Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.5.20 23:21

Dekuji mooooc za gratulaci :-) Ja si ji nesmirne moooc vazim :srdce:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.5.20 11:47
@Roman92 píše:
Dekuji mooooc za gratulaci :-) Ja si ji nesmirne moooc vazim :srdce:

Taky ti gratuluju :palec:
A dávej si pozor. Až vysadíš tak bude :cert: nakoni :jazyk:
Můj děda sloužil u SOS a říkával:
„Buď bdělý a ostražitý“

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.20 10:02

Přemýšlím jestli si ale ještě jedno balení radši nekoupit :( Nechci nic podcenit.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.20 17:41
@Roman92 píše:
Přemýšlím jestli si ale ještě jedno balení radši nekoupit :( Nechci nic podcenit.

Já jsem přikoupit (poloviční) a už triapul roku nelituji…

Milan B.
459 příspěvků 12.5.20 09:57
Ahooj všetci.

V rýchlosti vás chcem všetkých pozdraviť a oznámiť že nehulim. Mam 10 mesiacov za sebou no chute sú bohužiaľ. Tak sa držte nehuliči :mavam:

Kabas005
989 příspěvků 12.5.20 12:25
Ahoj

Milane gratuluji a drž se, máme dnes společné výročí, tak ať už je navždy :palec:

Ostatním taky držím palce, mějte se fajnově :palec:

A tak to zatím u mě vypadá.

Radulka52
7232 příspěvků 13.5.20 07:51
Pánové promiňte!!!!!!!!

Kabas a Milanko!!!

Zároveň jste mi i překvapili!!!, že jste se tu mihli a vidíte královna už nefachá jako dřív…

Tak dodatečně vyhlašuji:

Kabas!!! Ještě měsíc!!! A budeš tříročák!!!

Moc ti gratuluji!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a dle tvých reakcí určitě už to ten měsíc dotáhneš!!! Nevím jestli se ještě chlubíš v centru tabáku nebo tě již vypustili ze svých sít a nedělaj už ani statistiku a vůbec nic, hoděj klídek a tabáček hi hi

Milanko B ty budešza dva měsíce ročak he he

Tedy pokud vydržíš!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Moc ti gratuluji :hug:

Tak vážení!!! Nevim jako co ale už po druhé jsem měla sen s cigárem tedy v prvním snu jsem sháněla někde na Zahraďáku ( městská čtvrť pro mimopražský he he :jazyk: ) koronavirová doba, víno a věděla jsem, že mám v tašce krabku a až si koupím dvojku tak si zapálím!!!
No došla sem ke stánku, kde mi normálně do skleničky dali vodu a kápli pár kapek trestě!!! Vono to ještě plavalo na tej vodě a stálo to 13 kč tak sem si vzpomněla, že bych mohla použit tu krabičku:)))))) a zrovinka sem se probudila

A dneska jsem si schovala jedno cigáro do látkové tašky, tak nevím, co to má jako znamenat:))))))

Kluci a děvčata jste velmi dobří!!!
Chválím Romana, že též asi snadněji se vyporádává s nehulením a je na to pyšný!!! Což je nejlepší motivace, že přestat kouřit není trest ale odměna!!!

No a samožrejmě Huskyho, že se stále drží a podporuje svými bonmoty zmrtvýchstání vlastence:))))))

Jo jo hezky den všem!

No já už se dala na homeopatika a mms :,( :,( já prostě budu mladice, i kdyby čert na koze jezdil :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 18.5.20 21:48
Omlouvám se

Nestíhám, ale přesto!!!

Husky!!! Ty chrabrej hochu!!! Dnes máš 3 roky a 5 mesíců zcela jistě nekouření 

Gratuluji

Svendo!!! Ty máš 3 roky a 7 měsiců

Gratuluji

Vsem tleskám a až budu mít chvilku a nebude mi blbnout ipod, protože na mobil nepíšu!!! Tak si to dám do richtiku!!!
Jo už se halt vrací všechno do normálu tedy do blázince!!!

Tak hoši :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.5.20 21:56

Díky :P

Radulka52
7232 příspěvků 20.5.20 21:31
Husky

Potěsil jsi mne!!!, že jsi se objevil!!! A poděkoval.

Zvažuji, zda to nějak neukoncíme, aby tady nebyla jen gratulace a pár jedinců poděkuje a já dokola nepsala, že očekavám další…
no, i též nechci už tady vylepovat svoje historky :))))))) však víš!!!

Tak jdu spát a přeji všem princeznám a princům z Mein krásnou dobrou noc

Milan B.
459 příspěvků 21.5.20 08:44
Kráľovná

Ak skončite vy, tak táto diskusia skonči. Boli ste najplodnejšou generáciou tejto diskusnej stránky viď historiu. Kralovná Roman Kabas Svendo Husky atď. Boli ste výborní. Mne ste nespočetne krát pomohli a aj vďaka vám to ťahám na 11ty mesiac bez tabaku. Majte sa krásne.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.5.20 09:56
Radulko
@Radulka52 píše:
Potěsil jsi mne!!!, že jsi se objevil!!! A poděkoval.

Zvažuji, zda to nějak neukoncíme, aby tady nebyla jen gratulace a pár jedinců poděkuje a já dokola nepsala, že očekavám další…
no, i též nechci už tady vylepovat svoje historky :))))))) však víš!!!

Tak jdu spát a přeji všem princeznám a princům z Mein krásnou dobrou noc

Já jsem tuto etapu diskuze spoluzakládal a Ty jsi tady odvedla největší kus práce při pomoci cizím lidem. Takže máme právo, vzhledem k okolnostem, to tady utnout. Alespoň pro mazáky, protože ti už to vesměs nepotřebují a taky nepíší, až na vyjímky :mrgreen:
Zobáci nepíší taky :mrgreen:, nějak to až na Romana nedávají :jazyk:…Asi by si měli založit novou diskuzi, třeba tady na bázi staré, nebo něco jinýho něke jinde, ale to je jejich věc a problém :mrgreen:

My co na sebe máme spojení, si můžeme zavolat a třeba se někde i scuknout ;)

ostatní -Vaya con Dios kompaňeros-

mo-mo
708 příspěvků 21.5.20 19:48
Ach jo...

…v pondělí opět do práce… :? :? :?

MilanFox
247 příspěvků 21.5.20 21:36
Fšem tady

Ahoj, tak dnes jsem završil 23 měsíc bez cigára a je mi fajn. Pevně doufám, že jste všichni v pořádku a tleskám vám za vaše výročí.

Mějte se fajn

Radulka52
7232 příspěvků 21.5.20 21:48
Chlapi!!!!

Je mi to nějak všechno líto ale noví nepřichází!!!

Už jsem ani nepoprála všem, moc nestíhám a jsem neschopná si sehnat porádnou nabíječku a fšecko abych pak nekradla šnůru dceri, nebo prostě je internet tak přetíženej, že až se připojím, tak už je pozdě a usínám:(((((, ano Husky!!! Je pravda, že spojení máme!!!
Romanovi a dalším se už sem nechce, jak říkaj nemaj o čem psát…
A soukromé věci nechtěj vybalovat:))))
Až na Moma, kerej je ferplex, že bude mít za mesíc prázdniny… :lol: :lol: ježiš marjá:))))
Jo a jedu do Frantovek v červenci!!!
Jo a mám dneska 3 roky a 2 mesíce

Jo a ještě asi počkám na Kabase a Milanka B!!! Kteří budou mít v červnu tři a jeden rok!!! Milan Fox dva roky, Moment myslím, že Milanko až v červenci, no juknu na to a udělám ten konečný seznam
Ano drželi jste mne a já se pokoušela po zbudit ostatní a tys Husky obrovskej drzák, i když sem si myslela, že se na to občas vykákneš!!! :potlesk: :potlesk: :*
Vaˇžím si tě!!!
Vázně!!! :srdce:
A vubec všech, kteří sem psali!!! :hug: :hug: :hug: :hug:

Mimochodem 10 kg dole!!! Od ledna!!! :dance: :dance: :dance: to pro děvčata, že to jde, sice ztuha ale jde!!! A nehulím!!!a nepiju, jim zdravě :poblion: :poblion: :poblion:
Už mne nebaví žít :lol: :lol:
Hehe

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.5.20 12:18
@Radulka52 píše:

Už jsem ani nepoprála všem, moc nestíhám a jsem neschopná si sehnat porádnou nabíječku a fšecko abych pak nekradla šnůru dceri, nebo prostě je internet tak přetíženej, že až se připojím, tak už je pozdě a usínám:(((((, ano Husky!!! Je pravda, že spojení máme!!!
Až na Moma, kerej je ferplex, že bude mít za mesíc prázdniny… :lol: :lol: ježiš marjá:))))

Jo a ještě asi počkám na Kabase a Milanka B!!! Kteří budou mít v červnu tři a jeden rok!!! Milan Fox dva roky, Moment myslím, že Milanko až v červenci, no juknu na to a udělám ten konečný seznam
Ano drželi jste mne a já se pokoušela po zbudit ostatní a tys Husky obrovskej drzák, i když sem si myslela, že se na to občas vykákneš!!! :potlesk: :potlesk: :*
Vaˇžím si tě!!!

Mimochodem 10 kg dole!!! Od ledna!!! :dance: :dance: :dance: to pro děvčata, že to jde, sice ztuha ale jde!!! A nehulím!!!a nepiju, jim zdravě :poblion: :poblion: :poblion:
Hehe

Jdeš jim prikladem ;)

Blažula
150 příspěvků 22.5.20 12:47
@Radulka52 píše:

Vaˇžím si tě!!!

Hehe

ahoj číčo…já si náhodou každej měsíc vzpomenu(po pípnutí v telefonu) :potlesk: :potlesk: :potlesk: zasložíš si :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: Já mám dole 9kg za celou tu dobu, ale nechtěla jsem to tady moc ventilovat, aby Ti to nebylo líto.))) ted už jsi přede mnou a držím palečky, at to udržíš.-)

Radulka52
7232 příspěvků 24.5.20 09:04
Milí spolubojovníci!!!!!!

Děkuji za nakouknutí a psaní!!!

Tak to vezmu všechno k jednomu příspěvku

Všichni jež mají po svém slavném dni::::

Blažule.2 roky a 5 měsiců
Milan Fox 1 rok a 11 měsíců

Ron 2 roky a 5 měsícum

Milan B 10 měsíců

Lidicky já vám dodatečně gratuluji :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Blažule, nezaviděla bych naopak!!! Super, že se nemusíš trápit další procedurou, jak shodit to nekourěni z vizaže:)))))) :lol: :lol:, tak pěkné jízdy krajinou s čistými plícemi.

Husky nevím komu jdu příkladem, když tu už málokdo nakoukne :,( :,(
Já se jenom bavím, jak nadržení kuřáci a poživatelé piva :lol: platí 40 kč za kelímek a válí se v prochcaným trávníku od psů před hospodou :nevim: :nevim: :nevim:
Roušku na čele nebo pod krkem a dýmou jak darebný kamna, no zejtra jí mohou sundat!!!

Apropo!!! Kam pojedete na dovolenou??? 8o

Já tedy mám naplánované lázně, v současné době jen čekám na schválení, stále se prolévám homeopatiky, mms, houbami abych je zdárně absolvovala :lol: :lol: :lol: jen se modlím aby už byl bazén bez problémů a máme na zaří naplánované Bulharsko :nevim: nechtěla jsem o tom mluvit, protože i teď to nevypadá že by… ale září je daleko a Alexandrie je solid cestovka, která převede event. Peníze i něco přidá na další rok!!! Nechci jí dělat reklamu ale včas dala vědet… kdyby náhodou…
Tohle byl dcěrin nápad už vloni, tak jsme dali polsku vale a zkusili teplo:))) :lol: :lol: :lol:

Vsem přeji aby to vyšlo i vám.
Tak Husky má bydlík - nakopne a jede:)))))))))

Všimla jsem si, že Svenda už navstívil Romana a oddává se lahodnému moravskému moku a náležité bašte :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
No aby pak zase nemusel přejít na jáhly :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nic jdu se hrabat z postele a přeji všem krásný den :srdce: :think: :*

MilanFox
247 příspěvků 2.6.20 19:29
Ahoj fšem,

Zdravím vás a vypadá to, že se u nás vše vrací do normálu. Děkuji Radulko za gratulaci.
Chystám se dle dlouhodobých plánu na dovolenou s mým obytným přívěsem do Chorvatska a do Rakouska.
Teď cestujeme o víkendech po Cz.
Bulharsko je super, přeji ti aby to vyšlo.
Jinak jsem přibral po ukončení kouření 10 kg a hubnu tak, že mám další 3 navíc :lol:

Mějte se fajn Milan

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.20 20:09
@MilanFox píše:
Zdravím vás a vypadá to, že se u nás vše vrací do normálu. Děkuji Radulko za gratulaci.
Chystám se dle dlouhodobých plánu na dovolenou s mým obytným přívěsem do Chorvatska a do Rakouska.
Teď cestujeme o víkendech po Cz.
Bulharsko je super, přeji ti aby to vyšlo.
Jinak jsem přibral po ukončení kouření 10 kg a hubnu tak, že mám další 3 navíc :lol:Mějte se fajn Milan

Přívěs je v Chorvatsku ok. Ale zkusenej karavanista do ostereichu nepachne. Rakusaci jediní v Evropě vážej. Za kazdy překročeny kilo nad doloznost zaplatíš 1 eurak a pak musíš soupravu odlehčit vo tý zaplacený přebytečný kila. Do Chorvatska se jezdí prez uhry.
Do rakous jen doma zvazenej, podle otp. to znamená bez piva a to je dovca napycu :mrgreen:

MilanFox
247 příspěvků 4.6.20 19:10
@Husky 59 píše:
Přívěs je v Chorvatsku ok. Ale zkusenej karavanista do ostereichu nepachne. Rakusaci jediní v Evropě vážej. Za kazdy překročeny kilo nad doloznost zaplatíš 1 eurak a pak musíš soupravu odlehčit vo tý zaplacený přebytečný kila. Do Chorvatska se jezdí prez uhry.
Do rakous jen doma zvazenej, podle otp. to znamená bez piva a to je dovca napycu :mrgreen:

Já s váhou přívěsu nemám problém… Rakousko mám rád.

Radulka52
7232 příspěvků 7.6.20 20:36
Hojda moji milí

Tak jsem trochu nakukovala a vidím, že to tu skomírá…
Milane… joj opět do Chorvatska? :lol: tak pozor a hlídej syna!!! No za chvilku oslavíš dva roky :))))) Toto uteklo:)))))

A Husky, co ty? Opět mi letošní počasí připomíná to v roce 2017, taky furt pršelo a my měli jet poprvé na Balt!!! A tys mne zrazoval, že tvoji známí byli vyplaveni he he a pak to odmázli do Maďarska se vohřát:))))))
Jéje

No docela je to počasí taky na pyku a nemusím to ani brát přes Rakousy :jazyk: :jazyk:

Jinak jsem tu chtěla vylepit konečně seznam ale počkám si na příští stránku a jsem zvědavá, zda tam mohu připsat Romana 92!!!

Tímto je vyzývám Romane 92 ozvi se šarik Marik též

No a nejsem si jišta, zda vůbec vydržela Trimama a Zuzzka

Jinak snad stará garda se drží!!! A hlavně Milanko zo Slovenska a Ron!!!

Tak vás volám, napište!!! Zda jste v cajku!!!

Jinak ze svého soukromí mohu prozradit, že včera jsem si vzpomněla na cigáro, byl to jen záblesk ale byl!!! Protože odešla tam nahoru :andel: :andel: moje teta :,( :,(
Byla nejposlednějsí člověk (máminky sestra) celé generace našich rodičů.
Bylo jí 91 let.
Tak přišel takový nával chutě - moment, protože takové chvíle kuřák vždy řešil s bílou kamarádkou…
ale takový je život a zrovna jsem se koukala na zadušní mši Pilarové a věta od faráře, který to celý řídil, mne velmi zaujala ( jinak jsem to tedy brala letem šmahem)… Řekl, že Smrt je druhá matka života… Přesné a výstižné

No nic, jinak pojedu do lázní, vybojovala sem to, takže opět Frantovky (jsem konzerva :lol: )

A pozor!!! Váha jde stále dolů!!!
Porád se držím a zbývá 5,5 kg!!!
Takže

Moji milí!!! Den se chýlí ke konci!!!
Ozvětě se a těsím se na vás:)))

Vaše královna :srdce:

Roman 92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.20 08:37

Zdravím vás parto. Tak se zase po dlouhé době ozývám. Musím říct, že mi Champix hodně pomohl. Neberu již nic a jsem zatím naštěstí v pohodě. Občas chuť na cigáro je, ale je to jen naštěstí chvilková záležitost. Nic, co by se nedalo zvládnout. Asi je moje vůle hodně velká a já si prostě v tom lednu, kdy jsem začínal s Champix řekl, že prostě už kouřit nebudu, tak to prostě to svoje slovo musím dodržet. Opravdu jsem nevěřil, že bych zvládl přestat kouřit bez absťáků. Abych měl něco v puse, řešil jsem to tím, že jsem si kupoval lízátka :-D hihi, díky tomu jsem se vracel do dětských let. Nejvíc mě těší ty ušetřené peníze. Vidím teď, že si mohu koupit podstatně víc věcí, to díky cigárům moc nešlo. Jsem opravdu velmi šťastný.

Radulka52
7232 příspěvků 9.6.20 07:15
Ahojky Romane

To ti moc gratuluju a prěji ti to, žes měl hladký průběh!!! Víc takových příkladů, samozřejmě, že budeš mít teprva 5 měsíců ale!!! :cert: :cert: i ti se mohou objevit…
Je vidět, že do toho dáváš vůli!!! A nebojíš se…

Kdo tu byl starší, měl to horši. Prostě větší vyfetla:)))) tak to budeš na tabuli cti…
Už to tu slábne, lidé asi nechtějí přestávat kouřit nebo nepotrěbují zkušenosti s tímto preparátem. Ty budeš zrejmě posledni, kdo zastihl jesťe naší slábnoucí větev :jazyk:

Tak třeba přijde nová:))) nebo vymyslej nějaký závratný nový lék ;) no nevim :P :P Kuráky potrěbujou:))) na daně ;) :jazyk:

Je fajn, že po tak brzké době si uvedomuješ jaký je to nerád i do penězky:))))))

Krásný den všem:)))))) :mavam:

Včera večer jsem chtěla psát ale od té doby, co jsme zmenili dodavatele internetu, tak mám večer šlus v postełi :,( a chytat signál po bytě se mi nechce :? Sem líná :lol: :lol:
A bojím se abych nedělala nájezdy do ledničky!!! Takže máme utrum všichni:)))))))

Roman 92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.6.20 08:34
Radulka 52

Já vím, že 5 měsíců je ještě hodně krátká doba, ale já jsem šťastný už i za toto. Je možné, že to je způsobené i tím, že jsem nekouřil zase nějak extra dlouho, ale jedno vím jistě, že s náplastmi jsem to nedal. Slábne to tady, to je pravda, ale já jsem připravený vás jednou za čas informovat. Je problém, že si myslím, že hodně lidí ani přestat kouřit nechce. Říkal jsem o svých zkušenostech svým kamarádům a známým, ale jejich odpověď byla, asi to pomáhá, ale my kouříme rádi. To je totiž asi ten největší problém no. Jsem moc rád, že jsem našel tuto diskuzi, hodně mi pomáhala a bylo velice zajímavé číst od všech, jak se vše postupně vyvíjelo.

Radulka52
7232 příspěvků 10.6.20 07:31
Romane

Tvuj příspevek potěsil a myslím, že nejen mne!!!

Máš pravdu v tom, že spousta lidí přestat nechce, dostane záchvat!!! Chvilku, zajde k lékaři, ten mu doporučí champix, rozhodnutí slábne, přečte si leták, zjistí, že z toho může spáchat sebevraždu, napíchne se ještě na diskuzi - tedy twn, který ještě váhá, naštěstí se tady dozví, že to úplně tak nefunguje, ale nečím si projít musí, a :cert: :cert: :cert: tenhle nikotinovej :cert: :cert: mluví do toho!!! Tělo ho potrěbuje.
Husky vše říkal bez obalu, takže byl nazván zlým, poťouchlým a nevím, co jesTě
Roman sexpředseda vše dokládal odbornými články, skutečně tady byl denodenně dva roky a přesvědcoval sexkuráky argumenty…
Ten, kdo chtěl přestat nebo musel!!! Jako já… a nechtělo se mu přestat a pak se držet zuby nehty!!! Tak mu to zde velmi pomohlo!!!
Já sem důkazem a neměla jsem to v hlavě srovnané!!! Tahle parta je důkazem, že i virtualita!!! Diskuze zde se sorávnými lidmi je úspěšná!!!

Drž se hochu, fajné, že si uvědomiš, co všechno získáš, hlavně svobodu!!! 

Nejsi otrokem cigára, nemusíš běhat ven, nemusíš ráno myslet, kdy si zapálíš, nesmrdíš, dychneš a nejsi pochcanej popelník!!!, i tu korunu ušetříš ale to kuřaci neberou moc v potaz naopak chamoix je drahej!!!
Nemáš zdravotní problémy!!!
Mně opravdu od té doby srdce neklopká, v pohodě se nadechnu zhluboka, nehučí nebo nebzucí v hlavě. Já jsem problémy s kašlem neměla ale když sem si zapálila u spánků a smerem dozadu mi probíhal takový bzučivý zvuk, jako když se zasuneš do zásuvky. Prostě by to odnesly cévy a infarkt nebo mrtvice… než plíce. tedy si myslím:)))))))

Chválím tě a budu ráda, když sem občas napíšeš, treba ke svému výročí 26.1.
Mně velmi mrzi., že to tu slábne
Ale něco končí a něco krásného začíná :srdce: :srdce: :srdce:

A dost mi kaká, že nemohu psáť večer :jazyk: kvulivá štavě internetové :mavam: :P :P

Zdravím a krásný den

MilanFox
247 příspěvků 11.6.20 12:38
Romane 92, Radulko

Ano tato diskuse mě držela v těžkých chvílích a dozvěděl jsem se zde podstatné informace a hlavně zkušenosti ostatních… Huskyho názory na mě moc neplatily protože mě to šlo evidentně lépe než ostatním… Je pravda, že sem už nelezu několikrát denně jako dřív, ale minimálně jednou týdně nakouknu. Evidentně se cítím sexkuřákem :lol: A ano mám více peněz a nejsem otrokem cigára…

Mějte se všichni dobře Milan

Radulka52
7232 příspěvků 12.6.20 06:57
Kabas

Tramtadadááááá

Dartaňane, Jijko!!! Dnes máš přesně tři roky nekouření

Nevím, zda sem jukneš ale tohle už je výkon!!! Kterého si je třeba vážit. Dosáhl si hranice!!!
Tři dny, tři tydny, tři měsíce, tři roky!!!

Jojo, zanechal si tu spoustu veselých příhod!!! Patřil jsi mezi mé mušketýry, kteří mi drželi hlavu nad vodou abych se neutopila, pokud si vzpomeneš a jukneš sem, tak ti kamaráde

Všichni :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Chrabrý junáku:)))))))) :palec: :palec: :palec: :palec:

Radulka52
7232 příspěvků 12.6.20 07:02
Milane B zo Slovenska

Ty naš brat!!!

Pojd si stoupnout za Jijku:))))))) doufám, že si nečoudl, když sem byla volako zaneorázdněná!!! :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :zed: :zed:

Pojd na plac a tiež dufam, že hodíš čučku!!! 8o 8o

Milanko dnes máš 11 mesíců!!! Sexkuraˇctví!!!

Tak tiež gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Aj plienkami mavame a toaletnypapier na fangle trhame!!!
Důfam, že nejsi taký somár abys začal opet fajčit!!! :cert: :cert: :cert: :cert:

Hehe napíš!!! Moj!!! :hug:

Radulka52
7232 příspěvků 12.6.20 07:09
Milane Foxi

Těsí mne, že se koukáš:))))) a umíš se v pravou chvíli objevit!!! To víš, že na tvé výrocí si počkam:)))))
Hezkou dovolenou ti přeji a děkuji za všechny, cos tu napsal. On i ten pocit, že kdyby náhodou nebylo nijak na skákání nebo tedy i tu radu, jestli dělaš dobře nebo ne, je fajn… Taková jistota, že to tu mužeš zkonfrontovat a necitit se jako prudic, což v některých případech u lékařu mám.
A dostanou se tady cenne rady, které se nadali od nich vydolovat, no když nebyli kuraˇci a neměli vladtní zkušenosti, tak je to těžké!!!

