Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7232 příspěvků 27.2.20 19:38
Husky

No, fákt byl uprostřed?
Jéje, tak to se teda poměl!!! Božičku, proto to moc nerozvádí :mrgreen:

Jinak, sem absolvovala nákup po makru a lidlu:((((((

V makru měli slovem tři pstruhy!!! Tři!!! Tak sme vzali jednoho!!! Mouka není, maso ano!!!
Mlíko taky šlo do pryč :nevim: :nevim: :nevim:

No naštěstí opravdu jsme bezmoukoví, bezpečivovi a oves nikdo nechce :jazyk: :jazyk:
Jako nechápu, ty potvory moučný už jsou v nákupce a doma se jen vylíhnou aby se do teho znova pustily :zed: :zed:
No a mlíko v krabici vydrží půl roku, tak je zdravý!!! Řepa, jasné… já vím, naštěstí mi nedělá špatně :jazyk:
Jeziš já sem ztahaná, to sem se poprala s tou sedmdesátiletou paní :jazyk: ale držela tu krabici porádně!!! Potvora :jazyk: Ale mám ho!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:palec: :palec: :palec:
Co bych pro svýho manžu neudělala :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 27.2.20 19:49
Husky

Koukej, co sem chytila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ron 11
896 příspěvků 27.2.20 20:44
takhle

Se proheba ryba ve smrtelnej křečí z nedostatku kyslíku tak snad se ti jen udusila a zkroutila do ty nepřirozený polohy náhodou ale radši ji výhod a zuytan u řepy tam mate někde u prahy ty Řeporyje ne TK tam bude řepa čerstvá do obchodaku nechod bo prazakum začalo jebat my vesničany máme zásoby standartne po celém rok je nám to chuj ale blokáda prahy by byla srandy poklopec

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 20:49

Jo, je to už ňákek pátek zdechlej siven. :jazyk:
já rybu nekoupím pokud to má vybledlý žábry a to maj v lídlu fšecki :poblion:

ron 11
896 příspěvků 27.2.20 21:10
jo

Lepší filet nebo rybi prsty tam nepoznas nic a můžeš v klidu mlaskat copak zrcadlo ted začíná jaro puči pupeny raší výhonky a nalejvaj se kořínky do zimy je co jist všude kolem co asi tak kuřáci v karanténě když nemaj z čeho potahnout…popelníky prebrany vajgly dohuleny a kde nic tu nic

Radulka52
7232 příspěvků 27.2.20 22:21
Jak

Siven? Jako fákt? No tak neva:)))))), tak by měl být lepší nebo ne? A zdechlej nebyl, jen vykuchanej:))) sice nevím kdy, posypanej ledem :roll: ale kdybych čˇekala na váš úlovek chlapci!!! Tak sem u tej řepy porád :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: a z lidlu nekoupím ani šupinu!!!v igilitu!!!leda tatarák :think: :think: :think: nevím, z čeho je ale je dobrej :jazyk:

Hele, hejkale:)))), si si vytáh žaluzie, co? Už Ti zmehlo, jak vidím, Blokádu Prahy, tak mně je to koneckoncu jedno, vyjedu busíkem do Slanýho a fertig ale když se větry obrátí budeš v řiti!!! Víš, že to napadá imunologicky slabé jedince :jazyk: :jazyk: :jazyk: a ty si chyt za ty dva roky fšechno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a to si se určitě nesvěřil se vším :jazyk: :jazyk: :jazyk: no, z některejch chorob se taky blbne :jazyk: :jazyk: :P časem… he he he

Jo a cigára nejsou vykoupený!!! Rakosnici je budou mít furt!!! I pod pultem, jinak starý brach Husky ti řekne, co se dá všechno kouřit, když vzpomíná i na řepnou polevku :lol: :lol:
Si myslím, že každej závislak je vynalézavej až až stejně jako my!!! Kdysi!!!

