Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (297) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
jac7
104 příspěvků 29.12.20 16:59
Pro Radulku

Tak ještě ten orloj. :mavam:

MilanFox
271 příspěvků 30.12.20 08:24
Královno,
@Radulka52 píše:
Dneska mi to ňák nejde!!!

Nicměně!!! Doufám, že sem ještě nahlédneš!!! Zlatý prasátko asi neuvidíš ale

Milane Foxi!!! Dnes máš 1 rok a 6 měsíců!!!,cos praštil s cigárem

My ti všicky gratulujeme!!!Neboť jsi byl vždy pozitivní!!!a bezproblémovej!!!

Urcitě už tě absťáčky a chutě míjej!!! Zlatej champix!
Na Ježiška se těs, jestli si byl hodnej!!! Určitě :potlesk: :potlesk: :potlesk: ti něco naděli :lol:

:potlesk: :potlesk: Gratulujeme :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Moc, moc děkuji. Jen hnidopišně uvádím, že mám 2 roky a 6měsíců…

Jinak všem gratuluji k nekouření a všem pozitivním přeji ať je jim líp.

Lennys1
293 příspěvků 30.12.20 12:03
Zdravím

****všem výročákům dodatečně gratuluji :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk:

Pořád držím, tak doufám, že v únoru oslavím rok nekouření.

Jinak všem přeji pohodu duše a dobrý nekuřácký rok 2021:andel: :andel:

Radulka52
7413 příspěvků 30.12.20 21:27
Jéje

Ježíš Milane promiň 8o 8o

No to je tím covidem!

A bohužel dneska mi bylo ještě hůř! Tak nevím, vyderžat nebo žadat o antíky! Nedusím se ale mám toho plnou hlavu a k posteli opět přišpendlena. A jakoby kašel, zahleněná, po 14 dnech 8o

No a ještě jdu pogratulovat sexpředsedovi bejvalýmu, páč doufám, že nahlédne!

Jinak Lenýsku super!!! :palec: :palec:
Já nemám ani náladu něco rozepisovat, prostě to stojí za h

Radulka52
7413 příspěvků 30.12.20 21:34
Sexpredseda Roman

dnes je tomu 3 roky a 11 mesíců!!! cos opustil cestu kuřaka a šel si svým příkladem celemu spolku sexkuráků

Romane!!! Pokud nahlédneš!!!jsem velmi ráda, že my dva jsme překrocili hranci virtualnosti a vím, že existuješ fyzicky!!!

Vážím si tě!!! A moc ráda opět navsťívím tebe a celou tvoji rodinu!!! A Tvůj kraj, kde se tak dobře dýchá!

Radulka52
7413 příspěvků 30.12.20 21:49
Jacku

Krásné foto :srdce:

TAkhle jsem zažila Staromák na Mikuldu:))))

Tak všem Sťastný Nový rok 2021

Hodně zdraví a nekonečnou cestu sexkuřactví!!!

Roman 92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.20 10:38

@Radulka52 Jééé děkuji mooc :) nene nečoudl, stále se držím :)

jac7
104 příspěvků 4.1.21 07:55
hlášení

Vše nejlepší do nového roku.

A hlásím, že stále nekouřím. :lol: :lol:

Lucie Hola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 04:06
Champix

Ahoj,
lecim se na psychiatrii s bipolarni poruchou a uzkostnou poruchou. Beru spoustu psychofamak a uz jsem za 10 let lecby na nich pribrala 50 kg. Je pro me Ch vhodny? Nebude se prat s medikaci od psychiatra a neni tady prilis vysoke riziko upadnuti do depresi a uzkosti? Take se bojim, ze jeste priberu, uz ted mam 98 kg pri vysce 161 cm.
Muzete mi poradit, jestli do CH jit, nebo zvolit nejakou jinou strategii. Opravdu rada bych se cigaret zbavila, kourim skoro 3 krabicky denne. Diky za pripadne rady.

Lucie Hola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 04:06
Champix

Ahoj,
lecim se na psychiatrii s bipolarni poruchou a uzkostnou poruchou. Beru spoustu psychofamak a uz jsem za 10 let lecby na nich pribrala 50 kg. Je pro me Ch vhodny? Nebude se prat s medikaci od psychiatra a neni tady prilis vysoke riziko upadnuti do depresi a uzkosti? Take se bojim, ze jeste priberu, uz ted mam 98 kg pri vysce 161 cm.
Muzete mi poradit, jestli do CH jit, nebo zvolit nejakou jinou strategii. Opravdu rada bych se cigaret zbavila, kourim skoro 3 krabicky denne. Diky za pripadne rady.

