Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (298) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mo-mo
740 příspěvků 25.1.21 11:35
Bando jedna nekuřácká, poctivá...

Všechny klepu po ramenou svou macatou tlapkou za výdrž, odhodlání a pozitivní myšlení. :kytka: :kytka: :kytka:
Já právě pokořil 174 týden, tedy 1 219 čistých dnů. Radulka z toho má vždy zamotanou hlavu, ale mé znovunarozeniny slavím 25, takže dnes mám 3 roky a 4 měsíce.
Zrovna v sobotu na delší procházce jsem viděl nedokouřeného vajgla a říkal si, jestli by mi stálo ze to, dát si pořádného šluka. NESTÁLO!!! Vyhrál jsem nad :cert: :cert:
Jsem prostě dobrej a vy všichni taky. :mavam: :mavam: :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 14:25

Jo rychlebsky kopecky zvláštní kraj. Tam kdyby ses vohnul pro vajgla, tak příjdeš o poctivost :jazyk: :poblion:
Dobre, že jsi to neudelal.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 14:40
Radulko

Nekecej, že jsi vystrachala balkanskej deník. Je to jen polotovar, nikdy to nedokončím. Cestopis je těžkej žánr, na to nemám :jazyk:
Teď Delam jenom videa z cest a striham z toho neco vzdáleně připomínající filmy. To je podstatně jednodušší a nezamotam se do faktů.
Letos chceme znovu v Makedoni na Ohrid a Srbsky Tibet lodi po řece Uvac.
Když to nepujde, dáme znova prazdnou koronavirovou Vltavu v praglu, tentokrat
i s Certovkou. A Svatojansky Proudy.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.21 20:05

Vyleceny kuřák, vyleceny buzerant a vyleceny alkohlik jsou propušteni z ustavu s podminkou, ze jestli jeste jednou zrhresi tak zemřou.
Jdou kolem večerky, alkoholik zlyha, vlitne dovnitř, nalil si do hlavy lahev rumu a ihned zcepenel.
Kuřák s buzerantem jdou zasmusile dal a najednou vidí dotnajiciho vajgla.
„Jestli se pro mej vohnes“, povida buzerant,„tak jsme mrtví oba“.

Radulka52
7429 příspěvků 26.1.21 07:05
Jéjé Momo

Hehe Ano ano včera jsi měl 3 roky a 4 měsíce sexkuráctva

A my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

A tam zackopečky ti posílame spoustu pozdravu a stípaný :jazyk: :P

Vajgly mne Nevzrušují :mrgreen: he he ňák jsem to u nich vytěsnila díky tomu, že sem si u nich vyvolávala jak je mi blbě:))))) ale koukala jsem na Boženu, kdo teď nekoukal že? A jak tam kourila to dlouhé cikárko tak to bylo jiné pokušení :think: :think: :D oni to totiž uměj i podat s určitým požitkem jéje

Radulka52
7429 příspěvků 26.1.21 07:20
Jéééé

Husky :lol: :lol: krásný a já dám taky košilatou

Babka s dědkem jdou k doktorovi
A doktor řekne dedkovi, že se nedožije rána.
Babka tedy uděla doma večeri, obleče si sexy prádýlko a jdou na to…
Po chvíli babka povídá
To se ti to dědku šuká, když nemusíš ráno vstávat:))))))) He he he

Tak snad mi to slovíčko projde :jazyk:

Ano Husky :)))) já věci schovávám, až tu nebudu, budou mít pozustalí praci a když ještě neco schovaj, tak z toho budou mít další potomci trěba ňákou kačku! :mrgreen:

No tak jsem zvědavá na nováčky! Naše!!! Jesťli napíšou:)))) ale moc se mi líbí, když se sem někdo přifachčí, zE tu jsi! Překvapil Kabas ale mám obavy, že nám uteče :mrgreen: :lol:
A jak jinak?
Já se v tom všem porád plácám. Uvidime, já už mám ty ranhojiče jako národní sport!
Ale musím říct, že covid u mne přeci jen udělal paseku! A to nekouřím 8o 8o 8o 8o furt ten cich nic moc… a to mne moc mrzí! Jak já byla pyšná, že cejtím za roh 8o
A teď la ho…o :lol: jak to vyuzít? Husky?
Jdu snídat:))))
A přeji kráááásný den :mavam: :mavam:

Radulka52
7429 příspěvků 27.1.21 08:07
Lennys

Holka nahlédneš???
Zkusíme to!!!

Leníku!!! Doufám, že dnes máš 11 mešíců sexkuráctví!!!

Gratulujeme moc :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Roman505
3621 příspěvků 29.1.21 00:49
Všem

Krásné 4.roky
Od 29. 1. 2017:
1461 dnů bez kouření,
29 221 méně,
131 490 Kč a 121 dnů ušetřeno!