Já uz si docela zvykám po mesici na nežraní večer ale na začatku to bylo k pláci, no tak se eventuelné prodlouží doba půstu, tak budu v létě ve Frantovkách za kočku!!! Udelám zménu hoši, pojedu v Cervenci!!! Uz mne ty bundy kakaj v zárí říjnu, tak snad ten vír uz bude v háji :jazyk:

Zejtra si to du sttvrdit na ortopedii aby na mne nezapomnel, soukroma klinika jestě neposlala fakturu, kolena bolijo, možná měl ferda z Bulovky pravdu, že uz toho mi moc nepomuze!!! Leda řidici sž mi bude mluvit na mej ooslední cestě jaká sem byla skvělá!!! :jazyk:
:mavam:
No, pudu na kute:)))))

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 22:25

Nekupovat malachytovou zelení preleceny granulaky z aquachovu. :mrgreen:
Ryby chytat neumím, ale umím je kupovat

Radulka52
7232 příspěvků 28.2.20 06:59
Husky

Tos mi teda pomoh, vubec nemam anunk, jinak ta ryba uz je okorenena, tak ma nadech jeeeeeezis, buhvi, co bych tady s udickou vylovila z Vltavy.

Šári Máryk
17 příspěvků 28.2.20 08:45

Šari???

Dnes mamš den D? takže 26.2.???

Ahojky jj jak jsem dočetla knihu a tam bylo típni svou poslední cígu tak se stalo :)

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.20 10:18
@Radulka52 píše:
Tos mi teda pomoh, vubec nemam anunk, jinak ta ryba uz je okorenena, tak ma nadech jeeeeeezis, buhvi, co bych tady s udickou vylovila z Vltavy.

To je vidět, že nemáš ánung :mrgreen: a vůbec se v problematice nákupu ryb neorientuješ a nakupuješ v zapráskaným makru :poblion: granuláky.
Dlouho sem špekuloval :think: na nejlepším poměru kvalita/cena a vyšly mně mrazírny CITUS
ale bacha ne všechno. z ryb jen odlov na volný vodě. nic nezkazíš obyč. kostky filé z tresky, to je za pár korun. pak losos, ale pozor jen Gorbuša /sev. Pacific/ čistý maso filety bez kůže a kostí za bratru 224,–/kg. candát /jezera Kazachstan/ :palec: to je nejlepší ryba vůbec filety 260,– je to sice mražený, ale zamražený hned na lodi a bez vody jen s nezbytnou glazurou.
maj taky třeba zvěřinu, daněk vynikající, ale divočák je II. až III. jakost, něco jak moravskej třeťák :mrgreen:
Maj internetovej obchod a přivezou ojednávku za kilo až před barák :palec:

Šári Máryk
17 příspěvků 28.2.20 11:05
Husky

Tak to já má tedy v tomto případě docela štěstí :)
Rybky nachytá taťka nebo děda a dančí, srnčí i kančí sestřelej taky oni :-D čili nemusím utrácet. :-D a vím, že to mám vždy čerstvé. ;-)

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.20 12:26
@Šári Máryk píše:
Tak to já má tedy v tomto případě docela štěstí :)
Rybky nachytá taťka nebo děda a dančí, srnčí i kančí sestřelej taky oni :-D čili nemusím utrácet. :-D a vím, že to mám vždy čerstvé. ;-)

To se někdo má ;)

mo-mo
708 příspěvků 28.2.20 13:01
Vás asi rozesadím!!!!

Myslím Radulku a Huskyho. :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Si dělat prdelky z ctihodného občana. :roll:

Si představte, že tudle sedím na báru a chci sbalit moc pěknou barmanku.
Ptám se jí: „Do kdy pracujete?“
Ona odpoví, že do šedesátipěti!!!
Kráva jedna poskákaná :? :? :? :?

MilanFox
247 příspěvků 28.2.20 13:23
Radulka52
7232 příspěvků 28.2.20 16:50
Jééééé

Cheche:))))

Vemu to odspoda, milane:)))))) to je co???

Von se nám objevil Momo a dokonce v Pátek??? Nemá kšefty, všichni jsou zalezlí a nikomu se nechce ani jít na funus natož ho platit i s doprovodným divadlem :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Ale překvapils a pobavils :palec: :palec: :palec:
A naś hned tak nerozsadíš, leda, že by jeden selhal a táhlo by z něj cigáro jako ze sousedky, která mi sdělovala, že nejni v globusu žadná mouka :jazyk: ale že ji to neva, protozě drží bezpřílohovou dietu, hm byla na pivu a cigáro čpelo z ní na sto honů:)))))
jinak nerozsadíš:))))), i když sem koupila ňakou rybu, lososovitýho pstruha až z Itálie dovezenýho :think: :think:
Sakra, snad se ten vírus upražil:)))) :jazyk: :jazyk: :jazyk: tak bych ho nakazila kluka a musel by sedět s rRonem nebo co já vím:))))

