Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (303) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7494 příspěvků 1.10.20 23:10
Husky

Ty to jesťe nemáš hotový??? 8o 8o 8o 8o při tom tempu bude otvírat most koroner hi hi nic ve zlym ale asi se toho už človek nedožije, že pojede D1 absolutně bez oprav nebo práce na silnici :lol: :lol:

Tak zatím se setkání blízí bez prekážek tak sem zvědavá, co nás čeká po cestě!! Toudle dobou za týden budeme už zhulákaný, no já asi ne, páč mně zubář zase rajtoval v hubě a musím brát aulin… jéje. A to patři. K těm bezbolestnejm zubářům ???? :lol:

Co člověk přestal kouřit, tak sem u zubáka furt 8o 8o

Lennys1
300 příspěvků 2.10.20 08:47
Zdravím

Všem móóóc děkuji za přání k 7 měsícům a neboj Radul tentokrát bych neměla zklamat :D

Jinak těm našim tříročákům samozřejmě závidím a nadávám si, že kdybych to tu s vámi tříročákma vydržela už by bylo hej :roll: :roll:, krásně to shrnula Radul o Romanovi, Kabasovi, Huskym, Mo-mo atak… všem :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
no a Ron tu též chybí s těma jeho románama…

ale my tu teď máme Jacka a jeho krásné fotky - ta země do kulata :palec: :palec:

Lennys1
300 příspěvků 2.10.20 08:50

@veny07 chválit se musíme sami, že nekouříme. Mé okolí se už nevrací k době, že jsem kouřila - berou to už automaticky, že jsem bez cíga a přitom bych ráda občas slyšela, jak mi někdo řekne : jseš dobrá, že jsi to dala :(

Radulka52
7494 příspěvků 2.10.20 23:29
Jsi
@Lennys1 píše:
@veny07 chválit se musíme sami, že nekouříme. Mé okolí se už nevrací k době, že jsem kouřila - berou to už automaticky, že jsem bez cíga a přitom bych ráda občas slyšela, jak mi někdo řekne : jseš dobrá, že jsi to dala :(
:) Lenny!!!jsi dobrá!!!žes to dalal!!!

a zrovna!!! Tady!!! My!!!vyfetla!!! Víme, očem mluvime!!!

Proto tady jsem!!! Je kujva!!! Těžké!!! Se zbavit!!! Závislosti!!!

A zvlasť jako repelent!!!

Proto tě sleduji!!! A jestli ti to pomuže!!! Tak tobě!!! Jackovi a Venu obzvlasť drzím palce, abyste!!! Dosáhli stupně ročaků.!!!

veny07
89 příspěvků 7.10.20 09:43

Haló :mavam:
Je tu někdo :lol:
Hlásím, že nekouřím :kytka:
Ale 2 dny jsem teď měla fakt chuť :cert: :cert: :cert:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.20 12:55
@veny07 píše:
Haló :mavam:
Je tu někdo :lol:
Hlásím, že nekouřím :kytka:
Ale 2 dny jsem teď měla fakt chuť :cert: :cert: :cert:

Z toho si nic nedělej a na chutě se vykakni :mrgreen:
Já mám chutě (a to i na cigaro) ještě skoro po 4.letech :jazyk:
Nejsme nekuraci a ještě několik desetiletí nebudeme :mrgreen:
Jsme jen abstinujici kuřáci a s tim se musíme naučit žít :mrgreen:

Radulka52
7494 příspěvků 8.10.20 08:24
Halo halo

Milí exkuřácí, hlásím dojezd k sexpředsedovi, koupačka v síře, načepování výborného ne!!!sladkého burčáku, noční výlet po Mikulákovu, protože jsme nemohli hihi trěfit a manza mne proklínal ha ha ale ranní probuzení bez jakýchkoliv obtízí a dnes jedeme po místnich nálevnach testovat další burčáky :jazyk: jesteze máme brnenskou značku, páč já vylezu a okosTuju no a jedu dál!!!když mi nechutná a ty koukaj a myslej si "naká chytrá kjáva z Brna " ha ha ha no Nekouření! Způsobuje super chuťové buňky a dokonalý čich!!!' Na to dám krk

