Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Roman505
3611 příspěvků 29.1.20 00:27
Zdravím všechny

Hlásím 3 roky nekouření…
Chutě jsou a budou na vždy…

Roman505
3611 příspěvků 29.1.20 00:33
...

Jak říká Královna „všechno je o trojkách“
3 dny, 3 týdny, 3 měsíce, 3 roky, tak je to tu. Porazil jsem horu, ale silný nejsem a hrdina taky ne.
Prostě žiju „bez“ a občas je to síla.

ron 11
896 příspěvků 29.1.20 10:25
@Husky 59 píše:
kubera nehral ve filmu, ale v kabaretu „senát“ hlavního šaška :mrgreen:
ale narozdíl vod nás byl prospěšnej tomuto státu :palec:
Mám výčitky svědomí, že babišovi neodvádím, to co dřív a naco byl zvyklej:jazyk:
proto von poslední dobou je takovej zasmušilej :jazyk: a odchod vzornýho plátce kubery do věčnejch lovišť ho tak rozhodil, že vyrazil futra na ministerstvu dopravy se svým nejvěrnějším podržtaškou :mrgreen: :mrgreen:
takže NE nebude líp. budem se slzou v oku vzpomínat na doby kdy to stálo zahovno :jazyk:

Konec politickýho hlášení :cert:

s tou přírordní medicínou máš recht, ale chce to někoho, kdo tomu rozumí
můj bylinář byl Váňa, dělal přednášky u mně v hospodě. sic už taky pod drnem, ale mám jeho knížky
existuje přírodní antibiotikum říká se mu chlapice (tužebník jilmový) funguje skoro na fšechno, ale ne u každýho :mrgreen:
byliny působí na každýho jinak, nebo na někoho vůbec. na mně to funguje. kd yž sem měl zlomenou patu, to nepřeju nikomu, tak mně nemohli pro otok operovat. cpali do mně prášky a kapačky. trvalo to měsíc, já jezdil na kriplkáře jak frajer a fšecko nahovno. trvalo to měsíc Pak mně nějaká babka kořenářka přinesla kostival ve francovce. do tejdne mazání otok zmizel, a pata bez problémů a bez bez zbytečnejch zákroků lékařské vědy srostla velice rychle

jaj toz to jo toto salat to je ten duchodak kam odkladaj premoudrely starce aby tam pobiraly nekrestansky platy z nasich dani za to ze tam nechodi a neni vo nich ani slyset a vetsina naroda vlastne ani nevi koho zrovna plati protoze k volbam do salatu chodej jen ti starci a jejich rodiny :nevim: me tak napada nebyl von nedavno v cine?

koonec politickych hlaseni protoze ano bude lip vzdyt uz sibyla rikala ze prijde doba kdy zivi budou zavidet mrtvim

clovece uz se tesim na vodu pomalu se hrabu z nemoci a tesim se na lodku na ryby uz mam povolenku nabrouseny hacky zasitej podberak a cekam na teplo a videl sem moc hezkej stan na lod :roll: mam pocit ze ho hrozne nutne potrebuju :nevim: neni to ta striska proti slunci ale spis bivak na lod proste zakotvis a pokud te neodfoukne vitr tak ke brehu nemusis dokud nenaseres plnou bandasku a nebudes potrebovat ji vylejt :mrgreen:

ron 11
896 příspěvků 29.1.20 10:30
@Roman505 píše:
3 dny, 3 týdny, 3 měsíce, 3 roky, tak je to tu. Porazil jsem horu, ale silný nejsem a hrdina taky ne.
Prostě žiju „bez“ a občas je to síla.

ma pravdu jako vzdycky predseda ale ted uz vime ze ty chute zase prejdou je to jen momentalne mentalni chut - pockaz a odejde - to uz asi bude naporad to se da vydrzet :zed: a kdyby bylo nejhur ulevujte si hlavou o zed :zed:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.20 12:51
@Roman505 píše:
Prostě žiju „bez“ a občas je to síla.

Udělují ti mazackou pochvalu :palec:
Horor si neporazil, to ani nejde :mrgreen:
Ale tys ji zdolal :jazyk: Seš nahoře, dávej bach abys nespadl dolů a nenabil si hubu :jazyk:

MilanFox
247 příspěvků 29.1.20 12:55
Romane,

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: velká gratulace a hlubokosklon.

MilanFox
247 příspěvků 29.1.20 12:56
rone,

Ale p. Kubera byl jeden z mála který něco opravdu dělal. znal jsem ho osobně a jeho názory a humor vždy stáli za to. Konec politické agitace. :pocitac:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.20 13:27
@ron 11 píše:clovece uz se tesim na vodu pomalu se hrabu z nemoci a tesim se na lodku na ryby uz mam povolenku nabrouseny hacky zasitej podberak a cekam na teplo a videl sem moc hezkej stan na lod :roll: mam pocit ze ho hrozne nutne potrebuju :nevim: neni to ta striska proti slunci ale spis bivak na lod proste zakotvis a pokud te neodfoukne vitr tak ke brehu nemusis dokud nenaseres plnou bandasku a nebudes potrebovat ji vylejt :mrgreen:

