Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (212) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7185 příspěvků 17.3.20 08:39
Husky

Tak začnu od tebe!!! Veličenstvo nebude hauzírovat sockou, nýbrž přijede limuzína a s majordomkou budeme pouze chodit na občasné nadýchnutí zdravotní do opušˇtených míst:))))), má tu výhodu, že může mít homearbeit:)))))

Tak pojď Husky, pojď hepšááááá

Počkej si utru hubu a podám ti ruku, bys vylezl na první stupínek, simťe si tu ruku neotírej!!! Počkej ještě hubana, štípavýho :jazyk: :hug: :* Husky, dnes je tomu 3 roky!!! A 3 mesíce cos přestal kouřit a začal zdravě žít

Ať ti to vydrží nejméně do 100 let!!!

Tááááák a jdi se zaradit do fronty na odběr, vem si bydlík bude to na dlouho!!!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No trochu jsem si zarejpla, samozřejmě, že ti přeji všechno dobré, buď na sebe opatrný a celou rodinu a já ti za tu výdrž :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7185 příspěvků 17.3.20 09:07
Svendo

Dala jsem přednost Huskymu, páč máš jiné starosti a mozná si ani nevzpomeneš na to žes

před 3 roky a 5 měsíci přestal hulit jako Dán!!!

Přeji tobě a tvé rodině a vůbeč všem v Uničově a vůbec všem plnou náruč zdravi, jak to říkala tchýně a je mi ctí, že jsem královna tohoto spolku sexkuřáků, který už pro to něčo dělá… :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.20 18:10
Radulko

Děkuji za gratulki :jazyk: ;) :P :P :P

ron 11
896 příspěvků 17.3.20 19:23

Gratulovace pánové a dámy a vůbec vsi hni

MilanFox
243 příspěvků 18.3.20 15:28
Gratuluji

Ahoj gratuluji všem. Jinak nekouřím, ani to neplanuji. Jen jsem teď furt v práci ????

Radulka52
7185 příspěvků 18.3.20 20:27
Milane
@MilanFox píše:
Ahoj gratuluji všem. Jinak nekouřím, ani to neplanuji. Jen jsem teď furt v práci ????
:palec:

Mám pocit, že jsem si nezaznamenala povolaní ale že si hasic :,( :,( tak jestli. Jóó tak :palec: a koukej se chránit!!!

ron 11
896 příspěvků 19.3.20 20:55
m

Yslim ze hašiš byl manžel vod manetky bo manželky bo AK se ta zlyhala nestastnice jmenoval tak to pomalu tak vypadá ze hasisi policejnii orgánové a záchranáři SOU v poněkud utlych počtech a ani bych se nedivil kdyby někoho napadlo ze máme zálohy vydal povolávací rozkaz rozdal nám regavej kver a hybaj na hranice v lepším případě na naše v horším na řecky a v nejhorším hybaj na turka neverite? Před měsícem me taky nikdo nevěřil ze budem běhat v rouskach a nás skoro šaman nám bude ordinovat diagnosy místo od stolu jako obvykle radši jen. Po telefonu byl sem tenkrát za blba ze to není možný a dnes je to standart zuby už nikdo nevrta a jen kde maj zrovna skafandr je trhaj ani v hospodský bytce ti je nikdo nevyrazi bo hospody bilancujou na okraji prolasti krachu ještě ze máme na vsi kováře ten ma kleště dlouhý tak ze nepltrebuje ani rousku tak bacha na to nevizera to dobre když HASICI místo hašení merej teplotu říšdicum a policajti hlasem ze nebudou dechový zkoušky aby něco nechytly radši ani ne htej korunu si vydělat a turek tankama tlačí bubaky prez plot k nám ale co ještě porad nehulime i když při pohledu na zpra vy by člověk z brekem zlyhal

