Zkušenosti s lékem Champix

Fotoalbum tématu (221) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
mo-mo
708 příspěvků 30.11.19 12:26
@Radulka52 píše:
Tož hochu, dnes jdeš na piedestal!!!

Momo, dnes jsou tomu 2 roky a 2 měsíce, co ti vysvitlo sluničko do nového sexkuráckého dne!!!

Takže vééééliká gratulace!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

A doufam, že se nebudeš na mne zlobit

Ale, ale, to mě velice potěšilo. Radulka je prostě náše Kalendárium. :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:

mo-mo
708 příspěvků 30.11.19 12:33
Pan chytrý...
@Tpal píše:Ten můj „apel“ byl pouze na to (že prostě opravdu nechápu, proč se v tom.. tak rádi rejpete a zacyklujete.. ač byste svou energii a čas mohli věnovat důležitějším činnostem, a potrefená husička zahýkala :mavam: ), že byste si mohli uvědomit, proč je Vás tu stále jenom 5, teda pardon 5,5.. A to skutečně nemyslim ve zlym!

To se sem zase naboural někdo uvědomělý. Namísto toho, aby vyšetřil čas na nějakou charitu, se tady s námi zahazuje a zacyklovává. On možná přestal kouřil ale nepřestal hulit. Snad už si to v hlavě srovnal a nebude se tady zbytečně zahazovat s vyfetlama.
Ale my se na něj nezlobíme, že je to tak? :think: :think:

Příspěvek upraven 30.11.19 v 12:36

mo-mo
708 příspěvků 30.11.19 12:34
Advent

Už zítra, zítra, zítra…
A já mám nedělní výročí - jak mi to neustále omílá Radulka
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 30.11.19 17:02
Ano

Momo konečně:))) :jazyk: si se objevil

Jdu jako každý rok se podívat na šlechtičnu:)))), mašinku, která vypadá, jako kdyby vyjela ze samotného pekla:)))) je krásná:)))

Hezky Advent :mavam:

Kabas005
989 příspěvků 2.12.19 19:00
Zdarec

Tak sem to udržel na uzdě, ale bylo to spiknutí všech :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: proti mě!!!
Hlasim že jsem čistý a mohu pokračovat na dalších dva a půl roku. Pro nováčky…nic příjemného po tak dlouhé době. Pamatujte všichni…ani prda!!! My VYDRŽÍME!!!

Radul, co budeš dělat ve Slaným?

Momo gratulace k další neděli :palec:

trimama09
89 příspěvků 2.12.19 19:31
Jsem tady

Jen čtu, nemám ani čas psát. Den D platí, hrajeme každý večer Mars 2049, pecka strategie, dokoupili jsme Carcassonne box, parada

Radulka52
7232 příspěvků 2.12.19 22:33

Ták hezký pondelí:)))))))), trimamo:))))))) chváśáááálím moc:)))))))))) sic krátká zorava ale podstatná, Mars 2049 neznam, my hrajeme flašku, aktivity jak kdo je moc blbej, soudruhu nezlob se, ksrty uni a s manzou umsoešne na bobríka mlčení!!! Oba usme na metály :palec: :potlesk:

A tím navazuji na Kabase???!!! Jdu 6.1. Na karpály levé ruky, já si pravou neudělám nic, musela bych se jeste starat o manzu, tak se stehuju po operaci na dlouho do slaného:))) je tu sprchač a milí sousedi:)))), he he he tady by bylo ochotnej. Ne umejt:))) nebo nakrmit hi hi hi
Takzě budu zde prostě marodit a už se těsi m neb ruka je hambatá moc, bolí btní sem sfetovana a k hovnu :? 8o

Tak a přeji dobrou noc

Milan B.
459 příspěvků 7.12.19 11:52
Zdravím staro-novú členku

Ahoj všetci hlásim, že žijem za chvíľu 5mesiacov som týždeň aj niečo na polke champixu.
Kabas držím palce a dúfam že chute sú už preč! Ach máme to ťažké, ale befajčiť je také fajn! Cítim sa o 10 rokov mladší aj priateľka si pochvaľuje 8)

Radulka52
7232 příspěvků 7.12.19 13:36
Zuzzko

No je 7. Mého nevimm, jak na tom jsi, přesto to zkusím:))))))

Zuzzko, dnes máš 8 měsíců nekouráctva, tak ti gratulujeme

:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Je to stručné ale opravdu nevím, jen doufám a hezký bronzový víkend