Taky už mám povolenku, ale jen zaplacenou :mrgreen: ví bůh jestli mi ji neprochlastali :jazyk: :jazyk:
Stan na člun je dobrá věc, taky vo tom přemejšlím.
Narazil sem na dva typy. na rybářskejch serverech prodávají něco jako bivak na člun 330. asi by se v tom dalo i přespat, ale je to ze špice jen asi do 2/3 člunu a do zádě ti teče voda ze střechy toho stanu, takže když sprchne, budeš chrápat ve vodě :mrgreen: :mrgreen: navíc při přesunu musíš bivak zbalit, protože přes něj nic pořádně nevidíš a mít na vrtuli namotanou větev, nebo nedejbože Frantu Venclovskýho, to není dobrý :mrgreen:
Rusáci vymysleli něco lepšího. Je to použitelný pro všechny případy špatnýho počasí na vodě. Je to rozepínací stan se střechou a bočnicema typu biminy přes celou loď s okny, takže nemusíš mrznout při přesunu a vidíš za jízdy docela slušně před sebe :palec:
Najdeš to na jůtůbku.
Jinak to dělaj rusmeni v Aquqa Storm Podnikatelská Počernice. Udělaj to na zakázku aby ti to pasovalo na tvoji loď a sou bezkonkurenčně nejlacinější

mo-mo
708 příspěvků 29.1.20 19:18
Romane

Velká gratulace a poděkování za službu, kterou si pro toto diskusní fórum vykonal :kytka: :kytka: :kytka:

Radulka52
7232 příspěvků 29.1.20 20:20
Románku sexpředsedo

Zakladateli tohoto vlákna, které trvá tři roky

Až budu mít čas, snad si t ovšechno projdu, protože se mi stýská po těch poštuchováních, povzbuzování, vtipů, krásných veršovaných příbehů a obrázků!

Buď hrd!!!, že všichni dobří holubi se slétli aby ti pogratulovali k tomuto významnému dní.

Začal si nový život, před třemi roky!!!jsi se Romane rozhodl dýchat čistý vzduch za pomoci champixu

Navíc jsi se závazal!!!,že po dobu dvou let pomůžes i ostatním!!!

Za to vśechno ti jako královna :lol: :lol: :lol: děkuji a

gratuluji a :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Dovolila jsem si přijít až za soumraku, protoźe už válčím :lol: a hned, co dorazím, vaříme s dcerou jídla na dalši. Dny!!! Jsme v dietě!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A doufám, že to přinese kýžený výsledek!!!
Ale co, jednou může monarcha uzavírat nebo možná ještě ne gratulacní den. Říká se, to nejlepší na konec!!!

Ať se vopováží ještě nekdo dneska přijít :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: hihihi

Romane!!! Teď mně teda to cigáro nenapadá!!! Já mám hlad 8o 8o 8o 8o 8o jéje

Roman505
3611 příspěvků 30.1.20 10:54
Děkuji všem

Za gratulku. Mám Vás rád ;)

Radulka52
7232 příspěvků 3.2.20 19:41
Všem

Spolubojovníkum:))))), tedy zeje to tu orázdnotou :( nedá se svítit ani zhasnout :(

Už nepláču po cigáru a po týdnu „zdravé diety“, kdy mám - 1,7 kg dole uz ani po čokoládě ani flákotě… uen v oátek mne trochu rozplakal vonicí párek v rohlíku na Míraku. To sem utekla se slzičkama do transky:))))), pro Morávaky to je metro na povrchu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hi hi hi

Jo je tu smutno, tak končím, koukala sem na fb a spousta lidí se dala na dietu!!! Spíš než nekouření hm hm asi to má champix za sebou nebo nevím :nevim: :nevim:

Tak pa :mavam: :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.2.20 08:52
@Radulka52 píše:
Spolubojovníkum:))))), tedy zeje to tu orázdnotou :( nedá se svítit ani zhasnout :(

Už nepláču po cigáru a po týdnu „zdravé diety“, kdy mám - 1,7 kg dole uz ani po čokoládě ani flákotě… uen v oátek mne trochu rozplakal vonicí párek v rohlíku na Míraku. To sem utekla se slzičkama do transky:))))), pro Morávaky to je metro na povrchu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hi hi hi

Jo je tu smutno, tak končím, koukala sem na fb a spousta lidí se dala na dietu!!! Spíš než nekouření hm hm asi to má champix za sebou nebo nevím :nevim: :nevim:

Tak pa :mavam: :mavam:

S dietama se roztrh pytel :? lidi sou zblblí :mrgreen: a vzorně plavou z proudem :jazyk:
jen ty výsledky jsou většinou trochu pofidérní. Například moje žena. Taky zase dietaří..
raduje se, že má nejnižší tělesnou hmotnost za X dekád, jen do tý doby, než dostane digitální váhu a si stoupne na ni, pak zjistí, žeto není pravda.
Tak bacha na laboratorní údaje jako 1 kilogram a sedm desetin :mrgreen: :mrgreen:

Máš recht, že se teď nekouření nenosí. Vychvalujou ty elektronický pýčoviny a blbí lidi jim věří :jazyk: hulí se čím dál víc, v reichu zvažujou zrušit zákaz kouření v restauracích.. Champix není v módě.
A to je dobře. Ať hulej. Někdo musí zaplnit rozkradenou státní kasu. My to nebudem ;)