Všem děkuji za podporu.
Mějte se krásně a zase někdy.
Váš bývalý předseda. :mavam:

Roman505
3621 příspěvků 29.1.21 10:48
Radulka

Hi hi, když jsem se díval na tvojí fotku o stránku před touto „ta na zahradě“ musím konstatovat, že Covid19 ze mě udělal trochu víc nabobtnaného, nasraného, už rok nemocného člověka.
Nebojte, marodím protože nemám nárok na žádnou kompenzaci. Covid chodí okolo, ale stále zdráv i celá rodina. No možná už jsme ho měli, ale jestli jo, tak nic, jen mamka 69roku byla 14 dní chcíplá. Ségra (pečovatelka v domově důchodců v Brně ho měla a cca 2 dny večer vysoké teploty. V tom domově to měli téměř všichni a z 150ti klientů umřeli jen dva, ale ti byli na úmrtí už i před Covidem. No nic, žijeme dál a snad se blýská na lepší časy. Tak zase někdy…

mo-mo
740 příspěvků 29.1.21 11:34
Banda covidová

Kolik se kolem Covidu nakecá, už mi nebere hlava… Moje potrefená kolegyně nás ohromila tím, že jejímu tatínkovi způsobil cukrovku, mamince boreliózu, švagrové leukémii, (psovi vzteklinu, kočce svrab, morčeti mixomatózu…) a jí samotné to asi sedlo na mozek…
Já to nepodceňuji, ale rozhodně nespřádám konspirace. Jsem rád, že mé rodině se to zatím vyhnulo. Možná i proto, že se chováme zodpovědně.
Naštěstí učím na malotřídce a tam nemusíme mít distančku. Na jaře a v říjnu mi to stačilo. Málem jsem zabil dětičky, rodiče, kolegy i sebe.
Největší radost mi dělají moje čisté plíce a zvyšující se konto. Všem držím :palec: :palec:

Lennys1
295 příspěvků 29.1.21 12:41
Zdravím

Radul pořád nekouřím a sama jsem překvapena, že držím - příští měsíc to bude rok.

Ježiši, když tu čtu - Roman 4 roky, Momo, Husky, Kabas - jak to všechno uteklo.., kdybych dávala na vaše rady :zed: :zed:

Já jsem se taky s manželem nevyhnula covidu, ale oba jsme byli v pohodě - já jeden den ztratila chuť a manžel týden neměl čich.

Kabas005
1009 příspěvků 29.1.21 14:12
Ahóóooj všichni

Expředsedo, gratulace ke čtyrce. Mno… O covidu taky nevím co si myslet. Pravda, že ho nepodceňuju, moje máma má v háji ledviny a čeka na transplantaci, takže se přikláním na stranu ostražitosti, ale… Je to všechno nějaký divný v tomto dnešním světě a mo-mo opět nezklamal, dokázal to nějak tak popsat a ještě jsem se zasmál :lol:

Lennys, taky velká gratulace a pospíchej za námi :kytka:

Huš Královno!!! Zatim jsem stále zde :mrgreen: Já vím, na královnu se nehuší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Radulka52
7429 příspěvků 30.1.21 08:20
Cha cha

Si zvykněte:)))))) tak sem halt postcovidová a gratuluju teď den po… :jazyk:

A já sem na sexpředsedu myslela, že mu udělám tratadadaaa načas! Hm. Tak ne.

Románku, sexpředsedo!!! Včera si stál na piedestalu! Sám si se poplácal po rameni!!! Dnes stojíme ve špalíru a gratulujeme ti ke 4 rokům! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
doufám, že oslavy a bouchání špuntů ještě doznívaj :jazyk: :mrgreen:
Jo a jak to uteklo!

Jak to Lenýsek podotkl!!! Měla to vydržet s námi a měla tu čtyřku jak vyšitou!!! Ale nevadí!!!

Romane!!! Sama nevím, co na to ten covid říct! Já se hrabu ještě teď! Ale asi ten mešic stojí fákt za prd a je to individuální!
Určitě jsem ráda, že jsem to prodělala a nenechala bych se určitě očkovat! (Nesmím) to by mně určitě spadla i druhá huba :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 30.1.21 08:36
Krásný dobrý den
:lol: :lol: :lol:

Vezmu to odspoda! Nechtěla jsem se u Románka rozepisovat, tam mu oatěila gratulace :lol: :potlesk: :kytka: kabas

Takže se zasejc budeme scházet ju? Pravidelně a mužes hušet od rána do večera!!! Já sem holka se zkušenostmi :roll: :roll: mně hned tak nic nepoloží ani nerozruší :mrgreen:
A třeba přibyde ňákej sexkuřák roku 2021 :jazyk: :jazyk: tak aby tady byl někdo ze zkušenějsich než sem já :jazyk: :jazyk:
Na covid jsem uz odepsala svůj názor a už mi to všechno hlava nebere. Říkám, že to, co se děje kolem víc ty lidi víc nase… a zabije. Včetně té izolovanosti starých lidí!!! O ekonomice nemluvím a narízeních též! Kocourkov.
Takže souhlasím se vtipným :P :lol: příspěvkem Moma ( zapláť bůh, že našel čas a objevil se, banda jedna)!!!
A samozřejmě, kdo je nějak vázně nemocen!!! Musí především chránit sám sebe!!! A okolí mu pomáhat! Lenýsku

