Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7232 příspěvků 19.2.20 20:45
Milanko

No měl bys mít radost, už bys nebyl na chvostě :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Ale neříkám hop!!! Dokud nepřeskočí Roman s Sárinou tři měsíce!!!a samozrějmě budou psát:)))))))))

Jak se daří Milanko? Já teď bojuju s kily a chci si a opět všem dokázat!!! Že ta nasbíraná kila dám dolů tak jako jsem zahodila cigáro!!! Jen ten pohyb je pro mne bolestivý, a to mne dost štve!!!
Stále jezdíš do Rakous???

Milan B.
459 příspěvků 20.2.20 09:33
Radulka

Máš môj obdiv, že dokážeš svoje telo bičovať ešte dietámi a inými nešetrnými metodami. Ja som rád že nie som na chvoste tvojej tabuľky a pevne verím že naváčikovia nesklamú! Ja chute mám ale nie je to nič hrozné. Tú chuť môžem prirovnať k chuti na sladké čize sa to dá prekonať. No dym mi ešte vonia ale nie v uzavretej miestnosti.
A áno ešte robím v Raichu ono to vynáša lebo v našej gubernii zvanej Slovensko sa priemerné platy pohybujú na úrovni 550 eur. :poblion:
Držím ti Radul palce nech ťa zdravíčko neopúšťa a tie boliestky čo už máš nech ťa opustia
PS: na nasjané prasiatko nezabudnem nikdy :lol:

Radulka52
7232 příspěvků 21.2.20 07:43
Tak qby to videli vsichni
@Radulka52 píše:
Tak jsem zvědavá zda se pak tento seznám mrskne na novou stránku

Nekuráci roku 2016,2017, 2018,2019

Sven. 17.10.2016

Husky 17.12.2016

Roman 29.1.2017

Radulka 21.3.2017

Kabas 12.6.2017

Momo. 25.9.2017

Blažule 22.12.2017

Ron. 23.12.2017

Milan Fox. 22.6.2018

Zuzzka. 7.4.2019

Milan B 12.7. 2019

Takže to je seznam všech, co tu jsou aktivní a víme stopro, že nečoudí ode dne D!!!
Všem :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Příspěvek upraven 21.02.20 v 07:43
MilanFox
248 příspěvků 21.2.20 07:53
Královno,

Přijmi velikou gratulaci k tvému výročí. už jen kousek k 3leté metě. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7232 příspěvků 21.2.20 10:33
Jéje

Ani jsem nestačila to vylepit a už mám svého věrného gratulanta:))))

Milane foxi jsi první, co mi gratuluje k 2 rokům a 11 mesícům nekouření

ďekuji velmi moc:))) :srdce: :* :* :* :* :*

Mým nejsilnějsím rysem povahy je disciplina!!!, a zveřejnění mé slabosti nebo nešvaru, mne nedovolí zklamat!!!

Za mesíc unor jsem zhubla cca 4 kg, doufám, že to do neděle bude ještě kousek!!!

Do léta to musí být 10 kg dole a do konce roku 14!!! To kdyby mi to nevyšlo do léta, mám fóra)

Vše, co jsem nasbírala po dobu 2 let a 11 mešíců he he he :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Držte mi palce a chci tu vidět podporu a ne flákoty z udírny!!!

Příspěvek upraven 21.02.20 v 10:37

Radulka52
7232 příspěvků 21.2.20 10:36
Romane 92

Romane pojd na plac

Jsi nejmladsí ex kuřak, prvni měsíc je také nejtěžsí!!! Všechno poprvé je nejťežsí ale doufám že tys to dal a dnes Romane92 oslavuješ 1 měsíc nekouření!!!