MilanFox
247 příspěvků 4.2.20 12:16
Romane,

Dodatečně veliká gratulace. Jsi dobrej. :potlesk: :potlesk:  :potlesk:

MilanFox
247 příspěvků 4.2.20 12:19
Královno,

Já tady jsem, stále nahlížím. Jen nevím co Vám zajímavého sdělit. Nekouřím, nedržím dietu. I když jsem trochu upravil jídelníček a jedu fofrem s váhou dolů za leden -2kg. A více se hýbu.
Toť vše. Hubnutí zdar. :lol:

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.20 14:19
Začátek s Champix

Ahoj,
je tu ještě někdo, kdo přestává kouřit s Champix? Nebo již nějakou dobu nekouří? Kouřil jsem cca 10 cigaret denně asi 4 roky a poté jsem přešel na Iqos. Jenže díky tomu, že to nesmrdí jsem mohl kouřit i doma, tudíž jsem za den vykouřil tak přibližně necelou krabičku. Zkoušel jsem přestávat již několikrát, ale s náplastmi mi to vždy vydrželo maximálně měsíc, pak jsem zase začal kouřit Iqos. Až teď před 3 týdny jsem se rozhodl pro Champix. Měl jsem startovací balení na 14 dní, kdy jsem přestal kouřit 8. den. Nyní mám již pokračující balení. Beru Champix tedy 3. týden. Je mi sice nějaké dny po těch tabletách docela špatně od žaludku, i když se najím, ale trvá to přibližně půl hoďky, takže se to dá vydržet. Absťáky nemám, na kouření chuť také nemám, jen mě trápí, že na sobě pociťuji, že jsem k večeru bez nálady a trochu i podrážděný a možná i protivný. Měl jste to někdo taky takhle? Jak dlouho tohle potrvá? Jsem rozhodnutý, že kouřit už prostě nezačnu a jsem za Champix rád, protože nemám žádné absťáky, ale znáte to, 3 týdny není zatím žádná doba. A je pravda, že bych byl moc rád, kdybych si tu s někým mohl takhle dopisovat, protože podporu od nikoho nemám.

mo-mo
708 příspěvků 5.2.20 14:48
Roman92
@Roman92 píše: …poté jsem přešel na Iqos… …s náplastmi mi to vždy vydrželo maximálně měsíc, pak jsem zase začal kouřit Iqos… …před 3 týdny jsem se rozhodl pro Champix… …Je mi sice nějaké dny po těch tabletách docela špatně od žaludku, i když se najím, ale trvá to přibližně půl hoďky… …pociťuji, že jsem k večeru bez nálady a trochu i podrážděný a možná i protivný…

První věc je obrovská gratulace k Tvému rozhodnutí :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:
Iquos a náplasti jsou berlička, ale závislosti na nikotinu Tě nezbaví. Akorát ho do těla dostáváš jinak (čistší cestou), takže závislot to nevyřeší.
Každý CH snáší jinak. Já osobně nepocítil žádné vedlejšáky, kromě netradičníxh snů. A některé byly fakt dobrý. Zkus to překonat a nějak se zabavit prací, koníčky, jinými neřestmi.
A HLAVNĚ: Vyber minimálně doporučenou dávku (startovačka + tři) Někdo to bral třeba půl roku, protože si nebyl jistý. Nedej na kecy a rady, že někdo skončil po jednom balení a dal to… Obyčejně na tomto fóru skončil. :nevim:
Věř, že Ti tady všichni držíme palce a víme o čem mluvíme. :palec: :palec: :palec: :palec:

MilanFox
247 příspěvků 5.2.20 15:49
Mo-mo,

@mo-mo no,no, no, :D :D :D já jsem vyjímka potvrzující pravidlo s necelými 3mi měsíci.

MilanFox
247 příspěvků 5.2.20 15:56
Romane 92,

Ahoj, jdeš na to správně. Nic neuspěchej. Nemá to cenu. Teď už Ti nic neuteče. Ber tak jak máš. Já měl taky nějakou dobu ranní nevolnosti, ale nic hrozného asi tak jak píšeš. Čas od času jsem si na cigáro vzpomněl a někdy i vzpomenu, ale bez chutě na něj. Jinak jsem se po dvou měsících cítil tak dobře, že jsem po 11týdnech braní CH zařízl, ale s receptem na další dávku v kapse :lol: kdyby náhodou. Zase tak srdnatý jsem nebyl.
Jinak dnes po roce a půl si čas od času vzpomenu na cigarety, ale naprosto v pohodě.

Držím Ti palce

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.20 16:28
Mo-mo,

Děkuji moc. Vím, že náplasti jsou jen taková berlička, co mi nepomohou, a že mi moji závislost nevyřeší, proto mě těší, že díky Champixu nejde do mě žádný nikotin a dokážu normálně fungovat i bez nikotinu. Trochu Ti závidím, že jsi žádné vedlejší účinky neměl. Sny ale naštěstí nemám, jen tu nevolnost. Jojo samozřejmě, že vymýšlím, jak se zabavit. Samozřejmě, že počítám se startovačkou + 3 balení, i když na kouření úplně přestanu myslet. Tady v diskuzi jsem ale četl, že je i pak dobré postupně to snižovat. Jaký na to máš názor?

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.20 16:33
MilanFox

Je pravda, že mi nic neuteče, ale trochu bych to už chtěl mít za sebou. A ty nevolnosti, jak přibližně dlouho trvaly? Samozřejmě počítám s tím, že si na kouření občas vzpomenu. Takže jsi tedy CH bral 11 týdnů?

ron 11
896 příspěvků 5.2.20 18:11
Roman 92

:hug: in ja te uctive vitam a zehnam ti k tvemu rozhodnuti ja bral chacko pul roku plnou taxu a pak sem postupne ubiral az do osmi mesicu celkovy doby bo sem mel porad tezky abstaky ktery nakonec nebyli abstaky ale jina nemoc hele po osmy mesicich uzivani sem ani neotehotnel ani sem se nestal radioaktivnim ani impotentnim takze se nemusis bat bral sem antibiotika po kterejch je mnohem hur nez po champixu a stejne se to da vydrzet :nevim: tak uzivej jak mas a nezapomen ze chacko ti dava kridla a bez nej budou chute a potreba nikotinu mnohem vetsi nez kdyz si sidis palici chackem tak ti drzim palce a at se dari

ron 11
896 příspěvků 5.2.20 18:43
@Husky 59 píše:
Taky už mám povolenku, ale jen zaplacenou :mrgreen: ví bůh jestli mi ji neprochlastali :jazyk: :jazyk:
Stan na člun je dobrá věc, taky vo tom přemejšlím.
Narazil sem na dva typy. na rybářskejch serverech prodávají něco jako bivak na člun 330. asi by se v tom dalo i přespat, ale je to ze špice jen asi do 2/3 člunu a do zádě ti teče voda ze střechy toho stanu, takže když sprchne, budeš chrápat ve vodě :mrgreen: :mrgreen: navíc při přesunu musíš bivak zbalit, protože přes něj nic pořádně nevidíš a mít na vrtuli namotanou větev, nebo nedejbože Frantu Venclovskýho, to není dobrý :mrgreen:
Rusáci vymysleli něco lepšího. Je to použitelný pro všechny případy špatnýho počasí na vodě. Je to rozepínací stan se střechou a bočnicema typu biminy přes celou loď s okny, takže nemusíš mrznout při přesunu a vidíš za jízdy docela slušně před sebe :palec:
Najdeš to na jůtůbku.
Jinak to dělaj rusmeni v Aquqa Storm Podnikatelská Počernice. Udělaj to na zakázku aby ti to pasovalo na tvoji loď a sou bezkonkurenčně nejlacinější

nasel sem nekolikero druhu od dvou tacu do sestnaci a nektery maj jako bivak proskleny okno a pres to tu plachtu a i moskitieru jako bivak na sucho jezdit stim nedoporucuju ani v bezvetri protoze rogalo je dravec dva zasobniky vydrzi nez tocho chlapa pusti delaj ruzny dilky podle lode a poku by to nestacilo na celou muzes pridat plachty kus ses prece cech muzikant a kutil po dedovy dej tam nejt a nech to bejt :think: nesmi prijit v noci kurva vitr :nevim: pri majovim desticku to bude super chytani ikdyz nic nechytis v lete v paraku taky :think: k tomu druhej gumak jako sklad na veci abys mel celou lod na spani… a vysvetluj manzelce ze to hrozne nutne potrebujes ikdyz to vyuzijes jen obcas :think: a pakarna bude chytit z toho v noci velkyho sumce… kotvy vazu rychloodvazovacim uzlem jen skubnout a muzu jet lod je volna a cestou zpatky si vytahnu kotvy ktery zustavaj oznaceny koncovym plovatkem na lane :think: v pripade lodniho bivakovani bysem musel jeste zbourat stan abych moh zapasit se sumcem :think: tak nevim je to hezky ale :nevim: :nevim: :nevim:

ron 11
896 příspěvků 5.2.20 18:46
A

Fsecky vas zdravim a pozdravuju :mavam:

mo-mo
708 příspěvků 5.2.20 19:18
MilanFox
@MilanFox píše:
@mo-mo no,no, no, :D :D :D já jsem vyjímka potvrzující pravidlo s necelými 3mi měsíci.

Já psal, že po jednom balení… :) :) :)
Dyk vím, že jsou i tvrďáci jako Ty, jež jsi právě to pravidlo. :palec: :palec:
Musíme ale nováčky připravit na případná úskalí… :think: :think: :think:

MilanFox
247 příspěvků 6.2.20 08:01
Romane 92,
@Roman92 píše:
Je pravda, že mi nic neuteče, ale trochu bych to už chtěl mít za sebou. A ty nevolnosti, jak přibližně dlouho trvaly? Samozřejmě počítám s tím, že si na kouření občas vzpomenu. Takže jsi tedy CH bral 11 týdnů?

nevolnosti jsem pociťoval max. měsíc. Ano na CH jsem byl 11 týdnů, nicméně to není správný postup. Já cítil, že mi to stačí, nechal jsem si zbaběle napsat recept na další balení a vysadil. Přepral jsem to a recept posléze vyhodil, ale jsem zde vyjímka.
Tobě to nedoporučuju můžeš skončit špatně. Každý to má individuálně.

