Zkušenosti s Comfort energy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ladylucypink
58 příspěvků 28.12.20 15:34
Zkušenosti s Comfort energy

U jakého dodavatele máte energie, přijde mi, že každoročně platíme nějak zbytečně moc, přitom z televize slyším že ceny jdou teď dolů. Takže bychom se chtěli podívat po nějaké změně, kde bychom aspoň něco drobet ušetřili. Od známých máme doporučené Comfort energy, tak bych se v první řadě ráda zeptala na ty a pak případně jestli mi třeba doporučíte někoho dalšího s kým jste spokojení, díky předem.

Reakce:
JanaProchaz
66 příspěvků 29.12.20 16:43

Manžel má zaměstnanecké výhody, takže jsme dodavatele nikdy neměnili.

baboroma
72 příspěvků 30.12.20 13:10

Od Comfortu máme elektřinu, vyhodila nám jí se slevou kalkulačka, tak jsme se tak zařídili, protože se nám nechtělo moc prolejzat jednotlivé firmy a tohle nám to dost usnadnilo. Zatím jsme spokojení.

DanielaSo
123 příspěvků 6.1.21 18:40

My už jsem u nich delší dobu, všechno nám zařídil jejich zaměstnanec, takže starosti jsme s tím měli úplně minimální.

ladylucypink
58 příspěvků 7.1.21 18:01

Dobře že to zmiňujete, na to jsem se chtěla zeptat, kdo a jak zařizoval změny v papírech. :)

DanielaSo
123 příspěvků 8.1.21 15:04

@ladylucypink No já jsem akorát změnila čísla účtu v internetovém bankovnictví a v první řadě teda podepsala nové smlouvy, ale jinak se nám o všechno právě postaral zaměstnanec Comfort energy, my jsme osobně nikam nemuseli.

Krisst
34 příspěvků 13.1.21 13:43

My se o energie staráme průběžně kvůli velkýmu baráku, protože se u nás nikdy neplatilo málo, takže si furt snažíme držet přehled a přechodem ke Comfort Energy se nám podařilo snížit zálohy, takže jsme si zas mohli jinde zlepšit platební morálku.

ladylucypink
58 příspěvků 20.1.21 13:33

@Krisst tak v tomhle vám rozumím a taky by se nám to moc hodilo, jenže většinou to dopadne tak, že někde ušetříme, tak jiná složenka se nám zas zvedne a je to taková neverending story. 

Krisst
34 příspěvků 22.1.21 11:13

Tak kdo to tak nemá, ale ty energie se nám aspoň daří udržet, spotřebu mám ročně dost podobnou, takže od Comfortu nám posílají přeplatek, doufám, že bude i letos, ale těžko říct, protože loni jsme byli víc doma kvůli koroně jak je to pozavíraný všude možně. 

terezpedro
85 příspěvků 27.1.21 16:46
@baboroma píše:
Od Comfortu máme elektřinu, vyhodila nám jí se slevou kalkulačka, tak jsme se tak zařídili, protože se nám nechtělo moc prolejzat jednotlivé firmy a tohle nám to dost usnadnilo. Zatím jsme spokojení.

Náhodou si nepamatujete jakou kalkulačku jste k tomu použili? Ono jich je právě strašně moc a neradi bychom se vopařili. :)

baboroma
72 příspěvků 29.1.21 11:10

@terezpedro My si to na netu taky googlili, která je ok a kterým se raději vyhnout. No nakonec jsme použili kalkulačku tzbinfo, stránky spíš pro chlapa, ale ta kalkulačka super a jednoduchá. Jen k tomu potřebujete poslední vyúčtování, abyste věděla co tam zadat z toho papíru a pak už se vám tam výsledky rozbalí. Cenu a slevu vidíte hnedka, nemusíte tam kvůli tomu dávat telefonní číslo, tomu jsme se právě chtěli vyhnout. Comfort energy nás vychází stále líp, teďka už to tam chodíme jen tak přelítnou jestli je to pro nás ok.

terezpedro
85 příspěvků 3.2.21 10:52

@baboroma Super díky za takové info. Po vlastní zkušenosti právě vím, že když jsme zkoušeli jednou nějaký porovnávač, tak abychom došli k výsledku, tak po nás chtěli kontakt, nevím jestli nám ten verdikt chtěli telefonovat, ale rozhodně jsme jim tam na sebe nic nenechali. Takže tohle je fakt výhoda, že tam netřeba na sebe nic nechávat :)

baboroma
72 příspěvků 4.2.21 12:44

To rozhodně, protože pak najednou začnou navolávat i tací, od kterých ani nikdo nic nechtěl a diví se kde berou číslo :) to moc dobře znám :) nebo si pak jedině obvolejte přímo firmu a máte jistotu, oni vám to také nezávazně a zadarmo spočítají :)

terezpedro
85 příspěvků 10.2.21 12:40

@baboroma To co jste mi poslala je dobrý, už jsme na to nějak koukali, tak ještě jednou moc děkuji :)

AnettaPopi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 12:52

Už jsme u nich nějakou 4. sezónu a vše v pořádku. 

DominikaP998
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.2.21 20:58
Elektřina

Není dodavatel elektřiny jako dodavatel elektřiny, to je svatá pravda. My jsme dřív byli u jednoho nejmenovaného poskytovatele a bylo až k neuvěření, kam až byl ochotný zdražovat. Už jsme ale nebyli ochotní ty ceny platit, tak jsem s elektřinou přešli k epet , od kterých jsme dostali nesrovnatelně lepší cenovou nabídku.

Mmonis78
47 příspěvků 26.2.21 17:08

Jo někteří dodavatelé to umí vytáhnout, my už jsme firmu měnili několikrát, ale vždycky to bylo jenom kvůli ceně, že nám přestala vyhovovat. CE máme zatím rok teď a s cenou jsme u nich zatím v pohodě.

Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:21

Já jsem teda firmu ještě neměnila, ale rodiče je myslím mají, byl u nich tenkrát obchodník, tak se s ním nějakou dobu bavili a domluvili se na smlouvě. Jako nepamatuju se, že bych od nich slyšela jednu stížnost :)

BjankaDr
72 příspěvků 21.5.21 15:50

Já s nimi každý rok mluvím zavčasu ohledně ceny, protože pak je to s nimi mnohem snazší domluvit a mít na další rok dobrou cenu.

Laurali
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.21 12:41
@BjankaDr píše:
Já s nimi každý rok mluvím zavčasu ohledně ceny, protože pak je to s nimi mnohem snazší domluvit a mít na další rok dobrou cenu.

A to s nimi řešíte osobně a nebo jak? docela by mě to zajímalo, protože mám představu, že bych letos nechala energie taky upravit obzvlášť pokud opravdu dojde na to, že se budou zdražovat, což samozřejmě nechci.

BjankaDr
72 příspěvků 25.6.21 14:47

Laurali, domlouvám se s nimi telefonicky a všechno si to nechávám posílat do meilu, osobně jsem u nich nikdy nebyla a v pohodě.

Laurali
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 09:12

@BjankaDr díky, nečekala jsem, že fakt všechno telefonicky jde takhle dát dohromady. Dost mi to ušetřilo čas. :)

BjankaDr
72 příspěvků 10.9.21 12:51

Já myslím, že dneska už je to běžný způsob, že to u nich takto jde.

Váš příspěvek