Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (297) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
veny07
75 příspěvků 1.11.20 22:07

@Radulka52 Ahoj. Omlouvám se, reaguji málo. Není moc nálada.
Ale covid hlásím, že dobrý.
Na testy mě neposlali, protože jsem se za 4 dny z toho zberchala, takže vlastně nevím, jestli jsem byla pozitivní nebo ne, :roll:
Já věřím tomu, že jo protože ty 3 dni byl fakt mazec - klouby a bolest hlavy, ta mě teda budila i v noci ze spaní :zed:
Ale únava mě z toho přešla až tenhle týden, a to už je skoro měsíc, no hnus.

veny07
75 příspěvků 1.11.20 22:15

@Radulka52 Radul 8o oči dobrý :potlesk: Je zajímavý, jak takovej malej zákrok ten obličej omladí :palec:
Já bych si moooc přála zákrok daleko větší :think: Přála bych si jednou zbavit břicha, to mě fakt trápí vlastně celej život :,( Jsem postava jablko, takže štíhlé nohy a nad nima kulička. Ať hubnu, nebo cvičím tak břicho a záda furt drží, jsem takový váleček a ze srdce to nenávidím :zed: :zed: :zed: Ale na nohách mám svaly hned, to zas jooo :lol: :lol: :lol:

veny07
75 příspěvků 1.11.20 22:26

U nás taky rostou :dance:

jac7
104 příspěvků 2.11.20 08:57
hlášení

Hlásím, že stále nekouřím a pořád ještě zobu.

Venu, ještě zobeš, nebo už jsi bez Champixu?

Já chci taky na houby. U nás bylo dost hnusně o víkendu.

:mavam:
veny07
75 příspěvků 2.11.20 10:43

@jac7 Ahoj. Zobu zobu. Dneska mám poslední 1 celou ráno, a od zítřka začínám 0,5 denně. :pankac: Ještě mi zbývá 35 tablet, tak to mám skoro na 3 měsíce, protože občas zapomenu :D
Co ty ještě 1+1, nebo už jsi omezil?

jac7
104 příspěvků 2.11.20 11:39
@veny07

@veny07 Ještě mám poslední týden 1 + 1 a pak celé balení, které chci nějak rozdělit. :lol:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.20 19:21

Zobete naprosto zodpovědně :palec: a asi se někteří nakonec prozobete k úspěchu. :think: :think:
Máte svým způsobem kliku, že se tu už dlouho nevyskytla žádná můdrá osoba, která by vás osobním příkladem vedla k nekázni a k pohrdání obsahem příbalového letáku :jazyk:

doporučuji vladařce by pro zocelení morálky vyvěsila desku cti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a pro ještě větší motivaci zveřejnit nemorální příjmy z nekouření zbohatlíka z Reichensteiner Gebirge, pana řídícího :mrgreen: :mrgreen: :jazyk: :jazyk:

veny07
75 příspěvků 2.11.20 20:17

Jaaak asi 8o no my se teda prozobeme k úspěšnému nekuřáctví :pankac:

Radulka52
7413 příspěvků 3.11.20 07:47
Hola hej

Véééééliká pochvala!!! Všem!!!

Husky má pravdu zasejc sem vyblejsknu desku cti a s hrdostí sem vlípnu dva osamocený hrdinný bez podpory starších bojovníky!!! Možná tři!!!
Čekám na Leníka!!!
Venu, oči jsou ještě otekle ale supr!!! Vobec to nebolelo. Ted budu masírovat, přeci jenom sem starši zboží he he he a pak se sem vylepim na motivaci

No banděro by chtělo taky odsát jenzě to stojí a jen odsátí 40 000 plus mozná by se chytila akce :jazyk: ale co pak ta kůže? 8o
A manžu by kleplo, sice sem jsem něco ušetrila ale taky utratila :jazyk: Že by pan řidici z ušetrených peněz něco věnoval!??? :jazyk: :jazyk: stejně se nikam nedostane ani na Bali, nasyslíno má, hmm je to k zamyšlení!!
Ten Husky se nezdá!!!
Včera jsem zavarovala houby, tak tenhle tyden to taky tady flákám, jedu zas než začne mrznout 8o

Zdravimm a Venu díky za info!!! Bratranec a jeho rodina to má taky, mužská čast to snaší huŕ.
Asi je to ta selekce. A to je nekurák 8o

Lennys1
293 příspěvků 3.11.20 09:15
Repelent zdraví

Ahoj všeci, já jsem už měsíc v nějakém útlumu, ale nedostatkem nikotinu to není :D
Já zobala asi do 6,5 měsíce a teď jsem v pohodě a ani cigo nechybí, samozřejmě si vzpomenu, ale hned myšlenku zaženu.