Roman92
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 08:24
MilanFox

Tak pokud jen měsíc, tak to se dá vydržet :D Kéž by mi to taky přešlo po měsíci. Měl jsem startovací balení na 14 dní + mám v plánu, že budu brát 3 balení po 56 tabletách. Poté uvidím, jak mi bude, protože bych to nechtěl uspěchat.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 09:20
Roman 92

To co ti napsal Ron můžeš do kamene tesat. Není co dodat.
Jestli chceš „aktuální“ informace k svejm pocitům z cháčka, tak si dej čas a nalistuj si tady dejme tomu jaro 2017 a dál, tam jsme se s tím prali. možmá ti to pomůže.
Hlavně to neposer tím, že si po jednom vyzobaným balení budeš myslet, že seš zavodou :mrgreen:, ale to ti už napsal pan řídící 8) (to je ten kovboj, co ho vožrali a koně mu sežrali)
Startovačka a tři celý balení je bezpodmínečnej základ. Já si jako zbabělěc :jazyk: přikoupil ještě jedno poloviční balení a nemyslím, žeto byla špatná investice :?
Je to vo disciplíně a vo pokoře
A jestli ti tohle dojde, tak máš dost velikou šanci, že to dáš :palec:

MilanFox
247 příspěvků 6.2.20 09:25
Romane 92,
@Roman92 píše:
Tak pokud jen měsíc, tak to se dá vydržet :D Kéž by mi to taky přešlo po měsíci. Měl jsem startovací balení na 14 dní + mám v plánu, že budu brát 3 balení po 56 tabletách. Poté uvidím, jak mi bude, protože bych to nechtěl uspěchat.

to si myslím, že je OK. Z mého pohledu se tím nedá nic zkazit pokud máš takový plán. Tak ho dodrž. Časem uvidíš jestli to bude stačit nebo budeš muset další dávku přikoupit.
Ale uvědom si, že je to standartní MINIMÁLNÍ doporučovaná dávka. Pokud se prohlodáš historií tak uvidíš kdo si kolik pak ještě přikupoval. A kdo si naopak myslel jak to zvládl za 3 měsíce a začal kouřit… protože to uspěchal.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.20 09:37
@ron 11 píše:
nasel sem nekolikero druhu od dvou tacu do sestnaci a nektery maj jako bivak proskleny okno a pres to tu plachtu a i moskitieru jako bivak na sucho jezdit stim nedoporucuju ani v bezvetri protoze rogalo je dravec dva zasobniky vydrzi nez tocho chlapa pusti delaj ruzny dilky podle lode a poku by to nestacilo na celou muzes pridat plachty kus ses prece cech muzikant a kutil po dedovy dej tam nejt a nech to bejt :think: nesmi prijit v noci kurva vitr :nevim: pri majovim desticku to bude super chytani ikdyz nic nechytis v lete v paraku taky :think: k tomu druhej gumak jako sklad na veci abys mel celou lod na spani… a vysvetluj manzelce ze to hrozne nutne potrebujes ikdyz to vyuzijes jen obcas :think: a pakarna bude chytit z toho v noci velkyho sumce… kotvy vazu rychloodvazovacim uzlem jen skubnout a muzu jet lod je volna a cestou zpatky si vytahnu kotvy ktery zustavaj oznaceny koncovym plovatkem na lane :think: v pripade lodniho bivakovani bysem musel jeste zbourat stan abych moh zapasit se sumcem :think: tak nevim je to hezky ale :nevim: :nevim: :nevim:

To je jasný skoro každýmu, že stan na člun je věc naprosto nezbytná. akorátmanželki maj někdy jinej názor, ale síla argumentu se nedá porazit :think: poraď si :mrgreen:
Já mám na lodi vod lonska bimini, taky sem se bál co stím udělá vítr, ale rusák řek „vot eto budět charašo i pri vysokoj skorosti“ a takyže jo. Jezdím někdy docela rychle 25-30 a stříška drží jak přibitá, takže i stan na bázi biminy bude držet i ve větru. navíc konstrukci bimini složíš jednou rukou za pět vteřin. když vodhákneš zadní takeláž, tak se to sesere samo :mrgreen: na příďovou bortlajsnu. nebude ti to tak při odlovu sumce zavadzat :jazyk:

mo-mo
708 příspěvků 6.2.20 18:15
Roman92

Tak vidíš. Máš to tady z více stran.
Co je ale hlavní: NIKDY VÍCE ANI ČOUDA!!!
Já si po osmi letech po CH řekl, že si klidně můžu potáhnout, protože jsem už dávno za vodou.
A z potáhnutí bylo druhé a pak půlka a pak celé cigáro a do roka jsem v tom lítal jako předtím.
Po dvou letech opětovného hulení jsem dal CH znovu a 2,5 roku nehulím.
Se stejným příběhem tady bylo více lidí… Čert prostě nikdy nespí a nikdy nebudeš odnaučený kuřák, ale abstinující.
Ale za to nesmrdění, nekašlání, zdraví, lepší dech a prachy to stojí. :palec: :palec: :palec:

ron 11
896 příspěvků 6.2.20 21:17
a mezi nama

Co super replikant trimama? nebo ta co tu byla nedavno sranda nebo sandra nebo tak nejak par stranek zpet prisli pro podporu a brzo se odmlcely asi uz to zvladaj a podporu nepotrebujou a sou po pat tejdnech v poho a nebo hulej :nevim: na nastence je rozpis kdo komu :think: nebo treba super chytra veverice taky rikala ze se nekdy stavi na kus reci az pujde nekdy prestavat podruhy aby ji rani chrchel neudachmal a zatim to asi jeste neni nutny holt psi na ni pockaj kdyz jim s dechem nestaci :nevim: takych hrdinu tu bylo a malo kdo dosel pul rok en henten somar slovacik milan moj milovany na chvoste zaveseny suvereni zlyhavac ale charakter ryzi tlaci tu karu ac nema komu ji predat :nevim:

MilanFox
247 příspěvků 7.2.20 08:48
Rone,

@ron 11 krásně napsáno. Těch siláckých slov (vlastně písmen) tady bylo.

P. S. a kde máme Královnu?

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.20 16:47
@MilanFox píše:

P. S. a kde máme Královnu?

řečeno slovy klasika

Kdo chvíli stál,
již stojí opodál..

S. K. Neumann

Blažula
150 příspěvků 7.2.20 19:18
pozdrav všem

Guten tag v novém roce :jazyk: :jazyk: koukám-čerstvé masíčko nám tady voní :potlesk: :mavam: tak uvidíme, jak dlouho bude vonět…držím Ti Romane92 palečky a vítám mezi abstinujícíma kuřákama :-) Starému Romanovi opožděně gratulace k trojkám…malinko závidím.
Všem ostatním taky přeju vše nej a hlavně, ať vás čerti nehoní…šefová…Ty zas bojuješ, hele nechceš tu moji paní poradkyni, co mi poradila a já se stále držím na mínusu???se zdravím neporadí, ale zvedne se Ti nálada, sebevědomí. Když tak mi to klidně pošeptej do ouška :P :lol: :hug:
U mě stále nic nového, nehulím, hubnu(8kg za ty dva roky nehulení) dnes mám takové hezké číslo 777 bez cigára…

Radulka52
7232 příspěvků 8.2.20 07:10
Vážení a milí

Mám teď chvilku než pojím svůj příděl ovsa, stal se ze mne býložravec ake dneska mám orvní laštovku tedy pstruha a koupili jsme si živého, ať to za něco stojí ten půst :P :P :P

Táááááá k ostatnim:))))

Vypíchnu zde Milana Foxe, protože jak je vidno :cert: :cert: :cert: jedinému scházím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Milanku :* :* :* :* a na
Ostatnis těma posjanejma člunama a rybama a přistřeškama :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Nevďečníci, tak vám přeji abyste v tomhle roce chytili úplný ???????????????? jestli mi to vokáže, jestli né, tak si stejně domyslíte, pacholkové nerádní z bahna vytažení a ten z toho chomutákova taky!!! :cert:

To milanek si šplhnul :kytka: :andel: :kytka: :P
A samozřejmě Blažula z hlubin vynořená!!! Jo, hezké číslo ti tam naskakuje a vřelý dík za rady ohledně mé ťelesné schránky:))))za chvilku se budu vážit a počítám těi kila dole… tak ještě 11 kg a bude to cajk. Ne, držím se teď stejně jako s cigárama před skoro třemi roky. Jen se musím rozhoupat a zabejčit… chvilku mi to trvá!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale jak do toho vlaku nastoupím tam jsem krutopřísně tvrdá a dusledná…
Nebude to sice hned dole (vaha) ale nechci mít jojo efekt, :,( :(
Sem to nešťastnica:))))nekouřim, nepiju, jen zelený čaj a odpo ovocný, nežeru!!! Já uzl nevím jak vyoadá klob´asa a maso budu mít poprvé po čtrnacti dnech v nedeli a ještě k tomu 100 gramu 8o 8o 8o a to poslední??? Taky nic moc he he he :jazyk: není čas, jak si furt vařím ty votruby he he he
Já pudu do teho nebe vouplně čista jako slovo boží, Amen.
Tak ti Blažulko děkuji za radu a i za to, že si se ozvala, kdyby náhodou selhala naše zdravá strava, vobraTím se ale asi neselže, protože nejhorší bylo odbourat to večerní žraní a to už je fuč Amen!!! A samozřejmě i ta sklenka občas tedy spiš litránek :P :P ale zase mne to pěkně prohnalo.
Ne teď sem příkladná, papkám léky, docházím na soukromou kliniku kvůli kolenům, uvidimm výsledek… zatím ruka brní ale je tam skvěla fyzioterapeutka, do kolen dostávám vyživu a porád se mi taha voda z cyst :,(, dostávám i plazmu, mám lymfodrenáž, začnu shánět už lázně a doufám, že už porazím ty větrné mlýny se zdravím a dalšími nešvary!!! Starýho asi jebne až dostane fakturu, tak se musím připravit na roli osamělé ženy v nejlepších letech :mrgreen: :mrgreen: a shánět dalšího sponzora :mrgreen: :mrgreen:

Jsem královna!!! Tak musím!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jít příkladem i jak „zničit chlapa“ cha cha cha páč tady holky většinou kouřily skrz trable doma. Nebo ne??? Hi hi hi

No, Vítám Romana 92 ale ještě se moc nevyjadřuji ani nevím, jestli to Roman myslí doopravdy a zda vůbec bude chtít psát a zapojit se, jedtli jen nevznesl dotaz:)))))))))))
Pokud ano:))))))), tak jako v kroužku vyfetlů nebo alkáčů, představ se nám Romane, prostě napiš o sobě, co budeš chtit, kde žiješ, kolik je ti let, vdaný nebo rozvedený, decka manželská nemanželská, co delaš nebo si na pracáku, a hlavně proč si se rozhodl přestat koouřit!!!