Vidíš! Budeš mít rok za sebou!!! Za chvililinku! Tak se potom pochlub, kolik sis našetrila!!! A hlavně!!! Zaplaťbůh!!! Že už nebudeš stále začínajici repelent!!! Jsem ráda, že nyní nepřispívám do státní kasy, páč nás stát určitě zacne škubat! Treba na nájmech! No maj vzrust o 5000! Nekecám. Videla sem návrh usnesení Magistrátu! Sice tu je superhrubá mzda ale ve finále to bude rozdíl 3000.
Takže zaplať buh´! Že neutrácíme penize za takovouhle kravinu! :jazyk: :jazyk: 8o :lol: Momo

Víš, co ti závidím? Ten užasnej vzduch na těch parádnich horách!!! Sníh! Sluničko! A tu čestvost kolem… sice asi neocením pach :mrgreen: :mrgreen: ale lehkost vzduchu do plic jo!!!
A koukej psát časteji!

A Husky taky na forhont!!!Husky halóóó chceme další ftip.

Roman se asi neobjeví románku hodně zdraví celé rodině a když tak vítej v klibu břicháče Tomac :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.21 23:38

Také jsem podobné prášky brala a už bych se do něčeho takového snad nikdy nepouštěla v kombinaci s alkoholem… My jsme si udělali na vánoce takový domácí vaječný koňak podle jednoho návodu a to teda v kombinaci s těmi prášky semnou zamontovalo a to pořádně… Už nikdy více :-) Mějte se moc hezky a přeji hezký den… Hlavně opatrně!

Radulka52
7429 příspěvků 31.1.21 07:21
Ivulenko

Jasné!!! Ale mám pocit, že to chlapi zvládli!!! I tuto kombinaci! Spíš byl problém tuto závislost na nikotinu nenahrazovat jinou závislostí!!!
A alkohol umí navodit příjemné pocity.
Včera jsem videla stream s Polertem, teď nevím, jedno l nebo dvě? :nevim: to je jedno. Je to brácha Trojanový a anesteziolog a veslář? 8o :think: kajakář? Nevím, tyhle sporty nesleduji. Zkrátka prodal svoje medaile a koupil fetákům injekce aby ucinil dobrocinnosti zadost.
A hovoril docela s velkou!!! Nevolí!!! Skoro averzí vůči kuřákům! Že společnost kouka na fetaˇ´ky s určitým despektem ale na kuřaky normál, protože to vláda defacto podporuje :think: ale, že je to horší, protože je jich víc, způsobují si velké zdravotní problémy a zdravotníci maji plné ruce práce s následky kouření a také obezity :D :lol: :jazyk: pobavila sem se a kdybych se mu dostala pod ruku, nedej bože, tak mohu hrdě hlásit, že sem sexkurák a drzím zdravou stravu podle bricháče Toma:))) cha cha :D :D :D :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: ták a konec nedělního okénka.
Máme konec ledna, doufám, že se ozvou všichni! Včetně nasích holek :cert: Venu?
Já sice tady pobízím a stejně pak přijdu s kŕižkem po funuse :jazyk:
Takže těsím se na vaˇsě příspěvky :kytka:

Radulka52
7429 příspěvků 31.1.21 07:24
Jo

A chci dneska natrhat šípky!!! Už jsou přesně namrzlý a na kvašení!!!
Kdo má vychytávku na víno sem s ni!!!
A trěba vám dám ochutnat, pokud se někdy uvidíme.
Juknu jestli má Ivulenka návod na dobrej vaječnwj koňak. Ale já zrovinka tohle už neee. :lol: :lol:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.21 18:59

Ten Poolert bo jak ho nazývají, je taky pěknej pofidér :mrgreen: :poblion:
Ohledně korony mele hoouna :mrgreen:, teda není sám. Na jistýho dědka, co dříve tuneloval pak na Hradě sedával, nemá ani omylem.
Sice si z toho na zadek nesednu, ale naproti tomu nejdu ani omylem. Nechodíme nikam, kde je víc lidí uvnitř (socka, do kanclu sem odmít i přes přímý příkaz…ať se pan ředitel nakazí sám…a taky jo, blbec)
Venku na stavbě ani na nesmyslně zavřený sjezdovce se nikdo nenakazí. Do obchodu musíš :mrgreen:. Pak s nanorespirátorem + aktivní stříbro.
Používáme dezinfekci turecký armády 85% etyl 15% benzen. Mám zásoby od zdroje.
S těma kuřákama a feťákame je ten chytrej mastičkář taky mimo mísu.
Kuřák, než to zabalí, tak odevzdá státu (společnosti) nemalý peníz za spotřební daň na kuřivo. Navíc to zabalí včas (1/3 kuřáků se nedožije 65) a stát šetří další peníze za důchod na který si celý život platil. :jazyk:
Feťák ten společnosti neodevzdá nic, jen na ní parazituje, krade a dělá průsery. :jazyk:

Jinak na to víno bacha. Když to neumíš, tak Ti z toho vyjde takovej utrejch, že ti praskne hlava :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Šípkový víno kupuju vod jedny vinařky z Chrámců- to je naše pálava, ale hrozny nedovážíme. Je drahý jak volvo, ale je to dobroťárna ;) :P
Ale to z těch našich hroznů je kyseláč jen pro skutečný patrioty, což já nejsem :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 1.2.21 20:19
Jeje

Tak jsem se Husky prokousala tvým při spevkem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pochopila jsem, že nechodíš nikam! Hlavně ne na kobereček, máš spešl roušku utkanou stříbrem, piješ echtživotabudič kořeněný východo jihem, feťaky a další občany nemusíš neb jsou příživníci, chudák vyfetla kuřácka, já umím scheise :mrgreen: :mrgreen: :lol: neb nejlepcí šípák má tvoje dodavatelka, u níž necháš všechno, co jsi za dobu sexkuráctví ušetřil a odvezl si dvě lahvinky cha chá:))))
Hojda, esli se povede!!! A nechám ho pěkně uležet :mrgreen: :mrgreen: tak je z nej parádní malaga, skoro likérek hrejici na duši i těle.!!! :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Jéje dochází mi šťava. Musím nabit´!

Zdravím parťaku :hug: :hug: :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.21 11:42

Nemyslim, ze neumíš lektvar z šipku. Jen jsemupozornil na nektera uskalí :lol: :poblion:
Sorry, jako.. :P
jo a ta rouska musi bejt utkana a zlatem krumplovana vo pulnoci za ouplnku na petrovejch kamenech :jazyk: bo jinak za to neruci ani plukovník.
Suchej únor začal..to vymysleli moravští pri vesteni z demizonu. :mrgreen:
Já jdu prikladem. Je už druhyho února, poledne a já mohi s hrdostí prohlasit, že tento měsíc dosud ani kapku :palec:
Musim se pochválil, bo to za mně nikdo neudělá :potlesk: :palec: :potlesk:

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.21 17:27
Zdravím všechny!

Po delší odmlce jsem tu opět. A opět s prosbou o radu :) V pondělí (1.2.) jsem začala užívat druhé balení Champixu… Vykouřila jsem za včerejšek dvě cigárka. Dnes už jsem si nezapálila ani jednu. Začal se mi z toho zvedat žaludek, už když jen cítím kouř z cigarety… A to jsem si do poloviny minulého týdne myslela, že budu další případ, kdo překouřil Champix ;) Pořád mi to neuvěřitelně chutnalo, až se mi nechtělo věřit, že to na mě zafunguje… A moje otázka zní: Jak dlouho po poslední cigaretě musím Champix užívat? A co se bude dít, až ho už nebudu užívat? Přijde absťák? Moc děkuji za odpověď!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.21 18:25

Seš docela ojedínělej případ, ale úplná vyjímka ne. Šanci máš. Druhý krok za sebou-PŘESTAT. První také, ten je nejdůležitější-CHTÍT přestat.
Před sebou máš ten netěžší- VYDRŽET.
Zobej cháčko co nejdéle, právě pro to abys eliminovala ty „absťáky“ po poslední tabletě. Je přímá úměrnost mezi délkou léčby a snažším překonáním přechodu na bezchampixový režim tj. šancí na úspěch.
Názory se v detailech liší, ale za mně: min 2 měsíce plnou dávku tj. 2× denne. Pak pozvolna ubírat. Podle pocitů a chuti na cigáro.
Celkově 1/2 roku +
S chutěmi na cigáro, které se budou neperiodicky opakovat se musíš naučit žít.
To je daň za blbost :mrgreen:

Kabas005
1009 příspěvků 3.2.21 23:25
Tara

Ahoj, perfektně to zabralo, teď už jen zahodit cígo a vydržet.
Moje zkušenost s cháčkem byla taková, že jsem zobal dva měsíce poctivě ráno a večer, potom jsem snížil na jednu ráno další dva měsíce a pátý měsíc jsem už bral pouhou polovonu ráno a konec, ale pozor!!! Na každého to působí jinak. Čím déle tím lépe. Už si nepamatuji ty procenta úspěšnosti, ale myslím, že pouze 4% lidi to dá bez podpůrných prostředků, 35% šance je po třech měsících užívání cháčka, aby se nezačalo v krátké době opět kouřit a 70% šance je po půl roce užívání cháčka. Může se stát, že ti cháčko nebude dělat dobře na žaludek, potom je důležité se nejdřív pořádně najíst a teprve pak polknout cháčko.
Kdyby něco, tak písni a držíme všecky palce :palec: :palec: :palec: :potlesk:

Opravdu teď bude hodně záležet na tobě :kytka:

Radulka52
7429 příspěvků 5.2.21 07:39
Tara

Ahojky! No jde ti to pěkně!

Mohu potvrdit, že má Husky a Kabas pravdu! Od statistiky jsem tu já! U žen zvlástE! Je dulezitá disciplina a nic nevochcat! To je rEc Huskyho! Penize, které dáš za champix se ti vrátí! Tím, že se nedáš opetovně na cestu kuráka. Hodne lidi selhalo, že byly druhý mesic happy, začaly studovat přibalovej leták, vysazeni champixu má postupný ucinek. Hned nepocitíš ale až dojde látka v mozku… :cert: :cert: tenhle nikotinovej :cert: uderí a absťak jako krává je zpět!