Radulka52
7232 příspěvků 7.12.19 13:44
Milanko

Zdravím, neboj, čekám a samo, že jsem čekala častejší hlašení trimamy abys nebyl na chvostě

A zobej zobej a fajne, že máš v priatelkyni podporu!!! To je důležité:))))))))))

Vidíś a nepotrebuješ ani televizi:))) :jazyk: ) :jazyk: aby ti pomohli být o 10 mladší :)))))))))

Radulka52
7232 příspěvků 7.12.19 13:49
Spolubojovníky

Zdravím všechny:)))))))))

Včera se mi povedl majstrštyk!!! Dokopala jsem ortopeda ( byla jsem tam neohlašená, tak že příchod v 10 a odchod ve 13.20 :lol: ) Že budu mít magnetickou rezonanci obou kolen, konečně po 3/4 roku a dokonce sem se natlacila na ní do konce tohoto roku!!! Páš by mně po karpál ech. Mohli vzit sž nekdy na konci unora :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: fákt se pos…

A rozhodla jsem se, že když to bude!!! Tak pudu i na kolena :jazyk: už sem dozrála 8o 8o a porád nekouřím :jazyk: se divim!!! :mavam: :mavam:

Milan B.
459 příspěvků 11.12.19 12:00
Pekný deň prajem.

Tak hlásim report: skoro 5 mesiacov. Champix 0.5 denne. Žijem včielky sa zlietavajú späť! Cigarety mi voňajú, ale čo tam po dyme, keď som teraz prekrvený ako mladý srnec :lol: držte sa priatelia. Očakávam report staronovej členky.

Radulka52
7232 příspěvků 12.12.19 11:32
Milanko B

Nemohla jsem ráno pogratulovat, neboť sem mazala na krev ale nyní pojď a mám vééééélikou radost, protozě

Milanko B má 5 měsíců, repelentské výdrže!!! a doufáme, že posledni a nude počítat na roky:))))) :jazyk: :jazyk:

Milanko my ti gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a mohu ti říct!!!

Že v ponděli ještě včelky v Práglu lítaly, měly spinkat ale na vlastní voči jsem to viděla:))), tskže chlapče hurráááá těm tvým:)))))

Radulka52
7232 příspěvků 12.12.19 11:34
Kabas

Jojda, vím, že žijes :cert: :cert: :cert: ale nepíšeš :)))), přesto nezapomínáme:))))))

Je to 2 roky a 6 měsíců:))))), cos přestal čoudit

Vyhni se pokušení a my ti blahoprejeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Táááááak a trandim do Slaného :jazyk:

Kabas005
989 příspěvků 12.12.19 17:44
Královno

Děkuji :mavam:

MilanFox
247 příspěvků 13.12.19 09:09
Fšem tady,

Ahoooj, gratulace těm co nekouří ať už jsou zde zmíněni nebo nee. Zdravím fšechny.

Milan B.
459 příspěvků 13.12.19 09:14
Radulka

Ďakujem ďakujem vaše veličenstvo, snáď len otázka na telo: máte ešte chute na cigaretu?
A kde je naša nová členka? No tak nechcem byť stále posledný v tabuľke cti!

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.19 18:24
kpt. Teplák +Slopakia biketeam

Udělují vám malou bezvýznamnou mazackou pochvalu :palec:

Radulka52
7232 příspěvků 14.12.19 10:30
Hezkou

Stříbrnou sobotu:))))), MilankoB, já chutě nemám, já bojuju s honěním pamlsků večer, a to porád!!! Cigáro nee, ale nějaké ty dobroty ano, dřív sem to vysportila ale teď, když nemůžu sebou mrskat, tak som v pjdeli, kila přibývaj, tímpádem jsem lenivější, občas sebemrskání a pak se zase přepamlskuju, jo je to jak to říkal Svenda, nežrat je horší!!!

Ale už se mi fáááákt do cigára nechce a teď sem napumpovaná léky proti bolesti tak ani drinčíček mi neděla dobře, strašně mně to pak bolí.
To je fakt hrůza todleto!!!
A taková holka sem byla kuřácká, švarná:))7) :jazyk: :jazyk: :jazyk: :jazyk: středisková
No teď už nemám chuť ani na to :jazyk: :jazyk: :jazyk:
Jéje
Už abych to měla v lednu za sebou.
Apropo jedu zasejc na Moravu:)))), tak budu blízko Svendy:)))), pudu ho vyžrat:))))

sven9
502 příspěvků 14.12.19 10:36

Radulka
Jenom prijed rád te přijmu na své hrudi. Vyjdeme budu mít a i jiné dobroty.
Všem tady taky krásné vánoce

ron 11
896 příspěvků 14.12.19 17:20
hej
@Husky 59 píše:
Udělují vám malou bezvýznamnou mazackou pochvalu :palec:

mas pravdu je mala a bezvyznamna… :mrgreen: vis kde vyrabej slovaky? puvodne se myslelo ze to udelal ten madar s tou opici jak ji pak hodil prez dunaj ale terazky se uz vi ze slovaky vyrabi slovakofarma hlohovce :nevim:
timto zdravim vsechny lotry pod tatry