Nemám ráda lepidlo:))))))))
Takže za chvilku jedeme do síry, Musov!
Hele Husky!!! Tady maj taky v pjdeli mosty 8o 8o 8o jesťe mi vykladej, že se posjali najednou!!! To vykládej dětem :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Tak papa
A chválím nováčky!!!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.20 19:19

Nic se neposrralo najednou. Mosty se serrou už 30 let, kdy do jejich udrzby nevrazili korunu
Dneska je nejmíň 50% mostu ve zdejším bananistanu v havarijním stavu :jazyk:

Radulka52
7494 příspěvků 11.10.20 16:54
Husky??????

To nejni možný!!! Ty mosty mají rozestup výstavby!!! A teď jsou všechny i v Mikulákově, včetně silnice přes Nové Mlýny a mostu v Drnholci!!! Úplně v pjdeli. Takže z 12 km máš hned 50 8o včetně semaforu na půl hodiny 8o interval!!!
No a ve finále zavřeli bazén :roll: :,( :,( :,( jesťe jsme stihli alespoň dva dny.
S Romanem jsme se sešli, zavzpomínali:)))))))))) doslova
A už sem zpátky. Nevím zda se mi podaří zde umístit fota.
Všem nekurákům přeji čisté płíce!!!

Příspěvek upraven 11.10.20 v 17:14

Radulka52
7494 příspěvků 11.10.20 17:07
Neco malo z Mušova

Tak ješte jednou

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.20 20:02

Jo meli rozestup vystavby, ale na to nezáleží.
Důležitý je, že nemají rozestup údržby, která skončila u všech mostu najednou. Hned jak z hradu zmizel starej pták :jazyk:

jac7
107 příspěvků 12.10.20 07:48
hlášení

Ahoj všem, hlásím, že stále nekouřím a stále zobu - nějak nemám čas se ani zamyslet nad omezením zobání, tak to ještě nechám na další platíčko a pak už snad začnu konečně šetřit na ten objektiv co jsem si koupil. :lol: :lol: :lol:

Všem co nekouří blahopřeju (ať měli nějaké výročí, nebo ne) :potlesk: :potlesk:

Roman505
3621 příspěvků 12.10.20 23:38
Radulka

No asi na dlouho poslední úžasný víkend plný úžasných vzpomínek. Zase COVIDiny. Já se buď zblázním, nebo… Zasrana doba…

mo-mo
742 příspěvků 14.10.20 18:01
Nebrečme a...

…a radujme se, že jsme lepší než ti ostatní. Tedy alespoň ti, co kouří. a taky ti, co nám závidí, že jsme to dokázali. :kytka:
Doba není jednoduchá a jde o to, jak se k tomu všichni postavíme. Buďto budeme brečet, nebo zatneme zuby. :dance:
Velká pochvala všem zobajícím, že drží a za chvíli budou jako já. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.20 07:58
@mo-mo píše: …a radujme se, že jsme lepší než ti ostatní. Tedy alespoň ti, co kouří. a taky ti, co nám závidí, že jsme to dokázali. :kytka:
Doba není jednoduchá a jde o to, jak se k tomu všichni postavíme. Buďto budeme brečet, nebo zatneme zuby. :dance:
Velká pochvala všem zobajícím, že drží a za chvíli budou jako já. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Správně. :palec:
Nejhorsi smrt je z vyděšení.  :jazyk:

Radulka52
7494 příspěvků 18.10.20 09:10
Jojda dodatečně

Jacku!!! 16.10. Si měl 5 měsíců!!!, cos vyšel na cestu sexkuřáků!!!

To je krásná práce :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Jsi šikula!!! A ještě jeden měsíček a máš půlrok!!! Za sebou!!! To se počítá!!!

Gratulujeme!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :andel: :kytka: :kytka: :kytka:

jac7
107 příspěvků 19.10.20 07:16
hlášení

Děkuji za přání a hlásím, že stále nekouřím.