No už se objevuje nová děvucha:))))Šari??? tak jo, tak tě jdu zapsat!!! Tvůj den d:)))) 26.2.:))) tož vynikající, ony nám holky tady selhávají nebo se vyléčí a jsou fuč ale víc je té první varianty :( tak doufám, že tu zustaneš a budeš zatím halt poslední palec: :palec: :palec: :palec:
A poslouchej pana učitele!!! :jazyk: :jazyk: :jazyk: a spolužáky :mrgreen: :mrgreen:

No tak posílám vizitku a v 18 hod bude sněden, i kdyz má původ :nevim: :nevim: :nevim: :poblion:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.20 18:36
Radko

To je zase granulak z aqua chovu :jazyk:
Moc si s tim nehraj bo se vosypes :mrgreen:
Tahle italska pochoutka je skoro jedovata

Radulka52
7232 příspěvků 28.2.20 20:11
Kurná

Husky!!! Já ho slupla jako malinu, po tejdenním nejedení masa to byla lahudka ale dobře!!!
Uz ho nekoupím!!!
Juknu na tu tvoji doporučovanou firmu!!!
Nebo si halt koupim posjaný file :( :(

Hele neměla sem pěkný den, doktor chce kuchat!!! Chtel co nejdřív aby byla cysta venku :,(

Jenže já už mám rozpracované lázně, kdo mi zaručí, že mi nepropadnou :( hlavně tři tácy v… já už nevím :P a kolénko asi dlouho nevydrží a pude celé a to druhé je taky na forhontě áchjo a jeste jsem k tomu sežrala skoro jedovatou pochoutku :cert: :( :( sem to ale chudak
Buuuuuuuuuuuuuuuu

Šári Máryk
17 příspěvků 29.2.20 08:44
Ahojtě

Krásnou sobotěnku přeji, zatím jsem čistá a představte si, že si ještě nikdo jako nevšiml, že nehulím. Ani děti ani manžel a v práci taky ne :( Ach jooo :(

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.20 10:23
@Šári Máryk píše:
Krásnou sobotěnku přeji, zatím jsem čistá a představte si, že si ještě nikdo jako nevšiml, že nehulím. Ani děti ani manžel a v práci taky ne :( Ach jooo :(

Buď nato hrdá :palec: a važ si toho a nezkaz si to
Však oni si všimnou a budou čubrňákovat :potlesk: a huliči závidět :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 29.2.20 20:13
Romane sexpředsedo!!!!

Nezapomněli jsme!!! Ale já měla dnes frmol a jezdila po hroudě rodné :( akorát mi bylo smutno ale neva, tobě nebudu kazit déééén a dnes masopustní nebo nevím :nevim: :nevim: všude byly průvody:

Tak Románku, možná hraješ pinčes, piješ dobré víno, tak si přiťukni na to, že jsi už Tri roky a jeden mesíc sexkuraˇk a exsexpředseda!!!

My ti gratulujeme a máváme na jih Moravy

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Máme tu dva nova čky, jeden je dokonce tvůj jmenovec:)))) ale je mu 26 hi hi :jazyk: :jazyk: :jazyk: ty stará rafiko :jazyk: :jazyk: :jazyk: he he

Radulka52
7232 příspěvků 29.2.20 20:19
Šari

Ano, buď hrdá!!! Hele u mne bylo keců, karných pohledů, když jsem hulila a jako že smrdím, že to je hrozný i ze strany manzi.

Když jsem přestala, musela jsem si o uznání doslova říkat… Ale udělali to jiní a hlavně tady je nejvetší podpora a pochopení!!!'
Moc mne drželi a já si jich všech vážím!!! Někdy tě popíchnou, nekdy slovy pomacaj, přitulí se, povzbudí, rozveselí, prostě všechno.
Drž se!!! A kdyby ti šly vociˇ sejdrem hned sem přijď!!!
A zobej!!! Poctivě, já teď shazuji kila a zase u toho musí být kázeň, disciplína a jde to!!!

Všechno jde, když se chce!!! A mně se tak chce zakousnout do párku :,( :,(

Psali jsme kdysi Vydržime!!!

