek