Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7232 příspěvků 8.4.20 11:40
Jééééé

Milane Foxi děkuji za to, že jsi stále věrný!!!
Alespoň větičkou připomeneš, že jsi naživu a čistý!!!

Já vím, je to teď takové nijaké!!! Já přejiždím do Prahy a pak to asi strávíme popojižďkama:((((
Také nevím, co mám psát zde, líčit ják se tráví karanténa bez kuřiva :jazyk: jak na člověka chvilkama padne schíza :jazyk: děti nemám, tak nejsem vytížená jako učitelka a vychovatelka, spíše se věnuji kuchařskému uměni a hbitému vyhybání lidem na procházkách, protože nebudem si nic říkat ale rouška do kopca je docela mazec!!! Blbe se v tom i mluví. Kdyz kopec vylezu, dejchám jak sentinel a citím dušnost 8o 8o 8o Čovek kejchne a hned se začne pozorovat, coto je :jazyk: :lol:
Pak padne depka, páč nevím jak vy ale přisla jarní únava :jazyk: asi!!! Ouplněk!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a hrůzostrašné zprávy, že jsme na tom asi dobře, ak nám zašlou zásilku
8o víru v podobě pár francků :nevim: :nevim: možná maj v Brně už ochranne pomůcky ale tady se porád respirátor nedá sehnat a když je, tak je brzy fučˇ. No pak se to uklidní, že to posilaj zase nazpět…ale člověk nevi, co se zítra zase vymyslí…

Budu teď bez internetu nebo spiše omezeně… ale jak píšu!!! I mně je samotné sem blbé psát o takovýchto věcěch, je to spiše na bambulárnu 8o :roll:

Všem přeji pevné zdraví a hezké Velikonoce!!! Dneska je Škaredá středa tak se mějte a smejte se( hadejte, kdo to písával)

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.20 17:36
Lišáku, gratuluju

:palec: Ale můžeme si gratulovat všichni, kteří to nehuleni dáváme.
Kuřák, kterej to svinstvo chytí, má prej docela smolika :jazyk:
Jinak promorit ať se nechá dentista šmucler s
kámošem primulou, já a Bily Tesak na ne sereme :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 8.4.20 22:29
@Husky 59 píše: :palec: Ale můžeme si gratulovat všichni, kteří to nehuleni dáváme.
Kuřák, kterej to svinstvo chytí, má prej docela smolika :jazyk:
Jinak promorit ať se nechá dentista šmucler s
kámošem primulou, já a Bily Tesak na ne sereme :jazyk:
naprostej souhlas :potlesk: :palec:
Kabas005
989 příspěvků 10.4.20 23:51
@Radulka52 píše:
Raději kopčím jsem hlava děravá

2017 byl silný ročník :pankac:

Tom P
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.20 21:25
Ale jo, všechno bude..

Zdar, karanténisťanyňané;
Jak to jde??!

Nějak to tady chcípá, ne? Tož, gde jsou ti fšicí (velkohubí.. ehm tedy) Vele-Slavní Gerojové, ptám se? :)

Jinak myslím (že nic nevím, že..) jsi na mně tak trošku zapomněla Královno.. a sic 21.11.2017.

PS: Pokud se mýlím, rád se omluvím.. (Možná jsem to zapomněl zderivovat, no..)

Tom

Tom P
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.4.20 21:52
Roman92

Ahoj,
koukám, že je tu nová „čistá“ dušička.. :)

No, ze svých začátků jsem to tady pročetl celé, ale.. buď absolutně v klídku.. no jak to řici politicky korektně.. prostě jsi; o moc nepřišel..

Každopádně mě ty prášky pomohli.. (alespoň ze začátku Hodně..), dávej bacha při řízení.. mě to lehounce – uklidňovalo = uspávalo – buď v klidu, jinak zbytečně nestresuj.. stejně to k ničemu neni..

Piš tady na web každých co 5 max. 10 minut, jinak budeš za arci.. zloducha..

No prostě, snad to chápeš..?? Prostě „mokrej hadr na ksichtě, tě zachrání i před jaderným výbuchem, Baník p. čo..“

S láskou :potlesk:
Tom

Radulka52
7232 příspěvků 12.4.20 22:50
Tome?

8o 8o 8o 8o No, to koukám!!! Hele, kdybych mella přát všem!!! Co se tu objevili v loňském roce naposledy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak si sednu a píšu a píšu a voni stejně nenačumnou a já píšu a píšu jako blbeček ;)

No a protože porád cestuju tak anály nevozím a někteří mi uniknou ze sít paměti:))))))), no ale dneska píšes nějak srozumitelně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Takže nehulíš tedy nekouříš jóóo? Si čistej jóóo? Tak fajně 21. Ještě nejni, i když mohu říct, že už kolikrát nevím, jestli je pátek nebo pondělí nebo co!!!
No je prostě karanténa a se… ou mně kuřáci, protože jaou poschovávaný různě, jde z nich smrad a chlastaj pivo z kelímku, česi to vyřesili podáváním piva za okýnkem a tak blbečkové s cigáry postávaj sice ve dvoumetrové vzdálenosti ale s cigárem a nebo lemtaj pivo a roušku maj u kolen :mrgreen: :mrgreen: a smrděj!!! Moc smrděj!!! A vzhledem k mě disciplínovanosti a téz pobytu ve Slanem - častějsím!!! Tak Praha je nedisciplinovaná a smardlavá!!! A vubec jeste zítra a pakuju se!!! Fakt apropo to mi připomnělo, že se asi dneska zapomněla, díky Tomaší!!!

Radulka52
7232 příspěvků 12.4.20 22:55
Kabas , Dartaňane!!!

Hody vody doprovody, dejte cigáro papírový… nedate-li papirový dejte aspoň iqosovy manželka má elekronický :mrgreen: 8o… no tak to je minulostí!!!

Protože je to dneska už dva roky a 10 měsíců 

Jijko, Kabas, Kapitáne tepla k my ti gratulujeme!!!

:potlesk: :palec: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :palec:
Radulka52
7232 příspěvků 12.4.20 22:57
Milanko B

Pocem hošícku nás, doufám, že si zdráv a nečajdiś a v lepší zitřky veríš!!!

Pojd si stoupnou za Kabase dyk más 9 mesíců za sebou!!!

Supuer!!! Kluku a my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 12.4.20 23:02
No meli

Byste nás hoši zejtra vyšlehat abychom neuschli :)))).-i slovně, virtuálně stací a nekusíte mít dvoumetrového tatara he he nebo jo?
Já vám to vajíčko taky náky namaluju he he
Tak hezke pondelí zítra a litejte v plavkách nebo nahatý!!! Zejtra jihočesky polejvaj vodou!!!
Aby byli muzi krásní, zdatní a plodní! Pracovití, zazobaní, uměli varit, žehlit a hyˇčkat ženy :jazyk: :jazyk: :jazyk: a uznavali je za jejich královný:))))))))) :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 09:00

„Pane vrchní, Vy jste na mne pozapoměl, že ano?“
„Já jsem na vás nezapoměl, ja jsem se na vás vysral.“

To se může přihodit každému unapettitlich sporadickému hostovi a to nejen v restauraci :jazyk:

K těm restaurací:

Žasnu. Vůbec mně nevadí, že jsou ty putiky zavřevý. Dokonce to nevadí ani mému hospodskému.
„Blbče, vůbec mně nevolej, nevotevřu, tři mega nemám, rád si vod vás vodpočinu“
jeto chajsel nevděčná :mrgreen: :mrgreen: /až na pár bezdomáčů/ u vokýnek… :poblion:
Je to zvláštní doba.