@jac7 ni vidíš, stačí posílat krásné foto a vše jsi tím řekl :mavam:

@veny07 s břichem jsem na tom stejně a je to boj na celý život :zed: :zed: teď tedy se stravuji podle Toma na doporučení Radul a váha už nestoupá :D

@Radulka52 víčka samozřejmě závidím a i korunky z nekouření bych měla, ale lenost něco vyřizovat, potřebovala bych aby mě tam někdo dotáhl :D
Ale pochvala :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7413 příspěvků 3.11.20 20:32
SEZNAM

Naslouchám a plním!!!

SEZNAM NEKUŘÁKU STÁLE ZDE PŘÍTOMNÝCH

HUSKY 17.12.2016

RADULKA 21.3.2017

KABAS 12.6.2017

MOMO 25.9.2017

BLAŽULE 22.12.2017

MILAN FOX 22.6.2018

MILAN. B 12.7.2019

ROMAN 92. 26.1.2020

LENNYS 27.2.2020

JACK 7 16.5.2020

VENY 20.6.2020

Určitě si vzpomeneme na sexpředsedu Romana. 29.1.2017 Svendu 17.10.2017 Rona hejkala, který to tu prosvětloval svými poznatky ze zdravotnictvi 23.12.17

Urcitě jestě stále kouřícího kamioňáka Pavla 59

Všem :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :dance: :dance: :kytka: :kytka:

Příspěvek upraven 04.11.20 v 20:34

Radulka52
7413 příspěvků 3.11.20 20:43
Ták

A vezmu to odshora

Husky, nemorální přijmy pana řidiciho? Já teď čoveče nevím he he třeba to zveřejní sám :jazyk: on se objeví až půjdou haranti do školy, to je taky průser, sousedka mi říkala, že jim hodně padá internet a zrovinka, když odevzdávají úkoly, no já taky nemám moc šance se chytit!!! :roll:
Venu, zobej fakt jste se sešli s Jackem jedni z mála tolik disciplinovanych!!! Kdybys věděla!!! Kolik ženskejch odpadlo!!!mooooooooc!!! A v takový těžký době, kdy je to fákt psycho!!!
Jste perfektní!!!
Lennys Víčka jsou perfektně zahojené!!! Vinohradskou nemocnici zcela doporučuju!!! Až to splaskne!!! Tak se vyblejsknu a jestli chceš, v lednu půjdu na die kontrole!!! Můžeme se domluvit he he, Dřevínková, charvát, můžes si přecist recenze!!! Ceny jsou zatím přijatelné a vlastně do Práglu jedeš třikrát nebo čtyřikrát. A fertig
No a teďka ta posjaná váha! Po týdnu mám 2.3 kg dole, teď jsem se propracovala k rybě, zítra opět rejže :jazyk: :jazyk:
Ale budeme kočky!!!

A hlavně jsme všichni vonaví!!!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.20 14:26
Radulko

Děkujeme za vylepení desky cti :palec: :dance: :potlesk:
Chybička se ale vloudila. Ne že bych byl hnidopich, ale mám nejasný dojem, že zasadni údaje jsou trochu zmatlane. :mrgreen:
1. No. ONE nejsem já.
2.Já nemám 17.10. 2016.
3. To Svenda přestal 17.10 2016.
4. Ja až po nem 17.12. 2016.

