Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Radulka52
7232 příspěvků 10.2.20 21:10
Táááák

Vemu odspoda :mrgreen: :mrgreen: Na ódu čekám:))))))) (Husky) a před duchaplností smekám :))) (korálek)… na to mám jednoduchou repliku…
A chlapečku?, kdo tě sem posrááál:)))) :lol: :lol:

Nic ve zlym ale nepochopila jsem, že většině fetáků!!! Říkat, že je nejkepší vůbec nezačínat bo co a přestat jen tak bo co… je slušně řečeno zcestné neboli kravina (korálek)…musím zdůraznit slova všech zdejších vyfetlů…!!!

Nikotin je droga!!! a není snadné jí opustit…
Vše tady bylo popsáno, pokud chce někdo zacít bojovat!!! A neselhat!!! Má zde místo! Tečka!
Champix odvádí svoji práci!!!
A vzájemně jsme se u toho podrželi a łide, kteří ho brali a poctivě, zde jsou!!! Já jsem to dala bez champixu, dost jsem trpěla a absťáky zaháněla ruznymi způsoby.
Včetně žraní!!! Teď shazuji třílete neomezování alespoň v tomto!!! Díky zdejší partě jsem exkurák!!!
Husky má pravdu!!! Statisticky vítězí disciplinovanejší bývalí kuřaci!!! Na champixu!!!

Jinak mám hlad a sakumprdum 3 kg dole jéje :,( :,( :,(

Příspěvek upraven 11.02.20 v 08:41

Radulka52
7232 příspěvků 10.2.20 21:32
Cha cha

Sem přijela ze Slaného, dost jsem se pobavila, jak se muž zásobuje:)))), má strach aby se asi nenakazil, já mám navařeno ááááchjo

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.20 10:09

Ahoj,
tak se po pár dnech zase ozývám. Koukám, že se o mě zajímáte, to mi udělalo velkou radost. Mám teď poslední dobou dost výkyvy nálad, takže nejsem moc upovídaný. Mění se mi nálady z minuty na minutu a občas se vůbec nepoznávám. Překvapuje mě, jak dokážu být protivný. To se mi nikdy nestalo, že bych byl protivný z ničeho nic. Doufám, že toto nebude trvat až do konce léčby :(

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.20 10:18

Začínám teprve 4. týden a nějak si nedokážu představit, že mi ještě minimálně 8. týdnů zbývá. nevím, jak jste to měli vy, ale mi přijde, že mě snad postihly už všechny vedlejší účinky, co mohou být. Od nevolnosti, sny, nespavost, unavenost, podrážděnost. A občas jsem taky úplně mimo. Ale vím, že to prostě musím vydržet :( Občas si říkám, že zase tak velký závislák nemohu být. Je mi 26 a hodně jsem začal kouřit až poslední 2 roky kvůli Iqosu. Před tím jsem kouřil jen pár cigaret denně, a to až někde od mých 20 let, dřív jsem nekouřil. Já jsem prostě takový, že klasický cigára jsem od Iqosu už nekouřil. A Iqos jsem dal pryč z bytu hned, kdy jsem přestal kouřit. A klasická cigára si prostě koupit nepůjdu ani kdyby bylo nejhůř. To vím, protože jsem to neudělal, ani když jsem to zkoušel pomocí náplastí. Prostě klasická cigára kvůli smradu už nikdy! Ale vím, že to stejně nechci podcenit, protože mi hodně záleží na tom, abych neheetoval.

MilanFox
247 příspěvků 11.2.20 15:42
Roman92

To zvládneš, určitě všechny vedlejší účinky mít nemůžeš. Nebo se snad chystáš na těhotenství? :lol: Určitě to dáš my tě tady podpoříme.
To že jsi maldý kuřák nebo Iqos kuřák vůbec nehraje roli. Jsi stejné vyfetlo jako kterýkoliv z nás tady.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.20 17:42
@Roman92 píše:
A občas jsem taky úplně mimo. Ale vím, že to prostě musím vydržet

Se nevytahuj, na mně nemáš :mrgreen: já vykrad svěrákkovi vratný láhve a pod rychlovarnou konvicí zapálil plynovej hořák :jazyk:. sranda s hledáním všemožnejch klíčů byla denní rutina…atd
je to úplně noumálka úďo :jazyk:
to časem přejde :mrgreen: :mrgreen: (možná) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 12.2.20 07:13
Romane 92

Vypadá to!!!, že to myslíš s nekouřením vážně!!! Tož vítaj mezi nás!!!

