Zkušenost s naturevia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SimaNinous
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.5.21 15:04
Zkušenost s naturevia

Prosím pěkně, zajímalo by mě jakou zkušenost máte s doplňky od značky Naturevia. Hodně čtu, že mají nejlepší složení u doplňků, tak by mě zajímalo jestli to tak opravdu je.

Reakce:
Damina9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 21:13

Pravidelně tam kupuji probiotika pr sebe i svoje děti a všechno bylo v pořádku. Chceš si tam něco koupit?

Vierineninka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 22:47

Jen a jen pozitivní. Miunule jsem si v lékarně kupovala jejích probiotika laktobacily 5. Jsou nejlepší

IvaMaMa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 15:07

Ted jsem tam celé rodině nakoupila probiotika, protože se chystáme na zahraniční dovolenou. A jako bonus mi přibalili malé balení vitaminu C :)

anduskan
111 příspěvků 5.10.21 16:38

Nedávno jsem koupila jejich novinku IMUNOHELP na imunitu moc se mi líbí složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

Salomee11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.21 20:49

Užívám dlouhodobě Multikomplex – beru půlku každý den, kupuju velké balení na e-shopu natureviacz, kde ho mají po 180 cps.

Alisonkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 20:15

Kupuji si ho zejména kvůli Béčkům – mám po něm víc energie….

Laurisska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.21 22:25

Taky jsem si koupila imunohelp, akorát by mě zajímalo jak dlouho je potřeba ho brát? www.naturevia.cz/…e/imunohelp/

nikica2
64 příspěvků 23.10.21 20:16

Jsem ráda, že jsou v něm chelátové formy minerálů – konečně nějaká firma přemýšlí i o vstřebatelnosti.

Teodoraaa
24 příspěvků 27.10.21 17:59

Od Naturevia jsem spokojená s C-Mix 500 mg. Oproti jiným vitaminům C na trhu, je tento velmi silný v jedné tabletě a navíc se nepolyká, ale cucá.

žanet22
80 příspěvků 29.10.21 16:20

Tenhle druh céčka mám ráda, protože je lahodný a jíme ho celá rodina. Jen dětem rozděluji jednu tabletu na čtvrtiny, nebo půlky (to když jsou nemocné).

Váš příspěvek