Tak holka pojď a chválím tě za hlášení :hug: :hug: :hug:

Radulka52
7232 příspěvků 2.3.20 07:18
Hezké pondělí

Hm tak koukám, že exsexpředseda uz vubec neřesi den D, uz si nevzpomene uz na to jebe :? :?
No nedá se nic dělat :,(,
A vubec všichni, kde jste byli? Nakupovali mouku a testoviny??? :lol:

No uz to máme tady taky, jesteze sem byla na Bulovce v pátek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tak nic no, mějte se a smějte se, hm to mi taky něco připomíná… pro nováčky… věřila jsem holčině, že i když típne po měsíci champix - uplně, tak to potom dá!!! Protozě byla happy, neměla ráda jakykoliv režím s lékama i s antibiotiky, tak jí champix nevyhovoval a šla dál bez berle ale zakopla :,(, pak i upadla :,( rodinné duvody a že do konce roku tu berli si zase vezme hm… ten :cert: :cert: :cert: (nikotin) je silnějsí!!!

Tak bacha zobejte a hlaště se!!! :srdce: :srdce:

Šári Máryk
17 příspěvků 2.3.20 10:13
Ahojtě

Zdravím všechny po víkendu u mě docela dobrý i když chutě samozřejmě jsou a budou, mě ta mrcha :cert: :cert: :cert: čertovská nedostane :-D Jinak jsme včera byli s manžou na výletě pro nové auto a ten zmeťour mi hulil pod frkos, ale dala jsem toooo :mavam: :mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 2.3.20 20:01
Šari

Super!!! Tak za chvilku budeš vnímat, jaký je to smrad. Čich se tak vystříbrí, že budeš citít ty chemie, čím jsou cigára napuštěný!!!

Hele, já jsem si schovala květináč plný vajglu, neb sem hulila na balkóně. Když bylo nejhůř, cuchla jsem si!!! A super!!! Zabíralo to!!! Já jsem neměla champix a o to víc jsem trpěla. Mně se ulevilo až trošku po 5 mesících, kdy jsem začala pocitovat trošku radosti, že nehulím. O to je víc lehčí se champixem…
A co už se ten tvůj všiml??? Že nehulíš??????? :D :D
A co jste koupili? My před čtyřmi lety opłíka a manžel je s ní spokojený. My jí říkáme Maruška a je to manžovo štěstíčko :roll: :roll: :roll:
No nemám slov:))) :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Každej halt má něco!!! Ale my!!! Už nemáme cigáro a jsme mooooooooooooc rádi. Protože se dostat z toho debilního kruhu je opravdu těžké. Však to psal Allen Carr a ty jsi hi četla. Já taky!!! V metru. Kazdou stať milionkrát aby se mi to vrylo do mozku!!!

Chvalím tě i za hlášení!!! Je to super a jsi pašák!!! Pamatuj!!! Tři dny, tři tý´dny, tři měsíce. Tři roky!!! A bude to cajk :lol: :lol:
A uteče to jako nic!!! :mavam: :mavam:

Šári Máryk
17 příspěvků 3.3.20 08:46

Ahojtě no popelník mám vedle vchodu na terasu takový ten veliký stojatý, co byl ve fabrikách (manža si ho půjčil a už nevrátil) :-D tak si myslím, že by mi mohl stačit :-D. Jinak kniha od Carra je boží ;-) Občas v ní ještě zalistuju, ale mám ji stáhlou tady v práci na Pc co kdyby náhodou, páč tady jsem hulila nejvíc :(. Jinak jsem dneska měla děsivý sen, že jsem si zahulila no já vylítla z pelechu pěkně zapocená :( a nejhorší na tom bylo to, že jsem ten kouř fakt cetila a to manža nebyl doma. Asi mi začalo hrabošit bo co :-D Jinak to zvládám celkem fajn jen s půlkou Cháčka ráno no včera jsem tedy na něj zapomněla :(,ale dobrý :mavam: :mavam:

Milan B.
459 příspěvků 3.3.20 10:12
Šari

Ahoj bojovníčka. Pozor na dávkovanie champixu. Je dosť dôležité brať pekne pravidelne a v predpísaných dávkach. Ja som to tiež podceňoval a v 3ťom mesiaci som chcel champix vysadiť lebo som sa cítil silný. Vysadil som iba večernú dávku a po 3- och dňoch to začalo! Veľké chute na cígo výkyvy nálad atď. Tak držim palce a dúfam že ťa manžel pochválil a čoskoro sa k tebe pridá. Držte sa kolegovia. PS : v Prahe bolo fantasticky Australsky Pink Floydi boli supr a cestou do Rakusska sme prechádzali Mikulovom.