Jinak jedtli chces, budeme tě podporovat, zapíšu ti den D a pojd s nami:)))))) :hug:

Radulka52
7429 příspěvků 5.2.21 07:43
Husky

Tak já měla suchy prosinec, suchy. Leden az vcera sem si dala mokrý unor. Jeje merlot z Moldavska. Bože. Sežrala sem pak na co přisla. Včetně zvýkacích bonbonu v posteli.Na váhu nejdu!
Sípkove vino založeno!!! A v hlavě vymeteno. Je mi jrozne
To sem dopadla. Asi stárnu.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.21 13:20

No, asi ten bojovej moribundus, bo coto je, není taková prdel, jak se myslelo. :mrgreen:
Chripecka, to není a nepral nychto ani Klausovi.
Nechci strašit, ale z okruhu mejch znamejch se regulérně zblaznili 2 ženský. Dispozice tam byly, to ke gakt, ale obe po kovidu :mrgreen : To asi nebude náhoda. Napadá to nejslabší články. Svině svinuta.
Ty seš z nejhoršího venku a máš echt jihočeskej kořínek :pankac:
Drž se…

mo-mo
740 příspěvků 8.2.21 14:13
Ahóóóój

Nejdřív všechny zdravím a chválím.
Pevné držení palců Lenýskovi a pro Taru:
Kluci ti to tady dobře popsali. Je to individuální, ale vzhledem k tomu, žes´ měla den „D“ až u druhé krabičky, bude tvoje závislost silná, nebo sebezapření nižší než u ostatních.
V této fázi bych neřešil, kdy přestat brát cháčko, ale prostě ho poctivě brát. Píše se: Startovací dávka + minimálně tři plné. Já poslední začal rozvolňovat a protáhl jsem si to prakticky o měsíc.
Tady musíš vědět, jestli ustojíš sebezapření, nebo si nevěříš a koupíš si další dávku.
Můžeš zobat i půl roku a nezabije tě to. Pozor ale na syndrom vyděšení od pitomejch radílků.(Sebevraždy, sebepoškozování, impotence, vymaštění mozku, změna pohlaví, prostopášnost a podobné sračky.) :D :D :D :D
za pár dnů zjistíš, jak kuřáci kolem tebe smrdí a jak ty seš voňavá. Tak jako my všichni. :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Radulko: Díky, že seš. :kytka: :kytka: :kytka:

mo-mo
740 příspěvků 8.2.21 14:13
Ahóóóój

Nejdřív všechny zdravím a chválím.
Pevné držení palců Lenýskovi a pro Taru:
Kluci ti to tady dobře popsali. Je to individuální, ale vzhledem k tomu, žes´ měla den „D“ až u druhé krabičky, bude tvoje závislost silná, nebo sebezapření nižší než u ostatních.
V této fázi bych neřešil, kdy přestat brát cháčko, ale prostě ho poctivě brát. Píše se: Startovací dávka + minimálně tři plné. Já poslední začal rozvolňovat a protáhl jsem si to prakticky o měsíc.
Tady musíš vědět, jestli ustojíš sebezapření, nebo si nevěříš a koupíš si další dávku.
Můžeš zobat i půl roku a nezabije tě to. Pozor ale na syndrom vyděšení od pitomejch radílků.(Sebevraždy, sebepoškozování, impotence, vymaštění mozku, změna pohlaví, prostopášnost a podobné sračky.) :D :D :D :D
Za pár dnů zjistíš, jak kuřáci kolem tebe smrdí a jak ty seš voňavá. Tak jako my všichni. :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Radulko: Díky, že seš. :kytka: :kytka: :kytka:

Kabas005
1009 příspěvků 8.2.21 15:30
mo-mo

Hele učitelskej, mě to stačí jednou, ale já vím, opakování matka moudrosti :lol: :lol: :lol:

veny07
77 příspěvků 8.2.21 19:07

Haló, haló. Všechny zdravím.
Stále nekouřím a držím.
Dlouho jsem se neozvala :oops: Přestaly mi chodit upozornění na nový příspěvek, ta k jsem myslela, že tu chcípnul pes :jazyk:
A ono je tu živo!

veny07
77 příspěvků 8.2.21 19:17

@Tara79
Držím palce :kytka:
Tabletky ber co nejdéle, klidně později snižuj dávku. Půlku na noc, pak jenom jednu ráno, ale heky pomalu a pozvolně :cert: Plnou dávku klidně 3 měsíce a pak pooomaličku snižovat ;)
S tímhle lékem je ta šance fakt veliká, tak jí nepromarni. :srdce: Už se to nemusí opakovat :kytka:

trimama09
103 příspěvků 8.2.21 20:56
Jsem tu

Přátelé, jsem tu, stále nekouřím, už se blížím k 6tému měsíci. :-) Champix vysazený 14 dní, jako mám chvilky, kdy si spíše vzpomenu. Ale, kolegové v práci mi smrdí, a ten jejich dech, šmankote, to je puch :mrgreen:. Pořád čtu, kupuju serie, klasiky, noviky, cokoliv :-), miluju čtení. Přibrala jsem tak 500 kg, ale na tom se taky maká - koupili jsme fitnes věž, potíme se tam. A jelikož mám teď angínu, tak zase jen čtu :-D