Tak hezký den všem!!! Bude krásně, odjedu na chatu, která bude bez interneta, tak se odmlčím!!! Nebo uvidím, zda se nevratíme do vymožené techniky:))) :jazyk: :jazyk:

Zdravím všechny :mavam: :mavam:

jac7
38 příspěvků 14.6.20 16:26
Ahoj

Ahoj, našel jsem tuhle diskuzi a rád bych se připojil a získal od vás rady a podporu.

jsem na začátku odvykání.
Kouřil jsem cca 27 let, poslední dobou asi krabičku denně.
Champix beru od 8.5.2020
poslední cigareta 16.5.2020 (někdy večer)
zatím jsem neporušil, ale chuť je - jak který den 3× až 10×

většinou ráno po CH. je mi cca za 5 minut tak asi 5 minut na zvracení, ale není to nic co by se nedalo vydržet.
občas škrábe v krku, ale nic co by se nedalo vydržet (nebo vyplivnout)
Co mě ale nejvíc štve je, že nemůžu spát - zase né vždy, ale třeba 3 dny po sobě usnu na 5 min. a hodinu vzhůru a tak dokola do rána. Je pravda, že máme doma manželskou krizi a nejspíš se to spojuje dohromady.

Asi nezvládnu to tady celý přečíst, tak když budete rady znovu opakovat, budu rád.
Někde jsem tu zahlédl něco o snech - napište prosím víc.

Dík

jac7
38 příspěvků 14.6.20 16:26
Ahoj

Ahoj, našel jsem tuhle diskuzi a rád bych se připojil a získal od vás rady a podporu.

Champix beru od 8.5.2020

většinou ráno po CH. je mi cca za 5 minut tak asi 5 minut na zvracení, ale není to nic co by se nedalo vydržet.
Co mě ale nejvíc štve je, že nemůžu spát - zase né vždy, ale třeba 3 dny po sobě usnu na 5 min. a hodinu vzhůru a tak dokola do rána. Je pravda, že máme doma manželskou krizi a nejspíš se to spojuje dohromady.

Asi nezvládnu to tady celý přečíst, tak když budete rady znovu opakovat, budu rád.

Dík

MilanFox
247 příspěvků 14.6.20 21:51
@jac7 píše:

Champix beru od 8.5.2020

Dík

Ahoj vítám tě tady. Jsi tu správně, díky téhle partičce máš velkou šanci nekouřit.

K té nespavosti ti neporadím, spím jak mimino :lol: a živé sny jsem moc neměl… Snad ostatní poradí.

Ale měl jsem nevolnosti a pomohlo mi se před Champixem najíst a napít.

Držím palce. Zvladni krizi

jac7
38 příspěvků 14.6.20 22:15

Díky za podporu.

Manželskou kruzi moc nedávám, ale zase si říkám, že pokud vydržím nekouřit v tomhle, tak už to vydržím kdykoli.

Dik JaC

Radulka52
7232 příspěvků 14.6.20 22:28
Ahojky Jacku

Vitam tě, ale už je moc hodin a jsem volako společensky unavená…
Hele zimtra se juknu na přimspevky ostatních hlavně si zkus vytáhnout jen Romana, sexpředsedu, já sem champix nebrala, proto sem zde královna :lol:
Už sem překrocila tři roky a nyní musím hubnout jéje
Co si pamatuji od oststních, že ubírali kvuli spánku ten večerní champix třeba jen půlku ale nejsem si jistá!!!
Prostě jdu chrápat a zejtra napíšu více tedy doufám:)))
:mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 15.6.20 07:00
Jacku

Tak trěba si zkus přecist stranu 565, tam psal Roman, že kvuli nespavosti vynechaval vecerní champix, tak sniž na půlku ale ranní ponechej a vzdy se před ním najist!!! A nebo si ho ber brzy k večeru treba v 18 hod, píše též o zavislosti, prostě si narkoman a tělu si nedal drogu!

Jinak piš piš piš a já tě zanesu do našich análů:))) mužeš i něco krátce o sobě, pak nemáme jen prezdívku ale i celého člověka:)))))) já už tu som tři roky takže mi nejni 52:))))) hehe ale 45, jsem z Praheee aco jsem přestala kouřit, tak se rozpadám:)))), ne kecám ale nebylo to jednoduy, člověk 26 let travil organismus a pak se divil, že není vše v cajku:))))
Hele Milan Fox a Roman 92 to zvladli na jedničku!!! Takže ti přeji abys měl taky takový prubeh!!!- a neboj nebudeš na teto cestě sám

Radulka52
7232 příspěvků 15.6.20 07:06
Jacku

Manžeslká krize v době nekourení se ti bude zdát jestě horší ale!!! Cigára nebyla berlemi!!!jen by si se prohulil jak darebny kamna a a dáš obojí!!!

Znamenám si, že máš vyročí 16.5. Den, co z tebe přestalo být vyfetlo!!! Super!!!
Takže zitra mesíc!!! Jsi pasák :palec: :palec: más uz za sebou tri dny tri tydny!!! :potlesk: :potlesk:

Roman 92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.6.20 09:27
pro Jacka