Radulka52
7185 příspěvků 19.3.20 21:53
Hejkale

:) :mrgreen: :,( horší je, že máš naprostou pravdu 8o
I s těma bubákama :,(

No, já stejně budu ve Slaném asi nadosmrti :jazyk: sem netrefěj :,(
Milan se ješte neozval a tamta byla Manelka ty úďo!!! A dobře si to pamatuješ :think:
Hele? A nebyl tendle taky dobrovolnej??? Já ti nevím :palec:
No už začně pomalu 20 a dál asi mi začne práce s gratulkama… jinak
Já mám odloženýho zubára, protože fákt máš pravdu!!! Nebude mít skafandr, hlavně sestričky a nejsem akut… protože sem eine simulante bande, tak všechno stíhám…

Sem koukala, že se velmi ale velmi zdokonaluju ve vaření zdravých jídel, já to tak vypilovávám… sem dobrá!
Tak co twn Milan tedy dělá?
A ty Rondo? Blbě se to houká s rouškou co? :jazyk:

Radulka52
7185 příspěvků 19.3.20 22:32

Z tehle přispěvků by se měla vydat kniha!!! Jsou tu celý dějiny nejen úpění abstinujícich sexkuřaků a vlákna zla he he pamatujete?
Jeje tak dobrou princezny a princové z Main :think: :*!!!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.20 15:30
@ron 11 píše:
vydal povolávací rozkaz rozdal nám regavej kver a hybaj na hranice v lepším případě na naše v horším na řecky a v nejhorším hybaj na turka

Nekecej, že by tě nebavilo mlátit ty kluki turecký ibešvuňkem po tlamách :jazyk:
já bych v tažení na turka zlyhal :jazyk: páč je to náš velespojenec v náto

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 08:06
Oslavná óda

Pokus o Oslavnou ódu nedopadl dobře. Múza mně sice plíbila, ale někam jinam, než sem chtěl :jazyk:

Nejen tři dny, tři týdny, tři měsíce
Nekouří /cigarety/ Radka - Světice
Již Tři roky kouří jen Pé Ká Dé…? :nevim:
A tak se nudit nebudé
My v hlubokosklonu žmoulajíc zmijovki gratulujeme
A další léta bez cigaret vinšujeme.

Technická poznámka:
PKD je zkratka. Umělecká pochopitelně. Může to znamenat třeba Pokojové Květiny Dekorační.
Ryzí význam může objasnit jen Svenda, který má na zkratku autorská práva a je to jeho rodinné sříbro :mrgreen:

MilanFox
243 příspěvků 21.3.20 10:20
Radulko,

Pracuji v dispečinku kamionové firmy.

Jinak všechny vás zdravím.

Radulka52
7185 příspěvků 21.3.20 11:37
Jeeeeeeeeeeeeeeeee

Ano!!!

Tři dny, tři týdny, tři měsíce, tři roky!!! Jupíííí

Jop, hurrrrrrráááááááa, za tu dobu, ani čouda, ani malilililinkatýho šluka, ani prda, ani praska, nic, co má společného s cigárem, elektro, iqosem, volizováním, :jazyk: jen ze začatku nasáváním na dálku vonného vydechovaného kouře z plic kuráka :poblion: :poblion: :poblion: nebo jen adi z úst jéje já nevím :nevim: :palec: :think:
Pak mi bylo vysvětleno!!! Že se to nesmí!!! já jsem
disciplínovaná a v mé vytrvalosti jste mi pomohli vy!!!

Jsem vázně dojatá!!! Sice tři roky budou až v 17.00 ale!!! Tězko půjdu tady do Bily s rouškou abych ochutnala to, co mne provázelo 26 let!!!

Kolik lidí za tu dobu odpadlo :( a kolik lidí se odnaučilo a nejsou tu ale kolik lidí se stalo sexkurákem a zůstalo a podrželo mne, je tu vidět!!!