Radulka52
7232 příspěvků 3.3.20 21:50
Šari

Já ani dcera jsme champix nebraly, byly jsme po biorezonanci, pro někoho placebo, já tomu věřila, chci ti zkrátka říct!!! Že je to absence nikotinu a mozek si vyvolavá ty pocity - no v té chvíli jsem labužnicky kouřila a když jsem se probrala - leknutím!!! Tak jsem též ještě cítila kouř nekecám!!!
Víš, také jsem to mívala, když jsem se napila :oops: v opici vynadala manžovi a s window se probudila, takže jsem se vyptávala jestli jsem kouřila nebo ne!!! Dcera měla to samé.
Holka já jsem i ve snu přemejšlela jak to mám tady říct a že budu lhát :oops: :oops:
A ta úleva, že to byl jen sen!!!
Právě proto nejen já ale i oststní říkají Ani práska protože receptory jsou sice částečně obsazeny champixem ale zlozvyk se hůř odbourává, rituály :cert: a ten je v pozoru!!! Čeká na chyby…
byl tady Tomáš Šterba!!! Mozná se i objeví, jen zkusil cigáro, ani ne práska, prostě cigáro!!!rozčiloval se, že jsem mu rušila den D, mnozí ho tu sepsuli, no pak si koupil krabku no a začal… po čase se ozval, že opět přestává… nevím!!! A myslím, že šidil i champix!
A je pravda!!! Vydrž prostě champix brát jak antibiotika!!! Vyplatí se ti to!!!

Pamatuj!!! Tři dny, tři týdny… teď uz člověka moc nenapadá si dát cigáro, nekoho to úplně pustilo… mně spiše teď trápí hlad!!! Bacha, hodně holek začalo!!! Opeť hulit aby nebyly tluste!!! No já sem se vśžně neomezovala v jídlu, páč to byla moje jediná radost :mrgreen: :mrgreen: a pekně večer se nadlábnout, čoko, klobásu v posteli a pak mi bylo fajn:))) jéje, tak teď to mám :))))) Čti furt Carra a podtrhni si moudra, Adélka ( urcitě nekouří) už má tři roky za sebou!!! Ale nepiše sem uz dlouho, tak ta si vystřihovala moudra a lepila na záchodě a také motivace např výlet na Galapágy, když našetří z nehulení! Já se též odměňovala…
Vícka, kosmetiku, no sama uvidíš, co bude na tebe platit!!!
A ten popelník je dobrej!!! Pak si čuchni!!!
Jdu se koupat :hug: :hug: jo a stáhni si quit now - upku aby ti počítala, kolik ušetříš, kolik bys prohulila, jsk na tom si zdravotně hi hi

Roman55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.20 07:34
Jj, Šari

Má pravdu Královna.
Pravidlo číslo 1.
Neojebávat léčbu v začátcích. Když, tak postupem času v léčbě.
To jak se dobře cítíš je tím, že Champix působí asi jak antibiotika na zánět v těle.
U ber dávku a zánět tě zabije, podobně jako Champix a cigareta.
Ano, radili jsme tyto moudra více lidem zde a bohužel, vydrželi jen ti, co si nechali poradit. Ti se časem odmlčeli a napsané pravidlo této diskuze je,
Pokud přestanu psát - HULÍM…

Šári Máryk
17 příspěvků 4.3.20 08:51

No já Vám věřím, že s tím Cháčkem je to asi lepší, ale mě příjde, že i s tím carrem by se to dalo on to tam prostě popisuje dobře a tohle když si přeberete z pr… do hlavy dává to smysl. Já dádm půl CH jen ráno večer je mi zle a nemůžu spát. Tak snad něco nepohnojí i když mám chuť vždy si vzpomenu na Allena už nikdy víc ani jedno a jsem šťastný, že jsem svovobný. Tak snad mi to vydrží :) Jinak apku mám přestat kouřit :) Dnes to bude týden ;-) :mavam:

Roman505
3611 příspěvků 4.3.20 09:56
Šari

To jsou přesně ty argumenty těch co tu nevydrželi a časem začali opět hulit.
Ten zmiňovaný spisovatel napsal psychologickou knížku s pocity jak snadno přestat a když tuto knížku psal kouřil 60 až 80 cigaret denně a tak absťák vypotil věty a moudra stejně jako naše rady a pocity na Ch. Spisovatel ovšem stejně tak umřel na rakovinu plic! Proč? Když byl tak skvělí v psaní psychologického odvykání? Prostě umřel, protože přestal kouřit příliš pozdě s rakem v těle.