Jestli to někomu není jasný, nechť se obrátí na Cesky statisticky urad :jazyk:

Radulka52
7413 příspěvků 4.11.20 20:42
Husky

Ježíš no jo, 8o 8o 8o sem se nějak přehlídla, co mám ty nový vočiska, tak asi blbě vidím!!!
Ne, já je mám vykoukaný z hub.
Tak sorry, já už jaksi Svendu vypouštím, už pomalu vyprchává a asi si už nevzpomene. U Romana byl, teď nevím kdy 8o :roll:, no halt už to začíná :jazyk: :jazyk:
A tak ses mi nějak posunul he he:)))), tak co? Už mám postavíno?
Pár semaforu zmizelo, tak doufám, že ti to odsejpá!!!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Milan B.
464 příspěvků 5.11.20 15:22
Ahoj.

Zdar parta, hlasím, ze nefajcim, v poslednej dobe zacinam byt zavisly na sladkostiach, ach jo to je tou situaciou, psychika pyta cigo ale dostane leda tak h…
Drzte sa suputnici. :mavam:

jac7
104 příspěvků 9.11.20 08:04
hlášení

Hlásím, že stále nekouřím.

A posílám jednu víkendovku. :lol:

trimama09
101 příspěvků 15.11.20 15:57
Ano já ????

Zdravím vás, ačkoliv je to k nevire, tak i já se hlásím 3 měsíce mezi nekuřáky. Od 16.8. Champix beru 1 tabletu ráno, a ještě 3 měsíce budu. Já věčný selhavac, nemám vyhráno, ale jsem na sebe hrdá. Místo cigaret kupuju knihy, čtu jak divá, každou novinku musím mít ????. Mimo příjemnou stránku finanční - cca 3700,–, mesicne, je k nekoureni super bonus v podobě žádných bolesti žil, což bylo peklo.

jac7
104 příspěvků 15.11.20 17:48
Ahoj

@trimama09 Vítej mezi sexkuřáky a rovnou blahopřeju ke 3 měsícům.

:potlesk: :potlesk: :potlesk:
trimama09
101 příspěvků 15.11.20 18:13

@jac7 diiky :mavam:, ty kila navíc moc sex nejsou, ale to je malá dan

jac7
104 příspěvků 18.11.20 10:42
hlášení

Ahoj všem, hlásím, že nekouřím, zobu 1 + 0,5 a jsem v karanténě.
:mavam:

trimama09
101 příspěvků 18.11.20 11:59
I ja

Nekouřím, 1 tabletka ráno, jsem v cajku

Roman 92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 16:15
Zdravím

Zdravím Vás všechny,

tak se zase po delší době ozývám, omlouvám se, že sem moc často nechodím nebo nepíšu, ale jak už neberu Champix a nekouřím, tak mě moc ani nenapadne sem zavítat. Doufám, že se na mě nezlobíte, ale myslím na Vás, jak to zvládáte. Já už budu mít za 2 měsíce rok nekouření a můžu vám říct, že jsem za to nesmírně sťastný. I když občas chutě se dostavily, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. Naštěstí to neřeším jídlem, takže netloustnu :D Všem moc držím palce, co se rozhodli přestat. Stojí to za to

Radulka52
7413 příspěvků 19.11.20 07:08
Milí , drazí!!!!!!!!

Ani já jsem nezapomněla ale mám méně času. od té doby, co večer strouhám, krájím zeleninu 8o 8o 8o, že Lenýsku!!! Tak než to člověk všechno podělá!!! Tak jde spát :roll: :roll:

Řeknu Vám!!! Minulý týden neskonalá chuť na cigáro!!! Totální, večer!!! Kdybych neměla to v sobě usazené Ani pra ska!!! A byla bych nějde mezi kuráky, tak jim ho čmajznu!!!ta chuť trvala dva dny!!!a samozrEjme nastoupil :cert: :cert: no zkusit bys to mohla, jak vlastně teď chutnaj :nevim: :nevim: :palec: :think: :think: :think: no nevim asi se vzbouřili hormony!!!

Tak to vezmu dodatečně

Jacku máš 6 mesíců nekouření!!! Za sebou!!! Půl roku a to se počítá významně i v análech!!!

Husky!!! Máš 3 roky a 11 mesíců nekouření za sebou!!! A… no to uz ˇse nepocítá ale za měsíc to bude!!! :palec:

Milanko más 1 rok a 4 mesíce nekouření za sebou!!! no vidiš a mohls mít víc

Kabas!!! Ty stejně nenahledneš ale též gratulace

Všem :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :P :kytka: :kytka: :P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :P

Tak a k dalším!!!

romane super, dala jsem tě do seznamu, i když nejsi psací a i kdyz
Jsi mlaďoch!!! Nejmladší zde!!! V zlavě se ti to porovnalo!