Jsme douhodobá parta a slavíme tu skoro tři roky!!!

Husky patěí k nejstarším!!! Je z Chomutova, má osobitý projev a nikomu nic nedaruje, když bude chtit obelstít dávkování, má take bohaté zkušenosti, Ron se ho drží a jeden z mala, který se neurazil he he he, Ronu patěí obdiv, protože měl fakt krutokruty absťáky ale dva roky ma za sebou!!! Je zapadočech, Milan Fox je bezpriblémový, sńašel champix velmi dobře a bez problémů se prokousavá k druhému roku, západočech, expředseda Roman oslavil těi roky, ten bděl nad tím, aby se správně dodrzovalo dávkování a podpíral to vědeckymi studiemi, proto předseda a trpělivě odpovídal na všechno, jenže slíbil, že tu bude jen dva roky a šlus, ale objevil se tu na své výročí, Je moravak z jihu:)))), dalším moravákem a panem řidicím je Momo, taky tě přivital, i on uz krácí do trojky a má našetrěno na auto, pak tě tu přivital Milanko B, mladej klučina hi hi po 35 zo Slovenska, kterej zlyhal a začal znova a bude mit 7 měsíců a mohl mít uz pres dva roky, ale díky tobe uz by nebyl na chvostě, pak je tu Kabas taky starej matador středočech, který docházel do centra tabáku, oslaví tři roky a říkala jsem mu Dartaňan,
Mne pasovali hoši na královnu, protože sem to dala bez champixu, lékařka mi to zakázala vzhledem k mému zdrav stavu, dartaňan, a dalši. Mušketyři mne drželi a samozrejme dalši nad vodou abych nezlyhala. sven, Husky, Roman,!!! :srdce: Sven uz nepíše, cigára neřesí dpíše ted se snsžime shodit ta nažrana kila tedy on a já.
Jsem z Prahy…
Takže prostě vítej a napiš mi tvůj den D, to znamená!!! Kdy si zahodil své poslední cigáro!!! A stal si se sexkurákem. Jak koukám budeš nejmladší!!!
Abych nezapomnella na holky, většina vyléčených se uz neozve. Teď napisledy Blažule a čekám na pár repelentek, holky časteji zlyhaj :nevim: :nevim: asi mají víc starostí a nezvladnou to a nebo to chtějí och…cát a to se nevyplatí.
Sny, špatné nálady, blbnutí, i já dělala kraviny v absťácích, srandičky vše k tomu tady patří a rádi tě tu podržíme…
:kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7232 příspěvků 12.2.20 07:16
Kabas????

Nakouknes nebo nenakoukneš kazdopadně dnes je tomu 2 roky a 8 měsíců, cos opustil cigáro

Slaný uz mám za sebou a byla jsem bez audience!!! No mohl bys nakouknout a napsat nám jak zliješ nebo alespoň přijmout gratulace :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Radulka52
7232 příspěvků 12.2.20 07:19
Milanko B

Milanko B, tak uz ses dočkal

Dnes je tomu 7 měsíců a ted nevím dva nebo tři mesíce bez champixu, kdy dyˇcháš čistý vzduch a nepřispíváš na wociální dávky heche

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :potlesk: :palec: :palec: :palec: :palec: :palec:

Roman505
3611 příspěvků 12.2.20 08:30
Zdravím

Vítám :potlesk: :palec:, gratuluji :kytka: a zdravím vás všechny :mavam:
Pohoda, klídeček, chutě jsou a budou. Včelky v úlu. Dvě kg nahoře. Snad postup do krajské soutěže.