:lol: :lol: :lol:
Lennys1
300 příspěvků 19.10.20 10:16
5 měsíců

Jacku paráda :potlesk: :potlesk:

Lennys1
300 příspěvků 19.10.20 14:01

@Radulka52
jinak Radul pořád dodržuji jídelníček Toma a jsem spokojená, jídla mi chutí a kdybych si večer nedávala nějaké deci vína anebo pivo, tak bych i hubla :think: :roll: :roll:

Radulka52
7494 příspěvků 19.10.20 20:57
Lennnys

Já zatím porušía, co moh´a ale přusti týden jdu zase do toho jesťe 8 kil!!! Ale já to dosáhnu!!!
Setkáni s exprědsedou!!!

Nemá cigáro!!! A pak to vymažu, frajer chlap, který nás držel nejen nad vodou!!!

Radulka52
7494 příspěvků 19.10.20 21:06

Sexoředseda byl můj ❤️❤️❤️❤️Favorit!!! Pomohl mně nesčekněkrát:)))))))))
Jsem moc ráda, že mi stál na začtku trňité cesty a moji mušktetýri nevím, co bych jim a jak nych jim podelkovala, že dosud nekourím :potlesk: :potlesk: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Radulka52
7494 příspěvků 19.10.20 21:07
No

Se nepodelkuju:)))) hihi

Lennys1
300 příspěvků 20.10.20 07:53

Radul, máš pravdu Roman tu odvedl velký kus práce :potlesk: a i já jsem ráda, že jsem ho tu zastihla ikdyž jsem byla pořád neúspěšná :(
Každopádně jsi si to u něj užila a teď Tě čeká displína nežravá :)

Radulka52
7494 příspěvků 20.10.20 19:45
Lennysku

Ano!!! Buuuuuuuuuuu jdu opet do toho v pondělí!!! To budu mít i možná teď je taková doba :nevim: udělaná spodní víčka!!!
Ano Roman byl skvělej a na cigáro zapomněl :jazyk:, taky už má jiné starosti, no, nemám slov na tuto dobu!!!
A už vůbec nerozumím, co je doopravdy pravda a akutečnost.
Litáme jak magoři s rouškou, konteolujeme se v metru, jestli jsme dostatečně daleko, pomalu se nsrýkáme jako rodina a ti blbci na magistrátu!!! Povolí demonstraci!!! Jako mně to rozum nebere! K doktorovi mužu jenom zdravá :lol:, na ortopedii ani nemluví radši, na úřadech se tcoří fronty venku a si piš, že nestojí lidi od sebe dva metry!!!
Teď bude hezky, tak se bezdomáči a neprizpusobivý shromaždují u kašny ale normální lidi smí chodit jen ve dvou :lol: :D
No je to na cigáro :jazyk:

Radulka52
7494 příspěvků 20.10.20 20:02
Veny

Veny honem na plac

Tak pokud jsi necoudla :cert: :cert: :cert: a já doufám:)))), že ne!!! Tak dneska máš

4 měsíce za sebou!!!

My ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :andel: :kytka: :potlesk: a podat hlášení!!!

Radulka52
7494 příspěvků 20.10.20 20:08
Dodatečně!!!!

gratulujeme

Husky k 3 rokům a 10 mesícům!!! služebně nejstaršímu a zde píšícímu souputniku:)))) he he
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Vzpomeneme na Svendu, který oslavil 4 roky

A doufám, že náš brat zo Slovenska!!! Oslavil 12.10.!!! 1 rok a 3 měsíce!!!

Tak všem :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Kabas005
1013 příspěvků 20.10.20 21:56
Zdááár

Chlapi, gratulace k výročí exkuřáckého :D

Královno, moc vám to s předsedou sluší :palec:

veny07
89 příspěvků 21.10.20 04:46

Zdravím všechny nekuřáky :mavam: a děkuji :kytka: :kytka: :kytka:
Nekouřím :dance: a už je to 4 měsíce :pankac:
Gratuluji všem vyročákům, co jsou přede mnou. :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7494 příspěvků 21.10.20 17:52
Ooooooo

DartaňaneKabasi!!!