To ti do budoicna i pomuže jako berlička, proč si se tak rozhodl…

A my se ti postupně představíme, no nebude to problém, je všechny představit, páč se nám mančaft rozpadá!!! Hodně lidí se už vylečilo a hodně se, jak si se dočetl, vrátilo k té své droze milované.!!!

No ty dva!!! :cert: :cert: Huskyhi a přizvukovacě ani nepozdravím na královku si ani nevzpomněli, potvory… jedny!!!

Apropo, kdo bude dělat předsedu, když je expředseda tak zarytej a uz jen poděkuje a pá pá!!! :pocitac: :pocitac:

No nic du to odeslat, smolím to tu chvilku a jdu jíst votruby :poblion: :poblion: podle mne se daj teď řídit hodinky :mrgreen: kakám a papám v pravidelných intervalech a času. Nemusím čekat na instant do přesýpacích hodin hi hi hi

Pápá :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.20 10:05
Hejkale

Přečet sis ten vrchnostenskej trakrát?
Byli jsme sprdnuti :mrgreen: na tři doby zato, že se snažíme uživit rodiny v krajním případě i rybolovem z vetché pramice :jazyk:
Co můžeme dělat? Monarcha sedí na výšinách, vysoko na hambalkách na pytli s vovsem (to si hlídá aby jí to konkurence nevyzobala) a na problémy lidu poddaného jen slova opovržení :jazyk:

ron 11
896 příspěvků 8.2.20 17:24
no bo ale to toto

Toz tohoto ja si myslim ze od hladu z pustu dostalo se ji poblouzneni kratkodobeho ze prikusuje kase ovesne a pri predstave rybre s plnym bruchem rybyny hruza ji jima a zas ovesa prikusuje a i na momo a jeho ovsem prikrmenyho komone bude s opovrzenim kralovskym vzhlizeti bo zase ovsa sobe prikusuje a z te stravy chudych si rovna komoni pripada a tak na chudej lid poddanej na nas plebejce hyka z hury hruzu a sepleti darebne nam vzpila protoze my bruchy sobe masem buckem klobasou i kolinkem plnime horcickou a krenem zajidame a chleb nas vezdejsi do omastku namacime kdyz pekac po huse pecene vylizujem a kralovenstvo ovsa ujida a vodou cistou misto vina oves timto zapiji a luza pod platanem pivo a maso si chrtanem prohani tot ja myslim ze to by s kazdou vysosti pohnulo a tvar jeji rozezlylo usta hromu priblizilo predstava lidu poddaneho pekne ziveneho okrasnymy tukovymy polstari obdareneho a kralovenstva jejiho ze vseho toho obily na kost vyhubleho toz nedivme se ze na nas a nase plne bruchy zanevrene hledi zle nam leje a zhurta na nas hanebni to hlad ji z hrdla promlouva vevicenstvu nasemu vezdšejsimu a osud deti hadovych rybarovych je ji fuk jeste narizeni vyda jak ma mit rybar diry v siti velky aby neulovil a taky hlady zesilel a jako kojot hlady kvilel bo mnohokrat pravdou se stalo ze pan na lede uklouzne ale chudak si za nej nohu zlame :nevim:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.20 18:59
Tak, tak

Panská láska po zajicich skáče :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 8.2.20 21:25
Eh

Husky!!! Ty zvíže!!! Ani zmínka po celou dobu, jakej sem chudák k politování a pohlazení, ani prd útěchy a podpory v hladu a odříkání :cert: :cert: :cert:

To jen čluny, navijáky a přístřeší!!! Petru Zmar vy rosťaci!!!přitom stačí jít do Makra a ryba je na stole za 70 kč a ne za tisíce :jazyk:

Kralovna je vám ukradená :( :( :( To sem zvědavá, co za nápravu vymyslíte!!! :cert: :cert:

Akorát Milánek Fox se po mně shánel!!! A vy jste se na mne vykakali :zed: :zed: :zed: nevďečníci!!!

Apropo!!!kde je bratr slovenskej???
A mistr Teplák?
Exsexpředšeda je taky v čudu?
A ten novej nepíše:))))
A dalši holky taky nevím :nevim: :nevim: :nevim: mné by třeba zajímala Trimama a lenys???

A vůbec mám hlad 8o 8o 8o :cert: :cert: :cert: :pankac: :cert: :cert: :cert: ten pankáč to byl vomyl!!!