Já vám tleskám VÁM!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Ja to raci odešlu 8o

Blažula
148 příspěvků 21.3.20 15:13
gratulace pro paní vedoucí :-)
:mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :pankac:
MilanFox
243 příspěvků 21.3.20 15:32
Královno,

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :dance: gratuluji

Milan B.
457 příspěvků 21.3.20 15:41
Kráľovná

Gratulácia!!! :kytka: :kytka:

mo-mo
703 příspěvků 21.3.20 16:27
Královně dnes zvoní...

Tak, tentokrát nastoupí před nakopnutou V3Sku Radulka, srazí paty a vyslechne hlášení, že ji tady všichni svorně gratulujeme. A pak ji vyfotíme před rozvinutou zástavou… :kytka: :kytka: :kytka: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
Už za půl hodiny… :lol:

Radulka52
7185 příspěvků 21.3.20 18:20
Jéééééée

Mooooooooooooc děkuju:))))))) momo se překonal!!! To budou ty koroniny :jazyk: :jazyk:
Si se trefil i na den :* na hodinu, teď sem šlapala dom a měla zatnuté zuby ale bylo před třemi roky teplo :mrgreen: jéje

Blažule???)?? :lol: :lol: :lol: děkuji si si. Zpomněla a objevila :kytka:

Milanko??? Jujky a ako u vás, kde si? Doma? Nebo si uvízl v Rakousku!!!
Víš, co je průser? Nemohu najít seznám nekuraˇků a já si ty nový nemohu zapamatovat, no doufám, že si neskoncil zrovna 21. Já si tě pamatuju furt 1.8. A děkuju :*

Milane Foxi, zapíšu ale soufám, že anály nepotratím:))))

Husky!!! Pkd je Příłiš krátký dudłík :jazyk: :jazyk: takže se jen žužlá, pod tou pěrinou he he he
Tak občas cucám :jazyk: :nevim: :nevim: :nevim: co mám tedy jako dělat :jazyk: :hug:

Všem fšem děkuju a zdraví vinšuju!!!

Radulka52
7185 příspěvků 21.3.20 22:10
@mo-mo píše:
@Radulka52 píše:
Tak jsem zvědavá zda se pak tento seznám mrskne na novou stránku
Nekuráci roku 2016,2017, 2018,2019

Sven. 17.10.2016

Husky 17.12.2016

Roman 29.1.2017

Radulka 21.3.2017

Kabas 12.6.2017

Momo. 25.9.2017

Blažule 22.12.2017

Ron. 23.12.2017

Milan Fox. 22.6.2018

Zuzzka. 7.4.2019

Milan B 12.7. 2019

Takže to je seznam všech, co tu jsou aktivní a víme stopro, že nečoudí ode dne D!!!
Všem :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Konečně nějaký „smysluplný příspěvek“ od grófky a ne jen nějaké rejpání o panu řídícím a hajtrám okolo něj. :pocitac:

Nováčkům velká gratulace k tomu, že se do nového života pustili. :kytka: :kytka: :kytka:

Raději kopčím jsem hlava děravá

Radulka52
7185 příspěvků 22.3.20 11:37
Blažule

Pojď na piedestál, včera jsi se hukázala!!! Tak dnes snad nahlédneš též!!! Jsi v Praglu? Nebo v Bohumíně?
A daří se ti?

Jam doufám, že jsi ok a stojíš hrdě na stupínku a my se kloníme neb máš

2 roky a 3 měsíce nekouření a proto

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7185 příspěvků 22.3.20 11:45
Milane Foxi

Milane Foxi pojď

Jsi sic v závěsu Blažule ale neochvějný sexkuřák, neustále sledujici zdejší dění… Milane máš za sebou dneškem 1 rok a 9 měsíců!!!

A jeden z mála bez velkých bolestí :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Gratulujeme moc

MilanFox
243 příspěvků 22.3.20 19:04

@Radulka52 děkuji moc.