Radulka52
7429 příspěvků 10.2.21 20:24
Hojky

Vezmu to odspoda jako obykejně:)))))
Zdravím Trimamu:)))))
Ahojky holka, tak to koukám, že to zvladáš i bez podpory těchto stránek!!! Máš palec nahoru, pokud sem nahlédneš!!! Super!!! V té době, kdy jsi to zkoušela, tak také s tím laškovala Lenýsek a za chvilku!!! Tedy doufám 8o 8o 8o bude mit 1 rok!!!
Takže Teimamo gratuluju!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Venu!!! také moc fandím!!!ano občas je tu živo, pokud se ozvou staří partyzáni!!!jinak je tu taky mrtvo!

A Tara??? Snad se ti vede holka:)))))) :mavam: :mavam: :mavam:
No davaj Výmenu manželek:)))) cha cha, tam je přehlidka jak se má hulit a utrácet za to dávky he he he, tak pa pa to sem dopadla :mavam:

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.21 22:35
Zdravím všechny!

Mám neuvěřitelnou radost z toho, že už nekouřím a už teda neužívám ani Champix. Přestala jsem ho užívat, protože mi z něho bylo špatně. Přešlo to až včera. Kdyby mi bylo špatně pouze z cigaretového kouře, tak bych Champix asi užívala dál. Jenže mi bylo špatně úplně ze všeho. Z pohledu na jídlo, ale i z pachu z jídla. Smrdělo mi úplně všechno. :,( Nemohla jsem skoro nic sníst. Týden jsem jedla jen rohlíky nebo piškoty s čajem… Po týdnu je zase všechno jak má být. Cigarety mi stále smrdí, ale jídlo už mi zase voní, Jupííí! :D Jsem rozhodlá, že už si nikdy ani nepotahnu. Přece si takovou šanci přestat kouřit nepokazím, no né? :D Ale přiznám se, že mám krabičku cigaret pořád u sebe. Poradil mi to taťka. Když před osmnácti lety přestal ze dne na den kouřit, pomohlo mu když měl krabičky cigaret asi rok úplně všude. On jich tehdy měl asi deset. Mně teda stačí jedna. :) Zní to divně, ale opravdu mi to pomáhá, už jen ten pocit, že je tam v té kabelce někde mám a vím, že už je nepotřebuji :lol: Tak se mějte a zase někdy se ozvu! Dobrou! :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.21 08:11

Nekomu radit je zbytečný :mrgreen:
Kdyby jsi se obtěžovala přečíst neco z historie těchto stranek ( je to zdarma), tak se octnes zpět na zemi a zjistíš jak dopadnes, :cert: co se kouření týče..:jazyk:
Venkoncem, co je nam do novyho zelandu? :jazyk:

Radulka52
7429 příspěvků 12.2.21 07:21
Tara

Taro

Udělalas to jako většina holek- tedy statisticky!!! To znamená!!! Že šly po čase do kopru. Slušně řečeno.
Ale mužeš patřit k některým vyjímkám proč ne.
Urcitě budeme rádi za vzpětnou vazbu. Tedy že uneseš popř kritiku a napíšeš. Buď budeš uspěšná nebo ne.
Takže se ozvi :mavam:

Radulka52
7429 příspěvků 12.2.21 07:25
Milanko B

Oj oj oj dneska jsem se strefila!

Milanko B!

Dnes Máš 1 rok a 7 mesíců Něfajčania bo se to píše

:D :D takže gratulujeme brat zo Slovenska :lol: :lol: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7429 příspěvků 12.2.21 07:35
Husky

Nemá cenu jěco rozebírat z předešlých příspěvků, lidé jsou stále nepoučitelní ale tebe a kabase a další chválím za pohotovost!!!
A rychlost za jakou nastupujete k nováčkům a urcitwˇ trpělivost!!! Jste fajní chlapi!!!
A potencionální nastupujici nekuráci mohou být rádi, že tu stále jste!

Jinak nevim ale tento tyden jsem nesmírně unsvená, po obědě se mi chce regulerně spát!!! A tohle není mým zvykem ???????? 8o 8o, sem lezěla jen pri koroně 8o, včera mne popadla zimnice a bolesti nohou, kloubu, bolesti zad ale takové divné… :nevim: :nevim: :nevim:
Takže jsem v 16.00 prostě chrápala a pak jsem stejně nemohla otevřit oči. Že by nějaké dozvuky!!?
Ranhojici vědi h… že! To nemá cenu se jich vyptávat. Co to zase je. Teď ráno bolí jen ukrutně nohy a unava přetrvava i po spaní. Bože nejni to stáří???he he

Mooooc stdečně zdravím, chtěla bych své tělo přesunout do Slaného na víkend ale káká mne.. tedy to tělo:))))))) kdybys jel okolo! Máááá´vni!