Putiky zamčený-nikdo se kvůli tomu do palice nestříli :roll:
Klesla spotřeba o 20!!!%-zase se nikdo nepicnul ;) Číňani se voklepali, vyráběj ty svý srágory pro nás, ale nikdo to nechce, výroba de na sklad a polovina světový flotily stojí v přístavech :jazyk:

Tož, tak.
:mrgreen: :mrgreen:

Putiky zavřený

ron 11
896 příspěvků 14.4.20 12:55
hasky

Jdi příkladem a picní se jako prvni putyky putyky ty me nezajimaj provozují domácí alkoholismu protože je levnější víc me šeré železářství potřebují hřebíky a panty na rakve a na kralikarnu pylne množin králíky a nemám je kam dat ted ma lidstvo šanci přestat s cinskyma plastik smejdama ale podle me ji promrha bo rozezranost lidstva nemá obdoby nedávno me pobavila fotka eko grety a maliho cernouska ten cernousek se ptal : atd vážně seres do ciyty vody? Jinak zdravím všem grTulat a proletariát a stále nehulim bo není komu

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.20 17:21
@ron 11 píše:
Jdi příkladem a picní se jako prvni putyky putyky ty me nezajimaj provozují domácí alkoholismu protože je levnější víc me šeré železářství potřebují hřebíky a panty na rakve a na kralikarnu pylne množin králíky a nemám je kam dat ted ma lidstvo šanci přestat s cinskyma plastik smejdama ale podle me ji promrha bo rozezranost lidstva nemá obdoby nedávno me pobavila fotka eko grety a maliho cernouska ten cernousek se ptal : atd vážně seres do ciyty vody? Jinak zdravím všem grTulat a proletariát a stále nehulim bo není komu

To se snadno řekne, ale já už se nemám ani čím picnout :mrgreen: já sem teď pacifista :jazyk: je to vostuda, ale už mám jen flobertku z roku 1913 po dědovi a s tim se střílet do palice je zdlouhavej a bolestnej proces:mrgreen:

ron 11
896 příspěvků 14.4.20 21:42

To jen proto ze ses backora kdysi dávno na osadě jeden tremp říkali mu plamenej Héry si upravoval první náboj do flobertky která mu vyšel a pro latě nízko tak ze z něj vyndal kulku strčil cigo do huby přiložil hlaveň k cigu vystřelil a cigo pak za potlesku roztahal a jako bonus vypliv tu kulku předem vyndanou z huby no az jednou…zapomněl ze už si jednou zapalyl a udělal to znovu…stalo ho to dva zuby a kus pysku mas výhodu ze už nemusí s zapalovat to cigo mas náboj k dobru

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.20 19:51

Z tragického příbehu statečného trampa koněkrada jest poučení, že není to jen lékařská pověra, ale kouření skutečně škodí zdraví :jazyk:
inspektor Dreyfus, například ustřelil si špičku rypáku při záměně služební Parabellum se zapalovačem :jazyk:

Roman505
3611 příspěvků 16.4.20 13:27
Virus nevirus

Zdravím všechny nekouřící i kouřící kamarády.
Opět po roce… Je tu Jaro voňavé převelice…
Důkazem je šeřík bílý,
u hnoje rostoucí…
Jen nikdo nemůže přijet si čuchnout,
neb se k nám jezdit nemůže.
Chjooo…

Radulka52
7232 příspěvků 17.4.20 11:32
Tak nejdrív

Odspoda

Romane, krásný šerík, hm tady začínají odkvétat třešně, šerík taky bude v háji, tak nevím, pod čím se budu hubánkovat he he he
Pod kvetoucí tabák k Ronovi nepojedu, bo bych mohla čoudnout 8o :lol:
A Husky je vyzbrojen a s ještě by si mne spletl s bubákovou jéje

Jojo pánové uplynuly tři roky, kdy sem přemejšlela na břehu Labe, koho lapnu bych neuschla nebo neodešla na oubitě :roll: :roll: :roll: no a potulovali se tam gajové, mentál a zasloužilí tatíci, tak sem si netroufla říct. A to sem nevedela, že opodál, stál a pracoval Husky no jo no

Ale neuschla sem ani necoudla a proto mohu nyní o pár kilo lehčí!!!( Já to prostě dám, když sem se tím nehulením vyžrala) přistoupit ke gratulaci!!!