Radulka52
7232 příspěvků 8.2.20 21:27
Hejkale

No ty :cert: :cert: teď to čtu!!! Di taky do pjdele i s husou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Milan B.
459 příspěvků 9.2.20 01:08
Ahojte

Krásne pozdravy od brata Slováka. Rondo ešte že si na mna nezabudol, ako pekne som ti ostal v pamäti, že ustavične som na chvoste :lol:. Teraz už nie!!!
Vítam Romana92, najlepšie rozhodnutie aké si mohol urobit, len pozor: nikdy závislosť nepodceň! Ja som totižto taký rekordman v počte pokusov o odvykanie a toto je môj 18ty :lol: nieže by som to nebral vážne to nie, ale len posledné dva boli vážne. Teda 17ty pokus s champixom som prestal na rok fajčiť a spadol som do toho znova :zed: nevinne ponúknutou cigaretou od motorkára. Fajcil som 10 mesiacov no a teraz vďaka podpore ľudí na tomto fóre som abstinentom 7mesiacov a musím povedať že som z najhoršieho vonku. Cesta na ktorú si sa vybral nie je ľahká! Ten kto hovorí že prestať fajčiť je ľahké klame!!! Tak ti držim palce a zaujmeš v kráľovninej tabuľke cti moje miesto :potlesk: som totíž najmladším nonfajčiarom, kráľovmá ti to vysvetlí! :mavam:

Radulka52
7232 příspěvků 9.2.20 08:08
Áááá

Milanko měl nočnů!!!

Tak fajné, že píšeš.!!, žes nezlyhal :cert: :,( :cert: :cert: :cert:

Teď je to snadné, přečteš pár stránek a máš půl roku jak vyšitý!!! Moc toho tu nejni a když tak něco vo člunech a dalších ptákoviná h :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pardon rybákovinach prostě kravinach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hehe
A mila královka je opomenuta :mrgreen:
A teď se jí má mazat med kolem huby, protože chudinka trpí :( :( :( tak po dnešním vážení musim dát dolů 11 kg :( :,(

Dneska budu mít poprvé po 14 dnes meso!!! :jazyk: :jazyk: :jazyk: Mnam
To ani nepřeziju:)))))

Milanko 12. Týho budeš mít 7 měsíců, teď nevím zda mesic nebo dva si čistý, já mám anály v Práglu a sem ve Slanym:))))
Relaxuju protoze spolubydlící :P :P ostala doma a uz nebude provokovat tím svým nezdravým žrádlem a párečky, já mám cuchometr za roh, tak je to utrpení!!!
Ale já mu vokážu :P!!! Sž budu mít 90,60,90. :P :P

Milanko drž se a napiš víc!!!

A Roman 92 nevím kde je???

A ti dva??? :cert:

Si mne ješte neudobřili :mrgreen: :mrgreen:

Milan B.
459 příspěvků 9.2.20 14:25
Kráľovná

S tým mäsom opatrne, po14tich dňoch to nie je sranda :lol: ale máš moju poklonu :potlesk: ja som nabral 6kg a dúfam že aj stačilo!!! Človek stále ken bojuje vždy si musí niečo odopierať, najskor cigarety potom champix a nakoniec žrádlo :nevim: ale aspoň zomrieme zdraví a šťíhli
:mrgreen: :mrgreen: a áno čistý som 2mesiace a 12.2.2020 budem mať 7 mesiacov. Apropo chystám sa do Prahy na Australian Pink Floyd :dance: môj prvý koncert. Držte sa nehuliči a huliči vykašlite sa nato. :mavam:

MilanFox
247 příspěvků 10.2.20 08:43
Fšem tady ahoj,

Začnu popořádku. Královno, takovou pozornost si snad ani nezasloužím, pouze jsem se ze slušnosti optal kde se touláš. :D. Blažule jsi :palec: gratulace. Milan B tobě také gratulace.

A pánové rybáři jak velkou rybu jste už chytli? Je ta loď nutná? :think:

Korálek_205
13 příspěvků 10.2.20 10:05

Pokud chcete skončit s kouřením, tak musíte sami, bez léků, zbytečně vyhozené peníze

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.20 12:53
@Korálek205 píše:
Pokud chcete skončit s kouřením, tak musíte sami, bez léků, zbytečně vyhozené peníze

Někdo to dá bez léků (3%), někdo s chapixem(40%)
O nase finance se nestarej

MilanFox
247 příspěvků 10.2.20 13:54

@Korálek205 i cigarety jsou zbytečně vyhozené peníze. Cena za Champix je stejná jako za cigára, kde je rozdíl? Nějak tento argument nechápu.

Korálek_205
13 příspěvků 10.2.20 16:52

Nejlepší je vůbec nezačínat, pak byste neřešili co vyjde lépe.

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.2.20 17:09
@Radulka52 píše:

Sž budu mít 90,60,90. :P :P

Tak to bude bomba la Tomba :palec: :potlesk: :potlesk: :kytka: :kytka:
Jenom k ouplný dokonalosti Ti budou chybět ještě dva nejdůležitější parametry.
120 a 41

Jinak,
doteď mně mrzí,
žesem by drzý :mrgreen:

příležitostně složím oslavnou ódu :P

Stránka:  « Předchozí 1 557 558 559 560 561 562 563 564 565 566 567 571 Další »
Váš příspěvek