Radulka52
7232 příspěvků 14.12.19 22:47
Supeer

Svenda se ozval:))))) dobra tedy, my odjíždime v sobotu 28. Samozrejme, ze pohyb sem uz vyselexovala jen navstěvámi termálu, trěba to trochu pomuzě noham… takzě termaly a Uničov :jazyk: :jazyk: a jo pojedu ráda, tak nezamykat!!!a odjízdime ve čtvrtek 2. Rano, páč 3.1. Jdu na MR a 6. Jdu ráno na karpaly a pak jdu simulovat jako ten ronda nade mnou:)))) a to si pistě, že to bude nařez!!!

Rone, co ta slovakofarma nedokazě :nevim: :nevim: :nevim: a brat se nám drži :palec: :palec: :potlesk:
No a co ty? Tak co ti je? Si simulant nebo ne?

Milan B.
459 příspěvků 15.12.19 12:58
@ron 11 píše:
mas pravdu je mala a bezvyznamna… :mrgreen: vis kde vyrabej slovaky? puvodne se myslelo ze to udelal ten madar s tou opici jak ji pak hodil prez dunaj ale terazky se uz vi ze slovaky vyrabi slovakofarma hlohovce :nevim:
timto zdravim vsechny lotry pod tatry

Rondo Rondo takto sa navážať do bratov slovenských! Dúfam, že to bolo v návale abstinančného príznaku :lol:

ron 11
896 příspěvků 15.12.19 16:00

Maly hykal vykal zvykal vesele u toho hykal
vykal zvykal maly hykal rozkousal a pak polykal
vesele si zahykal copak je to za vykal
potom hykal hykal od radosti te ma hoven vic nez dosti
celou velkou hromadu sezvykal hned po ranu
a pak zase u obeda hykal zvykal dalsi vykal
je to proste k nevire zere vykal z talire copak je to za zvire
nesplette si ho s volem zere hovna priborem
:nevim:

ron 11
896 příspěvků 15.12.19 16:10
simulant nebo abstaky?

:nevim: ani jedno pratele neuroborelioza sic lekarsky nepotvrzena a odmitana ale ja uz sem si jist takze opoustim nas zdravotni system bo me neumi pomoci nechce nemuze a tak bla bla bla keci v kleci opoustim lekare a budu se lecit samanskyma metodama :nevim: pozvejkam naky houby a uvidime :nevim: kdyby ty dochtori aspon davaly klystyry pumpovaly zaludky a davaly chinin aby se to spatny leklo a uteklo ale voni ty darebaci mizerny nedelaj vubec nic tak na ne srat budu se odcervovat bylinkama alkoholem a uzenym buckem

Radulka52
7232 příspěvků 15.12.19 22:14
Roňe

Sme dva :jazyk: :jazyk: :jazyk: uvidime:))))) ale je to krize a ne malá smejdi

Radulka52
7232 příspěvků 17.12.19 08:10
Husky

Můj spolubojovníku:)))))), chrabrý hochu!!! Pojď na piedestal

Husky!!! Dnes máš tři!!! Tři roky nekouření

vé´´´´likáááá gratulace

Moc moc moc tě tisknu a :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

užij den!!!

Radulka52
7232 příspěvků 17.12.19 08:11
Svendo

Ty též pojď do mé naruče:)))), protože dnes máš tři roky a dva měsice 

Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.19 08:42
Radulko

Děěkuju ;) :P!!!