Radulka52
7232 příspěvků 17.4.20 11:36
Husky

Ty!!! Sem určitě nahlédneš:))))) :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Husky pojď na plac, dám ti přednost

Dnes je tomu 3 roky a 4 měsíce!!! Co si se stal sexkuraˇkem:)))

Já ti velmi gratuluji a :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a posílám ti na dva metry :* :* :* :* :think:

Uzij si dnešní slunečný den!!!

Radulka52
7232 příspěvků 17.4.20 11:40
Svendo

U tebe si nejsem jistá, zda přijdeš, možná někde lítáš na čtyřkolce, bo zahrada je malá!!!
Doufám, že jsi zumstal ve zdraví s celou rodinou, a proto pojď na plac

dnes más 3 roky a 6 mešíců abstinence!!! Nikotinový

A nepropadl jiné vášni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Takže gratuluji :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a tez na jestě větši. Vzdálenost zasílám :* :* :* :*

Radulka52
7232 příspěvků 17.4.20 11:49
Jojo

Teď nerada píšu neboť než se strefím do okénka, tak dvacetkrát do reklamy a musím čekat až debilně naběhne a pak se zasejc vrátit. Už mi kakaj!!! Nevím jak u vás ale tohle je na čoud. Porád mi to poskakuje, jak nabíhaj reklamy bože!!!

Doufám, že všichni jsou v cajku i naši nováčci, co nemaj co psát Roman 92 a holky trimama a šarik a já už nebím, kdo ještě se tu objevil…

Já stále pendluji a vyhýbám se davům, dodržuji tu zeleninovou dietu :poblion: :poblion: ale do plavek to bude!!! Hospody mi nechybí ani vinda 8o 8o 8o a kuraˇci mi stále smrdí!!!
Tak a konec hlášeni. Dneska jedu do Práglu, internet je zahlcenej bo se haranti učí asi :mrgreen: :mrgreen: a Momo je též vytíženej bo nepíše 8o 8o dyk bude mít za chvilku prázdniny nebo nevím, prvnáky tam chtěj nahnat!!!
Na hlavě mám ananas bo kadeřnice budou až v květnu a s heůzou koukám, co mám zacpůvodní barvu :,( jéje asi budu nosit nejen roušku ale i šáteček:))))) nebo věneček hi hi

Tak pa pa :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.20 10:54
Radulko

Díky :P

Tom P
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.20 22:37

AHojky,
ne nekouřim, nehulim.. a to mi připomíná, že se blíží čarodějnice.. takže možná přijde i kouzelník) a dám si špíčka.. i když stav nouze.. (spíš bych raději pokecal s „bývalíma“ kámošema..)

Mám to stejně, jako (v tejně), nevim co je za den, ale ani za měsíc.. to jako fakt

Do toho škola - tam si myslí, že jenom ležíme a čekáme na ně.. (a ne, skutečně nedělám dálkově ZŠ.. i když ono je to.. :lol: )

Jinak mimochodem, někde jsem slyšel.. (a asi to i může být pravda, že..).. a to je nejhorší, zde vážně nevím, co jsem chtěl napsat… co tím básník chtěl říci.. no prostě.. „kdo chce vidět Idiota, nechť se dostaví do ředitelny..“

„Všichni jednou chcípnem, a někdo má to štěstí, že chcípne vícekrát..“
Váš Tomáš P.

Jinak jsem slyšel v éteru, že prej henten Čínskej virus napadá více kuřmoně.. takže..
Nehul to, anebno ubal to..

Ať se Daří!
Dej Bůh Štěstí! (PS: Pro militantní.. kjetény.. prostý, pivovarský pozdraf)
Tom P.