Lucka Hola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.21 04:07
Champix

Ahoj,

Milan B.
464 příspěvků 10.1.21 14:37
Ahooj všetci.

Lucka Hola, toto by som v tvojom pripade konzultoval s lekarom.

Kralovna Radul: dufam ze si uz z toho covidu vonku a ze ti je fajn! Siri sa to ako mor, keby som to ja dostal a zaniesol do prace, mnoho ludi by poslo na onen svet :,(
Inak hlasim ze za 2 dni to bude 1rok a 6mesiacov co nefajcim :dance: pokus cislo 19 8o.
Drzim vam vsetkym palce v tychto nelahkych casoch :mavam: :mavam:

mo-mo
738 příspěvků 12.1.21 11:41
HÉÉÉÉÉÉJ BANDO JEDNA NEKUŘÁCKÁ...

Jak se Vám žije?
„Čas letí, jako splašená herka a diváka pranic nezajímá zápletka prvního aktu.“

He? z čeho to je? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mě čas taky letí a kupodivu pes štěká daleko ode mě. Bojí se aby ode mě něco nechytl.
A jinak jsem nedávno oslavil 1 200 voňavých dnů a mám už skoro na polovinu nového fára.

Do nového roku :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

mo-mo
738 příspěvků 14.1.21 18:44
Bando vysmátá...

Především děkuji Radulce za „blahoželanie“ 25. 12. v den mého výročí (měsíčního). Radulka nikdy nezapomene.
A pak jsem koukal, že máme nováčka ONDREAS 24, ale on jak rychle přišel, tak rychle odešel. :nevim:
Doufám, že neumřel na vyděšení z příbalového letáku. :P :P :P
Jak tady někdo správně poznamenal, leták je pro tupce z USA, kteří musí mít na mikrovlnce napsáno, že neslouží pro sušení koček a jiné „píčov. ké“ návody". :roll: :roll: :roll:
Spoustu lidí to odradí. 8o
Ale MY!!! jsme vydrželi. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7413 příspěvků 15.1.21 08:36
Aahojky chlopci a děvčata

Nejprve od Milanka, protože Lucii asi problém nevyřešíme, musí být ve spojení s příslušným lékařem.
Milanko, já jsem docela překvapená 8o 8o, protože starši ročníky až 80 letý!!! Zvládly!!! Covid lépe než já!

Asi je to prostě jen a jen o náloži a imunitním systému.
Já brala ještě antibiotika a stále špatně slyším, píská mi v uších na audio potvrzeno a vůbec stojím za starou belu!
Ani sem nepsala, protože tady už bylo nářku dost. A vůbec nevím, co s tím budu dělat asi čekat až to odejde.
Takže když to shrnu! 8o 8o :D :D :D
Hluchá, vidící pouze na blízko ovšem s upravenejma víčkama, mozná i zhublá ale poslední týdny se to poopravilo ( cukroví nerozdáno ale sežráno!),bez čichu, vrátil se váhavě a ne zcela!!! A to sem byla hrdá na čich Huskyho 8o, chuť ok, zuby boli a dokonce jsem ochotna už se jednoho zbavit - neřáda, vlasy neobarvené a delší, hlas vichřice podoba - křaplavej a jakoby rýmovej
Tělo- tak prsa - gravitace, banděro jo ( cukroví), nohy - artróza, ruka brní taky víc asi zase páteř nebo nevím :lol: nehty na rukou musej odrůst - není kdo by sundal, takže vypadaj luxusně, piluju je rašplí na paty 8o
Psychika? Úplně pod psa 8o Ale ani práska!!! Vid Momo

No mohla bych se přihlásit do pořadu Chcete mně? ale on asi taky už skončil:))))

Je to prostě v pr… milanko B, odpusť, měl si výročí!

2 roky a 6 měsíců!!! Hezké počty!

