Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (232) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 06:42
Blažule

Kazdý měsíc se tu objevuješ a hlásiš, žes nečoudla, takzě proto, ti

gratuluji ke 2 letům a 6 měsícům

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 06:49
Milane Foxi

Pojď na plac jeden z nejvěrnějsich nahlížicich!!!
No doufám, žes už neodjel do Chorvatska, pokud ano!!! Tak mladýho svázat!!! A vypustit jen na chviličku do móře a zpět :lol: :lol:

Prottože tramtadá

Milane Foxi!!! Dnes máš přesně!!!

2 roky sexkuřactví!!!

To je velký úspech, pěkně kulatý!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Všechno, co je v oříbalovém letáku, tak jsi popřel, nezbláznil ses :jazyk: a bezproblémů!!!
Mně blbnou zasejc písmenka a skáče tu reklama na kraviný!!!

Nechces náhodou též dělat reklamu na krabičku od champixu??? :lol: :lol: :lol:

Užij si to a buď příkladem pro oststní!!! Vypadá to, že Roman 92 ti krácí v patách:)))))))

Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 06:52

Musím letět a jsem opravdu ráda, že to tu ožilo!!! Jacku!!! Dobrý? Daří se i v poli manželském!!!? Netlač hochu :))))))čas:)))))))) von i ty chutě abstinenční odpáře!!!

Jinak pro vás nováčky, četla jsem Carra, Jak jsem přestal kouřit, dá se to vytisknout, to byla moje modla, i když jsem u toho už nekouřila ale mé druhé já, potřebovalo informace, jak moc sem dobře udělala, že jsem se na to vyprdla velebnosti!!!

Krásný den fˇsem

jac7
55 příspěvků 22.6.20 07:31
Pro Radulka52

V poli manželském se dost událo - nějaké informace donesl kdosi cizí, pak rázný rozhovor a měl bych mít zase vztah pouze ve dvou (poslední šance). Nezapomenu, ale překonám. Takže vše na dobré cestě a už se zase občas smějeme.

Vše překonáno bez cigára (vzpomněl jsem si, ale nebylo to tak strašný).

jac7
55 příspěvků 22.6.20 07:35
Další moje fotka

Jeden mrazivý den roku 2019

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.20 11:26
Radulka

Pozdě :mrgreen: :P, ale přece :potlesk: :palec: :kytka:

Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 13:18
Hudky

Odpouští se, píšu na mobilu a bojím se opravovat!!! Děkuji za gratulaci za nadetreny peníz z nekuractva se du objedná na spodní víčka, říjen :lol: já se dopracuju určitě i k dalším zmenam hihi jéje teď nevím jak to tady odeslal

Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 13:35
Jacku

Pozitivni zpráva a dokonce tady chlapi tvrdili, že se zlepšuje potence :jazyk: prostě vonsvej, v pozoru, nrvoblbnutej fetem, nerozkasles se, kup si vůni bvlgari, krásné voní ta cjlapska, na to ženský jedou, já aky hehe my s hadkym si notujem, protože ten má taky čich vytribrneja cítí všechno :jazyk: teď je to dobrý ale až uderej vedra tak je to v pytli ????hlavně v metru a voní se nám tady stahují bezdomsci, někdo jim dal tady z magose ubytovnu, to bych blil strašný zlatý roušky hehe

jac7
55 příspěvků 22.6.20 13:42
pro Radulka52

Používám od BVLGARI vůní AQVA, ale radši mám od CARVEN vůni VÉTIVER - tu mam téměř denně, ale blbě se shání.

veny07
25 příspěvků 22.6.20 15:14

@Radulka52 Děkuju za přvítání a gratuluji!
Napíšu něco o sobě.
Nejdřív moje cesta k champixu. Někde jsem na zmínku o něm narazila už asi před rokem. Začala jsem pátrat a našla jsem tuhle diskusi a načerpala nějaké info. Pak mi champix znova připomněl můj obvoďák. Byla jsem za ním v prosinci, že už půl roku kašlu a mám pocit cizího tělesa v krku. Nabídl mi, že mi ho napíše až se rozmyslím. Poslední kapka bylo zrušení práskacích cigaret a zdražení. A jsem tu.
A o mně: vdaná nejsem :D mám už ale 20let spolubydlu, kterému občas tím rozvodem vyhrožuju :)
2 děti - holka 12 a kluk 10.
Bydlíme v jižních čechách, už 2 roky opravujeme barák. Peníze dochází, síly taky a k tomu 2 puberťáci no srandu tu máme pořád :D O úklidu radši nemluvím, pže mi vždycky začne cukat oko :lol:

Blažula
150 příspěvků 22.6.20 21:17
@Radulka52 píše:
Kazdý měsíc se tu objevuješ a hlásiš, žes nečoudla, takzě proto, ti

gratuluji ke 2 letům a 6 měsícům

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Děkuji Ti paní vedoucí a zároveň taky klepu na rameno j :jazyk: :potlesk:
Vítám nováčky a staroušům přeju voňavé dny

MilanFox
252 příspěvků 22.6.20 21:57
Fšem tady,

Vítám nováčky, gratuluji Královně a Blažuli, jste dobré holky. :potlesk:

A děkuji za gratulaci Kralovno.
Jsme ještě doma, jedeme za měsíc, zas na stejné místo :lol:

Mějte se krásně

Radulka52
7253 příspěvků 22.6.20 22:54
Tradice

Vezmu to odspoda:)))))

Dokonce se divím, že teď tu jde internet :nevim: :nevim: :nevim: nerozumím tomu, že by museli všichni v bsráku jít spát :nevim: :nevim: a už všichni chodí fachat? :nevim:

No každopádně je to pozitivní, Milane Foxi, tak držím palce, ať ten měsíc má hladký pruběh, nejezděte do Prahy ani do Karviné :mrgreen: Hezky o vikkendu vopálit nelkde na nůďe, atl nám neděláte v Chorvatsku vostudu, zle prijela vápenka :mrgreen: :mrgreen:

Blážo, nezklamalas, fajné, zajímalo by mne, jestli i cítaš!!! Je pravda, že si kdysi tady vyfikla celý průběh uživání champixu a dalšich preparátů na vyladění nálady, mozná bys to tady pro novácky mohla okopčit, sama si nepamatuji na které straně to bylo!!!takže tím paní veduci potěsíš!!!

Veny:)))), sem sice pražanda ale kořeny mám z Blatenska, maminka byla z Bělcic a tata ze Skvoretic a drahný kus života jsem stravila tam a jsem hrdá jihočeška když se vožeru tak sem echtjihočeska:)))))))
No holka, děcka máš akorát, aby si z tebe brala přiklad, perfekt!!!, že si s tím šlehla!!! Půjdou do puberty a jak je uvidíš s cigárem!!! Hned jim můžeš šlapnout na hubu!!! Když huliš jako já a vidiš své teenegry prostě puberťaky vypalovat cigára a dokonce víc než ty, blbě se to říka nekuřte!!! A docela mne to jako matku kakalo, fakt trapný, přestali nejdřív oni, já byla poslední, manža předtal před 30 lety? :nevim: si to nepamatuju, páč vytahl taky za den 80 cigár sparet, nemoh dýchat a zakuckával se, na Silvestra s tím řízl a fertig. Ale aby byl moje podpora, tak to nebyl :,( on si občas v prubéhu let zkusil cigáro ale patěí k těm, co se k nim po jednom prásku nevrśtil. Já bych asi ano, takže ani šluka!!!
No a jdou zase ta cigára zdražovat!!! Udělalas dobr3v takže mohu brát tvuj den D za 20.6.20?

Jacku, hezká přijemná fota, zatím vitezí Benatky a boruvka na druhém mistě, tu vuni omrknu!!! Juknu na internet a ocuchám někde v kaufu!!!
A koukám, zvladáš to velmi dobře!!! Hele ze vtahu narušeného stejně něco zůstane ale chybovat je lidské a urcitě ví důvod, proc so ho nabrnkla, ale když řekne, že je fuč a zustává, je to konzerva jako já, tak odbourej u sebe ty duvody, proc hledala nový vztah. Panny ho totiž většinou nehledaj, i kdyz jsou nespokojene, to uzl pak musí mít jako všeho dost, přesto rády dávaj fůru šancí!!! Neprasknoi dveřmi třeba jako stír!!!

Tak a jdu chrápát.

Drív tu to bylo zvykem, že jsem prala

Dobrou noc princezny a princové z Main, budoucí králové Anglie:))))) tak budoucí králové champixu:)))))))

Radulka52
7253 příspěvků 23.6.20 07:03
Rone

Západočechu, dlouho, předlouho jsem tě tu neviděla!!! Hejkale!!! Jestlipak si stále nekuřák.
Tys dost trpěl a nebylo to jen absťáky ale i nedostatecností tvých ranhojičů!!!
Sem zvědavá, zda se objevíś!!! Husky tu je!!! Tak by ses měl též ozvat a enes nakouknout,
Protože máš výročí!!!
Ano

Ano, Ron je dnes 2 roky a 6 měsíců sexkurákem!!!
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Rone my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Chybí tu ta tvoje příšera :mrgreen: :mrgreen:

Radulka52
7253 příspěvků 23.6.20 07:12
Naštestí

Všichni sexkuráci se rozhodli přestat tak kol 20. Plus mínus, jestě jsem nenašla čas znovu vytvoriť seznam ale vzhledem k tomu, že by si to Roman 92 a tady Jack, který bude mít mesic :lol: zasloužili tak si ho halt budu muset udělat:)))))))))

venu a Jacku strašně moc to rychle utíká!!! Něvěrila bych tomu, nedokazala jsem wi představit, že to tak uteče. Udělali jste oba správné rozhodnutí a skočili!!! Do světa bez nikotinu!!!
Mozna jestě nepocitujete úlevu, já jí měla tak v 5 měsících!!! Kdy konečně mne opustila sevřenost a pocitila v Polsku na Baltu trochu radosti, že jsem nekurák!!!
Ted už se musím zdrazování cigár jenom smát. V Irsku stojí krába přes 200 kč, no ať to štojí klidně 500, všichni, co jsme tady, už nepřispíváme do státni kasy za nějakej ten podělanej nesmysl, který je regulérně veřejně podporován!!!
Opraveu nejhorší je to rozhodnutí!!! Teď už jen vytrvat a čas obrousí hrany!!!
Vaˇem přeji krásný den!!! Jdu snídat ovesnou kaši :mrgreen:

Jo a na tu pánskou vůni mrknu!!! A zkusím, zda to maji na ocuchaní v nakým to gešeftu v globusu!!!

jac7
55 příspěvků 23.6.20 09:44
Pro Radulka52
jac7
55 příspěvků 23.6.20 10:00
Další moje fotka

Karlovy Vary z roku 2004

veny07
25 příspěvků 23.6.20 10:49

@Radulka52 JJ 20.6. je můj den :dance: Zatím držím v pohodě. Spíš se mi nelíbí, že to jde až moc lehce. Mám pocit, že je to divný, že se vůbec netrápím 8o Ani ten dýmající spolubydla mi vůbec nevadí.
Kolikrát se musím zasmát sama sobě. Dojím jídlo a přemýšlím- jdu si zapálit. Pak úlek-vždyť nekouřím a tak podobně :D

jac7
55 příspěvků 23.6.20 11:23
seznam

Moje poslední cigareta 16.5.2020 (asi tak 22:00) :lol: :lol:
takže den D mám vlastně 17.5.

veny07 - mám to stejně, teď je všechno o zvyku, ale co tady všichni píšou, tak to má na svědomí Champix a absťák může a nemusí přijít až po skončení zobání. Proto si to hodně lidí prodlužuje. Třeba na konci půlením prášků.

Tak uvidíme, ale co jsem tu pochopil, tak čím dýl to lidi brali, tak tím větší šanci měli znovu nezačít.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.20 15:16
@jac7 píše:

veny07 - mám to stejně, teď je všechno o zvyku, ale co tady všichni píšou, tak to má na svědomí Champix a absťák může a nemusí přijít až po skončení zobání. Proto si to hodně lidí prodlužuje. Třeba na konci půlením prášků.

Tak uvidíme, ale co jsem tu pochopil, tak čím dýl to lidi brali, tak tím větší šanci měli znovu nezačít.

Zdáse, že to máš v hlavě srovnaný ;) něco sis tady z historie přečetl, vyfiltroval bláboly a nesmyslný experimenty a vybral sis to smysluplný. :palec:
Tebe by měli nováčci zvolit svým novým předsedou. (když nezvolej, tak se jím prohlaš :mrgreen: ve svým i v jejicj zájmu)
My délesloužící abstinující vyfetla už jsme jinde a nemůžeme vám pomoct, drtivá většina sem už nenapíše ani řádku. Je to tak, že „sytý hladovému nevěří“, absťáky, který vás teprve čekaj, my už dávno vytěsnili z paměti…
Musíte si pomáhat sami, tak jako jsme to dělali my. Pak se vaše šance zvýší!!!

veny07
25 příspěvků 23.6.20 16:45
@jac7 píše:

Mám v plánu také protahovat braní postupným snižováním dávek. To je ještě daleká budoucnost.
Musím to dát, protože mám spoustu plánů na co bych použila peníze, co jsem teď pevně rozhodnutá dávat stranou :lol:
Chválím fotky. Pro mně je černobílá vždycky o level výš. :palec:
Mám úchylku fotit si budovy z pohledu trpaslíka. Kdysi jsem si vydupala zrcadlovku a teď už chudá k pár let leží a ani s ní pořádně neumím :(

Radulka52
7253 příspěvků 23.6.20 22:12
Všici

Tak to vezmu odspoda:)))))

Veny!!! Já pocítám den D, kdy sem típla poslední cigáro a nastoupila do vlaku!!! Jsou zde tací (Momo), co pocítají následujici den. Super, že víš i hodinu!!! Já mám 17.00, máte báječné fota oba s Jackem a je prima, že jsi se zde objevila v pravou chvíli a doufám, že se budete s Jackem držet.
Se mnou byla Jájina nebo Jájule, musela bych se podívat, držela sem se jí, byla taková tvrdší a neměla moc ráda fňukání ( já sem békala), no a pak když utne. Asi přisel problém a čoudla:((( a tak to bylo s dalšíma :,( a nějteří prostě byli nadšení nebo spíše nekteré!!! A některé spořivé, a tak zacAly počítat a ve finále si řekly, že to dají!!!
Nedaly!!!
Moc by mne zajímalo, co se s některýma stalo a proč nenapsaly, že to nezvládly z toho a z toho důvodu ale vesměs to bylo z toho, co zde uvedl Husky a víceměně Jack!!!
Ano, jsme vyfetla a tělo baží po nikotinu, champix postupně obsazuje receptory, které hladoví!!! Proto nenastupují absťáky, navíc zlepšuje náladu a trvání úcinnosti je třeba týden nebo dva po dobrání champixu, proto je i start pozvolný a pak je jízda naostro!!! Ale to už v té době mozek vytěsnuje cigáro, takže když je to pozvolné tak nenastupuje pád na držku!!!