PS: Zvládneme to, ono nám taky nic jiného nezbývá, ne? Prostě rozkaz zněl jasně.. :)

Pitrs82
1 příspěvek 19.4.20 14:00
Champix

Dobrý den. Prosim o radu.Mam doma 2 roky prošly Champix, myslíte že jej mohu použít? Děkuji

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.20 18:24
@Pitrs82 píše:
Dobrý den. Prosim o radu.Mam doma 2 roky prošly Champix, myslíte že jej mohu použít? Děkuji

Mno, použít ho můžeš, proti gustu, žádnej dišputát :jazyk:
jednou určitě!!!
to mášš jako s houbama, fšecki sou jedlý :mrgreen:, ale někerý jen jednou :jazyk: :jazyk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 12:22
Tomáši
@Tom P píše: .. no prostě.. „kdo chce vidět Idiota, nechť se dostaví do ředitelny..“

Děkuji za nabídku. Pane řediteli.
Idiota bych rád viděl :jazyk:
Ale mám k tobě prosbičku. Abych se v dnešní koronavirové době nemusel trmáct za tebou do ředitelny, pověs sem raději svůj autoportrét, nejlépe v roušce :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 21.4.20 10:48
Táááák

Chválím naší věrnou stálici :srdce: :srdce: Huskyho, a to sem si vzdy myslela, že předseda bude spíš po ruce než sarkastický „vlk“ he he furt je to lepší než oslovení od Roňáka viď ty stará dobrá…he he :*

Jinak zdravím hošany:))) koukám, že měl Tom slabou chvilku a vzpomněl si na nás:)))) opět jsem nestačila jeho rychlým myšlenkovým pochodům ale to neva, hlavní je, že nepálí cigárety a to ostatní? :nevim: :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:
Vím, že dneska má výročí stejně jako já!!! Akurát je pacholkovi 37 let, :think: a já sem krapánek starší :lol: :lol:
Pitrs by se měl zeptat v lékarně ale též si myslím, že je to lepší i prošlý než zapálená cigareta :nevim:

Tak jdu na to!

Tome, vzhledem k tomu, že jsi se ozval a nepojímáš nikotin :cert: tak gratulujeme ke dvoum rokům a 6 mesícům

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Zase se ozvi proletáři!!!

No a pak je tu moje maličkost a Husky dobře ví:))) :lol: :lol: :lol:, že v 17 hod jsem v Karlíně udělala zásadní rozhodnutí v mém životě!!! A je tomu už

3 roky a dva měsíce gratuluji si a prijímám gratulace od všech, co si na mne vzpomenou a na mé žalozpěvy:)))))

Chci aby cigareta byla mou nenávratnou minulostí!!! A je pravda, že kouř je mi nevýslovně protivný!!! Teď už konečně!!!nevýslovně!!!
Pomalilinku se vracím i k mé původní váze. Cesta je též nesnadná 8o :,(
Je to bez pečiva, cukru, normální mouky, a bohužel i bez klobás :,( :,( :,(
Jen občas zhřesím a trvá to od 15. Ledna…
Píšu to sem schválně pro holky!!! 8o pokud nahlednou!!! ;) ;) ;), že se to dá!!! Zhubnout i po nekouření!!! Ale opět disciplína!!! A ještě tvrdší!!!
Nakonec koronavirus mi napomohl, že kupuju to nejnutnějsí z jídelníčku, udržím stravovací režím a dokonce se hejbu 8o 8o 8o jinak než, že jsem vošlapaná a pak nemám chuť cvičit a hnout s kombajnem:))))))
Tááááák a jdu si vařit cuketovou polífku, file!!! Rybu z chovu už nee he he Viď Husky:)))))))

krásný den všem

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.20 13:19

Gratuluju :potlesk: ste jedničky, jako kalousek :palec:

Tom P
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.20 20:02
No comment

Nehulím, nevim proč taky..?
Tzv. špeka jsem si dal asi před skoro necelým rokem, možná dvěma, už nevim.. (to je jako problém? V klidu to byla řečnická otázka.. :)

Fakt už je to 2,5 roku? No toto letí jako smetí..

