Zkušenosti s Comfort energy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ladylucypink
56 příspěvků 28.12.20 15:34
Zkušenosti s Comfort energy

U jakého dodavatele máte energie, přijde mi, že každoročně platíme nějak zbytečně moc, přitom z televize slyším že ceny jdou teď dolů. Takže bychom se chtěli podívat po nějaké změně, kde bychom aspoň něco drobet ušetřili. Od známých máme doporučené Comfort energy, tak bych se v první řadě ráda zeptala na ty a pak případně jestli mi třeba doporučíte někoho dalšího s kým jste spokojení, díky předem.

Reakce:
JanaProchaz
63 příspěvků 29.12.20 16:43

Manžel má zaměstnanecké výhody, takže jsme dodavatele nikdy neměnili.

baboroma
64 příspěvků 30.12.20 13:10

Od Comfortu máme elektřinu, vyhodila nám jí se slevou kalkulačka, tak jsme se tak zařídili, protože se nám nechtělo moc prolejzat jednotlivé firmy a tohle nám to dost usnadnilo. Zatím jsme spokojení.

DanielaSo
123 příspěvků 6.1.21 18:40

My už jsem u nich delší dobu, všechno nám zařídil jejich zaměstnanec, takže starosti jsme s tím měli úplně minimální.

ladylucypink
56 příspěvků 7.1.21 18:01

Dobře že to zmiňujete, na to jsem se chtěla zeptat, kdo a jak zařizoval změny v papírech. :)

DanielaSo
123 příspěvků 8.1.21 15:04

@ladylucypink No já jsem akorát změnila čísla účtu v internetovém bankovnictví a v první řadě teda podepsala nové smlouvy, ale jinak se nám o všechno právě postaral zaměstnanec Comfort energy, my jsme osobně nikam nemuseli.

Krisst
29 příspěvků 13.1.21 13:43

My se o energie staráme průběžně kvůli velkýmu baráku, protože se u nás nikdy neplatilo málo, takže si furt snažíme držet přehled a přechodem ke Comfort Energy se nám podařilo snížit zálohy, takže jsme si zas mohli jinde zlepšit platební morálku.

ladylucypink
56 příspěvků dnes v 13:33

@Krisst tak v tomhle vám rozumím a taky by se nám to moc hodilo, jenže většinou to dopadne tak, že někde ušetříme, tak jiná složenka se nám zas zvedne a je to taková neverending story. 

Váš příspěvek