Champix je jistota a knížka podpora, tak by jsi to měl brát a přistupovat hlavně k léčbě Ch, protože ten ti pomáhá aniž by jsi toho byl vědom, ale časem pochopíš „snad“. Já už na to prdim, abych někoho přesvědčoval jestli na chleba nebo na Ch, zdraví je jen jedno…
Pomocník se závislostí na tvrdé droze Nikotin je a záleží jen na lidském rozumu jak s ním zacházet.

Já užíval jednu ráno a to si myslím, že je základ úspěchu. Večerní jsem vysadil pro nespavost, ale nespavost je stejně i když prestaneš užívat.
Nespavost je naprosto běžný problém však narkomanu, kteří vysadí drogu.

Šári Máryk
17 příspěvků 4.3.20 10:04

Děkuji Romane já se budu řídit radou starších a poslechnu tě a začnu to brát, tak jak se má moc díky ;-)

Milan B.
459 příspěvků 4.3.20 10:35
Predseda.

Ahoj Roman. Som rád že stále poskytuješ vzácne rady a že si vydržal dlhšie ako 2roky. Apropo champix je veľmi zvláštny liek, ak ho máte v krvy dostatok tak si myslíte že prestať fajčit je tak jednoduché a že vy nepotrebujete tak drahý liek a vlastne ušetríte 2× viac ked champix vysadíte. Sám som to zažil a aj to čo prišlo po tom :zed:
Apropo k mojim stavom: za chvíľu to bude 8 mesiacov čo som čistý, chute mám, ale je to chuť ako na sladkosť čiže niečo čo sa dá rychlo zahnať, najlepšie jedlom 8o
Takže 2hý pokus s champixom super!!!
Preseda v Mikulove máte hotové lány hrozna, pošli mi nejakú Frankovku :D
Držte sa parťáci a nováčikovia nevešajte hlavu, urobili ste najlepšie rozhodnutie v živote, nie ľahké ale správne!!! :mavam:

Roman505
3611 příspěvků 4.3.20 10:47
Šari

Opravdu na nějaké to experimentování v začátcích není šťastné řešení.
S Ch máš 40% až 70% (záleží na délce užívání) procentní šanci stát se jedním z nás, ale to chce opravdu selský rozum a Champix v krvi.
Při přestávání „jen tak“ jsou to procenta jen 3 a „jen tak s knížkou“ nikdo nikdy procenty neřešil, to znamená stejná podpora jako papírky na ledničce, nebo na záchodě s hesly proč chci přestat. S Champixem tohle řešit nemusíš, protože stačí jen užívat, chtít přesvědčenou hlavou a o zbytek se postará Champix jako podpora hlavy. Časem pochopíš jak se s Ch funguje ve společnosti kuřáků, oslav, s kamarády a v běžném životě. Prostě zjistíš, že kouřit nemusíš a naučíš se všechny situace žít bez cigarety. A to díky Ch. Přestat kouřit není jen tak a pár týdnů, ale je to těžký boj min rok a potom stejně není vyhráno, protože i jedna stačí a je to v pr… Boj na zbytek života a proto važ si, že Champix na tebe působí, protože druhý pokus nemusí být úspěšný (s Ch) a nebo nemusí být už nikdy.

To když občas zapomenes vzít prášek a nic ti to neudělá, je jen klam, pravidelné protože užívání Champixu udržuje určitou „optimalní - u každého jiná hladina, jiná dávka“ hladinu v krvi a snaží se udržet obsazené receptory v mozku. Vynechas prášek, nic se nestane, protože hladina je stále dostačující, ale Vynechas týden, uvolní se pomalu receptory a cca do 14 dnů to poznáš a při první, druhé, třetí příležitosti si zapalis. To je prostě tak.