Jinak je mi jenom 36.. teda jestli si dobře vzpomínám (:))

Jo, už vim co jsem chtěl říci a pak zapomněl: to že se tady (někteří, pořád točíte za vlastním ocasek, nebo spíš ocásekem..) tak tím dáváte „energii“ svým „stínům“ (démonům / temným pasa-žérům)..

To Husky: uklidni se laskavě chlapče, Kradlouska bych postavil taky „ke zdi a na stejný zásobník..“ jako toho „velkospasitele“ alias svelkodrůbežáře

Jinak já to tady na sebe neprásknul? Že jsem modrej ptáček?? Tak a teď hrr na mě, že můžu za fšechno (co se ti kdy stalo..).. :lol:

Pokud chceš vidět Idiota, tak se laskavě dostav do ředitelny, anebo se koukni na dva poslední pussydenty, který lezou do.. rusko-čínskejm šmejdům a ten poslední dokonce děkuje za jejich Čínský virus!
A ten jeho řadovej GeStéBák - agent Bureš, člen KSČ, udavač, lhář podvodník a zloděj a.. zde si představ ty svoje blicí smajlíky, které tak rád nadužíváš.. bratru

Radulka52
7232 příspěvků 21.4.20 22:48
Jéje

Jéje a už som v p… li pane hrábě!!! Tome, bože já tě nestíhám :lol: :lol: :D

Tak chlastáš? Bo co? 8o 8o i kdyz más dneska důvod!!!
To já nemůžu!!! :cert: :cert: :cert: :cert: ani šluka ani loka!!! Tajle musí byt!!!

Ále já tu gratulaci od Huskyho beru :hug: no jo osiřujem a řady se nerozšiřují!!!
Tak uvidimme:))))) a dobrou noc:))))

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.20 07:55
Tom

Sic svinska politika patří k životu, tak sem to netahej :jazyk:
Modrý a jiní ptáci zvrací na I Desu :jazyk: bo ma Blicich listech.Tady ses mimo mísu :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 09:26
Husky

Souhlas!!! Naprostý!!!
Já jsem si včera zavzpomínala, prostě je to můj rituál každého 21. A jsem moc ráda, že to mám za sebou!!! A né porád zítra, někdy, určitě s tím praštím ale dneska ještě ne…
Fujky!! Nedávám příčinu doktorům rozebírat, které orgány tím trpi. Mám vnitřní pokoj a ten je důležitý!!!

Doufám, že řada lidí, i když nepíší to má taky tak.

Takže přikročím ke gratulacím

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 09:30
Milane Foxi

Doufám, že nahlédneš. Doposud jsi tomu tak zůstával věrný!

Milane Dnes je tomu 1 rok a 10 měsíců, co si utnul kuřáckou etapu svého života!!!

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
:potlesk: :potlesk:
A doufáme, že už se blíží lepší zítřky a vše si prožil bez nehod!!!

Zdraví je totiž nejdu ležitější!!!

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 09:34
Blažule

Vzhledem k tomu, že se zde objevuješ a před měsícem jsi tu byla a možná i přijdeš :nevim:

Přijmi gratulaci :kytka: :kytka: :kytka: ke 2 letům a 4 mesícům nekouření :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 09:38
Jinak

Doufám i nadále, že Roman, šarik, Trimama ve svém boji proti nikotinu vítezí!!!

Doufám, že všichni sexkuřáci a jejich rodiny a nejbližší i vzdálení jsou ok.!!!
Vyhnul se jim tento vír a tráví to v duševní pohodě!!!

No mně se už pletou dny, tak nevím, jak to dopadne 8o 8o

Dneska asi budu prudit po tel. Je mi docela smutno :?