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: 

MilanFox
248 příspěvků 21.2.20 14:19
Roman92

Gratulace, a veeeelká. První miniaturní krůček máš za sebou.

mo-mo
708 příspěvků 21.2.20 14:44
Přehled

@Radulka52 píše:
Tak jsem zvědavá zda se pak tento seznám mrskne na novou stránku
Nekuráci roku 2016,2017, 2018,2019

Sven. 17.10.2016

Husky 17.12.2016

Roman 29.1.2017

Radulka 21.3.2017

Kabas 12.6.2017

Momo. 25.9.2017

Blažule 22.12.2017

Ron. 23.12.2017

Milan Fox. 22.6.2018

Zuzzka. 7.4.2019

Milan B 12.7. 2019

Takže to je seznam všech, co tu jsou aktivní a víme stopro, že nečoudí ode dne D!!!
Všem :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :jazyk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Konečně nějaký „smysluplný příspěvek“ od grófky a ne jen nějaké rejpání o panu řídícím a hajtrám okolo něj. :pocitac:

Nováčkům velká gratulace k tomu, že se do nového života pustili. :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7232 příspěvků 21.2.20 20:09
Jéje

Momo se našel :jazyk: :jazyk: a aj čítá he he he

No co co co co, sem myslela, že huž ses samým čistým vzduchem otrávil nebo si zasypaný těma svejma našetřenejma penězma :jazyk: :jazyk: :jazyk:

A co gratulka??? Jako nebude???

No nic, no, by tě ta tvoja kobyla zalehla :jazyk:

MilanFox
248 příspěvků 22.2.20 09:23
Blažule

Gratulace k výročí :potlesk:

mo-mo
708 příspěvků 22.2.20 12:11
Gratulace

Já gratuluju všem, kdo si gratulaci zaslouží, i těm, kdo na ni teprve čekají. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
A já žádnou kobylu nemám, jen moji drahou ženušku, která si nechala zplastikovat bříško, tak se o ni teď musím s láskou starat. :* :* :*

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.2.20 13:00

Taky gratuluju projistotu fšem ;)
Jo a mo mo fakt žádnou kobylu nemá :mrgreen:
na fotce je evidentně zpustlý honák krav s hubeným kozoořem na provazu :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 22.2.20 21:45
Milane Foxi

Večer sic končí!!! Ale pojď si stoupnout na piedestal!!!

Dnes Milane Foxi máš 1 rok a 8 měsíců!!!

Co jsi nastoupil cestu, doufejme doživotně!!!, sexkuřáka!!!

Gratulujeme!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

A :* :srdce: :* :* :* :*

Radulka52
7232 příspěvků 22.2.20 21:48
Blažule

Dala jsem přednost Milanovi, páč nevím, zda nakoukneš ale vím, že se určitě vynoříš a zahlásíš!!!

Že dnes Máš dva roky a dva měsíce sexkuráctví

Hezké čislo a my ti k tomu gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7232 příspěvků 22.2.20 22:19
Momo

Škoda, že se nemužeme opytat tvé ženušky, jestli je to pravda, že se o ni tak staráš a s laskou :palec: :palec: :palec:
No ale věrím ti, protože sporadicky píšes, za chvilku budeš mít prazdniny, tak sr snad pochlapíš 8o 8o 8o
No jednoho še íka jsi ukázal a kde máš toho, cos na něj našetril :jazyk: :jazyk:???

Radulka52
7232 příspěvků 22.2.20 22:23
Husky

:lol: :lol: :lol: :lol: ještěže nemá ovce, teď sem poslloichala vtipy Izera:))))))

He he zítra je poslední den ofiko mé „diety“

Tak se du vážit a pokračovat, já mám hroznou chuť na párek v rohlíku!!!

V pondělí se máme odměnit:))))) na steak nemám chuť ale na párek jo:))) je je je je

Musím si koupit porádnej!!!mnaaaaaaaaaam a jedu zasejc dáááááál!!!

Tak jo jdu spát s hladem :mavam: :mavam:

MilanFox
248 příspěvků 23.2.20 13:19
Radulko,

Děkuji, děkuji

Radulka52
7232 příspěvků 23.2.20 20:29
Rone

Hejkale!!! Tak šupem, mám málo času!!!

Dnes máš velký den a hlavně noc plné oslavy, neboť je tomu 2 roky a 2 měsíce, cos opustil cigáro!!! 