Gratulujeme! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Momo! Konečně si se objevil! A neumřel si a držíš se! Super!
Tak se držte s manželkou dál! :srdce:

Jinak teď je populární pozdrav : Hladký průběh :lol: tak všem!!!, kteří opustili cestu kuřáka :andel: :andel: :kytka: :hug:

Kabas005
1008 příspěvků 17.1.21 13:06
Čau sexkuřáci

Poslušně hlásím, že stále nekouřím a už to bude nějakou dobu. Už to ani nepočítám :D
Včera jsme měli v rodině párty, koupil se sud piva a sjeli se příbuzný. Už nám ta hospoda opravdu chyběla :mrgreen: no a Královno tys mě docela vystrašila, páč mě už třetí den píská v uchu a jsem nahluchlej, tak snad to nic nebude 8o :think:
Jinak rád vidím, že stále nezhřešil náš slovenský bratr :lol: a momo je stále optimisticky naladěn :D
Jinak všem co zde diskutují a navzájem se podporujou přeji ať do daj a vzládaj s lehkostí jako mi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kabas005
1008 příspěvků 17.1.21 16:41
Málem bych zapomněl

Po svátcích držím dietu páč sem přibral další čtyři kila a už atakuju stovku :( Jen pro zajímavost, od mého zahození poslední smradlavky jsem přibral 30 kilo!!! Docela pořádná nálož, takže asi půjdu opět na karlák, ale o patro níž :mrgreen:

veny07
75 příspěvků 20.1.21 07:15

Hola všichni :mavam:
Hlásím se, že nekouřím. Dneska přesně 7 měsíců. :pankac:
Pro ti vám všem malej čas, ale pro mně už výhra. :kytka:
Děti stále doma na distančce a já držím a nekouřím :D a ani pít jsem nezačala :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.21 18:42

7 je dobry číslo :palec:
To jsi už neco dokázala.
Jen s tim chlastem bys to měla přehodnotit, bo dojdeš k psychický újmě. :mrgreen:

Radulka52
7413 příspěvků 20.1.21 20:23
Sorry sorry sorry

Já už se snad a i omlouvat nebudu, uz se to stává pro mne skoro noumálni, že to nestíhám přesně gratulovat. No když mám věcír chuť, tak nejde internet u mně v ložnici 8o tak si nezapnu ani ň, telefon vybitej ale stejně bych na něm nic nenapsala, páč rostu, když píšu a skákaj tam slovní nesmysly v nabídce, tak skoro už ztrácím chuť psát na upku 8o, no a možná i ipod mi dá valem, už je chudák starej :( :lol: porád ho resetuju.

Takže

Nejdřív byl Jack

Který měl 16. Týho 8 měsíců zvladnutého nekuráckého úseku!!!

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Potom nástup Husky!

Který měl. 4 roky a jeden měsíc :P :P :P to se mi to dobře pocítá!!!
Jinak pouzÍvám prsty jak blbeček

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Dále byla na forhonťe Veny

Tak má počítám na prstech 7 mesíců a dokonce potvrzeného! Kuraˇckého půstu

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

No a ještě malou poznámku
Když se ozval 8o

Kabas!!! kterej měl 3 roky ha ha a prstíčky 7 měsíců sexkuráctví!!!

Gratulujeme:))) :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Vezmu to odspoda:)))

Husky máš vélikou pochvalu! Nakukuješ a píšes!!! Víš, že sem čumně Svenda ale nenapíše pótvora jedna! Taky mu nebudu gratulovat :cert: ale nekouří! A zhubl ale prý díky koroně!

Jo Kabas! Dartaňane!!! Zejtra tam jdu!!! Teď tam chodím na prevenci s hercnou! Já už nevím.
V uších stále píská, čich stále nic moc, občas chuť ale žeru!!! Páč doháním energii a sladky fákt rozeznám! Dokonce i barvu! Takže krev a to sruhý poznám :mrgreen: no na h…o!
Jesťe mne vypískaj a bohužel nastupuje averze na všechno!

Venu!!! Super, kdybych měla haranty he he :mrgreen: školou povinný a měla takhle dlouho doma, buď by to byly Bohnice :think: nebo to druhý 8)
A hulila bych jako Dán!!! Jssi statecna holka :palec:
Jdu se mejt, páč mi pak nebudou umytý záda, dčera odjíždí!