Super, že si se ozval a na jednohoročaka se velmi těsíme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Trimamo!!! jsem ráda!!! Velmi!!! Že jsi se též ozvala a tehdy, zaslané tabletky!!! Byly k ;) ;) nečemu :potlesk:
Tak teď uz nepovol a jsme voňavé!!!

Lenýsku!!! Se držím a končím 29 denní plán zatím ještě není neděle ale 3,5 kg dole zatím!!!
Kukadla se začínají rysovat, myslela jsem si, že si nechám udělat frizuru a vyblejsknu se zde! Tak ještě počkám!!!
To bude asi přiśti eok :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kadeřnice nechce riskovat a nestríhá doma :jazyk: božičku!!!

Tak jo moji milí, vyrábím ruční dárky, ať zije internetový obchod, páč hrát šachy v krámu tedy nebudu. Ty nás cvičej, ti nahoře!!!
Mějte se hezky a pište!!! Nakukuju!!!

Vaˇše královna co málem šlápla na metru do… a jako fakt a to nikoho nebere, bezdomaci vesele byvakujou, na zachod nechodí daleko, čuco pijou a jsou v stálém počtu a jíst maj taky!!! Podle toho, co tam nechávaj!!!
Chjo to je zakoncění mého přispevku he he he

Že nekecám a ta bunda je místo hajzlpapíru! Mají všeho dost!!! Jacku, to je zátiší co?

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 08:30

My mame v alejich nablito, vy zase v metru nasrrrano.
Holt, velkomesto.
Pražáci musej mít furt neco extra :mrgreen:

Jinak, diky za gratulki ;) :P

Z tech chuti si nic nedelej, to rozchodis…ja je mam taky..
a taky mne je to prd platny :jazyk:

Radulka52
7413 příspěvků 19.11.20 16:30
Husky

No není to pjdel!!! A docela to zaskočí! Po takové době. A cucat bonbon nemužu a další vymoženosti he he alá Svenda pamatuješ!!! To noční vysvětlování nemám při ruce he he he nebo pri ústech :P :P :P
Takže jsem byla zaskočena!
Nejhorší ta myšlenka - jen to zkusit a vykašlat se na to! Ješteze ty hospody jsou zavřené!
Fakt jsem nemohla skončit v lepši dobu! být nacucaná… mám jí tam :jazyk: 8o
Ale dobrý…

Jo nas…no tu máme. Nejhorší je, že to někdo polil, takže se to ho.no rozteklo do kaluzě fujtajbl.
A pak se mně divěj, že chodím s hlavou sklopenou ani nová očiska nemužu ukazovat!
Je to na dobrý cestě!!!s vočmamá! Tak ještě nějakou vrásku vopíchat a bude to na cajk :lol: :lol: :lol: :lol:
Poslední záchvěvy strědního věku! 8o 8o
A nemáš zač matadore!!! Stejně z těch starších jsme tu my dva. No ještě řidici ale nevím, teď bude mit´ moc práce :P :P
Jo jo jdu cvičit, Máňa nechce dolů, jak bych si predstavovala :,( :,(

veny07
75 příspěvků 20.11.20 07:25

Zdravím všechny :,(
Já se sama pochválím. Dneska 5 měsíců :dance:
Trimamo vydrž ať je nás tu víc. :pankac:

Lennys1
293 příspěvků 20.11.20 07:37

Zdravím vespolek, stále nekouřím a snad to tak zůstane :D

Jinak všem výročňákům :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk:

@veny07 i Tobě :palec: 5 měsíců je krásná doba

@trimama09 vítej zpět, alespoň tu nejsem sama repelent :lol:

@Radulka52 no tedy ty jedeš - ty kila :palec:, já začnu nanovo asi příští týden :)

trimama09
101 příspěvků 20.11.20 08:58
U mě dobrý

Zdravíčko po ránu, u mě furt ok. Pokud mi proběhne hlavou chuť, nechávám rychle zajít.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.20 17:31
Radko