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 10:44

Zdravím, tak jsem měl docela náročný víkend, kdy jsem zapomínal brát pilule, měl jsem pouze jednu, a to v sobotu odpoledne, když jsem si vzpomněl. Musím říct, že jsem ani nezaznamenal, že jsem si piluli nevzal. Asi to je ale špatně :(

Zuzana07
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 12:12

Dobrý den, potřebuji nutně kuli zdraví přestat kouřit. Jenže to u mě není jen, tak. Léčila jsem se na úzkosti a už jen pocit, že mám přestat kouřit ve mě vyvolává úzkosti. Nemáte někdo podobnou zkušenost. Děkuji moc

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 12:36
@Roman92 píše:
Zdravím, tak jsem měl docela náročný víkend, kdy jsem zapomínal brát pilule, měl jsem pouze jednu, a to v sobotu odpoledne, když jsem si vzpomněl. Musím říct, že jsem ani nezaznamenal, že jsem si piluli nevzal. Asi to je ale špatně :(

doře to není :mrgreen:, ale žádnej extra průser takyne
zobej dál, ja ti skleróza dovolí :think:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 12:49
Radulka52

Děkuji, děkuji :) Kdyby to byl už rok, bylo by to lepší :D

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 12:52

Mě totiž napadlo, že bych to už mohl stáhnout na jednu tabletu denně, ačkoliv vím, že dodržet braní tablet chci aspoň 3 měsíce.

MilanFox
248 příspěvků 24.2.20 13:24
Roman92
@Roman92 píše:
Mě totiž napadlo, že bych to už mohl stáhnout na jednu tabletu denně, ačkoliv vím, že dodržet braní tablet chci aspoň 3 měsíce.

Netahej zbytečně rohatýho za vocas :cert: :cert: Ber to tak jak máš. Na takovýhle experimenty máš času dost.

MilanFox
248 příspěvků 24.2.20 13:27
Zuzana07
@Zuzana07 píše:
Dobrý den, potřebuji nutně kuli zdraví přestat kouřit. Jenže to u mě není jen, tak. Léčila jsem se na úzkosti a už jen pocit, že mám přestat kouřit ve mě vyvolává úzkosti. Nemáte někdo podobnou zkušenost. Děkuji moc

Z mého laického pohledu by jste měla případné užívání Champixu řešit se svým lékařem. Já úzkosti nemám a ani při braní Champixu jsem je neměl, ale na každého to funguje jinak.

P. S. jinak pokud se chystáte přestávat kouřit proto, že musíte a né proto, že chcete tak máte velmi malou šanci na úspěch… to je stejné jako u jiných feťáků.

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 13:33
MilanFox

Ok jasan :) Byla to jen myšlenka ;)

Radulka52
7232 příspěvků 24.2.20 19:43
Fšici

Taaaák moji milí!!!

Vezmu to odspoda

Románku 92, podívej, se divím, že už nevylít Husky:))) s hřbitovy plnejch hrdinů:)))))),
Ale přišel Milanek Foxů, má krutokrutou pravdu!!! Ten :cert: :cert: :cert: čeka', v sobě ještě máš dobrou dávku, dobíhá, potom tělo zareaguje pozdeji na snížení a ještě v době, kdy to nejni jeste zafixovaný abys to zvládl tím lepším druhým já!!! A to se selhává!!! Bohužel!!!

Holky to dávály „napohodu“ dva měsíce po jednoměsícním braní cháčka, pak šlus. Stačí nejaký podnět, situace, něco, co ti dávalo cigaretu do ruky a finito!!! Champix byl fuč, hlava - tedy to druhé já nebylo silné a první, vyfetlácký, zvítězilo!!!
Chceš přestat??? Ber ho!!! Občasné zapomenutí - hlavně to večerní se toleruje Ale!!!
A jak se citíš??? Mužu ti říct, že prvních pět mesíců u mne stálo za prd a raději bych rodila a já nevím co ještě, bez champixu děs!!!

A navazuji na Zuzanu07 Zuzko:))))), pokud se stresuješ, že to nedáš a uz máš uzkosti - je to špatně!!!
Napis si na papír!!! Ať to vidíš!!! Proc chci přestat, jak vážné důvody mám a pozitiva cigára na druhou stranu… i takovým zpusobem se dá hlava přesvědcit!!! Očima né chutí!!!
Mne, je to blbé ale moc pomohlo, že v té době, před třemi roky, hodně se šilo do kuřaků, v květnu se hcystalo nekouření v restauracích a bohužel pár lidí zemřelo v důsledku kouření, kardinál Vlk, Špinarová a onemocněl Pomeje - též nasledky kouření a před svétem se stal najednou nekuraˇkem bohužel pozdě!!! Už sem tady o tom mnohokrát psala!!!
Nevím jestli se sem vrátíš ale pokud budeš chtít tady psychickou podporu!!! Dostaneš jí!!!
A champix hodně podrží, jenže ono se podražilo a každý začne spekulovat o ceně atd!!!