Ty jsi se objevil??? Tož dodatečná gratulace k 3 rokům a 4 měsícům!!! Sexkuřactví!!!

Jediný, který byl v přímém přenosu, co chodil i do centra nekouření :)))) :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Jop děkuji za kompliment ale už som byla unavená, předseda měl výdrž!!! No je to mladej klucina a doufám, že se oči ještě vyvylepší, pokud we tedy toho dožiju do pondělka!!!
Moc zdravím a piš piš

Radulka52
7494 příspěvků 21.10.20 17:56
Venu

Super super :palec: :palec: :palec:

Jen tě lituji, že to tu mrzne, tak halt musíš tu káru táhnout v rámci svých možností ale dáváš to a to je hlavní!!! Za mně zakázali kouřit v hospodách a za tebe už zakázali hospody :jazyk: :jazyk: tak to ňák tak ulehčujou:)))) :jazyk:
A zpod rousKy je taky blbý hulit 8o ;) Takže si udělala moooooooc dobře a s tebou Jack a Lenýsek :jazyk:
Super super, nechtěla bych si čmuchat svůj dech v rušce po cigárách:))))))
At
Si je strčej někam :jazyk: :think: :mavam:

Blažula
158 příspěvků 22.10.20 09:45
gratulace pro paní vedoucí :-)

Jako vždy jdu den po :-) Radulko Tobě taky gratulace ke včerejšku. U mě je to pohoda, jsem v karantěné, mám doma covida, přinesl ho přítel, tak jsem si ho taky lízla(stejně bych musela držet karanénu s covidem nebo bez.tak ted mám na nějakou dobu klid. Všem vonavým gratulace… já mám dneska 1035 dní bez cigára…myslím, že 34 měsícu. :dance: :dance: :dance:

veny07
89 příspěvků 22.10.20 19:05

@Radulka52 Super jste si to s předsedou užili a odreagovali se. V dobrém závidím ;)
Já se snažím přežít dobu covidovou, co to dá :)
Distanční výuka obou dětí 4 a 7 třída :zed: Naštěstí se začíná rozjíždět online výuka alespoň u starší, aspoň 2 hodiny denně. Mladší nic, jenom pár úkolů a to až tento týden a sám udělá dopoledne bez pomoci jenom něco :zed:
A v práci nám pomalu vzniká covidová panika :D Všichni čekáme, kdy už to přijde, k tomu půlka lidí odmítá vůbec nasadit roušku. Lidi jsou protivný, nervozní a unavený. Je to teď náročný 8o
Jo a cigaretový odér v roušce si živě pamatuju z jara ;) to jsem ještě byla kuřák. To si zakouříš, pak nasadíš roušku a všechen ten voňavý dech ti ta rouška pěkně navede do nosu :mrgreen: a ta rouška pak tím dechem pěkně načáchne, no mňamka :mrgreen:
Taky jeden z důvodů, proč jsem chtěla přestat.
Fuj to byl smrad a to jsem byla kuřák!!! :cert:

Radulka52
7494 příspěvků 22.10.20 20:32
Blažule

Až teď si veličenstvo trošku oddechlo a zve tě na plac!!!

Blažule, sexkuřačko!!!2 roky a 10 měsíců!!!

No, pokud tedy nečicháš a nechutnáš, tak asi absťáky netrpíš :jazyk: ;) ;)

Neeeeeeeeee, moc vám oběma přeji, abyste měli lehký průběh a užili si společné chvíle!!! A ne, že si polezete na nervy!!! My si tady lezeme, a to nemáme covid ;) :jazyk: :jazyk:

Blažule, jestli nakokneš přijmi gratulace a napiš, jak se citite!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :andel: :hug: :hug: :hug: :andel: :andel: :andel: :hug: :kytka:

Radulka52
7494 příspěvků 22.10.20 20:35
Milane Foxi

Milane!!! Pojď honem, dokud mi funguje internet

Dnes más 2 roky a 4 mešice sexkuráctví!!!