Šári Máryk
17 příspěvků 12.2.20 13:05
Zdravím všechny

Ahojky všem, jsem tu nová a tak vás jdu všechny pozdravit. Užívám druhý den Champix a co jsem tak zběžně tady četla mají ty pilule celkem úspěch. Tak doufám, že rozšířím Vaši řadu nekuřáků a dám to :)

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.20 15:08
MilanFox

Já ale neříkám, že ty vedlejší účinky mám najednou, jen, že nějaký den mi je tak, a pak zase tak :) A na těhotenství se opravdu nechystám, haha

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.20 15:14
Radulka52

Rozhodně to myslím vážně! Nevzdám to a kouřit nechci, to prostě vím.

Kabas005
989 příspěvků 12.2.20 16:47
Ahoj Všichni

Královně děkuji za gratulku a zároveň gratuluji ostatním a držím palce. Chuť na cígo se občas ozve, ale nic co bych nezvládl. :D

Radulka52
7232 příspěvků 13.2.20 06:52
Ahooooooooooj všem

Tak to vemu odspoda:

Kabas tys neumřel???, to sem ráda :P, hele já cigára neřeším!!! Spíš mi smrdí a řeším hlad a tu sprostou váhu!!!
Za chvilku budu řešit, jak si udělat břišáky hi hi hi

Romane 92!!! Tak to máš velkou pochvalu!!! Napiš, kdy si se eozhodl uz žit bez cigára, kdysi ho zahodil? Tedy pokud tu chceš psát a společně oslavovat nový život, mužeš i napsat duvod, proč si s tím praštil!!! Tím se víc přiblížíme, mne dohnaly zdravotní duvody!!! Škrty z Moravy dohnaly finance hi hi hi a nekdo chce prostě žít, mají malé děti:)))))

Šáry totéž platí pro tebe jako pro Romana 92!!! Chces se s námi pustit do nekouření, napiš něco málo o sobě, odkud jsi, kolik ti je let, proc chces přestat kouřit, my tě samozřejmě budeme podporovat, zkušenejsi radit co a jak se champixem, abys to udobí překlenula v pohodě:))))) a byla úspěsná exkuřacka:)))
Holek je tu prabídně, tak nych brala posilu:)))))))
Ale chlapi zdejsÍ jí uměj dát, tak se podáváme ti ruku :hug: :hug: :hug:

Já přijdu večer a uz se těším na příspěvky, už jsem ubyla na vaze, pokud tato nekecá 3kg, vše pečlivě dodržuju akorat ten tělocvik ne, protože porád vařím :,( :,( :,(, jojo je to řehole:)))))))
:mavam: :mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 13.2.20 06:57
@Roman505 píše:
Vítám :potlesk: :palec:, gratuluji :kytka: a zdravím vás všechny :mavam:
Pohoda, klídeček, chutě jsou a budou. Včelky v úlu. Dvě kg nahoře. Snad postup do krajské soutěže.

Taky bych tě tu ráda viděla časteji ty borče!!! Co doma??? Anička, ta tě málo vidí, že fur litaš s pálkou co? Aby ti nelítala s Karlem hi hi hi pekná děvčica to je :P bacha :lol: a rodiče jsou zdrávi a děcka? No a to už nemlivím o zvířátkách:)))))
Keiko?
A želvíci, ty naši maj ňákou blbou želvu, sežrala jim kamenícna zahradě i mulčovací kůru, kdysi, a teď se jí to štoslo, tak byla na operaci, tak nám ukazoval otevřenej krunýř… nevim, to je tak blbá, že neví, že se to nežere?

No Romane objev se a napiš, vidiš máme nováčky tvého jmenovce a Šarynu, jestlipak vydrží?

Roman505
3611 příspěvků 13.2.20 07:14
Radulka

Jj, pořád lítám a buším červená černá. Želvičky spinkaji ve sklepě plného vína…
tak je jim fajn. Za měsíc jdou ven.

Jinak vše při starém…
Měj se krásně :srdce:

Roman505
3611 příspěvků 14.2.20 07:16
Všem

Krásné kulatiny
Od 29. 1. 2017:
1111 dnů bez kouření,
22 222 méně,
100 000 Kč a 92 dnů ušetřeno!
Plíce na 60% jak u nekuřáka.