No ještě by tu měla být šarina ale nevím co se stalo!!! Že nepíše!!!
Já stíhám všechno!!!nekouřit, nežrát, cvicit, vařit krabičky a nechodit do vindy hi hi hi

Tak moji milí!!! Snad se zejtra hukaže ridici Momo!!! Bude mít výročí!!! Bejk jeden!!!

jirifiala
2 příspěvky 24.2.20 20:08
Vedlejší účinky

Ahoj všichni. Jsem tu úplně nový a na doporučení pro odvykání kouření mi byl předepsán Champix. Ale po přečtení příbalového letáku mne polil studený pot a říkám si, jestli není lepší kouřit? Od rizika infarktu, mrtvice, sebevražedných sklonů, zánětů, vyrážek, otoků až po já nevím co…
Chci se proto s vámi zde poradit a poprosit vás, jestli jste měl někdo nějaké vedlejší účinky? Mám až strach vůbec začít brát, ikdyž mám už koupenou startovací sadu + na 1. měsíc.

Předem děkuji všem za jakoukoliv reakci a zároveň povzbuzení přestat ;)

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.20 20:59
@jirifiala píše:
Ahoj všichni. Jsem tu úplně nový a na doporučení pro odvykání kouření mi byl předepsán Champix. Ale po přečtení příbalového letáku mne polil studený pot a říkám si, jestli není lepší kouřit? Od rizika infarktu, mrtvice, sebevražedných sklonů, zánětů, vyrážek, otoků až po já nevím co…
Chci se proto s vámi zde poradit a poprosit vás, jestli jste měl někdo nějaké vedlejší účinky? Mám až strach vůbec začít brát, ikdyž mám už koupenou startovací sadu + na 1. měsíc.Předem děkuji všem za jakoukoliv reakci a zároveň povzbuzení přestat ;)

S champixem máš šanci 40%. Bez něj máš šanci taky, ale jen asi 3%. :jazyk: to je sice blbý, ale pravda :mrgreen:

Polož si pár otázek:

Dáš to bez berličky?
Co myslíš, že je nebezpečnější champix, nebo cigára?
Není v příbaláku „špetka“ alibismu"?

Zkus zapojit rozum… :think:
a těraz mudruj

mimochodem ty sebevražedný pokusy byly evidovány jen v USA. Takže pokud nejseš Američan, tak to asi nebude tvůj problém :? Jo a ten alibismus je ze strachu výrobce z emerickej justice, ale pro jistotu to přepsali i na českej příbalovej leták :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Roman505
3611 příspěvků 25.2.20 00:02
...
@jirifiala píše:
Chci se proto s vámi zde poradit a poprosit vás, jestli jste měl někdo nějaké vedlejší účinky? Mám až strach vůbec začít brát, ikdyž mám už koupenou startovací sadu + na 1. měsíc.Předem děkuji všem za jakoukoliv reakci a zároveň povzbuzení přestat ;)

Miliony vylecenych mluví samo o sobě.
Nemusíš se bát. Léčbu většina zvládá velice dobře a i lépe jak antibiotika, které rozhodí tělo na několik měsíců. Dokonce můžeš řídit i auto. U mnohých léků třeba od bolesti nemůžeš ani to.
Někdy se u lidí objeví po požití nepříjemná nevolnost, na kterou funguje hodně zapít vodou, nejíst prášek na lačno a nebo ho půlit a užít druhou půlku po půl hodině.
Opravdu není se čeho obávat a lék skutečně funguje. Lidi zde ti s případnými problémy rádi odpoví.