Ahoj Jacku, já jsem tu také relativně nový a vítám tě tu mezi námi. Přestával jsem v lednu, takže mám již kůru za sebou. Já jsem měl to štěstí, že mě vedlejších účinků moc nepotkalo, kromě nevolnosti ze začátku. Bylo mi špatně cca půl hodiny vždy po brání Champixu. Hodně mi pomáhalo vzít si ho hned po jídle. Na hladový žaludek to nejde, tudíž pak díky tomu jsem byl bez nevolností. Divoké sny, co tu občas někteří měli, jsem také neměl. Občas jsem měl tedy takovou smutnou náladu, ale ne, co by se nedalo zvládnout. Já měl i to štěstí, že díky Champixu jsem pak i po docela krátké době neměl chuť na cigáro. Vůbec mi to nechybělo. Chuť nemám ani teď, kdy už Champix neberu. Nevadí mi ani, když přede mnou kouří kamarádi. Držím pěsti, ať zvládneš krizi a kdyby tě něco zajímalo, určitě se ptej. Jak říkám mám to vše ještě v živé paměti :-D

jac7
38 příspěvků 15.6.20 09:33
Radulka52

Dík, stranu 565 jsem přečetl, jen nevím zda ty sny mají (téměř) všichni. Díky tomu, že nespím tak zatím žádné sny nemám.

Co se týká nespavosti, tak by mě víc zajímalo jak dlouho to komu trvalo, jestli celou dobu braní Champixu, nebo jestli je to závislé na tom jak velký kdo je „vyfetlo“ (ten výraz se mi začíná líbit) a nebo to má na svědomí ta manželská krize - tipuju, že nejspíš všechno dohromady.

Zatím teda beru Champix poctivě (v 7 a v 19) - jsem člověk, který se snaží pravidla dodržovat a ten co to takhle vymyslel, tak asi věděl proč.

S váhou mám spíš opačný jev (zase asi spíš díky krizi) za poslední měsíc jsem zhubnul 7kg na rozumných 74kg

Jinak neumím o sobě moc psát, tak se spíš zeptejte.
jsem teda zatím z Prahy (a pokud nedopadne ta krize, tak i z Prahy zůstanu).
je mi ještě chvilku 45.
a přestat s kouřením chci asi nejvíc proto, že se chci líbat se svojí ženou :D

jac7
38 příspěvků 15.6.20 09:52
pro Roman 92

Ahoj Romane
Docela ti závidím.

Nevolnost mě netrápí - není vždy a když je tak do 5-ti minut zmizí.

Chuť na cigáro jsem ze začátku (v práci) řešil, že jsem šel pěšky na juice do 11. patra - to jsem funěl tak, že bych cigáro nedal ani náhodou. :D

Teď je ta chuť spíš zvyk - včera jsem byl na pivu (teda třech) a seděl venku - na cigáro si vzpomněl než přinesli první pivo a pak ještě někdy na konci a okolní lidi kuřáky jsem naštěstí moc necejtil, jen občas zavanul smrad.

Fuj, já musel své ženě smrdět, nechápu jak to jako nekuřačka dokázala se mnou vydržet.

MilanFox
247 příspěvků 15.6.20 20:58
Jacku

@jac7 to zvládneš, já ustál po měsíci nekouření zranění syna v zahraničí. Nikdy bych nevěřil, že to dám. A za týden mám 2 roky nekouření.
Jeden z důvodů kvůli kterým jsem přestal kouřit byl stejný jako u tebe. Abych nesmrděl rodině.

jac7
38 příspěvků 15.6.20 21:01
občas budu otravovat divnejma myšlenkama

Dnes jsem ženu viděl jen ráno a budu spát v Praze. Jen jsme si psali a volali, ale mám z toho dobrý pocit, tak snad se dneska vyspím. A zítra po práci za ženou a zkusit jí políbit.

Doufám, že vám nevadí, že si tu občas vyleju myšlenky.

JaC

Jinak práce dost, tak nebyl ani čas moc myslet na cigáro - dnes asi jen 3×
Jo taky mám objednanou další 56-ku Champixu, tak zítra vyzvednu, ta první mi končí myslím ve čtvrtek.

A je mi kurňa vedro.

jac7
38 příspěvků 15.6.20 21:06
pro MilanFox

Díky za podporu a blahopřeju ke dvoum letům. Zatím mi to přijde strašně daleko, ale věřím, že můj stav se bude zlepšovat a chutě hulit zmenšovat. :lol:

Zatím mám sám ze sebe radost (možná to zní divně)

Radulka52
7232 příspěvků 15.6.20 21:54
Jacku

Hojda:)))), správná motivace!!! Dech po cigáru je dechberoucí!!! Já jsem si schovala, kdyby náhodou, kvetináč s vajglama, páč sem kouřila na balkóně. Když bylo nejhuř, tak sem si čuchla!!! Strašný, později a to bys mohl už i ty nyní cítit, jsem vysloveně cítila čpavek i z dechu lidí, proto to zde nazval někdo pochcanej popelník!!!
A na ženu musišˇ nenásilně!!! Určitě víš, kde byl zádrhel nebo kde je, tak šupky do toho!!!
Nevím, zda máš děti, prostě se vrať do začátku vašeho vztahu a ženská potrěbuje uznání a hlavně!!! Činy!!! A komunikace!!! Vím, o čem mluvím!!!
Tím, že jsi přestal kouřit!!! Tak jsi udělal hooooooodně moc!!! Tak jen vytrvat!!!
Absťáky přijdou ale champix to mírní, predseda to popisoval taktéz odbornými články, champix postupně obsazuje v mozku receptory, které baží po nikotinu, takzě se vlastně ošaluje, chlapci měli sny ale přezili to a pozitivum bylo, že měli i erotický ale to já taky a champix sem nebrala.
19 hodina je napohodu, když nebudeš spát tak si dej půlku, uvidíš!!! Ale nespavost oprsvdu muže být i tou situací, až budu mít chvilku, vyhrabu nějaké komentáře a řeknu ti stranu, ale pevně doufám!!! Že se objeví trěba zkušenej Husky!!! Taky jeden z mych mušketýrů:))))))
17 má výročí!!!
Jsem ráda, že se kluci objevili!!! Vśzně uź to tady zkomíralo:))))))
Musím už jít do ložnice a tam mi nefachá internet!!! Tak napíšu zítra a porádně se připrav!!! Budeš mít mešíc:)))