Šári Máryk
17 příspěvků 14.2.20 10:50

Ahojky, tak jsem z malé vesnice asi 20km od Kolína, ale blíž to mám do Chlumce nad Cidlinou, nesu si už 4křížky a kousek :). Po několika marných pokusech přestat kouřit jsem hledala něco, co by mě aspoň trochu zbavilo šílených absťáků, které jsem prožívala v předešlých pokusech. Tak že 1. chci přestat kouřit hlavně kvůli sobě a za 2. kvůli dětem ( mladého ve školce nablbli, že brzo umřu) :think: a on teď chodí a vyčítá mi každé šluknutí :(
Jinak ještě abych tedy upřesnila chtěla bych to fakt už dotáhnout a dát tooo :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 12:50
@Šári Máryk píše:
Ahojky, tak jsem z malé vesnice asi 20km od Kolína, ale blíž to mám do Chlumce nad Cidlinou, nesu si už 4křížky a kousek :). Po několika marných pokusech přestat kouřit jsem hledala něco, co by mě aspoň trochu zbavilo šílených absťáků, které jsem prožívala v předešlých pokusech. Tak že 1. chci přestat kouřit hlavně kvůli sobě a za 2. kvůli dětem ( mladého ve školce nablbli, že brzo umřu) :think: a on teď chodí a vyčítá mi každé šluknutí :(
Jinak ještě abych tedy upřesnila chtěla bych to fakt už dotáhnout a dát tooo :mrgreen:

U chacka platí hlavní zasada: MIN.3 měsíční léčba, tzn. musíš využívat startovacku + 3× celý balení ( po 56?) Psal sem to vo stránku dřív Romanovi. Hlavně si nemyslí, že až prestanes hulit t
ak seš zavodou :mrgreen: takovejch blbu a hlavne blbek tu bylo neurekom
Léčba se nesmí ojebat :jazyk: bo se ti to vrátí

Šári Máryk
17 příspěvků 14.2.20 13:32
@Husky 59 píše:
U chacka platí hlavní zasada: MIN.3 měsíční léčba, tzn. musíš využívat startovacku + 3× celý balení ( po 56?) Psal sem to vo stránku dřív Romanovi. Hlavně si nemyslí, že až prestanes hulit t
ak seš zavodou :mrgreen: takovejch blbu a hlavne blbek tu bylo neurekom
Léčba se nesmí ojebat :jazyk: bo se ti to vrátí

Tak doufám, že taky nemudu ta blbka :-D jinak děkuji moc za radu. Já to tu čtu od začátku a máte tu takových stránek, že to bude dost dlouho trvat než dojdu až sem na konec :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 14:17
@Šári Máryk píše:
Tak doufám, že taky nemudu ta blbka :-D jinak děkuji moc za radu. Já to tu čtu od začátku a máte tu takových stránek, že to bude dost dlouho trvat než dojdu až sem na konec :mrgreen:

Fajn, přečti si to. Je tady fakt hodne dobrejch rad :palec: Ale bacha, psali sem i fseljaci potomci ba i blbki :mrgreen: Tak to filtruj přes selskej rozum. Mnoho štěstí ;)

Šári Máryk
17 příspěvků 14.2.20 14:32
@Husky 59 píše:
Fajn, přečti si to. Je tady fakt hodne dobrejch rad :palec: Ale bacha, psali sem i fseljaci potomci ba i blbki :mrgreen: Tak to filtruj přes selskej rozum. Mnoho štěstí ;)

díky :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 14:37
@Roman505 píše:
Krásné kulatiny
Od 29. 1. 2017:
1111 dnů bez kouření,
22 222 méně,
100 000 Kč a 92 dnů ušetřeno!
Plíce na 60% jak u nekuřáka.