17.12. 2016 15:30 jsem zahodil poslední nedokouřený cigáro do mosteckýho kanálu :jazyk: a vod tý doby ANI PRÁSKA

Chutě jsou dodnes neskutečný. živý sny vo kouření (bohužel cigaret)na denním pořádku, pořád se s tím peru jak debil. ale sem zato tak trochu rád, protože mám šanci, že neusnu na vavřínech a neprobudím se s cigárem v hubě, tak jak jiní borci :mrgreen:
neviím sice kolik jsem ušetřil, sem línej počítat. ale vodměnil sem se novou lodí i s papírama na moře. ikdyž ve dvoumetrovejch vlnách sou ti fšechny papíry nahovno. vlastně ani to ne, tam to nestihneš použít ani jako toaleťák :jazyk: :mrgreen:

Roman505
3611 příspěvků 17.12.19 17:57
Husky, Svene

Velká gratulace :potlesk:

MilanFox
247 příspěvků 18.12.19 11:09
Fšem tady,

Gratuluji zasloužilým sexkuřákům k nekouření… až já budu mít takové výročí nebudu vědět co to cigareta vůbec je :lol:

Kabas005
989 příspěvků 18.12.19 14:59
@MilanFox píše:
Gratuluji zasloužilým sexkuřákům k nekouření… až já budu mít takové výročí nebudu vědět co to cigareta vůbec je :lol:

Milane já ti garantuju, že to budeš vědět i kdyby jsi měl takový výročí třikrát :mrgreen: :?
Jinak gratuluji taktéž, jste borci :palec:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.19 16:17
@Kabas005 píše:
Milane já ti garantuju, že to budeš vědět i kdyby jsi měl takový výročí třikrát :mrgreen: :?
Jinak gratuluji taktéž, jste borci :palec:

Pod tohle se podepisu i když z toho radost nemám :jazyk:
Znam borce co nekouří 20 slovy dvacet let a huba se mu kroutí jak starýmu v, vyfetlu :mrgreen:
ještě dnes :mrgreen:
Co jsme si vlastní blbostí navarili, to si taky seženeme a to do dna :mrgreen:

Radulka52
7232 příspěvků 18.12.19 21:27
Krásný večer

Ještě se vrátím k Ronovi:))))), já tu neuroborelii mám lékařsky na papíru a stejně je mi to k prdu. Rone!!! Má dokonce číslo A692!!! Teď jdu na tu ruku, tak koukám na ten hrůza seznam mých chorob, souhlas jdi i do alternativní lečby a když bude zle, snad nás někdo zahrabe :mrgreen: :mrgreen:

Ták byla jsem trošku strohá k našim oslavencům ale budiž mi brána jako polehčujicí okolnost, že sem se z toho mázla ve zdejší Vindě a bylo mi tááááák druhej den špatně!!! :mrgreen: :mrgreen: a po 5 dvojkách já měla v noci vokno :mrgreen: :mrgreen: ráno jsem našla ve vanilkovým cukru s moučkovým cukrem v talíři vopatlanou šunku 8o 8o 8o ták nevím, zda sem si to dala jako nášup nebo mi to odpadlo od huby vůbec nezkoumám co sem asi potom ani vo tom dělala. Mám jen kusé informace, vůbec se nechci bavit doma o mé nenadálé indispozici. Se strachem sem sem nahlížela, zda jsem neměla zachvat se někomu zde svěřovat:)))))) naštěstí sem zrějmě byla tak mrtvá, že ne a pak to ráno bylo hrozný, dobře strávený na záchodě, opět průplach střev, Rakvice jsou nepřekonatelný.
No a ruka brněla tak, že sem nebyla schopná nic napsat :( :( :,( :,( :,(
Prostě děs 8o 8o :roll: :oops:

Takže sem mella i hrůza morální kocovinu :,( a čumíc na své tělo!!! :mrgreen: :mrgreen: sem se nebyla schopná voblíknout, jsem měla děsnou chuť zahulit a vrátit se ke své postavě před 12 nebo 13 P :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak jestli si dá někdo práci tak já to uvedu nic neuvedu :jazyk:
No slušná pálka, jěstě, že jdu s tím papírem dohromady :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a zkusim to ukecat, že to přeziju :lol: :lol: :lol:
Ale bobky mám, esli mi ji zchromnou, tak sem v…

Rone??? Možná by nám ty výkaly pomohly!!! Koneckonců i Hitler se lečil léky z hoven vojáků na frontě!!! Jak už fákt nevím:)))))) :lol: :lol: :lol:

Husky to je dobře, že más z toho nehulení užitek :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a chutě zaháněj žrádlem:))) ať je nás víc:))))), těch kulatejch hi hi hi
No a jinak mně těsí, že se všichni vrácí dokonce sexprědseda

No lekařsky to má znít exnikotinista!!!