Jacku!!! váž si slov zdejšiho broučouna he he

Tý jo, málokomu tohle řekne ale napsal jsi to rozumně!!! A je to svatá pravda a tříletá zkušenost zde!!! Jak už jsem psala, dokonce jsme si vymenili čísla, tak jsem mohla s nekterými mlivit a vidět!!!
Byli tady i tací, co nabádali, že to je jen o hlavě!!! Champix nepotrebují. Mozná to Radekpřeetává dal a je v poho, byli za to tady sepsuti, protože svými řečmi zviklali šetřílky nebo hrdiny, kteří si rěkli, ušetrím nebo jsem happy a dám to!
Ale kdo sem přistoupil s pokorou!!! Respektem před drogou!!! Nikdy uražen nebyl!!!
Há sem fakt ráda Husky!!! Že tu jsi!!!
A to jsme mysleli s předsedou, že si Janeba!!! Převlečenej!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pište, podporujte se, držte se a zvíťezíte!!!
Já jsem jen jednoi přestala kourit z podobného zdrsvotního důvodu, pak máma umřela a já prostě čoudla, že jen jednu a dost. Prdlajs!!! Tedy se ta hlsva narovná!!!
A fakt jsoi ty penize pozdeji znát!!! Schválně se zítra podívám na upku. Quitnow!!! Stáhne
Te si ji a uvodite kolik už mate ve strožoku:)))

Jsem už unsvena, tak dobrou noc moji mili princové a princezny z Main:)))))))

Radulka52
7253 příspěvků 24.6.20 06:45
Tak

Jsem zatím ušetrila 50007, nevypaleno pres 11000 cigaret, já sem měla krabku na dva až tři dny. Tady jsou tací, co maj uz na auto:)))) :jazyk: já tedy na vojetinu ale radši to dám do sebe:)))))))
Mimochodem Venu!!! Plať je výborna!!! Už není tak vysušená!!!

A odměňujte se:)))))))) :srdce:

Dneska nemá výročí nikdo, jen Momo ale ten pocítá až ten zítřek, pan řidici :jazyk: blbne mozky nám, harantům :mrgreen: :mrgreen: a pak to má vypadat v tom školství :mrgreen: :mrgreen: he he he

Přeji všem slunečný den!!!

veny07
25 příspěvků 24.6.20 17:06

Pleť mě moc netrápí :palec: Spíš mám obavu z kil co přijdou :) Nějaký navíc už mám. Snažím se hlídat, ale že něco přibyde je jasný :zed:
Dneska ráno jsem měla v práci takový fofr, že jsem zapomněla na prášek 8o Takže budu brát jenom jeden, jsem zvědavá, co to udělá.
V noci mě honili zombie mimozemštani :mrgreen: až jsem vylítla z postele :D Že by champix ukázal růžky :think:

Radulka52
7253 příspěvků 24.6.20 17:43
No Veny

:cert: :cert: :cert: :cert:
Jsi upřímná, to je dobře, ale!!! Už to tady proběhlo někołikrát!!! Hlavně neubírej přes den!!!
Nemáš ještě ani měsíc!!! Věcěr si dej třeba půlku, kvůli těm divočinám!!! Ale bacha!!!

Husky a další to tu uváděli několikrát!!! Dobíhá síla předešého dne!!! A pak udeří :cert: :cert: ze zálohy a člověk si začne kousat nehty!!! Tak pozor!!!

Já´ říkám tři dny, tři týdny, tři měsíce, tři roky a pak je to dobrý!!!
Tělo si nejdříve musí zvyknout na champix a pak se ho zase postupně zbavuješ!!! Nahrazuje nikotin!!! Se vším všudy!!!

Kila samo přijdou!!! A těžce odčhází ale odejdou, když se chce!!! A je to běh na dlouhou trať. Taky bych mohla přestat žrat a zhubnu za mešic, co se dá!!! Jenže!!! Pak to tělo nevydrží a budu jak nezavřená!!! Mně stací když to poruším poiuhým dnem, že si něco dám vecer, prasečím a další den už se ozyvají chutě a :cert: :cert: tenhle a proč pak bych dneska si to nemohla dát taky a když to nesním, sezere mi to někdo jinej :lol: :lol: :lol:
Jak u debilů!!! He he he
Je to tak!!!
Takže jsem prasečila v tomto týdnu už dvakrát a zítra má dčera narozky 8o 8o 8o 8o co ti mám povídat, ráno jdu na váhu :cert: :cert: :cert:
Drž se ty i Jack!!!

veny07
25 příspěvků 24.6.20 18:28

Zapomenutí nebylo úmyslně a vubec to nemíním opakovat. ni večerní dávku zatím nebudu snižovat. Divočejší sny mi nevadí :D Pokud se ráno oklepu a jedu dál, tak nebudu zasahovat do dávkování ;)
Já se už delší dobu snažím stravovat Low carb a dost mi to vyhovuje, jsem na maso :D
Vždycky říkám místo bonbošky radši štangli lovečáku :jazyk:
Dneska prasečím. :D Smažené žampiony, brambory, tatarka na přání dětí. To neodolám, to se nedá :mrgreen:

Radulka52
7253 příspěvků 25.6.20 06:09
Venu

Tak to je dobře!!! Opravdu pioněr vyderžaj!!!když budeš trpělivá zkus si najít tak stranu 200 tam bude milunka a pak ještě, kde byla Zrzulka!!!to byl rok 18 -19, vono je jich spousta!!!
Zrzulka hulí dodnes, Milunka pokud žije, tak taky… ono je jich víc ale tyhle dvě jsou příkladem, Milunce bylo báječně ale byla důchodec, po rakovině, se zdrav obtížema, champix zabral skvěle až moc :roll: no a holka bejvalá hospodská začala pocítat :roll: a šetrit, začátek konce… nevím, co je s ní…
Zrzulka, nadšenec první třidy, myslesla jsem, že je dost disciplinovaná i v tomhle, vydržela necelé tri měsiče, brala champix pouze mesic a že to stací, protože nebere pravidelně ani antibiotika a že je na to bordelář a champix zabral bravurné, namotivoval jí a přestala ho brát… hm hm pak z vazných rodinných duvodů čoudla, pak chviličku to zkusila nsnovo a začatek konce… už nemá chuť přestat!!!
Následovala jí Manelka… Trimama a další bylo by jich moc!!!

Jdu na vahu… jéje
Přibrala jsem 200 g jéje tak nevím, dneškem koncím praseciny
Nemužu se ještě odhodlat cvicit, chodím dost a večer tancuju u sporáku…
Potrěbuju 5 kg a 400 g dolů a tělo odolává!!! Mrcha psí!!!
Jsem též klobásová a starej vyudil 8o 8o bůůů
Jedu do lázní a tam je jídlo v podobě rautu 8o 8o 8o
Já se poseju…a musím jíst po třech hodinách, to na mne funguje, takže si budu ještě kupovat jogurty a ovoce 8o, držím břicháče Toma a přes 11 kg jsem shodila od ledna, tak asi tak!!!
:mavam: :mavam: :mavam:

Radulka52
7253 příspěvků 25.6.20 06:11
Momo

No tak chlapcě, vztyk!!! Otevřeme okna!!! A jdeme hlásat světu

Že chrabry junak z Moravy nekouří uz 2 roky a 9 měsíců

Gratulujeme:))))))))) :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Doufám, že už je tvoje žena v porádku :srdce:

Milan B.
460 příspěvků 25.6.20 13:29
Ahojte

Blahoželám Momovi k výročiu. Pamätám si ako som sa potešil keď sa k nám pridal, že nebudem na chvoste tabuľky :) a teraz je z Moma starý mazák nefajčiarsky.
Radul, Husky- odvádzate super prácu. Pre začínajúcich je podpora dôležitá, ja som bol tiež jeden z tých špekulantov čo sa snažil čím skôr vysadiť a soro som doplatil.
Jack Veny držím vám palce. Držte sa rád ostrieľaných vyfetiel a poučte sa z našich chýb- teda z mojich :lol:
Kráľovna 11kg dole fuuu to máš môj mega-obdiv si šikulka
Pekný deň vám všetkým.

veny07
25 příspěvků 25.6.20 17:31
Hlásím

Dneska dobírám startovací balení. Zítra začínám balení 28 tabletek. ( na ty jsem dostala recept najednou) A dneska jsem si byla pro recept na dalších 56 tablet. Sestra sdoktorem na mně ještě do čekárny volali, že mi drží palce a že to dám :palec: :D
Zatím zvládám všechno nějak v klídku. Občas se ozve chuť, ale fakt jen chvilkový záchvěv.
Ani kuřácké pauzy mi v práci nevadí. Chodím s nima ven, pokecáme, oni začoudí a mažeme zase dělat :pankac:

Blažula
150 příspěvků 25.6.20 18:49
na přání Radulky

Já jen zkopíruju…

Já snědla startovací balení plus dvě velké balení tedy 17 týdnů!!!…jen jsem byla na snížené dávce

08.12.2017 1.den - začínám startovací balení 1650,–

22.12.2017 14.den užíváni Champixu -Přestávám kouřit-začínám nové balení(56ks)2720,–
22.12.2017 01.den nekouření-Zobu poctivě 1mg ráno 1mg večer, žádné absťáky, jen živé sny(ale nekouřím v nich),po ranní tabletě chvilková nevolnost od žaludku-PRÁVĚ MI PATŘÍ CELÝ SVĚT

10.01.2018 34.den užívání Champixu-Snižuju večerní dávku na půlku tzn.1mg ráno 0,5mg večer. Sny se zlepšují, jinak žádná změna.
10.01.2018 20.den nekouření-Nechutná mi alkohol-zajimavé…

24.01.2018 47.den užívání Champixu-Snižuju ranní dávku na půlku 0,5mg ráno 0,5mg večer, časem jsem přestala půlit a brala jen jednu celou ráno
24.01.2018 33.den nekouření. Otevřeno třetí balení(tedy druhé s 56ks)2720,–

08.03.2018 90.den užívání Champixu-(13týdnů) snižuju na 0,5mg pouze ranní

08.03.2018 76.den nekouření-(11týdnů) pokukuju po tabletách s L-Tryptofan-kdyby náhodou.