To je krásná záležitost :palec: hlavně ty peníze. Taky sme ušetřili. My s hejkalem sme nakoupili lodě a pruty, kovboj z rychlebskekch hor kupuje stádo koní pod kapotou, holcina z ústí jede na galapagy, Kralovna investuje do nevšední krásy…To sou fsechno bohulibé pohnutky, jen ty předseda si použil uspořené prostředky na bohapuste zkorumpovani rozhodčího, by mikulakov postoupil z v okresu do kraje.
Styd se :mrgreen:ministrante bohabojnej bejvalej :jazyk: bejvalej

sven9
502 příspěvků 14.2.20 14:51

To je krásná záležitost :palec: hlavně ty peníze. Taky sme ušetřili. My s hejkalem sme nakoupili lodě a pruty, kovboj z rychlebskekch hor kupuje stádo koní pod kapotou, holcina z ústí jede na galapagy, Kralovna investuje do nevšední krásy…To sou fsechno bohulibé pohnutky, jen ty předseda si použil uspořené prostředky na bohapuste zkorumpovani rozhodčího, by mikulakov postoupil z v okresu do kraje.
Styd se :mrgreen:ministrante bohabojnej bejvalej :jazyk: bejvalej

No a já za to že nehulím jsem si koupil čtyřkolku  :jazyk:

MilanFox
247 příspěvků 14.2.20 15:14

Když už jste tu v chlubení tak já za ušetřené peníze platím leasing na obytný přívěs.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 15:16
@sven9 píše:
Styd se :mrgreen:ministrante bohabojnej bejvalej :jazyk: bejvalejNo a já za to že nehulím jsem si koupil čtyřkolku :jazyk:

No vidíš, stará vojín, na Tebe sem malem zabudol :mrgreen:
Terénní stroj do lesa :palec: je taki mnohem lepší něž si kupovat za mrzky peníz přízeň mocných sudí :jazyk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 15:20
@MilanFox píše:
Když už jste tu v chlubení tak já za ušetřené peníze platím leasing na obytný přívěs.

Tak to seš jednička :palec: Investice do nezávisleho cestování je to nejlepší cos moh udělat. Vím vo čem mluvím.

MilanFox
247 příspěvků 14.2.20 15:44
Husky 59,
@Husky 59 píše:
Tak to seš jednička :palec: Investice do nezávisleho cestování je to nejlepší cos moh udělat. Vím vo čem mluvím.

A platím přesně to, co ušetřím za cigára.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.20 15:57
@MilanFox píše:
A platím přesně to, co ušetřím za cigára.

Jasně, průměrnej kuřák krabka=100/den, tedy 3000 měsíčně. Za ty 3 tacy si můžeš liznout co chceš a seš pořád na svejch. Nemusíš čekat, až nasetris :palec:
Ses hlava votevrena

MilanFox
247 příspěvků 14.2.20 16:13
@Husky 59 píše:
Jasně, průměrnej kuřák krabka=100/den, tedy 3000 měsíčně. Za ty 3 tacy si můžeš liznout co chceš a seš pořád na svejch. Nemusíš čekat, až nasetris :palec:
Ses hlava votevrena

V zásadě takhle to je. Nerad na něco čekám :D

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 08:10
Radulka52

Dnes začínám 4. týden bez kouření. Vedlejší účinky už nějak odezněly, tak jsem rád. Jinak já žádný důvod, proč jsem přestal kouřit nemám, jen jsem i řekl, že být nekuřákem je fajn

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 09:28
Táááák nejdříve gratulace

Díky tomu, že Svenda nakoukl!!! Začnu podle tradice od nejstaršího:))))))

Svendo nástup!!!

Dnes je tomu 3 roky a 4 měsíce, co jsi začal střádat na čtyřkolku

Gratulujeme a posílame :* :* do Šumperska :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 09:31
Husky

Husky nástup achtung

Tam u vás je uz blízko k jooooodleidý tak rozumíš, schnell nemám čas hi hi

Husky!!! Ty udatníku, je tomu uz 3 roky a 2 měsíce, cos začal strádat na člun a co tě rybišky poslaly do… he he he

Ale asi uz se vracejí, což? My ti gratulujeme a posílám do Chomutákova :* :* :* kuss he he

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 10:32
Romane92

Tak jsem se jukla do kalendáře!!! A vychází mi to, že si típl cigáro 27.1.???

My prostě počítáme den, kdy si se rozloučil s nikotinem!!! Zahodil cigáretu a vydal si se na novou cestu bez dehtu, smradu, čisté plíce, ušetřené peníze, prostě nový život!!!