trimama09
103 příspěvků 12.2.21 09:25
Zdravím Vás Taro :-)

Zkoušela jsem s champixem přestat kouřit stylem, jako Vy, 4×. V ždycky jsem pak hulila jak sádrovej ježek, až jsem se dostala k 25 cigárům za den, tromboze dolních končetin a dnech strávených na balkoně.
Na 5tý pokus jsem se fakt zahryzla, cigára jsem zahodila 16tý den a samozřejmě, bez nějaké dávky sebezapření to nejde, ale nekouřím, od 16.8.2020. Po 25ti letech. Ano, champix mi obracel žaludek, pálila mě žáha a nechutnalo mi kafe, což mi lezlo krkem, ale to se všechno dalo vydržet. Na rady a pomoc pánů a dam z této diskuze - champix jsem brala 5 měsíců, postupně vysazovala, nyníá jsem 14 dní bez. Jak tady někdo řekl, nejsem nekuřák, jsem abstinující kuřák. Velmi výstižné. Ale champix mi pomohl hlavně změnit návyky spojené s kouřením. DRžte se, ale tedy pokud nemáte vůli jako beran, moc šancí Vám nedávám

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 11:02
Radulko

Ano, někteří lidi jsou nepoučitelní.
Je jedno jestli, co, kolik a komu ta pani kouří.
O to vubec nejde. Jak si kdo ustele… :jazyk:
Tyto stránky jsou návodný a nejaky nešťastník by se mohl bludy té paní „inspirovat“a skončit s cigarem v hubě, tak jako ona :poblion: všechno už tady bylo.

Vokolo slanyho se už nepohybuju, bo jsem ukol splnil a most je postaven, prodan a zaplacen
Delam teď na jiny dalnici pod jinym reditelem a tim je ženská. Uz mně velej všude, doma i v praci. :mrgreen:
No a pani dezurna dostala taky kovid. Můžu Tě uklidnit, dopadla hůř. Na nemocenskou odchazela energicka, rozhodná, přísná a samozřejmě pozitivní sefova. Zpět et se vratila bobromyslna, trochu prihloupla teta, ktera se mne pta co ma delat :oops:

Radulka52
7429 příspěvků 12.2.21 15:27
Trimamo!!!

Ooooooo, sice mi tvá slova nepatřila ale budu reagovát!

Uz nejsem doma ale 16.8.20 bych si mohla zapsat az prijedu. Pokud se mi to nevymete z hlavy jako tetě, šéfove Huskyho :lol:.

Tvá slova potěšila! A jsem ráda, žes to zde uvedla. Hm fakt super. Pamatuješ jak ti zde banda sexkuřácká pomáhala i zasláním nějakých zbylých tabletek. A myslím, že nejvíce potěší a zahřeje u srdce!!!že nepřisly vniveč :potlesk: :palec: :potlesk: :palec:
A o tom to je!!!
Husky je příkrý, nedělá si iluze o lidech, kteří jednají po svém a řekne to na plnou hubu!!!
Ale musíš uznat, že ve finále má pravdu. :palec: :palec: :palec:
Jsem zvědava, zda dosáhneš toho roku a byla bys další úspěśnou repelentkou, pokud Lenys nečoudla!
Takže mnoho štěstí a hlavně málo chvil, které by tě nabouraly!!!
No a samo! Piš :lol:

Radulka52
7429 příspěvků 12.2.21 20:30
Husky

Tak na druhou stranu je dobře, že máš hotovo, řidiči plesají :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Akurát se asi na tuto stranu zasejc moc nejezdí teď :mrgreen: zkrátka nejni problema asi tu budu častěji, dělá mi to dobře na duši:)))))…

No a když velej ženský taky to neni špatný!!!pokud věci rozumí :jazyk: :jazyk: hele větrem ošlehanýho partyzána nic nerozhodí… vidím to i podle příspěvků :lol: :lol: žes dozráááál :lol:
A jako s tou proměnou covidovou je to jako fákt?
Jěziš marjá, ze mne není teta ale takovej blbeček hlavně večír, to už mám pěkně vymatláno…
přes den chrápu, bolí mne fšecko a ted marně hledám slova :jazyk:
Takže to jdu odeslat a mávám :mavam: :mavam:

trimama09
103 příspěvků 12.2.21 20:35

@Radulka52 on má pan Husky velkou pravdu a i všichni ostatní. Já to tenkrát - vždy brala jako útok a že mi nikdo nevěří a blablabla. Jenže měli všichni pravdu, tabletky jsem sezobala poctivě, vydržela a vyplatilo se. Můj muž mě maximálně podporuje a na vánoce jsem si v hodnotě neprokouřených cigaret od srpna do prosince mohla vybrat dárky. Jako to byly Vánoce jak noha, jsem nikdy neměla tolik dárků, přísahám :D.