22.03.2018 104.den užívání Champixu-(15týdnů) Mám v sobě málo chemie, kupuju si Psyllium-na sraní
22.03.2018 90.den nekouření-Dobrý i se sníženou dávkou. Zbývá 12 celých tablet, tzn.24 dní.

05.04.2018 118.den užíváníChampixu (17týdnů)- už nejím žádný Champix-jsem čistá 05.04.2018 104.den nekouření jsem už nebrala tablety…

Potom jsem snědla balení L-Tryptofan…a ted už dlouho nic.
Zároven s nekouřením jsem si upravila stravu dle nutr. poradkyně a zhubla za celou dobu 9kg…tedy za 2roky a 6 měsícu :-)

veny07
25 příspěvků 25.6.20 19:01

@Blažula Děkuju zrovna to hledám :palec:

jac7
55 příspěvků 26.6.20 08:13
Ahoj

Hlásím, že stále nekouřím.

@Blažula - díky za podrobný popis, bude se hodit. Já tedy zatím beru stále 1mg ráno i večer, ale asi ke konci budu taky postupně snižovat a nebo přikoupím.

Zatím mám:
50 den užívání Champixu
35 den nekouření

nevolnost jen když se nestíhám najíst, škrábání v krku - občas (vychrchlám se když není nikdo v doslechu :lol: )
spánek - nespavost (asi spíš díky manželské krizi) už odezněla, teď toho mám hodně, tak spím jak mimino (nechce se mi vstávat) a asi díky tomu, že jsem tak unavenej, tak sny spíše nemám a když, tak jen něco kraťoučkého ale asi jsou barvitější :lol:

Co se týká financí - zatím jsem asi nic neušetřil - co nedám za cigára, tak dám za Champix +/- (leda že bych si řekl, že léčbu hradím z jiných peněz, pak by to podle aplikace bylo cca 4.000,– takže objektiv by byl UŽ 6.6.2021)

Husky 59 - dík za pochvalu, ale zatím se jako sexpředseda junior moc necítím. :pankac:

Příspěvek upraven 26.06.20 v 09:51

jac7
55 příspěvků 26.6.20 08:24
Další moje fotka

Tentokrát vzpomínka na lyžování ve Francii roku 2006 - není sice černobíla, ale téměř (a naštěstí neletěli pro mě)

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.20 11:44
@jac7 píše:
Hlásím, že stále nekouřím.

@Blažula - díky za podrobný popis, bude se hodit. Já tedy zatím beru stále 1mg ráno i večer, ale asi ke konci budu taky postupně snižovat a nebo přikoupím.

Zatím mám:
50 den užívání Champixu
35 den nekouření

Husky 59 - dík za pochvalu, ale zatím se jako sexpředseda junior moc necítím. :pankac:

Příspěvek upraven 26.06.20 v 09:51

Předsednictví se neboj nic. Ve srovnání s tím starým expředsedou :jazyk: určitě obstojíš…jak bych to řek kulantě. Když může Česko předsedničit Evropský unii, pak může dělat předsedu čehokoli každej kdo má doprdele díru :jazyk: :jazyk:( toneže bych Tě podceňval, naopak)
Už dost. Politika je tady zakázaná, někoho by to mohlo znervóznit :mrgreen: Jen bývalý expředseda moh nadávat burešovi, to se tolerovalo ;)
Jinak, to co píše Blažule je podle mně v pořádku :palec: ALE zobala „jen“ 4 měsíce. Jí to evidentně stačilo, ale já to považuju za naprostý minimum. šanci na úspěch podstatně zvýší prodloužení zobání tak na půl roku.
řiď se svejma pocitama, protože ty jsou pro Tebe nejdůležitější. Podle nich budeš moci později regulovat intenzitu zobání. Od ležérního pozobávání až po intenzivní antiabsťákovej zob. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
S tí zobáním mně napadá, že by mohlo jít líp ženským, ale není to pravda. Až na vyjímky zobat vůbec neuměj :jazyk:
to kohouti zobou první ligu ;)

Radulka52
7253 příspěvků 29.6.20 06:37
Kraticče všem

Husky má pravdu předsedo!!!

Bohužel i v tom zobání :nevim: :nevim: ale pi pi pi nejsme :mrgreen: :lol: je to také tím, že chlapi se víc o sebe bojej!!! Znáš to!!! Rymička. Tak co kdyby něco přestřelili, tak píšou a nechaj se líp ( ku jejich prospěchu) zastrašit.
Taky maj ten život kratší až na vyjímky, tak se jim to tam sepne halelujá a držej sveřepí šakali… :lol:

Jacku, prima zpravy a ještě to oživuješ ilustracema nebyl bys opravdu marnej sexpředseda novej!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: psavej a jak říka Huskymusel bys vydržet :mrgreen: :mrgreen: a měl bys pádnej důvod