Akorát pan řidicí hi hi, ten co má tu hajtru vedle sebe chichi, pocítá až následujicí den :roll: :roll: No děla mi bordel v análech, by ho ta kobyla nebo komoň bo co toje kopla hi hi :mrgreen: :mrgreen: teď se hukáže, zda čte všechny příspevky:)))) šťoura jeden.

Takže Románku, udělal si dobře a zapátrej v paméti, kdys to zahodil!!!

Jo jinak si nehrajem na češtinské vzory, tady to nejde:))))))))) :mavam: :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 10:41
Šári

Jsi vlastně tady s těma repelentama vrstevnice:))), všem je kousek do nebo po:)))))))
Pár nás skalních jsme starší hi hi a přesto jsme byli blbí a kouřili a kouřili :)))))
No a také jsme zlyhali v mezičase:))), proto tak cenné rady aby to bylo napořád:)))
Někdy ti nemusí být ok, proto napiš, poraď se a je fajne, že na tom nejsi sama!!!
Máš kol sebe lidi, vyfetla, kteří umí někdy vynadat ale hlavně povzbudit!!! Protože sami vědí jaké to je!!!
Byla bych ráda, kdybys vytrvala, psala a jak jsem se ptala Romana, ptám se i tebe, kdy jsi sahodila cigáro… nejak jsem to nepostřehla nebo kouřiš a bereš champix!!!
Napiš mi to. Mně se to trochu slývá a já si zapíšu den tvých druhých narozenin.
Je to droga, proto jsi hrdinka stejně jako my!!!, že si se na to výprdla.
Já to pochopila až tady. Myslela jsem si, sž budu chtít, přestanu.
Houby!!! Nikotin těcmá v moci!!!

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 10:41
Radulka52

V neděli 26. 1. Já dny nepočítám, počítám spíš týdny :)

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 11:16
Všichni

Cha cha tak máte ušetrěno:))), vy jste hulili jak Dáni!!! Za to já mám ušetrěno teprva 44000, to je jen na jednu :)))))))), cha cha a to jsem jestě utratila naspořené peníze na víčka, a lifting, tak to mám je 20000, tak to nemám ani na celou holku, to by mi dali vyplň jen napůl hi hi

Zarím hubnu, zelenina, jáhly, ryže a dalši sjačky mi lezlu krkem ale vytrvám!!!
V létě budu kočka, až pojedu do lázni!!! Nikdo mne nepozná hi hi hi ani manža cha cha!!!

V pátek sem porušila, tak to byl jediný prohřešek, vím, že jsem jedla steakové hranoly s tstarkou mnaaaaaaam, a uzmula jsem jedno žebro mnaaaaaaaaaaaam, vypila víno a ta potvora tělo si to hned uložilo. Schweinerein jeden :jazyk: :jazyk: :jazyk:

Je to děs:))))))))))
Ale já to dám!!! Du si zakousnout ledový salát ježismarjá :lol: :lol: :lol:
To je muj oběd, zeleninové koule s bramborem jéje

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 11:23
@Roman92 píše:
V neděli 26. 1. Já dny nepočítám, počítám spíš týdny :)

perfekt už si zapsán!!! Jen počítej!!! Je to významný den!!! Vážně!!! Tridny, tri týdny, tri měsíce, tri roky a si venku hi ji hi, tak bezva:))))) drž se!!! Jo a nežer cha cha cha
Nebo budeš jak kapitán Teplák(kabas), co vyrazil na kontrolu do Praglu v teplákach, páč mu nebyly kalhoty hi hi

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 13:12
@Radulka52 píše: Husky nástup achtung

Tam u vás je uz blízko k jooooodleidý tak rozumíš, schnell nemám čas hi hi

Husky!!! Ty udatníku, je tomu uz 3 roky a 2 měsíce, cos začal strádat na člun a co tě rybišky poslaly do… he he he

Ale asi uz se vracejí, což? My ti gratulujeme a posílám do Chomutákova :* :* :* kuss he he

Díky za gratulku, Kwajto. :P
Jo a koupil sem si ešte drona ;)
To je dobra věc, jenom novinka z EU krome spravne krivejch bananu, vod června na to chtějí soudruzy z brusele pilotní průkaz :jazyk: já se z těch papírů jednou namoudusi poseru… :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 20:16
Husky