Zdar a nazdar

Kabas005
1008 příspěvků 20.1.21 22:18
Radulko

Je hezké, když zapomenu jak dlouho vlastně nekouřím a tady se to na 100% dozvim :kytka: a ještě mám přes 990 příspěvků, tak ten litr musím udělat :mrgreen:
Husky, tebe zdravím :palec:

Radulka52
7413 příspěvků 20.1.21 22:48
@Kabas005 píše:
Je hezké, když zapomenu jak dlouho vlastně nekouřím a tady se to na 100% dozvim :kytka: a ještě mám přes 990 příspěvků, tak ten litr musím udělat :mrgreen:
Husky, tebe zdravím :palec:

No to bys měl, kapitán teplak tady moc schazel!!! A vubec, jak si vartoval se mnou, a řval královno je tady nebo si bafal :))))) vypraveňi kurackych snu asi budu hodne klikat abych se tam dostala a početla si s chuti. A tys mrl taky koronu!?fakt?
Hele stalo to za prd. Já sem byla 14 dní v posteli!!! Děsný a po ctrnacti dnech opet potizé! To uz mne jeblo.no ted pravě žeru čokoladiu, orišky v cokoládě jsem v pr… za chvilku jdu za tebou! Delej misto ake musi e mit bmi pres 30. Musime byt mor idne tlusti, takze mame malo!!! Tak kam se pudem prezirat k vam nebo k inam

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 05:24

Nasadil jsem si od nového roku tvrdou dietu a už mám celý dvě kila dole :mrgreen:
Já nevím jestli sem koronu prodělal, jen mi píská v uších a jsem nahluchlej, bůh ví co to je za sajrajt :lol:

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 08:17
Zdravím všechny!

Chtěla jsem se zeptat, vás zkušenějších… Dnes budu užívat 8 den Champix a mám pocit, že to na mě vůbec nepůsobí. Sice jsem to už omezila na polovinu, ale místo toho aby mi úplně přestaly chutnat cigárka, tak mi přestalo chutnat kafíčko… Asi jsem mimoň, když to na mě neúčinkuje… Poradí mi prosím někdo z vás, jestli je to normální a mám pokračovat nebo to mám rovnou zabalit? Moc děkuji za odpověď! ????

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 08:54

Kuř normálně dál, nic neomezuj, nepropadej panice a věř tomu, ze to přijde samo.
Ja, jestli si dobře vzpominam, jsem prestal až po 3 tydnech zobani :jazyk:
Hlavne dodržuj pribalak, nevymejslej hovadiny a nesnaž se léčbu na zavislosti ojebat :mrgreen:
Jinak se tito vymstí :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 08:57
Radulko

Diky za gratulki :P
A neboj, všecko je relativní a budeme ještě se slzou v oku vzpminat na dobu, kdy to stálo zahovno :mrgreen:

jac7
104 příspěvků 21.1.21 09:20
hlášení

Taky díky za gratulaci a hlásím, že stále ani práska.

Tara79
Husky má pravdu, přijde to samo. U mě to přišlo po 10 dnech - pořád jsem se těšil na cigáro a když si ho dal, tak najednou nic (ani dobrý, ani špatný, prostě nic) a tak mi to přišlo zbytečný a to byl ten den, co jsem si řekl konec.
Neboj taky to přijde - jen poctivě zobat Champix. Dle ostatních minimálně 3 měsíce - já mám doktora sponzorovanýho Pfizerem, tak mě raději předepsal 7 balení. :lol: :lol:

Vydrž a přijde to.

A všem co měli výročí / výměsíční blahopřeju. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

A Radulko - už se konečně uzdrav. :mavam:

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 09:23
Ahoj Taro
@Tara79 píše:
Chtěla jsem se zeptat, vás zkušenějších… Dnes budu užívat 8 den Champix a mám pocit, že to na mě vůbec nepůsobí. Sice jsem to už omezila na polovinu, ale místo toho aby mi úplně přestaly chutnat cigárka, tak mi přestalo chutnat kafíčko… Asi jsem mimoň, když to na mě neúčinkuje… Poradí mi prosím někdo z vás, jestli je to normální a mám pokračovat nebo to mám rovnou zabalit? Moc děkuji za odpověď! ????