Blažuli gratulace

Radulka52
7185 příspěvků 23.3.20 21:03
Rone

Rone, stejně chodíš večer

Pojď na stupínek!!! Hejkale, nech si roušku a slyš

Dnes más přesně dva roky a tři mesíce, cos prěstal hulit a udělal to nejlepší, co jsi mohl

Zrovna dnes běži po internetu video s nakaženou britkou na jipce a nabádá k tomu svýmu stavu, chudák, aby si lidi nekur… li plice temi přiblblými cigaretami.

Takže patříš mezi ty!!! Co si je už nek… ví!!!

gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

mo-mo
703 příspěvků 24.3.20 10:53
Kurvááááááááá!!!!!!

Večer si pověsím na balkón vyprané povlečení s ovečkama a ráno ho má celé město na hubě!!! :zed: :zed: :zed: :zed:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.20 15:24

Zdravím, zase se ozývám, nekouřím, stále bez abstinenčních příznaků, na kouření si nevzpomenu.

ron 11
896 příspěvků 24.3.20 19:35
devkuji

Uctive

ron 11
896 příspěvků 24.3.20 19:41
momo

To mas z toho ze přes uprostřed sezony vydrtet a neprat při každým dešti i když je to pro staryho kovboje lakavy přehodit prez šňůru a déšť vypere do čistá a zrovna dvou kolem lidi a řeknou si hele asi to už nikdo nechtěl když to hodil prez šňůru a sup už z toho sijou nahubky a ovečky SOU prima motiv pro stádo zblblejch ovcanu bo je to lepší než hejkalovo trenky s beruskamA

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.20 20:27
@ron 11 píše:
To mas z toho ze přes uprostřed sezony vydrtet a neprat při každým dešti i když je to pro staryho kovboje lakavy přehodit prez šňůru a déšť vypere do čistá a zrovna dvou kolem lidi a řeknou si hele asi to už nikdo nechtěl když to hodil prez šňůru a sup už z toho sijou nahubky a ovečky SOU prima motiv pro stádo zblblejch ovcanu bo je to lepší než hejkalovo trenky s beruskamA

Udělat si roušku z prostěradla staryho kovboje je síla. to nevypereš ani v kyselině :jazyk: :jazyk: jen pro ty nejvotrlejší :mrgreen: :mrgreen: :poblion:
tam už musíš volit co je s životem neslučitelnější, jestli koronavirus, nebo rouška s tohoto materiálu :mrgreen:

mo-mo
703 příspěvků 24.3.20 21:00
Hadi
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Radulka52
7185 příspěvků 24.3.20 21:20
Momo

No tak to si posjal a nějaka. Neutralní dodavka k vám nedorazila??? S ovečkama 8o?

No neva, znaš alespon svoje fandy, co se tvýho psa na dvorečku nebojí :D :lol: :lol: to je v pjdeli, vidět svoje prostěradlo na hubach sousedů, ták snad ani rači neperu ve slným :mrgreen: :mrgreen: :jazyk: :jazyk:p jestli má nekdo dneska výročí, tak má smulu, dneska nefachám… piju medvedi krev, muj syn muže děkovat mne a a otci a blesku, který zpusobil, že vznikl, neboť sem se tak bála, že jsem hledala uchylí v červenci:))))) hi hi hi dneská je vyjímka a do billy pro nálož nejdu!!! Ani nemaj otevřinl ani pro dichodce
Dobrou noc princové z Main, kralové Anglie hi hi nebo česka ;)

Radulka52
7185 příspěvků 24.3.20 21:23
@Roman92 píše:
Zdravím, zase se ozývám, nekouřím, stále bez abstinenčních příznaků, na kouření si nevzpomenu.