Tak zdravím všechny exnikotinisty!!! to je hruza žadnej nekuřak!!! :kytka: :kytka:

Příspěvek upraven 19.12.19 v 19:55

Radulka52
7232 příspěvků 19.12.19 19:54
Tááák

Jo, prěji hezký večer a jdu mazat diagnozy:)))), nemusí to celý svět vědet:)))) nebo buhví, kdo sem chodí, teď to vypadá, že nikdo:))) :mavam:

Blažula
150 příspěvků 21.12.19 09:58

Zdravím nehuliče :-))) Radulko Tobě gratulace -dnes máš myslím výročí…Taky přeji všem klidné, voňavé svátky.-) Já stále voním a nehulím, zítra to budou dva roky :mavam: :lol: :potlesk: :potlesk:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.19 14:21
Radka Blažula

Tak vám kolki gratuluju :potlesk: :palec: Je to protentokrát bez pochvaly, bo sem vejtřasku nenahodil :jazyk:

A jinak fšem hezký svátky… ;)

Radulka52
7232 příspěvků 21.12.19 21:58
Jééééééžíš

No jo:)))))))))))) já mám dneska výročí he he he

ták dneska je tomu 2 roky a 8 měsíců, co jsem típla cigáro v 17. Hodin

No je frmol:)))))))) a prostě nezastavuju:))))) je je a s potěšením kvituji, že se objevila Blsžule:))))) doufám, že si popřejeme na Vánoce a k Novému roku 2020!!!
Děkuji za gratulaci

A děkuji Huskymu, že nepotrěboval mé upozořnění!!!

Děkuji děkuji děkuji :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

Radulka52
7232 příspěvků 22.12.19 20:18
Je podvečer

zlaté neděle!!!

Milane Foxi, dostaváš zlatou medaili :)))) za výdrž 1 rok a 6 měsíců 

Blažule dostáváš větší zlatou medaili, protože más2 roky!!!

gratuluji vám!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Zapaluji poslední svíčku:)))))))))))))

Radulka52
7232 příspěvků 25.12.19 11:49
Milí nekuřaci

Byl velký frmol, sama zjisťuji, že u vás to bylo to samé, protože trěba Ronda :srdce:

Nenakoukl!!! I když měl vé´éééliké výročí!!!

Rone, máš Dva roky!!!za sebou!!! Je to super a moc ti gratulujeme!!! :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Dnes má výročí Momo Momo!!! Dnes máš 2 roky a tri měsíce exnikotonismu!!! Gratulujeme :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

No je to tu takové smutné, možná, že někdo nakoukl ale neozval se!!! Naši nováčci se nehlási a tak pevně doufám, že na konci roku nezhřeší!!!
A doufám, že snad přijde někdo nový!!! Ještě mohu do 6.1. Psát a pak uvidím:)))))))))))))))))

Kdyby nahodou!!! Hezké svátky a zbytek týdne:)))) :* :* :* 

Radulka52
7232 příspěvků 30.12.19 11:43
Zdravím všechny

Především gratuluji Romanovi, sexpředsovi 

Za 2 roky a 11 mesíců

Dále jestli jsem na někoho zapomněla, omlouvám se, jsem naložená v síře v Losinách:)))))
A tady prostě, kdy mám čas, prostě internet blbne, je přetizená sít, rak sorry

Všem přeji, lepší Nový rok 2020

Všem pevné nekuřacké zdravi!!! A cisté plíce 

Radulka

Kabas005
989 příspěvků 30.12.19 18:54
Gratuluji

Oslavencům a všem přeji ať se v novém roce splní nejtajnější přání :)

Roman505
3611 příspěvků 31.12.19 01:02
Krásný Nový rok

A děkuji Radce za gratulku, ale já už počítám jen roky, půlroky.
Držím se, ale stále to dře. Prostě na furt! Hmmm voní…
Všem spolubojovníkům krásou oslavu Nového roku a bez. Já si Silvestra uziji plným douskem, tak jak to umím a moc se těším.
Držte se a za měsíc hlásím 3 roky ;)

MilanFox
247 příspěvků 3.1.20 13:20
Fšem tady,

Všecko nejlepčí do nového roku bez cigaret. děkuji Královno, že jsi si na mě vzpomněla. Jinak gratuluji všem při jejich výročích i nevýročích.
Mám se skvěle bez cigaret a právě jsem se vrátil z lyží v rakousku.