Osm dní je ještě krátká doba. Optimálně se přestává s kouřením kolem patnáctého dne užívání, ovšem jsou tady jedinci, kterým to zabralo až po dvacátém dní a dokonce jeden který champix překouřil, ale to je výjimka. Buď trpělivá a netlač tolik na pilu, dokud to jde, tak klidně pokuřuj a až ti kouř opravdu začne vadit zahoď to. Musíš to ale udělat ty, champix odvede práci jen aby ti nechutnalo a mírnil abstinenční příznaky. Odstranit zlozvyk bude tvá práce, na to se připrav. Budeš se muset nějak zaměstnat, změnit návyky, protože najednou budeš mít spoustu času,,, ale pozor, voňavého času ;)
Napiš nám jak dlouho kouříš a kolik denně a neboj se, určitě to nevzdávej, stojí to zato.
Může se stát, že budeš kouřit vic a víc, to je taky správně, to znamená, že cháčko funguje, receptory v mozku jsou bloklé a nikotin se nedostává tam kam má. Cesta tě čeká nelehká, věř tomu, že čerti budou chtít tvé rozhodnutí zvrátit a ne jednou, ty musíš vydržet a každý den bude líp. Moc ti přeji ať to dáš, jako většina tady a kdyby jsi potřebovala radu, klidně piš, my ti pomůžem :mavam:

Příspěvek upraven 21.01.21 v 12:18

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 10:10

Jinak, Tara je nádherná raftova reka v Hercegovině u černohorské hranice.
Až to svinstvo zmizí, dáme zas zapadni Balkán.

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 17:35

Móóóóc vám děkuji za podporu! Ještě mě trápí jedna věc… V příbalovém letáku se píše o vedlejších účincích, jako je deprese, myšlenky na sebevraždu, zvláštní sny… Nikdy jsem nic takového nezažila, tak se toho bojím. Objevilo se to u někoho z vás? Jinak je mi 42 let a kouřím 23 let. Poslední půlrok už 30 denně. Po Champixu už „jen“ 15 denně. Proto jsem se rozhodla, že prestanu. Doktorka mi předepsala Champix, ale nic blíž mi k tomu neřekla…

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 18:29
@Tara79 píše:
Móóóóc vám děkuji za podporu! Ještě mě trápí jedna věc… V příbalovém letáku se píše o vedlejších účincích, jako je deprese, myšlenky na sebevraždu, zvláštní sny… Nikdy jsem nic takového nezažila, tak se toho bojím. Objevilo se to u někoho z vás? Jinak je mi 42 let a kouřím 23 let. Poslední půlrok už 30 denně. Po Champixu už „jen“ 15 denně. Proto jsem se rozhodla, že prestanu. Doktorka mi předepsala Champix, ale nic blíž mi k tomu neřekla…

Taky pěkná doba kouření a 30 cigeret denně pořádná porce pro plíce, věř že já nebyl jiný a dal jsem to :D
Na vedlejší účinky se vybodni, protože jsou v příbaláku psaný pouze kvůli americkým občanům, tam se totiž soudí i kdyby ta krabička od chačka na ně blbě koukala :mrgreen:
Ale abych se přiznal, já měl živé sny a můžu říct, že jsem si je užíval. Jsou na této diskusi popsané v mích začátcích :mrgreen: hledat je nebudu :mrgreen:
Ty se ovšem neboj, jakmile se bude s tebou dít něco neobvyklého, tak se ptej. Pomůžou ti všichni co tady jsou. :palec:

Radulka52
7413 příspěvků 21.1.21 19:20
Tadááaááa

Táááák vážení!!!

Dneskááááá mám 21.1.2021 3 roky a 10 měsíců!!! co sem si nedala ani jednoho!!! Práska! Ani jednoho!!! 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Co na to říct! 8o 8o 8o

Přijímám gratulace :lol: :lol:

Ake jinak stál ten den za prd :mrgreen: :mrgreen:

Nevím jestli za to může to nekourění a nebo ehm, že jsem tak mladá holka :mrgreen: ale bůh je mi svědkem!!! A celá tady parta!!!' Že jsem si přestala huntovat zdraví no… a nespím s chlapem ale s holtrem :?