Ok, zítra dám dohromady, mám čůs day

Radulka52
7185 příspěvků 24.3.20 21:29
@mo-mo píše:
Večer si pověsím na balkón vyprané povlečení s ovečkama a ráno ho má celé město na hubě!!! :zed: :zed: :zed: :zed:

Momo, občas ochodím Do Globu, budou volby a dělaj fota na hrnečky, co takhle na nejaké to prosteradlo:)))))))))))) a bude tě volit celej kraj:)))))) já taky :jazyk:

Radulka52
7185 příspěvků 24.3.20 21:33
@ron 11 píše:
To mas z toho ze přes uprostřed sezony vydrtet a neprat při každým dešti i když je to pro staryho kovboje lakavy přehodit prez šňůru a déšť vypere do čistá a zrovna dvou kolem lidi a řeknou si hele asi to už nikdo nechtěl když to hodil prez šňůru a sup už z toho sijou nahubky a ovečky SOU prima motiv pro stádo zblblejch ovcanu bo je to lepší než hejkalovo trenky s beruskamARone???? 8o :? Ty máš trenky s beruškama :nevim: :nevim: bože jdu udělat die kontrole?
V ramci karantený:))))) Hejkal!!!!!!! Musí mit´ divoký trenky nebo lítat naostro!!!! Jinak nee!!!
Jéeje
Radulka52
7185 příspěvků 25.3.20 14:00
Momo

Ani na tebe jsem nepomněla, tak je hezké odpoledne, zahoď hrábě, lopatu nebo co, ponevadž dnes máš

2 roky a 6 mesíců, co jsi opustil cigáro!!!

My ti gratulujeme!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Copak dělá koloušek? Náš ridici Momoušek!!!
Skrz internet učí, Školní mládež mučí!!! ;)

A vůbec jdu do opuštenych polí!!!

ron 11
896 příspěvků 26.3.20 20:15

Avubec když se na tom ovcím povleceni nevypral - nevoprsel ten hnedej flek co není od ccokolady kdo ho nosí honosí na Hube jako bonus? Momovi gratulat a glutamat

Radulka52
7185 příspěvků 27.3.20 08:39
Všichni

Rone:))))))))) a mne si ani nepoděkoval, bejku jeden uhejkanej!!! Ale s potěšením kvituju, na to že si eine simulantw bande jako já, tak se držíš i s humorem. Asi naše těla zažila i horší bitvy :))) he he teď upadnem jako Preučil ve Svatbě upírů he he he

Tá´´´´k všechny zdravím, Svendovi hlavně aby nehráblo, páč muzE jen na zahradku neb straší v Uničove:)))

Doufám, že jste všichni v porádku a dodržujete vládní nařízení a naše!!! Což je kouření jen pod peřinou a ani Práska!!!

A nezkouší vyhulení koronavíra!!! :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

Jinak nevím to jistě ale trochu jsem včera pozapomněla na Romana92!!! No je to taky vo tom, že jakmile se nepíše pravidelně a nehlásí se, tak nevím, zda nezačoudl!!!
Pokud ne!!!

Tak Romane 92gratulujeme k 2 ma měsícům nehulení!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Ale je to hrozně těžké bez určitého kontaktu!!! :cert: :cert: :cert:

Taktéž to platí u Šari Maryk!!! Šari!!! pokud jsi nezahulíla, tak včera jsi měla jeden mesíc nekouření 

gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

No opravdu je to na bednu!!! Já vím, nekdy jsou jiné starostí nebo :nevim: :nevim: ale doufám u obou, že jste sexkuřáci a v dnešní době si kazit plice tímle svinstvem je docela na :think: :think: :palec: no to hnedý co měl Momo na ovečkách :jazyk: jak píše Ronda

No a třetí repelent je Trimama :nevim: :nevim: :nevim: tak tam už opravdu nevím, zda to dává, je tak asi ve třetím týdnu :nevim: :think:

No prostě jak všem vyjde čas tak pište

Vaše královka
:mavam:

Milan B.
457 příspěvků 29.3.20 17:56
Dobrý deň z karantény

Zdravím vás parťáci v tejto koranou- skúšanej dobe. Budem stručný! Aj ked bez práce ale nehulič! Držte sa :mavam:

Radulka52
7185 příspěvků 30.3.20 08:01
Romane sex předsedo

Promiň!!! Včera jsem byla ko!!! V predvecer jsme zapíjeli Jardovu 60 8o 8o a včera jsem umírala na férovku… uz jsem si odvykla takže

Pojd na trun nebot máš za sebou 3 roky a dva mesíce nehulleni

Píšu hrozne ale neva gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Nevím jak vám ale mne tady skačou reklamy a vubec všechno a vítám

Milanka!!!