Chce to jen vydržet a užívat. Výsledek se dostaví.
Držím ti palce.

Roman505
3611 příspěvků 4.3.20 11:05
Milan + všem

Ahoj :mavam:
Tak už né cigárko, ale Frankovku?
Chválím lepší chutě a lákám na ročník 2017

4. pokoje volné 3.4.04.2020
Sven se snad nebude zlobit, když by se někdo ze zdejších přidal 04.04.na kostik a pokec.

mo-mo
708 příspěvků 4.3.20 13:02
První oběť koronaviru v ČR...

Stala se jím 87 letá babička, když ji dav ušlapal v Lídlu při honbě za moukou…
A to určitě nehulila :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.20 21:20
@Šári Máryk píše:
No já Vám věřím, že s tím Cháčkem je to asi lepší, ale mě příjde, že i s tím carrem by se to dalo on to tam prostě popisuje dobře a tohle když si přeberete z pr… do hlavy dává to smysl. Já dádm půl CH jen ráno večer je mi zle a nemůžu spát. Tak snad něco nepohnojí i když mám chuť vždy si vzpomenu na Allena už nikdy víc ani jedno a jsem šťastný, že jsem svovobný. Tak snad mi to vydrží :) Jinak apku mám přestat kouřit :) Dnes to bude týden ;-) :mavam:

seš dobrá :palec:
podařilo se Ti vylákat předsedu z brlohu. :jazyk:
ale bacha tady platí, jak ve vesničce střediskový, že

1. předseda má vždycki pravdu
2. když ne, tak platí čl. č. 1

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Allen je sic dobrej :nevim:, ale není to dogma :jazyk: neplatí pro každýho a ne vždy :mrgreen:
sobě nepomoh.

Radulka52
7232 příspěvků 4.3.20 22:26
Jeeeeeee

Šari vázně má Husky pravdu, tys vytáhla sexepředsedu z díry he he he

Sem moc ráda, že tu zacínají zase psát lidi!!! Kteří mne drželi!!!
Děkuji vám:))))) když se jich a jejich radama budeš řídit!!! Más vélikou šanci:))))))))

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 09:22

Zdravím všechny, tak posílám po delší době další zprávu. Stále zobu, mám druhé balení po 56 tablet a už bez vedlejších účinků :) Chuť na cigaretu nulová a ani si nevzpomenu, že bych měl kouřit. Párty mi nevadí a ani semnou nic nedělá, když někdo předemnou kouří. Kouř z cigaret mi smrděl vždy, teď už ale poslední týdny pociťuji i to, že smrdí i Iqos. Nikdy mi ten odér nevadil.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 09:35
@Roman92 píše:
Zdravím všechny, tak posílám po delší době další zprávu. Stále zobu, mám druhé balení po 56 tablet a už bez vedlejších účinků :) Chuť na cigaretu nulová a ani si nevzpomenu, že bych měl kouřit. Párty mi nevadí a ani semnou nic nedělá, když někdo předemnou kouří. Kouř z cigaret mi smrděl vždy, teď už ale poslední týdny pociťuji i to, že smrdí i Iqos. Nikdy mi ten odér nevadil.
že nemáš chuť na cigáro je sice v pořádku, ale neusni na vavřínech. nic to neznamená. :mrgreen: seš pod ochranou champixu. a tu ochranu si uchonej co nejdýl, protože tím se Tvoje šance zvýší.
3. měsíce-40%, 6 měsíců-60% a to už jde ve srovnání s 3% „úspěšností“ na pevnou vůli :jazyk:

teprve až dozobeš se bude lámat chleba, ale dá seto ustát :think:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.20 09:49
Husky 59

To já přeci vím a rozhodně nemám v plánu ukončit to dříve. Jen jsem tím chtěl říct, že tolik nepíšu, protože nevím, co mám psát a dokola jedno a to samé se mi pořád psát nechce, když nemám žádné potíže.