Já se na to… :P :P :P :(

Příspěvek upraven 21.01.21 v 19:26

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 19:22
@Kabas005 píše:
Taky pěkná doba kouření a 30 cigeret denně pořádná porce pro plíce, věř že já nebyl jiný a dal jsem to :D
Na vedlejší účinky se vybodni, protože jsou v příbaláku psaný pouze kvůli americkým občanům, tam se totiž soudí i kdyby ta krabička od chačka na ně blbě koukala :mrgreen:
Ale abych se přiznal, já měl živé sny a můžu říct, že jsem si je užíval. Jsou na této diskusi popsané v mích začátcích :mrgreen: hledat je nebudu :mrgreen:
Ty se ovšem neboj, jakmile se bude s tebou dít něco neobvyklého, tak se ptej. Pomůžou ti všichni co tady jsou. :palec:

Děkuji za odpověď! Hodně mě to uklidnilo… Už jsem čekala, že se z toho začnu léčit na psychiatrii ????

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 19:25
Apropó Taro

Buď ráda za doktorku, která ti nabídla champix, je to opravdu zázračný lék, který hodně pomůže a taky proto má cenu jakou má. Je to berlička, která tě podrží. Hlavně jak psal Husky, nevymýšlej jak ušetřit (VOJEBAT) a dodržuj dávky, jedině to je cesta k úspěchu. Zažil jsem mnoho exkuřáků zde, co si mysleli, že po měsíci jsou z toho venku a přestalo s léčbou. Pár se jich radši ani neozvala.
Musíme si přiznat, že jsme nemocný a kouření má svou diagnózu, která se musí léčit.
Léčit se dá, ale pokud to mám v hlavě srovnané, že to opravdu chci.
Taro, držím palce a dej prosím vědět, až nastane tvůj den D.
Držím palce :palec: :palec: :palec:

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 19:33
Kráálovnóoo

Velká převeliká gratulace :kytka: :kytka: :kytka: a všichni víme, že ty jsi to měla tady nejtěžší

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 19:35

Nerika se nemocni, ale vyfetla :mrgreen: a to jsme a všichni a dlouho jeste budem
Radko, nechci bejt ipertinentni, ale coje to ten holtr?

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 19:37
@Husky 59 píše:
Nerika se nemocni, ale vyfetla :mrgreen: a to jsme a všichni a dlouho jeste budem
Radko, nechci bejt ipertinentni, ale coje to ten holtr?

To bude asi ten hajzl co bonzuje na srdce :mrgreen:

Radulka52
7413 příspěvků 21.1.21 19:41
Taro

Ítám tě mezi námi :kytka: :hug: :D :D doufám, že budeš další psací spolubojovkyně:)))))
Neboj se a vydej se na cestu, která tady je vyšlapaná lidmi, co mají úspešně zakončený boj s nikotinem a pilulkama za sebou!!! Jsou tady i tací, kteří ještě champix uzívají a ty bys byla nejmladší sexkuřačkou:))))) a zatím poslední na seznamu nekuřaků ale je to všechno na tobě:)))
A samozrějmě, zě tě budeme doprovázet!!! :hug:

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.21 20:03

@Kabas005 Děkuji za podporu! Nějak cítím, že mě to nakopavá. Budu se snažit užívat Champix tak jak se má. Už jsem si nastavila i budíky, abych to brala přesně ???? Sama jsem zvědavá, jak to bude dál účinkovat.

Radulka52
7413 příspěvků 21.1.21 20:24

@Kabas005
Přesně!!!? A doufám, že bonzovat bude důkladně!!! :P :P :P
Sem s nim šlapala i schody 8o a s tím vyjeblým kolenem 8o sem dejchala jako by to byl muj poslední den :mrgreen: jestězě ho necejtim :mrgreen:

No dle echa jsem neměla asi ty tři roky jednoduchý 8o

Ale hoši!!! Dělate mi radost:))))))) fákt doufám kabas :? 8o 8o 8o že si dneska nejdeš odbouchat ten 1000 přispevek a fertig :cert: :cert:
Tam čtu, že budeš ku pomoci :lol:
No, Husky letos jsme to riskli opět a díky dceři vyrážíme v srpnu do Bulharska 8o
A uvidime, jestli kratší pobyt u Baltu. Nabizi teď apartman za 12500 na 5 dní u mysu Arkona. V čefvenci. Nadejchat se czduchu!

Ten ipod mne kaká! Přepisuji slova a vypadá to, že. Hladgam!!! Chlastám :D

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 20:48
Radul

Já bych toho holtra na prsa taky potřeboval, zadejchávám se jako,,prase,, a na hrudi mi chrčí jako v3s když chrochtá do vrchu.