To víš, že to zaskočí. A hodne. Jestli nekdo tvrdí, ze cigara neřeší, tak já je resim pořád. A jemi jasny, ze dlouho budu :mrgreen:
Co je si navarili, tak si sezereme :jazyk: Teda ja si to sezeru, Ty si to spapinkáš
Ale vyjde tonastejno.

veny07
75 příspěvků 20.11.20 18:19

Chuť na cigáro s námi zůstane na vždycky. Musíme se s tím holt nějak poprat a pak smířit. Můj táta nekouří 35 let a sám říká, že ta chuť tam prostě je :cert: Nejhorší, když je nějaký veliký stres. Prostě zbytek života musíme být ve střehu :cert:
Mně teď veze ježíšek nekuřáckou motivaci. Vzala jsem schválně na splátky, teď mají akci bez navýšení :) Já se taaak těším :dance: :dance:
Hodím obrázek

MilanFox
271 příspěvků 21.11.20 09:20
Fšem tady,

Ahoj, ahoj hlásím se po delší době a jak jinak stále nekouřím. Mám se hodně pracovně tak vás nestíhám sledovat.

Přeji všem k výročím co měli, mají a budou mít.

Mějte se hezky, zase se stavím.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.20 10:42

Odmena nasekeru je dobra motivace
Bič na chute :mrgreen:
Mame to taky
Neni to spatny jen srani s údržbou

Mel sem kafe vždycky spojeny s cigarem
Davno kafuju bez ciga. To odbourat jde
Chutě odstrelit nejdou :jazyk:

Stejně. Nejlepší kafe maj na Benzine

Blažula
154 příspěvků 22.11.20 11:19
a zase opět :-)

Radulce vše nej… :potlesk: ostatním voňavým exkuřákům taky :potlesk: :potlesk: :potlesk: já mám za sebou taky nějaký ten den…Radul, nechybí Ti v tom seznamu Ron??? vím, že jsme byli o den, ale netuším, zda si nezapálil? Jinak karanténa a covid dopadnul v pohodě, ted je to měsíc po „prodělání“ té závažné nemoci. :pocitac: už jsem si stihla střihnout Egypt a potápění a vykašlala jsem se jim na negativní test po návratu(prý jsem imunní 90dní po prodělání) tak mi přišlo zbytečne vyhazovat kačky.-) Stále jsem teda spavá a bez čichu, ale nic vážného.

Radulka52
7413 příspěvků 23.11.20 22:26
Omlouvám se

Nestíhám!!! Zasílat gratulace, boť internet je tak zpomalený´ a vůbec

Blažule a Milan Fox gratuluji moc. A Blažuli za vzpomenutí. Ke všemu mám to tady tak zasekaný reklamama, že než všechno odklikám, odmítnku partnery tak mám ctvrthodky v háji… já se polespˇím a napíšu!!!no ja to ani neodesli nebot mně to víta, že moje udeje pomáhají zlespovatjejich služby hajzli.

Roman505
3618 příspěvků 24.11.20 19:48
Gratulace všem spolubojovníkům

Novým i staronovým. Vítám Trimama.
Já se stále držím, ale doba covidu na hovno. Na oko marodim už trictvrte roku a ještě chvilku marodit budu. Asi marodim na záda, ani nevím. Prostě na hovno. Nejsou lidi, není sklep, není víno…, není pinec. To je nejhorší, protože já pinkal každý den a to chybí moc. Občas si pinknu s kámošem u nás pod penzionem, tak aspoň nevyjdu úplně ze cviku. Cigo neřeším ani v této době, ale moc mě to sere a vůbec se nedivím, když někdo začne kouřit, chlastat, nebo mu mrdne.
Měl jsem alespoň čas na sebe a tak mám celkově „opravené“ zuby, ještě mě čeká vytrhnout chirurgicky dva spící moudraky a asi půjdu do rovnátek.. Asi nutnost do budoucna…
Mějte se krásně a zase někdy.
Rekapituluji:
Od 29. 1. 2017:
1395 dnů bez kouření,
27 916 méně,
125 622 Kč a 116 dnů ušetřeno!