Ale jinak všem hezkou neděli he he he :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Blažula
150 příspěvků 22.4.20 11:58
@Radulka52 píše:
Vzhledem k tomu, že se zde objevuješ a před měsícem jsi tu byla a možná i přijdeš :nevim:Přijmi gratulaci :kytka: :kytka: :kytka: ke 2 letům a 4 mesícům nekouření :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

děkuji a Tobě taky gratulka…a vlastně všem voňavkám :mavam: :pankac: :pankac: :pankac:

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 12:32
@Blažula píše:
děkuji a Tobě taky gratulka…a vlastně všem voňavkám :mavam: :pankac: :pankac: :pankac:

Tak to jsem ráda, že jsi se objevila Blažulko:))))))), promiň, dala jsem tě na druhé místo, Milanek to má za účast hi hi snad též nahlédne…
A už drhneš motorku? :mavam:

MilanFox
247 příspěvků 22.4.20 20:27
Děkuji,

Děkuji že jste si vzpomněli. Gratuluji fšem co měli výročí, nebo i těm co se snaží zdravě stravovat. Mě to nejde.

Buďte v pohodě Milan

P. S. kde najdu vysvětlivky k tomu co píše Tom? 8)

Radulka52
7232 příspěvků 22.4.20 21:43
Milane

No je to řehole, větši než nehulení. On to říkal Svenda, též musel přestat žrát a byla mu nasazena nutriční specialistkou strava alá jáhly, výsledek nekouření je hned ale výsledek nežraní až… :lol: :lol:
Chjo…

No a to dalši? Proto je ta diskuze taková zajímava he he

Zejtra by se měl ukázat Ronda, třeba nám to vysvětlí, on má taky občas takové zvlástní myslénkové pochody:)))) :jazyk:
No já sem už svahilsky skoro zapomněla, no jo no dieta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zdravím parde!!! :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.20 09:48

Když sem hulil svejch 40, tak sem vážil 63. Chodící reklama na Dachau :mrgreen:
Když sem přestal, tak sem velice rychle přibral 10 kilo. Velice nepatrně jsem zpuchl :jazyk:, ale Žíly mně to nerve a sežerou na co přijdu :think:

Radulka52
7232 příspěvků 24.4.20 19:42
no

Nevím, zda Kabas nahlédne ale přidám jednu menší gratulaci

Jijko, všechno nejlepši svátku :mrgreen: :mrgreen:

Tak se nepřezěr ani nepřepij!!!

Jo Husky, lze jen závidět, když má někdo dobré spalování i po sexkouření!!!

To je super!!!

Jsem zas v Práglu, i když se to teďka mele s vírem, já stejně ostatnu ještě chvilku v přísném opatrění, páč jsem monarcha :mrgreen: :mrgreen: Alžbeta je taky zalezlá ;) :jazyk:

Ale votvíraj lázně, halt budu muset vyřizovat papíry a budu muset na Bulovku :roll: :roll: se zabalím do pytle, nechám čouhat jen nohy a vemu sebou kanystr desinfekce :jazyk: :jazyk: kdo se přiblíží má smůlu :lol: :lol: :lol:

Doufám, zle porád je poddanstvo v pohodě, játra též!!!

Hezký den zítra jde na paškál Momo ale nevím, zda to stihnu, mám teďka ňák přebouraný spaní

:mavam: :mavam: :mavam:
Radulka52
7232 příspěvků 25.4.20 07:42
Momo

Rychlovka, honem honem, nezastavujeme

Dnes máš 2 roky a 7 měsícu nikotinovou nulu!!!

Seš kabrňák pardon karyhclebák 8o nebo kajeseničak, prostě seš řidici. Ale nákej nezvěstnej!!! Technika tě dostala :?
tak gratulujeme :potlesk: :potlesk:

mo-mo
708 příspěvků 26.4.20 19:17
Lidi zlatí, nekouřící...