Kabas005
1009 příspěvků 12.2.21 20:48
Tara

Ahoj, upřímně nevím co na to říct. Husky jak píše, je toho na této diskuzi popsáno mnoho a jsou to pravdivé příběhy, které se staly. Ač ti moc přeji aby jsi vydržela, tak nevěřím, že to zvládneš. Stačí sebemenší krize a jsi vtom zpět.
Já ti nijak radit už nebudu, cestu si zvolila odlišnou, ale jukni na příběh trimamy.

trimama09
103 příspěvků 12.2.21 21:03

@Kabas005 Tohle je moje velké vítězství, jsem na sebe neskonale pyšná, ovšem ne zpyšná :-D, pokorná, to ano.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 21:26
Trimamko

Mela jsi vic štěstí jak rozumu :jazyk:, ale nakonec se Ti rozbřesklo a s vodrenejma ušima s to dala :palec:… stava se, že chacko podruhy (natož po x - ty) nezabere. Proto si toho clovek
musi vážit.
Teď Už víš kudy koza prdi a mas šanci.

trimama09
103 příspěvků 12.2.21 22:00
Husky :-D

To jsem teda měla, si piš :-) možná že bych dospěla? To ne, beru zpět :D
Si piš, mi prdy pořád sviští kolem uší :lol a šanci nehodlám promarnit, to by byla moje největší prohra

Radulka52
7429 příspěvků 13.2.21 09:20
Čau lidi

:lol: :lol: :lol: :lol: hehe :P :P :P :P

Jo jo! Tak dva z mušketýru se ozvali! 50 procentní Slušné skóre! :mrgreen: :mrgreen: a jsou za jedno 100 procentní. Pokud se Tara ozve, má výzvu!!!
Tak co Dartaňane? Už máš udírnu sežranou??? Jdu si dneska dělat vejlet do okolí he he Slaného he he né neboj jenom veni vidi vici a jdu do… z tadyma he he
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Neděs se ale ráda vás zrím chlapi :jazyk:
No nedovedu si představit, že bych se ještě tejrala krábou cigaret. To Se dokazal prznit Husky nebo ještě někdo? Ted nevím. Věskera lákadla musela pryč. Vyhulila bych je v nevědomosti a do bezvědomí!!! Když přišli ty abstinenční radosti.
Teď se zase tejrám pokroutkama. Vždycky večír něco objevím a musím to ztrestat. Áchjo :roll: :roll: 8o doháním energii a odrazí se to na zásobách tuku asi bude tuhá zima :mrgreen: :mrgreen: se snaži ukladát :jazyk:

trimamo tak to si měla sakra bohatýho Ježíška!!! Ta odměna za ta cigára musí bejt!!! Opravdu!!! Ne, že se jako ušetřilo a něco nakoupilo pro všechny!!! Tys trpěla, trápila tělo, tak odměnit!!!
Nevím jestli Adélka pojede na ty Galapágy ale dala si to do budoucna za cíl. Mně stačily očiska. A nějakej ten face!
Jo a docela slušná výkonnost na tom rotopedu u kardiologa! I po covidu. Takže pumpa ok no a mozek nevím. :mrgreen: a je to jedno, já s tím asi trpět nebudu a okolí? Co je mi do Nového Zélandu. :mrgreen:
Dobře děláš holka, jo a Husky je skutecně pan he he. Ale tady se to doplňuje. Nekdo cukr druhej bič.
Stále opakuji. p, že bych to tady bez lidí nedala, citím v sobě stálou vďečnost za tyto stránky a na lidi zde si vzpomenu taky, třeba když sem měla chuť v prosinci po těch zivotních eskapádách rauchnout!
Bylo to moc krutý. No možná se užeru k smrti :jazyk: ale do cigár se bojim. Absťáky stály za starou belu! Fujky :(

Tak krásný den všem je nasněžino, vzduch řízný!!! :mavam:

MilanFox
277 příspěvků 13.2.21 22:00
Fšem tady,

Mám z nás co nekouří radost. Gratuluji všem co nekouří.
Mám se fajn čínská potvora se nám zatím vyhýbá. Jen mám stále fůru práce. Takže není na vás tady čas. Ale dnes jsem to tu pročetl od mého posledního příspěvku a je to tady pořád fajné. Rád se sem vracím.

Mějte se.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.21 09:54
@trimama09 píše:
@Radulka52 Můj muž mě maximálně podporuje a na vánoce jsem si v hodnotě neprokouřených cigaret od srpna do prosince mohla vybrat dárky. Jako to byly Vánoce jak noha, jsem nikdy neměla tolik dárků, přísahám :D.

Tohle odměňování za usporene prach za nekoureni je echt motivace.

Nejofistikovanější způsob odmeny vymyslel
Milan, lišák podsita. Uspořené penize vkládá do leasingu na obytný přívěs.
Učitelskej založil konto separato na nový vůz.
Královna ma nová kukadla a setri na fungl nove kozenki.
Ja s Hejkalem jsme zakoupili lodě.
Sven si koupil čtyřkolku, možná uz se na mi zabil :mrgreen:
Adela asi Galapagy. Expredseda investuje do chlastu, věren moravské tradici prazdnych demizonu :jazyk:. Jack fotograf objektivy.

Na nekoho jsem zapomel???
Nejspíš jo
Úspěchu je neurekom.

Stránka:  « Předchozí 1 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 583 Další »
Váš příspěvek