Jako ty nevíš co roupama :jazyk: :jazyk: To má na Živohošti největší zazobanec a sleduje tím, jak jsou jeho pronajaté boudy plné ( pohostinství, občerstvení) uestli nemá zvýšit pronájem hi ji hi bože
No se jim nedivím, chudák si to nepořidí, tak snad i pilotní průkaz něco kápne :jazyk: :jazyk:

Zejtra jdu zase navstívit to moje fyzio a placeného pána ranhojiče :jazyk: :jazyk: tak mi určitě přidá procedury aby mohl existovat :))) ale musím říct, že za ty peníze přeci jenom odvádí práci. Baštím houbu reichi - to je návod pro toho tvýho fandu a večerního návstevníka:))), jak na tom bejt líp a trěba pude do toho drona taky:)))))
Jdu se vykoupat, ty zvíže kwálíku, ježiš dala bych si tě na česneku s knedlíčkem a špenátkem ooooooooooo to by byla mana:))))) asi pudu brzy spát, mám hlad chjo tá představa propečeného masíčka mne nenechává chladnou smadjá, to je horší jak chuť na cigáro he he mlask mnam jdu se podívat na svá fota ježisku :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.2.20 20:49
@Radulka52 píše:
Jako ty nevíš co roupama :jazyk: :jazyk: To má na Živohošti největší zazobanec a sleduje tím, jak jsou jeho pronajaté boudy plné ( pohostinství, občerstvení) uestli nemá zvýšit pronájem hi ji hi bože
No se jim nedivím, chudák si to nepořidí, tak snad i pilotní průkaz něco kápne :jazyk: :jazyk:

No, neni to zrovna lacinej špás. Přepočteno na tvou měnovou jednotku (jedna Koza) ;), tak to stálo nejmíň 1 a půl kozenki, ale já si to můžu dovolit, protože já hulil hodně :mrgreen: fakt moc :jazyk: vod božího rána do noci. V autě sem měl klima jak v dobře zajetý udírně :poblion: byalsem to ale prasák :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk:
my sme to nepoužívali na špízování zaměstnanců, ale na dohledání masa v lese. dronem jsem našel zalehlou černou zvěř, nahlásil chlapům souřadnice, ty takm pak vlítli s psama a flitama… jen chlupy lítaly :lol: masa jak u rasa :mrgreen: ještě teď mám plnej mrazák
jinak, na tu houbu bacha, myslim, že to znám :jazyk:. taky jedna věc po který sem se málem posral, ale vyzkoušet se má fšecko :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 17.2.20 22:08
Husky

Mne uz vázně ta houba neposere :jazyk: :jazyk: prej má mít účinek na ty cysty v koleni… tak co, to už mne to ho…o navíc važně neohrozí :jazyk:
A chudáci zvířátka :? 8o 8o 8o ale toho králika bych snesla:)))), nebo veprové pečené kolénko hořcice chleva treba spaldovej nebo nezlepkovej, je mi to egál ale to prýšticí maso aj aj aj to už mně pousti ten steak smazEnej, já pudu asi do kolénka příští tyden jako odměnu za to mesicní strádáni a pak budu pokračovat mlask

No když si tak hulil tak se nedivím, že maš člun, dron, mamželku, dčeru, bydlík, psa, když tolik ušetríš a uz nesmrdíš :jazyk: :jazyk: jako pochcanej popelník:)))))
Ne na cigárp teď nemam ani pomyšlení!!!

Hele mám navod pro Nováčky!!! Trápit se hladem a cigáro jde stranou fákt!!! Že já na to nepřišla driv kurna:)))) :jazyk: jdu spát a díky, zE si Husky čumnul, vzdy potesí, že se nekdo podívá a gratulaci prijme:)))
Papa :mavam: dobjou

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 09:17
Radulka52

Tak zrovna já váhu neřeším, to je to nejmenší, co mě bude trápit. Nikdy jsem váhu neřešil. Chtěl jsem se ještě zeptat, je lepší brát modralky jako ATB? To znamená pravidelně ve stejný čas? Dost často se mi totiž stává, jak už nemám vůbec chuť kouřit a ani si na to přes den nevzpomenu, že zapomenu brát modralky ve stejnou dobu. Samozřejmě první beru během dopoledne a druhou nejdéle před spaním.