Mějte se tu fajn

Milan B.
459 příspěvků 4.1.20 18:30
Šťastný nový rok

Gratulujem oslávencom!!!
Ja som od vianoc čistý bez champixu, musel som nechcene prerušiť liečbu, lebo som si zabudol lieky v práci a už ked mám dva týždne za sebou tak už chmpux neužívam, ale poviem vám je to peklíčko. Nik ma nechce lebo som nepríjemný asi ostanem bez ženy, kolegov a kamarátov lebo ma všetci je…ú :cert:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.20 18:38
@Milan B. píše:
Gratulujem oslávencom!!!
Ja som od vianoc čistý bez champixu, musel som nechcene prerušiť liečbu, lebo som si zabudol lieky v práci a už ked mám dva týždne za sebou tak už chmpux neužívam, ale poviem vám je to peklíčko. Nik ma nechce lebo som nepríjemný asi ostanem bez ženy, kolegov a kamarátov lebo ma všetci je…ú :cert:

To seš docela v prdeli :mrgreen: :mrgreen: Udělals chybu, ale to víš
Zkus začít znovu zobat. Možná si Vareniklin zase najde cestu a pak natáhni léčbu co nejdál
Byla by škoda zase to posrat :jazyk:

Radulka52
7232 příspěvků 4.1.20 19:39
Mili

Tak fajne, že se pomalu scházíme, opravdu pomalu. Já jsem se měla sejít se Svendou v Sumperku ale tááááak sem se zprovodila ze světa, že kdybych na Nový rok umřela, ani bych se nezlobila. Jéje. Takže nic nebylo, celej den sem koukala doblba, pila kdejakou vitaminovou sjačju a měla morální kocovinu. Děsný. Takže takhle to bude celej rok.

No mávám všem chlapům, protozě dámy jsou v tahu.

Radulka52
7232 příspěvků 4.1.20 21:59
Ták

Začnu odspoda:)))), Husky??? Už sem se lekla:))))))), že si se někam vytratil:))) :jazyk: jako předseda:))))) ale bdíš!!! To je dobře:)))) a byls doma? Doma?

Milanko!!! :cert: :cert: :cert: no, trochu chápu tvoji nedisciplinu, když si tělo prostě neřekne, tak zapomeneš, já takhle lumpačím s kortikoidy, zase nejsou tak silné a neskáču po nich jako králík a nejlépe hned, takže prostě večír jaksi ;) :jazyk: :jazyk:
Ale, bdíme!!! Nebudu říkat, že stará dobrá masturbace má zasejc pravdu :jazyk: :oops: :oops:
No Kdepak máme Rondu?

Milane Foxi, snažím se nezapomínat ale jaksi na tej Moravě s tim internetem to bylo hrozný a jako lítat s ipodem jako s dronem se mi fákt nechtělo. A na mobilu prostě psát neumím, tys lyžoval a dýchal rakouský vzduch? Hmmmmmmmmmmm no super!!!
To je lahodička co?

Já opravdu citím ten pražský a horský rozdíl a když šupu do kopce hi hi ( no s těma mejma kolenama) tak konečně dýchám do všech sklípků v plicích. Pamatuji si, jak sem dýchala jen na půl žerdi, abych se náhodou nerozkuckala a to by byl trapas, páč sem byla vždy podrobena káravému pohledu, kdo byl nablízku… 8o no to máš z těch cigár :jazyk:

Jinak jsme se máchali každý den v termálech, to bylo luxusní, protože na běžky nemůžu, počasi bylo fajné, ale jinak nám by to bylo stejně u… no a mám uz obě kolena po rezonanci a jedna Ostravanda mi poradila, ať se zeptám a zkusím plazmu píchat do kolenou. Protože sem vazně zoufalka, už sem objednaná na soukromou kliniku, no a začínám mít bobky!!! A sbaleno… jestě zítra něco napíšu a budu mít po hehe.
Kuryruju se z děsný rymy, cpu se tady vším mozným aby mne v pondelí vzali na karpály… asi obtisknu seznam a pogratuluju????????????????????????????vsím mozným, jak pak nez vytukám slovo takse z toho potukám!!!
Zitra poslednim den a v pondeli v 7 na sále jéje

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.20 18:25
Radulko

Doma ani náhodou ;)
fčera smese vrátili z Brrug. něco ganze fantastik ato jsem na památky barbar :mrgreen: ňák se teď nedařilo sem pověsit fotky, ale až udělám videa, tak veřejnou verzi pověsím na youtúbko :mrgreen: :mrgreen:

Husky 59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.20 18:27

Jo a ať Ti to dopadne!!!OK :palec:

Stránka:  « Předchozí 1 555 556 557 558 559 560 561 562 563 564 565 571 Další »
Váš příspěvek