A kluci Romane a Milane chválím :hug: :lol: :lol:

Jinak

jac7
38 příspěvků 15.6.20 22:27
Radulka52

Dík za povzbuzení.

Samozřejmě vím kde je problém. Dopustil jsem svojí nečinností a pitomostí ochladnutí našeho vztahu, tak se zamilovala jinde.

Radulka52
7232 příspěvků 16.6.20 07:26
Jacku

Konečně po dlouuuuuuuhé době mohu přistoupit ke gratulaci novopečenýmu sexkuřákovi!!!

Jacku!!! Dnes máš měsíc sexkuřáctví za sebou!!!

Vplul si nenápadně ale upřímně se vším všudy!!!

My ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Tramtadada :kytka: :pankac: :kytka: :pankac: :kytka:

Radulka52
7232 příspěvků 16.6.20 07:37
Jacku

Mozna se pridaj i chlapi!!! Můj nazor je takový! Nebuď křečovitý, nedělej naschvály, mozná lepší nevšímavost aby měla čas poznat, oč je ten druhý „horší“, když šporuješ udělá blbost. Nevím jsk dlouho jste spolu ale když ustoupíš jakoby do pozadí!!! Udělaš lépe!!!
Určitě ji znáš lepe než ten druhý! To je tvá výhoda a pokud stojíš o to aby se vrátila, dělej hlavně nenápadně ty věci, které měla ráda nebo si přála!!! Nesmí to být násilně aby neřekla, no tak teď se snažíš a pak to bude zase stejné! Žárlivost je na místě!!! Ale taková, že ví, že o ní stále stojíš!!!jednou tady Svenda pravil takové moudro, já už si ho moc nepapmatuju, vyplynulo z toho, že lhostejnost je totální konec vztahu!!!

Ještě mi řekni, jakého je znamení tvá žena, tedy jestli mužeš!!!

Tak si stejně dobrej!!! Jiní by se uhulili k smrti jako trěba právě obstál Milan Fox na té dovče, kdy měl kluka zraněného a byl čerstváček!!! To ženský prosté nedaj!!!

Jsi v kritickem věku, tak koukej dát obojí do latě:))) :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
A snad ostatní se přidaj s vlastnima zkušenostma hi hi hi
A jak se spalo? :think:

jac7
38 příspěvků 16.6.20 09:44
pro Radulka5

Děkuji za přání, i když to „S“ na začátku teď zrovna není moc aktuální.

znamení je panna a já rak (i když jsem nikdy nepochopil jaký to má význam, když např. já jsem nedonošenej a narodil se v 7 měsíci).

Jinak aktuální situace je taková, že to chce se mnou zkusit, ale na druhou stranu se občas tajně vídá i sním. A to je pro mě dost na palici.
Snažím se vše co jí vadilo nedělat a dělat co má ráda a i hodně komunikovat, ale asi to moc přeháním - nějak neumím zvolnit. Prostě jsem na ní závislej snad víc než na cigárech.

Dneska jsem celkem spal - asi 4× se probudil, ale do půl hoďky zase usnul, takže pokrok.

mo-mo
708 příspěvků 16.6.20 18:07
Čau bando

Cítím se trochu provinile, že Vás tady zanedbávám, ale napravuju to, co rodiče s dětmi zadrbali… :roll: :roll: :roll:
A jinak reportuji, že už nevím co jsou to cigára a kuřákům se směju. :mrgreen:
Jac7 - velká gratulace k rozhodnutí. Jak se tady mnohokrát omílalo, chce si naprogramovat, že už nikdy ani čouda, jinak do toho spadněš jako mnozí z nás.
S nespavostí bych doporučil zajít do lékárny a koupit si čaj „spánek a nervy“, nebo jen „spánek“. Je to na přírodní bázi a mě to pomáhá, když nemůžu spát. S CH jsem žádné komplikace neměl, kromě skvělých erotických snů. Hlavně vybrat minimálně 3 plná balení. Držím palce. :palec: :palec:

jac7
38 příspěvků 16.6.20 19:00
Pro mo-mo

Dík za povzbuzení.

Čím se to programuje? Já stěží zvládám programování arduina :lol: :lol:

Na spaní jsem zkoušel Persen, ale nefunguje. A doktor mi napsal Stilnox, ale to se mi brát nechce, tak jsem to odmítnul.

Stránka:  « Předchozí 1 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 Další »
Váš příspěvek