A vedle tebe Veny!!! Veny děláš to dobře!!! Hlavně se tím chlub, že si sexkuřacka!!! Ten trapas kdybys selhala ;) :oops: :oops: :oops: já se chlubila všude mozně!!! Jak hlásná trouba!!! Hele mimozemšťany přeziješ!!! Skoda, že v tom nejni erotika!!! To byly zajímavějši sny. Jeden sem měla taky!!! Zajímavé po čem mozek nelační nebo co mi tam umíchal… hromadu chlapů hi hi hi hi a já chtěla to cigááááro :jazyk:

Blažulce tímto děkuji… mela to hezky popsané!!! A taky bych se přiklánella opet k Huskymu!!! Půl roku to tu holky držely, které vydržely!!! Poctivě… už nepíšou treba Adélka nebo Peťule tedy Petra Sandra, verus tedy snad 8o

Milanko:)))) jjj, byl si před Momem!!! Ten uz
Má prazdniny a ani nenapíše, já vím, musí odpocívat. Jop děkuji za gratulaci, teď sem víkend papkala a měla za sebou ještě narozeninový den dcery bože 8o 8o ale dala sem si flašu ještě od Romana, tak všechno oukej ale rozežraná sem. Tam polechtaš receptory a večer mně honí mlsná!!! Je to v pr… zejtra jdu na váhu!!! Sákra :cert:

Tak jesťe rychla gratulace

Radulka52
7253 příspěvků 29.6.20 06:41
Romane sexpředsedo

Hej ty v tom Mikulákově!!! Tys na nás zapomněl??? Nebo zanevˇřel??? Vím, že si mooooc sportil a máš určitě i ty… povinnosti ale přece jen :cert: :cert: :cert:

Máme tu nováčky a též stojí o povzbuzení!!! A ne o pár slov jakože to neřesíš, takovej táta vyfetlů!!! :(

Nic dnes máš výročí!!! Tak jsem zvědavá!!! Romane sexpředsedo vyfetlů v kraji zdejsím

dnes máš tři roky a 5 měsíců!!!

My to gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Esli nenačumněš!!! Pošlu to výhružnou sms :cert: :cert: :cert: :cert:

Radulka52
7253 příspěvků 29.6.20 06:44
Hezky den všem

Jestli sem na někoho zapomnella, omlouvám se!!! Byla jsem bez interneta!!! Odjizdella v pátek s ledovým větrem v zádech!!! Na houby, odpo už to šlo. V noci sem v chatě topila a od soboty normálně se koupalav potu. Když se podívám teď ven, sem z toho blázen!!!
Taky se klouby ozývaj!!!
Jdu na kasli a pište!!!

jac7
55 příspěvků 29.6.20 14:22
Radulka52

A co houby? Našla jsi něco? Chtěl bych se jít taky projít do lesa, ale zatím končím s prací kolem deváté večer úplně mrtvej (ale díky tomu krásně spím).

Jinak samozřejmě hlásím, že stále nekouřím. :lol:

jac7
55 příspěvků 29.6.20 14:29
Další moje fotka

Výhled na Lužické hory z hory Luž v roce 2016.

Radulka52
7253 příspěvků 29.6.20 15:17
Jacku

Vázně krásná fota, dovedla bych si je představit na stěně, vázně!!! A je to príma, takovýto příspevek. Naladí!!!

Ano, nasbírala jsem pár hríbků, minulý týden byly babky a teď to na Slapech zasychá, ty pásy tam totiž moc neprobíhaj, všude prší ale tam moc ne. Vzhledem k tomu, že jsem se dala vyhazovací úklid, tAk mám i měně času a říkám tomu propustka do lesa :,(, pak je zase takový parno!!! Jako včera, že sebou plácneš na zem a sprchuješ se. Bohužel Vltava na Zivohosti je obsazená loďemi, tyk nemáš ani solidní přistup do vody, páč všechno přilehlo zkoupil Kvasnička AAA taxi a černoprdelníci mu i zbytek půdy pronajali za tučné palmáre, tak poslední ubytky přírody jsou fuč…
Za hlášení ďekuji, ať si příkladem přímo zářným!!!

A ten předseda ani ň!!! Padouch jeden :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

veny07
25 příspěvků 29.6.20 21:04

Hlásím se :mavam: Stále držím. Dneska 10. den bez cigaret. Od včerejška odpoledne až do dneška ráno děsná krize. Fakt jsem myslela, že to nedám :zed:
Teď už dobrý :dance:
Jacku mraky a mlhy krása. Minulý týden v 5 ráno cestou do práce mlhy v údolích, k to mu svítání a všude vlčí máky. Jsem byla úplně na měkko :andel: To by se ti líbilo, ale možná už to byl moc kýč :D

Radulka52
7253 příspěvků 29.6.20 21:16
Veny

Díky za hlášení, hele ještě mně napadlo!!! Vypsat své pocity na papír!!! A pak so to s odstupem přečíst!!! Pokud by to trvalo, nech si plnou palbu!!!
Vázně Veny, jsi dobrá a každy krůček je velký kus po trnité cestě!!!
Já jsem holka zase dneska měla žravou od odpoledne!!! Jahody, kus špaldového koláče, uzeny :mrgreen: :mrgreen: Pak pauza a na konec kungpao u rákosek ale napůl s dcerou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bože a teď je mi těžko a sem těhotnej vlk!!! Průser.
Nic no zejtra je vážení dopjdele!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dneska byl špatnej den :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

veny07
25 příspěvků 29.6.20 21:45

@Radulka52 Jsem přilítla z práce a vdechla horalku :cert: Hlavně že si do práce dělám saláty a tvaroh s ovocem :lol: :lol: :lol:

jac7
55 příspěvků 30.6.20 14:22

Jojo, vyhazovací úklid mám teď taky - musím ze dvou bytů udělat jeden - ježíš, já jsem ale sběratel. Jen těch cigaret, doutníků, popelníků a zapalovačů co jsem našel všude možně. :lol: :lol: :lol:

Jen fajfky si nechám, to je dědictví a ty jsem nikdy nekouřil, tak mě to nebude svádět, jen jich je asi 30.