Žiju a cigára vůbec, ale vůbec neřeším.
Radulce děkuji za BLAHOŽELANIE. Ona nikdy nezapomene. Na rozdíl ode mě.
Přestože mám školu i školku zavřenou, rozhodně se nenudím.
Distanční výuka je tak na palici, že by z toho jednoho jebla ludra.
Do toho zápisy do 1. ročníku, zápisy do MŠ, chytří rodiče, agilní učitelé… Už aby se vše vrátilo do normálu.
Na druhou stranu dáváme do pořádku barák, zahradu, budujeme a bombardujeme.
Doufám, že nikoho z Vás nepostihla ta sFině a nepohřbilo Vás podnikání.
Pěkné jaro a kdyby náhodou… Tak CHLAPI: 1.5. dát hubana našim holkám!!! Pod třešní!!! :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7232 příspěvků 28.4.20 20:46
Všem

Momo:)))), sláva, žiješ, no trošku si tvoji práci nedovedu představit, většinou žehraj i nahoře!!! Že chudáci rodiče mají, tedy ti, co pracují, další směnu ve vzdělávání děti :nevim: :nevim:
A ti, co jsou doma, tak jim už jebne, takže nevim, kde je úloha učitele :mrgreen: :mrgreen:

Nic chlape, hlavně, že nepotřebuješ berličku na uklidnění a neřešíš to asi jako všichni ostatní!!!
A to je dobře, že závisłost postupně slábne a i když přijde problém!!! Už neexistuje zapálená cigareta :srdce:

Jinak hezkě připomenutí 1.Máje!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už se těsím:)))) ale ještě je 30. dubna hm… trachtace nebudou, tak se to veme útokem na vršky v Losinach :lol:

Zdravím všechny, kdo sem nahlédne :mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 29.4.20 21:06
Sexpredsedo

Romane:)))), pojď!!!

Dnes máš 3 roky a 3 mesice utrum s nikotinem!!!

Gratuluji ale nevím, zda nahledneš!!!

A já kvuli tomu obracím kombajn :,(

Tak hurá do dalsích let!!!

mo-mo
708 příspěvků 30.4.20 20:06
Petice za rehabilitaci...

Vypisuji petici za rehabilitaci France Boblinka z Edelstathu (inkvizitor čarodějnických procesů ve Velkých Losinách). A NE za to, co udělal, ale za TO, co neudělal (nebo nestihnul udělat).
To si vždy připomínám v dnešní den " Pálení čarodějnic."

:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:
Radulka52
7232 příspěvků 1.5.20 07:52
Jj

Já se přidám, protoźe i pomocníci zůstali bez potrestánī a za moc nestáli!!! ;) :jazyk:

No, tady to bylo v poklidu…

Jinak se velmi omlouvám třem nováčkům, páč sem jim negratulovala…

Jak se ozvou bude dodatečná!!!

Jedu ven, tak snad tam ňákej borec bude!!! Jinak budu stará větev uschlá 8o :?

mo-mo
708 příspěvků 1.5.20 11:42
Hubana na dálku

Všem našim spolubojovnícím a statečným holkám, které šly do toho. Jsou voňavé, nechrchlají a v peněžence mají víc korunek, aby nám, chlapům, něco koupily. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.20 19:29

Celníci zadrželi dvě tuny droždí, ukryté v kokainu. :jazyk:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.20 22:47

Ahoj, po delsi dobe se zase ozyvam. Dobiram posledni treti velke baleni Champixu, asi uz posledni. Citim se fit a stale nekourim

Radulka52
7232 příspěvků 3.5.20 19:32
Ták jo

Vemu to odshora

Momovi děkujeme za hubana na dálku

No asi budu péct z kokainu!!! :mrgreen: :mrgreen: udělám perník!!!

Ták a na toho posledního!!!

Romane92

gratuluji dodatecně!!! Ke třem měsícům!!! Které máš za sebou!!!

S tebou ve stejný den by měla mit za srbou Šarik :nevim:

Pokud budu mít čas (to je blbý co? V téhle chvíli :mrgreen: ) tak napíšu seznám

Ale jak vidíte a vidíme trochu to tu vázne a vynaložená energie ( z mé strany!!! ) a pár skalních se míjí úclinkem, tak nevím :nevim: :nevim: :nevim:
Som ńaká unavená :,(

Stránka:  « Předchozí 1 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 Další »
Váš příspěvek