Taky jsem nevedela, zda si ostal tam a lebo tady:))))))

Je to divná doba a ja jdu pit caj

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 19:32

Děkuji moc a ne nekouřim!! Už když jsem začínal brat pilule, byl jsem na 100 % rozhodnutý, že kouřit prestanu! A to porad trva. Ja jsem opravdu rozhodnuty, takze tak. A jak jsem uz psal, nevim, co mam porad psat. A bohuzel do vasi diskuze se nechci zapojovat, protoze nevim, o co jde, nerozumim vam.

Radulka52
7185 příspěvků 30.3.20 20:38
Romane92

Tak super, že se držíš, potíže nemáš a ani chuť… Príma. Tak nezapomeň!!! Tři dny, tři týdny, tři měsíce, tři roky!!! Dva úseky máš za sebou!!!
A jinak psát nemusíš… není to povinnost… jen sem chtěla mít přehled, zda mám gratulovat… a mozná ani povzbuzení nebudeš potřebovat a už teď si na sebe pyšný, že ses tak rozhodl!!!

Jj chápu!!! Že je těžké někdy porozumět!!! To by sis musel přecist asi tak 400 stran a to nedáš :jazyk: ale hlavně jsou tu lidé, kteří by eventuelně, kdyby náhodou!!!, mohli pomoct, poradit :nevim: prostě to, co by každý začínajici nekurák potřeboval vědet, když by začal brát pilule, chtěl ořestat kouřit, a za to jsem i já vděčná, protože díky tomu, že to tu bylo aktivní a ihned se mi ozývali skutecní zkušení exkuráci jsem to dala i já!!!tak bezva :palec: :palec:

Hlavně ani práska!!!

:mavam: :mavam:
Šári Máryk
17 příspěvků 31.3.20 08:40
Ahojtě všem

Drazí spolubojovníků, z karantény je ze mě regulérní magor. Matka, uklízečka, učitelka, pradlena a madlena na 100%. Musím se přiznat, že jsem opět na začátku a můj den D je 25.3. No dala jsem čouda opila jsem se páč nás po 11 letech opustila moje drahá čubinka. Tudíž se omlouvám, ale jedu dál. Tak papík všem :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.20 09:28
@Šári Máryk píše:
Drazí spolubojovníků, z karantény je ze mě regulérní magor. Matka, uklízečka, učitelka, pradlena a madlena na 100%. Musím se přiznat, že jsem opět na začátku a můj den D je 25.3. No dala jsem čouda opila jsem se páč nás po 11 letech opustila moje drahá čubinka. Tudíž se omlouvám, ale jedu dál. Tak papík všem :mavam:

Jenom technická :mrgreen:

čoudla si a) během braní champixu?
nebo b) až potom co jsi předčasně uťala léčbu?
nechci bejt prorokem, ale vsadím se, že platí za béééééé :jazyk:

Radulka52
7185 příspěvků 31.3.20 09:33
Šari

Jj chápu, že je to teď velmi těžke obdobi!!!
Díky za upřímnost, když není člověk pevný v kramflecích a přijdou mu do toho různé příčiny… lehce se selže… příkladem též byla Zrzulka.
Jenže, též brala asi jen měsíc champix, pak to utla. A že se cití báječně až příliš optimisticky.
No, přišly problémy a vzala cigáro. myslím, že to chtěla utnout na chvilku přestala a pak znova…
Tohle bude holka na dlouhou trať, madlenku, pradlenku, manželku, vychovatelku, učitelku, uklízečku, kuchařku, švadlenu, osycholožku i drába :jazyk: budeš dělat ješte nějakej čas :,( :,( :,(
Tak jestli to zvládneš!!! S konečnou plwtností od 25.3.!!! Tak budeš kádr! :palec: :palec: :palec: :palec: fakt!!! Beze srandy!!!
To je twiligsága!!! Když tam byla novicka a po skále šplhal člověk hi hi hi a musela se ovládat!!!