Plíce na 76%.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.20 17:28

Hlavu vzhůru
Já taky I. vlnu „řešil“ obdobně :mrgreen: a bylo to nahovno :jazyk: :jazyk:
Druhou ignoruju. Zprávy o nějakých breberkách nevnímám a nezajímá mně to. Jen do obchodu nosím hadr na půl žerdi, bo by mně udali :mrgreen:, jak už to zrobili, šmejdi. :jazyk: Dokonce předstírám, že mi nevadí ani zavřený putiky :think:
Tak, nemáte víno. Ani na třeťák :poblion:
To mně trochu zarazilo, ale příčina je jasná. zavřený hranice ns Albánií, bulharskem, Makedonií a jinejma dobře hnojenejma destinacema. na Moravě tím pádem nemaj révu. To co jste orvali doma, nestačí ani pro domácí trh a už jste to vyslopali. Takže máte žízeň a to vám přeju a to vám prospěje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Roman505
3618 příspěvků 27.11.20 00:18
Husky

Vína domácí moravské je dost, ale není to s kým to pít a degustovat. Tak jsem to myslel. Já stáčené nepiji :poblion:

Radulka52
7413 příspěvků 27.11.20 08:52
Jéje sexpředsedo!!!

Ty si ani nezapinkáš???????Tak tomu říkáte na Moravě? No to si v pjdeli???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A Husky ty taky ne? :lol: :lol: :D

No tak já budu držet basu, já tiěz sudruhovia ;) :jazyk:

Dneska se Vám všem budu věnovat, bo mám uvaříno! Jdu šopingovat do lidla, kaufu a dalších votevřených obchodu 8o s hadrem ale né napůl žerdi, ještě by ma přefikli s pokutou he he a sem tu :jazyk: a jdu napravovát zanedbané chvilky:))))))))))

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.20 19:53

No, upřímně.
Jsem. Co maplat.
Jak to říká primář Matousek "V prdelia v Tejne je to vsude stejně :mrgreen:
Kdyz panbuh dopusti.tak nam putiku vrchnost v pondeli otevře j

veny07
75 příspěvků 27.11.20 20:35

Já nevím co s tím Týnem furt všichni máte :nevim:
Máme tu hezky :lol:

Radulka52
7413 příspěvků 27.11.20 21:32
Lennys

Tak jsem koukla do análů a naš repelent!!! Ženská, která přestávala s kouřením už v roce 2016!…má

Tramtadadááááááááaá

9 měsíců nekouření!!!

Leníku přijímej gratulace :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Neni to vůbec jednoduche a jak čteš sexpředsedu, asi by se z toho rozkouřil :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Ale to ty už ne!!! Prostě ani práska!!!

Radulka52
7413 příspěvků 27.11.20 21:39
@veny07 píše:
Já nevím co s tím Týnem furt všichni máte :nevim:
Máme tu hezky :lol:

Veny promiň měla jsi opravdu 5 měsíců nekouření

I tobě :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
A to si dneska lítala??? :lol: :lol: :lol: :lol: 8o 8o 8o bo co?

Radulka52
7413 příspěvků 27.11.20 21:51
Husky

Ještěže si se na to… myslím jako na tu putyku!!!

Nevotevře!!!

Docela bych se vsadila! V kaufu tě stříkají desinfekcí, litaš s vozejkem jak debil všichni tři ???? :lol: a najednou zničehož nic tě v ponděli. Pustej do hospody 8o 8o :mrgreen: no to už by bylo fakt na hlavu. Ale mně je to jedno, stejně tam lejou patoky a jeden známej si v minulým týdnu pochutnal na burgru v okýnku a pak :poblion: :poblion: :poblion: predtím debužiroval u thajců tak se posjál, se mu divím 8o 8o A počkej až restaurant votevřou a pojedou ty uschovy:)))))))
Moooooc bych se divila, že to bude z čerstvého! No nevim… v pohostinství jsem nedellala
Já jedu dietu, tak je mi to ukradený a po vindě taky netoužím… těch cukrů 8o 8o a chemie, ctvrták páták no je tam sice votevříno ale zaplať úh, ještě mně to nepopadlo.

