Zkušenost s prodejem bytu v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tamara444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.20 22:01
Zkušenost s prodejem bytu v Praze

Máte za sebou někdo prodej bytu v Praze? dokázal by mi někdo poradit, jak prodat rychle a co nejvýhodněji?

Reakce:
Blannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.20 09:19

Pokud zvažujete prodej bytu nebo domu, a chcete ho prodat opravdu rychle, tak doporučuji prodávat s realitní kanceláří. Já jsem v Praze spolupracovala při prodeji s realitní kanceláří, která mi našla kupce za 14 dnů. Takže to proběhlo vše velice rychle.

Tamara444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 09:00

Se kterou realitní kanceláří jste to tedy prodávala? a jak dlouho to zhruba trvalo?

Blannnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.4.20 00:10

Domluvila jsem se nakonec na spolupráci při prodeji s realitní kanceláří edox reality z Prahy. Podívejte se na jejich stránky, kde najdete podmínky prodeje s touto realitní kanceláří, ale také kontakt.

KuKačička
74 příspěvků 6.5.20 14:22

No pokud chcete prodávat teď tak rozhodně s realitní kanceláří, při fungování dnešních úřadů by vám to trvalo věčnost když člověk ani teoreticky neví kde začít a kde zatlačit a realitky i v téhle době fungují https://www.estav.cz/…-neovlivnila chce to jen vybrat nějakou co bude schopná to splnit v nejkratším čase když na tom trváte.

Váš příspěvek