No dobrá přeji kazdému pěkný sněhový den.

O víkendu lítali naháci po loukách a teď si mumžou házet koulema ehm snehovejma :P

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.20 11:53
Radulka52

To ja preci vim, nebylo to mysleno nejak spatne. Ja kdyz v lednu sel pro prvni baleni pilulek, vedel jsem, co chci, a to, ze chci orestat kourit. Kouril jsem dlouhodobe Iqos, vlastne od te doby, co to sem prislo. Normalni cigara jsem nekouril pak uz a kdykoliv se mi rozbil pristroj na iqos nebo jsem ho nekde zapomnel, proste jsem tu dobu nekouril. Bylo to sice vzdy max ale do dvou dnu, ale diky iqosu se mi klasicke cigara tak znechutily, ze jsem vedel, ze i kdyby byla sebevetsi krize, klasicke cigara bych si nekoupil. Proto taky, kdyz jsem mel den D jsem Iqos dal pryc z bytu, takze i kdybych sebevic chtel, nemel bych z ceho kourit. Tohle ale zatim nastesti nenastalo.

A jinak ja jsem samozrejme rad, ze tu jste a diskutujete, protoze, kdyz jsem sem napsal v lednu, behem chvilky byla odpoved a rada ???? Chapu, ze bych si musel procist hodne dlouhou diskuzi nez bych pochopil, co tu resite, ale muzes mi verit, ze kdybych nahodou zase zacal kourit, urcite bych vam to sem napsal.

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.20 11:54

Ty otazniky za tou radou je smajlik, co se nezobrazil

Šári Máryk
17 příspěvků 31.3.20 21:49
@Husky 59 píše:
Jenom technická :mrgreen:čoudla si a) během braní champixu?
nebo b) až potom co jsi předčasně uťala léčbu?
nechci bejt prorokem, ale vsadím se, že platí za béééééé :jazyk:

Platí za A normálně jsem si ožrala držku a dala čouda hodila kachnu a šla s výčitkami spát.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.20 09:35
@Šári Máryk píše:
Platí za A normálně jsem si ožrala držku a dala čouda hodila kachnu a šla s výčitkami spát.

Držku si tady s champixem vozral kdekdo.to není nic proti ničemu.
Ale ses jediná zacelou zdejší historii, které ch zabral a přesto jsi ho prekourila :jazyk:

Šári Máryk
17 příspěvků 1.4.20 11:15
@Husky 59 píše:
Držku si tady s champixem vozral kdekdo.to není nic proti ničemu.
Ale ses jediná zacelou zdejší historii, které ch zabral a přesto jsi ho prekourila :jazyk:

Tak někdo bohužel první musí být no ????????????????

Radulka52
7185 příspěvků 5.4.20 17:24
Všem

Sexkurřákům ořeji pěknou květnovou neděli:)))), pamatuji na to, jak jsem si na Velikonoce koupila nové plavky před trěmi roky, na Jájinu nebo Jájuli a ty její májový kočičky:)))) apropo někde tady ve Slaném bydlí :mrgreen: :mrgreen: nevimm ale zkusím dát do vyhledávače :))))) doufám, že jste všichni v cajku :srdce: tento týden bude nádherně, tak si nespalte djžky:)) :jazyk: nebo frnaˇky:)))))

MilanFox
243 příspěvků 7.4.20 19:15
Fšem tady,

Ahoj u mě dobrý, zatím bez ztráty koronakvětinky. :) co je tabák vlastně už nevím. Mějte se krásně.

Stránka:  « Předchozí 1 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 Další »
Váš příspěvek