Zkušenost s prodejem bytu v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tamara444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.20 22:01
Zkušenost s prodejem bytu v Praze

Máte za sebou někdo prodej bytu v Praze? dokázal by mi někdo poradit, jak prodat rychle a co nejvýhodněji?

Reakce:
Blannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.20 09:19

Pokud zvažujete prodej bytu nebo domu, a chcete ho prodat opravdu rychle, tak doporučuji prodávat s realitní kanceláří. Já jsem v Praze spolupracovala při prodeji s realitní kanceláří, která mi našla kupce za 14 dnů. Takže to proběhlo vše velice rychle.

Tamara444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 09:00

Se kterou realitní kanceláří jste to tedy prodávala? a jak dlouho to zhruba trvalo?

Blannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.20 00:10

Domluvila jsem se nakonec na spolupráci při prodeji s realitní kanceláří edox reality z Prahy. Podívejte se na jejich stránky, kde najdete podmínky prodeje s touto realitní kanceláří, ale také kontakt.

KuKačička
76 příspěvků 6.5.20 14:22

No pokud chcete prodávat teď tak rozhodně s realitní kanceláří, při fungování dnešních úřadů by vám to trvalo věčnost když člověk ani teoreticky neví kde začít a kde zatlačit a realitky i v téhle době fungují https://www.estav.cz/…-neovlivnila chce to jen vybrat nějakou co bude schopná to splnit v nejkratším čase když na tom trváte.

ivanka69292929
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.20 13:33
Investice do bytu

Já jsem poprvé investovala do bytu minulý rok. 7 měsíců rozhodování, brouzdání po internetu, návštěvy realitních makléřů, hodiny a hodiny vyčkávání ovšem přinesly ovoce. Hodně mi u rozhodování pomohl i web investitura

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.20 22:47

Jestli vám tedy mohu doporučit něco, co vám zvýši cenu na bytě, je to určitě rekonstrukce a nějaký facelift celého bytu. Nám s tím pomohla firma http://pwinterier.cz a opravdu je to něco, co navýší cenu bytu nebo domu o několikanásobnou cenu, než jste měli původně představu :)

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.9.20 21:02

Ahojte, já jsem se do Prahy stěhovala nedávno a jedinou zkušenost jakou s bydlením, respektive začínáním bydlet v Praze mám, je pouze s webem bezrealitky. Takže s tímto Vám moc neporadím. Ale s čím Vám mohu poradit, to je půjčovna dodávek. online, kterou jsme využili my a zvládli jsme se tak přestěhovat daleko levněji, než kdyby to bylo přes stěhovací firmu.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.20 23:25

Zkušenost s prodejem bytu tedy moc velkou nemám, ale jediné co vím od mého táty je to, že je potřeba před takovým prodejem potřeba udělat pořádná rekonstrukce, aby byt nebo dům nabral trochu na ceně. Třeba táta prý udělal rekonstrukci a izolaci jeho plochých střech na domě (tuším, že to dělala firma http://plocha-strecha.cz ) a cena se prý několikanásobně zvýšila :) Tak nevím, pouze radím.

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.20 22:21

Ahoj, zkušenost s prodejem z bytu nás teprve čeká, takže dám vědět po tom, až se nám ho podaří prodat. Nicméně teď jsme na tom bytě řešili takovou prekérku s odpadem… Nicméně to nám s tím docela dost dobře poradil a pomohl jeden instalatér , kterého jsme si našli na internetu. Určitě na něj mrkněte :)

Sapik123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.20 23:56

Takovouto zkušenost budeme mít za sebou teprve až za pár měsíců. Teď jsme ve fázi, kdy připravujeme náš dům na prodej a probíhá rozsáhlou rekonstrukcí. Zatím jsme se tedy stihli postarat o to, že jsme vyměnili starou střešní krytinu za plechovou střešní krytinu :)

Váš příspěvek