ron 11
896 příspěvků 5.3.20 20:36
muzes psat

Klidně i blaboly nebo něco o sobě třeba jak často onanujes jak velký mas boty jestly ses nejradSiuprostred nebo kdy s naposled jed pecenyho psa bo třeba jestly jezdis honit lyziny do talianska…královna ma rada umyty žádá a přehled o svých blbeckach pardon oveckach tímto zdraztvutuju. Welicenstvo kat a hlásím ze onanuji dva az třikrát denně a nekourim bo není komu

ron 11
896 příspěvků 5.3.20 20:40
a na kkopci

Stejně všichni zjistíte ze kdyzmalý hylal výkal zvykal s

Radulka52
7232 příspěvků 5.3.20 22:24
Jééézlis

Hejkale:))))Rone!!! Ty si nekupuješ mouku ale rum!!! Že ty chlastáš???
no, když honiš 2× denně, tak si zdravej!!! To mi spadl kámen ze srdce :jazyk: :jazyk: :jazyk:
A já už se o tebe bála:))))))))

Roman 92 díky za hlášení!!! Že jsi v pohodě, je velmi dobˇre. Budeš možná jako Milan Foxů a to ti přeji:))))), to tady Ronda a já sme ubékaný!!! Ale blbeček nejni!!! A víš proč?
Protozě nekouří!!! Ani nikomu :jazyk: a dobrou!!!

Roman505
3611 příspěvků 6.3.20 00:34
Hi hi

Umíte pobavit. Čumím do telefonu s úsměvem na tváři o půl jedné v noci. Krása…
:mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 6.3.20 07:50
Romane

:srdce: :srdce: exsexpredsedo:))))), ja se taky zasmála, hele, jsem ve Slaném, ponevadž po rozvrtání huby jsem dostala antibiotika a manža měl jet na školení, jenže je koronavirus, jel do pr… :jazyk: ale jś zustala, je tu báječné… tak se ho zeptám, zda by nejel ju? Až v neděli…!!!
Tak vydrž prtka!!!

Frankovka 2017? Hm hm co to je? Ja piju jen zeleny. Čaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a jim votruby hi hi hi

Jo parta se schází a hlavně!!! Nehřeší… koukám, že Ronda v ničem he he heChudááááak
Taky bych tě chtěla zasejc videt 8o 8o
No a taky tady:)))))) tříročáku!!!

Radulka52
7232 příspěvků 6.3.20 07:51
Momo

A copa ty? Jak se dárí manželce?

Radulka52
7232 příspěvků 6.3.20 07:57
Husky

Jak vidím, Ronda se tě drží :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a ani ty? Neuvažuješ se nekdá objevit:)))) ale bacha na Rona!!! Nehulí páč nemá komu hi hi hi
Ten mne zase dostal!!! Ale dyk je teprva pátek :nevim: :nevim: :nevim:
No ále ujistil, že budeme věďět o jeho zlyhání hi hi

Jo jinak sexepředseda má boty č 43 :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 6.3.20 08:04
Romane92

Podívej, pokud nemáš žadné obtíže!!! A bereš všechno jak máš!!! Tak právě bys měl psát!!!
Abys byl příklad pro łidi, kteří se bojí!!!
Je zvlástní, že nemáš abstinenčcní nebo champixový sny:))) :jazyk: :jazyk: no na ty čekám:))))
Ale jsi mlád!!! Tak mozná ťělo ještě není tak zhuntovaný!!!
No vypadám jako drbna :mrgreen: :mrgreen: ale na druhou stranu si tady nejsme cizí a ono už to je pak těžši zlyhat!!!
Ale dobře, že tě to nekouření nebolí!!!
Tak se zasejc ozvi!!! Apropo jak velkou máš nohu? :jazyk: :lol: :think: to je ale blbec ten Ronda:)))) :jazyk:

Šári Máryk
17 příspěvků 6.3.20 08:55
Ahojtě

Tak jsem asi tedy za hvězdu :mrgreen: ne sranda budu Vás všechny poslouchat určitě to myslíte dobře a jsem ráda, že mi pomáháte ;-) :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.3.20 09:22
@Šári Máryk píše:
Tak jsem asi tedy za hvězdu :mrgreen: ne sranda budu Vás všechny poslouchat určitě to myslíte dobře a jsem ráda, že mi pomáháte ;-) :mavam:

Tak bacha, každýho neposlouchej.
Hlavně ne Hejkala. :mrgreen: ten to vůbec nějak nemyslí a navíc nezřízená samohana vede k předčasné demenci :jazyk:

Stránka:  « Předchozí 1 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 570 571 Další »
Váš příspěvek