Doufám, že i ty!!! Zvladáš covidovou anabázi bez ztráty desítky!!!

gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :palec: :potlesk:

Radulka52
7494 příspěvků 22.10.20 20:49
Venu

Vůbec si nedovedu představit, jak to vy!!! Rodiče školou povinných dítek, zvládáte!!!
Já bych se rozhulila jako Dán!!! Protože, kdysi jsem se taky rozčilovala s cigárem u huby a vyčerpaná po vypracování domácích úkolů - hlavně u syna!!! Ani nevím, jak jsem to přežila!!!a to do školy chodil!!!
Jo a panika? Vˇeřím, pustím televizi a už čekám mrazáky na mrtvoly v naší ulici.
Sousedka měla průjem a už si zjištuje, zda to je covid. Jdu na metro a koukám, že bezďákům je to putna a těm druhejm taky. Obě akupiny pijou čučo, bez roušek, pač hulí a ve skupině je jich v prumeru 8!!! Nekecám. Mám chuť je vyfotit ale je mi to naprd, páč po zveřejnění bych jim narušila soukromí bo co!!! Zvlásť ti druzí se vyznají v dávkách a právech a těm prvním je všechno ukradeny. Probíhám tím koridorem rychle, bych nechytla ještě neco jinýho a roušku mám až na vočich a vyhýbám se očnímu kontaktu, jinak by mne to stálo cogáro a drobny!
Venu!!!
Je to obdivuhodný!!! Že nečoudíte!!!a jestli ten vír napadá plíce, tak snad něco dobrého naše skupina pro ně udělala :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Hezky večer Všem!!!

Milan B.
465 příspěvků 24.10.20 21:34
Ahoj

Ahojte priatelia. Ďakujem kráľovnej že na mňa nezabudla a zagratulovala mi. Mal som teraz posledný mesiac dosť chute, ale obstál som :dance: mám už 1rok a 3mesiace a stále živé sny že fajčím ako turek. Ale už je to nič v porovnaní spred pol roka. Ale chute sú. Nechcem sa venovať covid téme ale len spomeniem že správy o ČR sa prezentujú dosť v pesimistickom duchu. Držím vám všetkým palce a prajem nám konečne pokojné dni a stavy pokoja. Don't smoke!!!

jac7
107 příspěvků 26.10.20 12:34
Ahoj

Hlásím, že stále nekouřím.

:mavam:
veny07
89 příspěvků 26.10.20 14:31

Taky nekouřím, stále držím :dance:
Držte se všichni v týhle blbý době :kytka:

veny07
89 příspěvků 26.10.20 14:31

Taky nekouřím, stále držím :dance:
Držte se všichni v týhle blbý době :kytka:

Radulka52
7494 příspěvků 26.10.20 19:48
Všici moji milí!!!!

Venu :potlesk: :potlesk: Jacku :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Hezké foto Venu a díky za přaní!!!
I když je to tu sporadické na příspěvky a podporu jako máte nic moc, máte můj obr obr obdiv!!!

Momo mel předevčirem tři roky a jeden mesíc výročí nekourení!!!

Teď má distanční výuku, tak nemá caˇs se ani připomenout :jazyk:
Ale gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Lennys a všechny ženský tady he he he

Tak dneškem jsem se opět odměnila :)))))))) za to nekourění a mám radost, že to vyšlo! Bylo to o prsička neboť!!! Bůhví jak to bude!!! Díky covidu ale já to stihla!!! A jsem tomu velmi ráda neb odběry, prohlídky atd atd se platí, sic sem něco ušetřila ale nemusím lítat na to dvakrát s odložením na bůhvíkdy:))))))
Holky, ještě si vyžehlím hubu, v budoucnu ještě neco vylepším :? :P 8) ale jsem šťastná:)))))
Na chvilku se vylepím a až to bude fertig tak to vylepím taky.