Radulka52
7232 příspěvků 25.2.20 08:32
Jéje

I předseda Roman se vynořil z hlubin aby odpověděl Jirkovi…

Jirko, teď budu blahopřát jednomu chlapíkovi, kterému je 50 +, který se nebál naopak si nadával, že znovu začal, už mohl mít na dva bouráky v garáži, také se optával ale šel do toho čelem, je to mimochodem ten s tou kozou he he he he bez rohů hi hi

Momo, Momo, honem na plac, nemám baterku, dnes máš dva roky a 5 měsíců, co si sestoupil z komoně a šel pěšky s cistejma plícema a champixem v kapse

My ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

vidiš Jijko ani se nezabil ani mu nešouplo nebo nefouklo pod tašky, ještě se stará o svoju aby byla spokojená a ještě učí budoucí Pracujicí lid, zpívá na pohřbech nebo mluví, vono je to jedno, zastupuje lid v obci a má hodně ušetřino!!! He he he

Tak hezky den Momo a tobě JirkoFialo odvahu :jazyk: :jazyk:

Je nás tu hodně, co tě podrží!!!

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:
MilanFox
248 příspěvků 25.2.20 09:28
Rone, Momo

Gratulace. :potlesk:

MilanFox
248 příspěvků 25.2.20 09:30
Jirko,

@jirifiala měl jsem podobné myšlenky když jsem se o Champixu dozvěděl a našel příbalový leták. Jenže jsem věděl, že sám o sobě kouřit nepřestanu. Šel jsem do toho a jsem zato rád.

Z vedlejších účinků jsem měl největší strach z potratu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a v pohodě.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.20 17:52
@MilanFox píše:
@jirifiala měl jsem podobné myšlenky když jsem se o Champixu dozvěděl a našel příbalový leták. Jenže jsem věděl, že sám o sobě kouřit nepřestanu. Šel jsem do toho a jsem zato rád.

Z vedlejších účinků jsem měl největší strach z potratu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a v pohodě.
…a horečka omladnic taky neni žádná prdel :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Radulka52
7232 příspěvků 25.2.20 19:05
@Husky 59 píše: …a horečka omladnic taky neni žádná prdel :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Jo ale vášnivý sex s Borhyovou tam taky nebyl :jazyk: :jazyk: a přesto se to uďálo he he

Radulka52
7232 příspěvků 25.2.20 19:12
Milane

A Husky fakt mne bavíte, sem ráda, že tu vartujete:))))))), no je otázka, zda se objeví takový nováček, který opravdu se do toho pustí a bude se snažit naslouchat a vyvarovat se dalších případných pokusů:))))))
Milane teď ani nevím, zda jsi měl horor sen nebo žhavou erotiku :nevim: :nevim:
Ty si byl tak vśžně nenaˇpadný, bezrpoblematický, že málo věci člověk o tobě ví :jazyk:

No a vidíte Momo je zase nezvěstný!!!
Tak chlapi zdravím vás a sem zvědavá, kdo se jukne:))))))))

jirifiala
2 příspěvky 25.2.20 20:29
Děkuji

Ahoj všem, co mne podpořili a podělili se o své zkušenosti. Obavy jsem zahodil a těším se na Champix a nekuřáka. Vnitřně jsem pevně rozhodnutý a s ním jako berličkou to dám určitě :D Podělím se o zkušenosti. Díky! Jirka

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.20 21:45

Přijde frajer do baru, objedná si dvojitej rum, vypije ho na ex, odplivne si a povídá: „Fuj ta uměla řídit.“ Objedná si dalšího, a zase povídá: „Fuj ta ale uměla řídit. Ještě jednoho. "Číšník už nevydrží a ptá se, co to jako má znamenat. A frajer mu vypráví: "No stopuju a zastavila mi taková hnusná vošklivá hrozně stará bába. Tak jedem, a baba jede padesátkou, pak už jede stovkou. Najednou jede stopadesátkou, až to vytáhne na 200stovku. A v tom prudká zatáčka doprava a v ní naštorc kamion. Já jí povídám: "No babo, jestli tohle vybereš, tak Tě přefiknu.“

Fuj, ta ale uměla řídit. :poblion:

MilanFox
248 příspěvků 26.2.20 10:21

Radulko, bohužel sny jsem měl standartní bez Borhyové :,(

Husky ten je fakt dobrej :palec: :palec:

Radulka52
7232 příspěvků 26.2.20 10:23
Hihihi

Tak jo taky dám jeden:)))))) jinak hezké ráno všem vyfetlům!!! Budoucím exkuraˇkům a stálým:)))))))) :srdce: :srdce:

Žena jde za mužem do ložnice a ve dveřích zakopne. Muž ji začne litovat.„Milačku, nestalo še ti nic? Pojď si ke mně hajnout broučku. "
Po bouřilivém sexu jde žena do koupelny a opět zakopne, muz jen pootevře oko a zabručí:“,Je to možný?,Pi..a jedna šmatlavá"…

A ještě jeden ze života
Ona : Kde se zase flákáš?
On:,pamatuješ si to zlatnictví, kde mají ten briliantový náramek, který se ti tak líbil?
Ona: ach ano miláčku můj, no jistě že si pamatuji.
On: no, tak jsem v hospodě hned naproti!!!

:jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:

He he

Tak ať jste zdraví a máte hezký nekuřácky den!!!

A nováčci hlaště se!!! Šari, Roman92, zuzka, Jirka

A vostatní taky :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: :lol: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 26.2.20 10:25

@MilanFox

Ty seš prostě nekonfliktní, bezproblémová a příkladná jednička v nekouření s champix!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Prosímtě a dělá ti něco vůbec problém!???.ani pupínky po sobě nemáš???

Ron se asi pere s ranhojiči:)))))

MilanFox
248 příspěvků 26.2.20 14:24

@Radulka52 pupínky nemám :lol: pouze nadváhu :pankac: :pankac:

p. s. hezké vtipy

Šári Máryk
17 příspěvků 26.2.20 16:13

Ahojky všem,
tak po týdenní rekreaci na horách, kde nebyla wifi (což moje milé dětičky nemohli rozdejchat) já je potom také ne. A po příchodu do práce mi nenaskočila v kanclu hajtra :( Nastal dnes právě den D. Tak doufám, že budu pevná v kramflecích. Mějte se tu krásně a já budu dočítat. Jo a ten den D nastal po přečtení knihy od Allena Carra ;-) :mavam: :mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 26.2.20 19:41
Zdar

Tedy nevím jak vám, ale mně tady skáče okynko jak komoň Moma. A strefím se do reklamy nebo do jiné pí… ny

Milane??? tos mi udělal radost:)))) jéééé ty máš nadváhu :lol: :lol: :lol: :D to už je kousek k obezitě :mrgreen: :mrgreen:
A jako Huskymu děláš :palec: :palec: :palec: a mně jako Blažena v Slunci hm no pékný:)))) he he he

Šari???

Dnes mamš den D? takže 26.2.???

No já si tě zapíšu!!! A budu bedlivě sledovat!!! Už jsem se sháněla!!! :cert: :cert: ale pjdel bez interneta se uznává, já mívám problemy na Šumpersku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak jo. Vykročilas, tak tě podržíme!!! :palec: :palec: :palec: Super a dočítej a piš!!! Ať stránky přibývájí!!! A necouvní!!! Ať nejsi repelent!!! :mrgreen: :P :P :P

Toz tak zdravím všechny věcir a jdu si dodělat polivku na zítra. Řepnou :mrgreen: trochu připomíná maso(alespoň barvou) :mrgreen:

ron 11
896 příspěvků 27.2.20 09:23
dekuji za gratulky

Ty kralovno když už zbiras vajgly nehul to hned vlhhky nech je nejdřív do s hnout nebo už ti hlad vlez na mozek řepa je řepa to hnusny co roste ze zeme a azere to jen králík pokud nedostane nic jiný ho bo to chutná jak hlína a maso je většinou mrtvý zvířátko pečený do zlato a s omastkem a chlebikem a to je řepě vzdáleno na hony daleko i barvou

mo-mo
708 příspěvků 27.2.20 10:24
Hurá, nováčci jsou tady

Já je moc zdravím a přeju úspěch, který se určitě dostaví, pokud nebudete experimentovat. Držte se osvědčeného návodu a dopadnete jako já.
Královna mi právě gratulovala k dvěma letům a pěti měsícům, za což ji moc děkuji. Stejně tak ostatním. :potlesk: :potlesk:
Pro nováčky sdělím, že jsem přestal díky CH podruhé nehulit. Poprve jsem byl čistej 8 let a ušetřil na auto. Pak jsem si z BLBOSTI párkrát potáhnul a zapálil, a lítal jsem v tom znovu.
Dnes vím, že nesmím ani čouda.
A vedlejší účinky? Žádné, smrt přivozující, nejsou. Já se těšil na erotické sny. Ty byly fakt hodně dobrý, i když Borhyová tam nebyla. Zato suproví chlapi. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ať žije CH a všichni, kteří díky němu nehulí. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 14:14
Radulka52