A všem díky za pochvalu fotek. :mavam:

Radulka52
7253 příspěvků 1.7.20 07:19
Krásné ráno

Venu!!! No hlavně, že ti horalka chutnala :mrgreen:
Ja sla o 1,7 kg nahoru ted uz jen o 0,7… prostě po 18 jen přes držka a lehky salát a pak chodím jak tygr v kleci :lol: :lol: :lol:

Tak dneska po dlouhé době sen, jak jeden známej naboural manžovi auto, pučila jsem si na tajňačku, jeli jsme do Mikulova 8o ( to sem asi jela nadávat sexpředsedovi, kerej se neobjevil) a známej vylez z auta a to se rozjelo, já řvalaaby to zabrzdil a celej bok sjel o benzinové čerpadlo a oďrenina byla červená!!! Jinak je to bíle auto. Já tam řvala a pak sem si šla koupit cigára!!! Ted nevím jestli sem si zapálila ale asi jo!!!probudila sem se přeštastná s myslí jak to vysvětlím:))) he he he
Děs!!!
Tak oddechuju.
To by mne zabil! Jako myslím ten muj. A já bych zabila toho známého.
Jinak Jacku, jo něco si nech ale jinak všechno vyhoď!!!
Husky a myslím Ron si nechali krabku :nevim: :nevim: :nevim: jsou to masochisti!!!
Lepší všechno pryc, já nerada vyhazuju, se rozněžním a sem v pytli 8o
Zrovinka sem na chate vyhodila od tyčaku vršek, sem myslela, že spodek není.
Byl 8o ale pozdě hm hm hm
Ták dneska je prvního!!! To by Milanko měl sakra výročí, kdyby slovenský brat neselhal!!! :lol: ted má opakovačku ale dneska budu mít měně času takže zasejc seznam nebude. Šturmuju, protože víkendy jsou na bezdrátové chatě :P :( tak se nerozepisuju!!!

Jsem ráda za hlášeni. A vydržte!!! Se musím z toho snu vzpamatovat jéééežiš a to sem chtěla v pátek s dcerou na borůvky na Máchač, že si pucíme auto jéje 8o

MilanFox
252 příspěvků 3.7.20 12:25
Ahoj fšem,

Hlásím se, jsem OK a těším se na dovolenou. Mám velikou radost z nováčků a gratuluji těm co měli a vlastně i neměli jakékoliv výročí. Vždyť nekouřit je fajn. A jsme dobrý, že jsme to zvládli a zvládáme.
Držte se všichni a ahoj Milan

Radulka52
7253 příspěvků 7.7.20 07:43
Ták

Jsem tu!!! Je po svátečním víkendu!!!jukám do análů a ještě mám klídek!!!

Samozrejmě, že očekávám hlášení od prvniček!!! :cert: :cert: protože i pohoda, klídek davá tabáček!!!
Takhle uklouzl kdysi sexpředseda na dovče!!! Byla pohodička, zapálil si zda mu to ještě bude chutnat a už v tom lítal!!!

Milane :)))) Foxi už se ti to blíží, doufám, že popíšeš strasti a slasti letošního Chorvatska:))))))
Já už za 14 dní se budu bahnit a bublat :roll: a nemohu se dočkat!!! Fákt!!!
Jen nesmím mít sebou alpu :jazyk: pro nezasvěcené!!! Jsem si kurýrovala nohy, kolena zabaly až sem si způsobila popáleniny takového rázu, že sem pak nemohla nic!!! Jen sem lítala pod biolampu aby se to rychle hojilo 8o :roll: no takže zralá na zobání jak to říká husky…
Končím a těsím se na fota (Jacku) a
Hlavně to hlášení Venu? Kdepak si!!!???
:mavam:

jac7
55 příspěvků 7.7.20 07:52
Dobré ráno

Hlásím, že jsem včera překonal 50 dní nekouření a tedy 1000 nevykouřených cigaret.
Pořád na začátku, ale mě to těší.

Za odměnu jsem nevydržel a koupil si bazarový objektiv, tak zatím testuju a zvykám si na něj.

Radulka52
Kolik bylo borůvek??? A co půjčené auto?

jac7
55 příspěvků 7.7.20 08:00
Další moje fotka

Tentokrát loňská jarní kopretinová

Stránka:  « Předchozí 1 563 564 565 566 567 568 569 570 571 572 573 Další »
Váš příspěvek