Jinak Lennys!!! Mám první den břicháče:)))))) mám hlad ale dneska je mi to šumák:))))))))€

Radulka52
7494 příspěvků 27.10.20 07:36
Lennys

Lennysku ty náś repelente, který se drží nyní potichu aby nebyl repelent na druhou :)))) nebo natrětí:))))))

Včera jsem tě doufám naladila a nechávám fota a mohu říct, že se nedá tento zákrok srovnat s předešlým!!! Fakt!!! Takže pokud se rozhodneš, tak tuhle ženskou a toto pracoviště, kde jsem včera byla!!! Je luxusní!!! Vubec to nebolí. Cena je sic rozdílná ale když se podíváš na upku!!! Uvidíš!!! Kolik už si propálila víček:))))

Tak pojď holka dnes je tomu 8 měsíců!!!, co jsi zahodila cigáro!!!

A dala se na cestu sexkuřačky:)))))))))))

Lennys drž se a oslavuj!!! Je to krásný počet a jen pár mesíců ti zbývá do ročaka :jazyk:
Vydrž pioner!!!
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :jazyk:

Radulka52
7494 příspěvků 27.10.20 07:40
Roman 92

Uz se tady moc neobjevuje, neměl problém, nu mladík, přesto i jemu - tedy doufáme, že sexkuřak dodatečně gratulujeme k

9 měsícům :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Zkus se někdy ozvat Romane

Radulka52
7494 příspěvků 27.10.20 07:46
A

Vůbec ozvěte se všici!!!
Venu, jak pokračuje covid! Nemáte tězší průběh!!! :,(
U nás v rodině už ho mají u bratrance a není mu moc do zpěvu :nevim: :nevim:
Moc se ve všem nevyznám, snažím se najít rozumný střed…
Vzhledem k tomu, že se blíží domácí arest!!! Doufám, že vás tady uvidim s dobeou náladou a bez chutí na cigáro:)))), bože jak já si gratuluju!!!, že tohle :cert: :cert: je minulostí.
Opravdu jsou to jen záchvevy ale když se něco přihodí rafostného nebo blbého už mi v mozku nebrnká, to chce cigáro!!!
Zaplať bůh!!!to bych se v tyhle době uhulila na balkóně!!!a nestačila běhat k rákoskám!

Tak všem krásný den :kytka: :andel: :kytka: :kytka: :andel: :kytka: :kytka:

jac7
107 příspěvků 27.10.20 09:45
v téhle době nejlíp do lesa

V téhle době nejlíp do lesa

jac7
107 příspěvků 27.10.20 09:46
nasbírat houby

Nasbírat houby

jac7
107 příspěvků 27.10.20 09:46
a rychle domů než se setmí

A rychle domů než se setmí

Radulka52
7494 příspěvků 27.10.20 13:30
Jacku

A teď ještě tu smaženici vokaž a strávníky:)))))))))))))

Krásná fota

jac7
107 příspěvků 28.10.20 12:30
Strávníky? - Žofka mi to snědla

Strávníky? - Žofka mi to snědla

Jan Horký
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 13:03
@Simča111 píše:
Bratránek má rumotéku, tak jsem dneska degustovala rumy z Karibiku, Dominikány, ochutnala Don papá atd. Můžu říct, že tvrdej nepiju, ale tohle byla taková dobrota :jazyk:

Don Papa patří mezi několik značek, které doopravdy mohu :) Tento je výborný https://www.alkohouse.cz/…-papa-10-y-o

Radulka52
7494 příspěvků 1.11.20 20:19
No

Nepochopila jsem příspěvek od Jana Horkého asi si spletl diskuzi, je vidět, že není nikomu do řeci, nemíním zde rozepisovat vlastní pocity, tak jen pozdravím naše spolubojovníky starě a mladé!!!
Rostou houby a je to nádhera :D a v lese to nádherně voní, pokud tedy nejste postiženi covidem! doufám, že Venu je ok!!!

Stránka:  « Předchozí 1 572 573 574 575 576 577 578 579 580 581 582 587 Další »
Váš příspěvek