No původně jsem myslel, ale asi už musím zůstat, ale já rád :D

Co do slanyho,,, ještě jezdíš?

Radulka52
7413 příspěvků 21.1.21 21:50
Hehe

Tož tě Kabas tw´ž vitám!!!
Já sem dneska trogyv. Grogy :jazyk:

Zkusím psát pomaludopjdele!
Na prsa bych potrěbovala něco jiného :jazyk: ;) jo humor ještě neopouští! Já se snažila ta posjanw´ kila zhubnout a vloni se dařilo a vrcholem byl covid! Takže fakt už sem snad ani nemusela ale… uvidime prostě nadváhou to nebylo!
Už sem psala! Sem se vším cistá jak slovo boží!
amen :jazyk: :jazyk:
A ve Slaným sem dlouho nebyla. Sou zavřený krámky, dcéra si to tam naleštila, tak se tam vznašíme, kdyz jedem zalejt kytky a bordel se děla jenom v Praze :P :P
Strašně ráda bych dneska pokecala ale sem opravsu odšťavená.
Takže Jsem moc ráda, že si se tu ukázal, byl tu o Ron ale jen jeden příspevek, tak nezačoudil ani se nerozpadl, on to přežil :mrgreen: :mrgreen:

Všem přeji krásnou dobrou noc Přincivé a přincezny z Main. Děsny ale nemam nervy to opravovat :mrgreen: :cert: :cert:

Radulka52
7413 příspěvků 21.1.21 21:52
Kanas

Gratuluju ty más 1000 příspevek za sebou, teda ty seš kabrnak :jazyk:

Kabas005
1008 příspěvků 21.1.21 22:02
Dekuji

A už jsem to porušil a mám 1001 :lol: :lol: :mavam: :dance:

Tara79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 02:16

@Radulka52 Děkuji za milé přivítání :mavam: Doufám, že už brzy budu patřit taky mezi sexkuřáky :D

Kabas005
1008 příspěvků 22.1.21 13:19
@Tara79 píše:
@Kabas005 Děkuji za podporu! Nějak cítím, že mě to nakopavá. Budu se snažit užívat Champix tak jak se má. Už jsem si nastavila i budíky, abych to brala přesně ???? Sama jsem zvědavá, jak to bude dál účinkovat.

Nebudeme ti lhát, účinky budou stres, podrážděnost, úzkostlivost, věř, že si i pobrečíš. Ta cigareta s tebou byla 23 let a ty ji najednou zahodíš navždy. Až ti cigáro bude chutnat jako seno a štípat na jazyku, tvůj den D je za rohem a nejlepší co můžeš udělat, je jít si pro něj. Ta cigareta už ti stejně nic nedá, protože champix převzal vládu a vypouští z části mozku dopamin do tvého těla. To je takové to blaho po těle co máš, když potáhneš a vyfoukneš dým z úst. Tak ten dopamin to blaho simuluje a nemá cenu mu vnucovat nikotin. Během této doby máš šanci učit se nový život bez cigarety. Máš ráda kafe a nedokážeš si představit nemít u něj cigáro? Změn místo kde si ho dáváš. Nesmíš dát šanci čertům aby šeptali,,, tady a teď si vždy kouřila,,, změň život od základu. Věř, bude to mít výhody. Nebudou investice do cigetet, ale hlavně nebudeš jejich otrokem, nebudeš muset přemýšlet, jestli jich máš dost,,, Jéžiš co když bez nich do zítřka nepřežiju,,, jedeš kolem benzinky a automaticky koukáš kolik jich máš,,, při prohlídce památky se ani nesoustředíš na výklad protože už je to dlouhý a při odchodu už taháš krabku,,, a nedej bože, když někam hodiny cestuješ v nekuřáku,,, a mohl bych pokračovat.
Toho všeho jsem se zbavil a ten život mě baví :)

Příspěvek upraven 22.01.21 v 16:37

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.21 13:41

S tim stresem bych to zas nepřeháněl, podrazdenost, spíš permanentní připonasranost eliminuje euforickej pocit při nekuřáckem nadechnutí bez varhanoidnich zvuků z hrtanu…
Jinak, sam bych to líp nenapsal :potlesk:

Radulka52
7413 příspěvků 24.1.21 07:19
Táááááak jo!

Krásnou neděli!!!