MilanFox
247 příspěvků 18.2.20 12:20
@Roman92 píše:
Tak zrovna já váhu neřeším, to je to nejmenší, co mě bude trápit. Nikdy jsem váhu neřešil. Chtěl jsem se ještě zeptat, je lepší brát modralky jako ATB? To znamená pravidelně ve stejný čas? Dost často se mi totiž stává, jak už nemám vůbec chuť kouřit a ani si na to přes den nevzpomenu, že zapomenu brát modralky ve stejnou dobu. Samozřejmě první beru během dopoledne a druhou nejdéle před spaním.

Pravidelnost by tam měla být. Když náhodou zapomenes tak si holt o den prodlouzis brani CH.

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 12:41
MilanFox

Určitě bych nezapomněl si vzít 2 tablety během dne, ale někdy prostě když jdu spát, tak si řeknu, jééé já neměl ještě večerní modralku. Tím myslím, že někdy ji mám v 18:00 hod a někdy třeba až o půl noci.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 13:48
@Roman92 píše:

Ja sem přibral 10 kilo a žíly mně to taky nerve :jazyk: bobule nemusíš zobat buhvijak načas. To že na pravidelný zob zapomínas je dobrý znamení, že chacko funguje. Jenom bacha
Jakmile zapomenes zobnout, tak to NIKDY nenahrazuj.To znamená, když třeba ráno zapomenes, tak si neber večer dvě
Prostě tu ranní vynechás
Tak asi za měsíc postupně budeš brát jen ranní, ale pořád to znamená 3× 56 tablet MIN. Léčbu tak prodlouzis na 6 mesicu+. Brzdit pomalu!!

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.2.20 15:07
Husky 59

Jojo zapomínám, bohužel :-D Jak říkám, nemám chutě, ani nějaké pomyšlení kouřit. Je mi jasné, že to nemůžu nahrazovat, proto by mě to nenapadlo vzít si 2 modralky najednou. Jasně počítám s tím, že chci brát 3× 56 tablet, kratší dobu jsem ani neplánoval, jen se asi budu bát snižovat dávku, abych něco pak nepodělal. Ale zase je pravda, že léčbu prodloužím a ne jen 3 měsíce.

Radulka52
7232 příspěvků 18.2.20 22:28
Romane a kolektiv sexkuráků

Hele:))))))), mám velikou radost!!! Že dostaneš skoro ihned fundovanou odpoveď!!!
Já totiž znám modrou pilulku jenom viagru a jestě jenom z vyprávění hi hi hi

Ale sem ráda, že i když je nadpis pro někoho, tak se správně ozývají matadoři této diskuze a moc si vážím!!!, že tu jsou!!!
To teochu si rejpnu do jmenovce sexkuráka Romana alias předsedy!!! Páč, a doufám Romane, že budeš patřit k dalším sexkurákům počítám to od měsíce a zkusím opět vyloupnout seznam!!!
A bude mít velkou radost tě tam zapsat a Milanko B nebude uz poslední, no a počkam si i na Sarinu!!! Ale holky nejsou tak disciplinované!!! A o tom to tady je!!!
Hele statisticky!!! Vydrželi disciplinovaní!!!prostě něco do sebe cháčko má a je to menší zlo než cigára!!!
No jdu spát s kamarádem hladem :jazyk: :roll: :jazyk:

A udělali jste mi kluci Milan Fox a kwaliček radost asi ho nesežeru, byla by to škoda :lol: :lol:

Milan B.
459 příspěvků 19.2.20 11:31
Ahoj

Tak tu sa to pekne rozbehlo!. Vítam novú členku Šari držím palce takisto aj Romanovi92. Svendo sa ozval po dlhšom čase. Predseda stále aktívny. Husky Ron královná Kabas, Momo sme tu všetci a to je vínimočnosť!!! Spojil nás boj proti závislosti. Držte sa priatelia. Nech nám ten smrad nikdy už ani na um nezíde. :mavam:

Stránka:  « Předchozí 1 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 568 571 Další »
Váš příspěvek