To sem co? :P

veny07
75 příspěvků 28.11.20 08:37

@Radulka52
Lítala jsem, ale už asi před rokem. To jen abyste viděli, že je ten Tejn hezkej :andel:
Jinak o otevření hospod mám obavy, myslím, že to ještě nějakým způsobem skrouhnou.
Horší je, že my všicky obyčejný lidi jsme si už zvykli, že do hospody nechodime.
A to si myslím, že bude do budoucna problém :think:
My teď taky vnímáme, kolik jsme neutratili - žádný Mekáč, kafíčko s kámoškou, žádný kino a bez hotovky k obědu taky přežijeme. Nevidím to dobře :,(

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 18:07

Bez hospod to v Cechach nejde.
Fsechno dulezity se dohodlo vzdycky v putice.
V hospodě Pod kaštany vznikla i KSČ
Mame hospodu v krvi a nakej prej moribundus nás mám nerozhodi sandal.

Radulka52
7413 příspěvků 29.11.20 08:34
Zdravím vas

Milí spolubojovníci, přeji vám všem první krásnou cistou a voňavou adventní neděli!!!

Venu jsem ostuda ale teď nevým :nevim: Týnec nad Sázavou :nevim: nebo Labem? 8o ale je to krásný!!, si lítala praškovacím letadlem? :lol: :lol: :P
He he
Jo hospody maj asi pruser, už sem to sem psala že v červnu teta umřela, tak bratranec dělala kar no v hospě, kde sis dala maso kyselý přikryty dvema platky zampiony pres to brko trávy ( nějakej steak na zampionech) źadná přiloha, to byla ta tráva a za 200 8o 8o
Pak jsme se chtěli ve Slaným dosťouchnout, podobné menu tak jsme vsadili na smažáka, že to bude ok, takovy dva prťavý trojůhelníky, které přiklryly kupičku hranolek z ára, mrdnuta tatarka do které jen přikrájeli domáci cibul za 180 8o 8o 8o

A měli mne vidět!
Tady tě vyhazujou z putyky, že je to kuřacký klub, další je rozdělena ale míchaj piva 8o, o vindě sem mluvila a i vjetnamci se pokazili, uz to neni kung pao jako dřiv…
No napisledy jsem byla v kině před zavřením bohužel na šarlatánovi, takže opět stb 8o Teojan se mi znechutik a jesťe jeden film, nic moc s langmajerem, i nazev sem zapomněla, tak uchvatný to bylo 8o takže si radši počkám až to bude v tv nebo na netflixu, divadla kam jsem chtella, tak nebyly listky a i na ty podradny představení to stálo 400 hm

Jen mne mne mrzí bazény he he a fitka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale bazeny myslím upřímně :jazyk:

Nevím jak to bude dál! Jdu makat, venku je azuro, dneska bude prochajda:)))))))) pozor už mi zbývá do vysněneho cile hubnoucího 3,9 kg cha cha
Jenže jak tam prásknu něco nezdravého trěba vino z Moravy, tak to bude v pjdeli!

Hezky advent, to sem vyraběla misto hulení na balkoně:)))))) je to na dárky:)))))))

Radulka52
7413 příspěvků 29.11.20 08:36
Husky

Fákt? Já sem chodila Pod Kaštany na utopence a matesy s báječným chlebem ale straníka sem neviděla, ti asi změnili lokál, tam byli maničky:)))) :jazyk:

veny07
75 příspěvků 29.11.20 14:04

@Radulka52 Neee, Týn nad Vltavou :D v dáli čoudí Temelín :D

veny07
75 příspěvků 29.11.20 14:06

A bylo to tímhle a pak ještě jednou trošku menším. Nádhera to byla :dance:

veny07
75 příspěvků 29.11.20 14:10
@Husky 59 píše:
Bez hospod to v Cechach nejde.
Fsechno dulezity se dohodlo vzdycky v putice.
V hospodě Pod kaštany vznikla i KSČ
Mame hospodu v krvi a nakej prej moribundus nás mám nerozhodi sandal.

U nás je to s hospodama bída. :nevim:
Za mojí puberty jsme si museli zamlouvat stůl, aby jsme si vůbec sedli. A teď :nevim: pokud nejsou vánoční večírky, tak obsazenost polovina a to myslím pátek a sobota 8o

Stránka:  « Předchozí 1 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 Další »
Váš příspěvek