A naštěstí mi po ránu ipod jde!!! I internet tak honem na gratulace!!!

Doufám, že se Milan Fox neurazil!!! protože on je celkem věrnej těmto stránkám a nakoukne 8o kuk a jak nepsala :oops:

Tak Milane Foxi!!! 22. Cátého jsi měl 2 roky a 7 měsíců sexkuřactva!!! takže gratulujeme[/velke :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Další na řadě je Blažule!] Blažule sem chodí jednou za měsíc 8o hm!!! A taky tu nebyla nebo byla ale viděla, že šefová nepsala tak zmizela :roll:
takže též Blažule už máš 3 roky a jeden měsíc sexkuřáctví za sebou! 

gratulujeme :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Rotože se tu objevil Ron!!! a mozná kouká ale nenapíše i na nej si vzpomeneme 23.1.!!! A má 3 roky a 1 meSíc za sebou!!!

Gratulujeme
:kytka: :kytka: :hug: :hug:

Radulka52
7413 příspěvků 24.1.21 07:32
Tara

Nechci se nijak k tobě dlouho rozepisovat, protože vážně nevím, jestli tu chces být a máš potrěbu psát!!! A dělit se o zážitky z nekuřactví.

Byli bychom rádi ale teď je to tu měně žive'. V roce 2017 jsme měli štěstí, že nás přestat kouřit bylo víc. A sešli jsme se abychom se vzájemně podrželi!!! roman sexpředseda slíbil, že bude kazdy den psát a starat se o dalši sexkuraˇky a přitahovat je na cestu abstinence.
Byla jsme vyfetla! Nebo stále jsme ale dostali jsme se během let do fáze, kdy cigáreta je zapomínana a i obsobí kouření není k tomu co říct ani žadné lítostivé pocity, a proto łidé odejdou.
Jen pár skalních tu zůstává. Čeká, že předají žezlo nebo stále rádi pomuzou dalším jako si ty!

Do nových sexkuráků a celkem velmi úspěšných!!! Patří Jack!!!Veny!!! Repelent Lennys!!! A ty!!! Pokud už si zahodila cigáro - ŕíkáme tomu vylodění v Normandii, den D, skok nového života, prostě poslední típnutí cigára a ten den D tedy až na Moma!!! Slavíme!!! Momo den po! Že má jako cistej den bez cigára! 8o no je to pan řídici tak musí mít něco onačejšího :lol: :lol: :lol:
No a dále nechci vědět o tobě všechno ale takové představováni všem je dobré. Jako v kroužku vyfetlů - závisláků :lol: neco už jsi psala ale trěba zda jsi vdaná, máš decka, odkud jsi, std. Je to na tobě:))))
Tak ještě jednou vítej!

Radulka52
7413 příspěvků 24.1.21 07:44
Milí chlapci a děvčata

Ještě než si půjdu udělat trhanec!!! Snídani!!! Tak vás hezky pozdravím do pomalu probouzejícího dne!!!
Doufám, že společně přeckáme i tohle blbé období, sama jsem zvědavá jak dlouho to bude vypadat takhle 8o!!!
A budeme moci si zde vyprávět zažitky z cest a chlubit se dalšíma vymoženostma, na které jsme si ušetřili nehulením :lol: :lol: :lol:
Husky :srdce: ty brachu!!! Včera jsem vylovila palubní deník!!! Dneska až proberu fotky! V tomhle je covid dobrej!!! Sem vykuftovala skříně! A udelala věci na které jsem se 100 let vyprdla… tak se začtu!!!
Bylo to moc fajn, kdy jsme si tu sdělovali zažitky :lol:
Dartaňane :srdce: joj kdy si se plazil ožratý polem a sděloval, že zelí bude :lol: :lol: a zkoušel nás, kde jako bydlíš a Roman z toho nemohl ani na zachod aby byl první he he a našel to he he a našel!!!
Bavila jsem se!!! A ta krásná vypravení snů :lol:
A užasné básničky, co plodil Roman s Huskym!!!
Momo tež se pochlapil!!! :lol:
Ron, Milan B, Svenda jo jo to bylo!

Tak mozná to zas rozjedem! Na plný pecky a mlaďoší budou vidět!!! Že se dá nekouřit i pét let ha ha ha i vice:)))))
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 Další »
Váš příspěvek