Tak se zase po nějaké době hlásím. Začínám druhé balení po 56 tabletách. Chutě nejsou a vedlejší příznaky taky ne, občas zapomínám brát pilule.

Radulka52
7232 příspěvků 27.2.20 15:32
Děkuji za hlášení

Vemu to odshora :mrgreen: :mrgreen:

Rone :cert: :cert:!!! :cert: :cert: mrcho psí!!! Počkej, až budu štíhlounká jako laňka, tak se tu vyfiknu!!! A to mi za to ta řepa!!! Stojí!!!
No, ještě bude dobrá, protože se tady v Práglu vyprazďňují regály se vším možným… 8o mně to nechává chladnou!!!
Párky, škvarky, uzený bůček, sádlo mám v mrazáku!!! Tak halt se budu potom mušet přemluvit a trochu toho sníst abych neumřela hlady :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Momo!!! No jéje, že to říkáš!!! Tos měl teda hochu smůlu:))))), chlapy mít místo kozaté děvy:)))) :jazyk: a jó!!! Už si vzpomínám!!! Že ta tvoja u toho asistovala a držela ti ho:)))) je to tak??? He he he
A kdes byl jako chlap:))) vepredu nebo vzadu hi hi???
Veřím, že zas zmizí :mrgreen: :mrgreen: jako Momo:)))))

Romane92!!! Super, diky za hlášení!!! Vidíš? Ani to nebolí!!! Žádný sny, žádný kraviny, jako třeba rychlovarná konvice na sporáku? Nebo já zas jela na vejlet a v pulce trasy sem si. Zpomněla, že sem mozná nevypla troubu a při představě, že by se nám upekla Berda(náš už bejvalej králík chudinka) tak jsme jeli zpět, prostě člověk blbnul!!! Mozek zkrátka neměl nikotin, tak byl z toho zmatenej :mrgreen: :mrgreen:
Mozná na tom budeš jako Milanek Foxů!!! A to bych ti prála neb ten měl luxusní snášení všeho!!! Mozného!!!
No tak trěba budeš příkladem Sari a jirky :nevim: :nevim: :nevim:
Budem doufát, protože noví lidé tu schází!!!

A všici!!! Ozývát!!! Mám dnes a zítra prostor!!! No ještě jedu nakupovat, co tam zbylo!!! Zejtra mám mít rybišku, tak snad jí ti plašaní taky nezkoupili, chci pstruha!!! Živýho!!!
Když už mám maso za uherskej rok :( :( :(
:mavam: :mavam: :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 16:17
@Radulka52 píše:

A kdes byl jako chlap:))) vepredu nebo vzadu hi hi???

Myslím :think:,že učitelskej tehdy psal, že byl uprostřed a moc se mu to líbilo :poblion:
ale to není podstatný, proti gustu žádnej dišputát :jazyk:

jo a hekal :mrgreen: má s tou červenou řepou pravdu. můj děd byl jugoslávskej skoropartizán. helmuti ho dopadli a zavřeli v Gratzu do koncentráku. říkal, že největší trýzeň byla, když museli žrát červenou řípu :poblion: :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.20 18:15
Praha má
@Radulka52 píše:

No, ještě bude dobrá, protože se tady v Práglu vyprazďňují regály se vším možným… 8o mně to nechává chladnou!!!

Praha má první objeť koronaviru. Je jí sedmdesátiletá paní, která zemřela hrdinnou smrtí v bitvě vo poslední mlíko :jazyk:
v chomutákově je svět ještě vpořádku

Stránka:  « Předchozí 1 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 569 571 Další »
Váš příspěvek