Životní energie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janakova99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.19 13:33
Životní energie

Ahoj holky, můžete mi tu prosím některá poradit, jak pomoci mámě, která už nemá moc na nic sílu? úklid, dojít si na nákup atd… je pořád hodně vyčerpaná…

Reakce:
Markalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.19 19:15

Dobrý den, já jsem řešila s mámou podobný problém, také už neměla vůbec na nic čas ani energii, mohu poradit zkusit orthomol cardio, který naší máme na radu lékaře pomohl s chutí zpátky do života.

Janakova99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.9.19 16:58

Mohu se prosím zeptat, jestli ho koupím normálně v lékárně? nebo musím jít k doktorce pro recept?

Markalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.19 07:51

Nemusíte, je to volně prodejný doplněk stravy, takže opravdu nemusíte chodit k doktorovi, stačí zajít do některé z větších lékáren, dá se koupit v pilulce, benu i u dr.maxe.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 22:38

Pro nás nebyl doma ani tak velký problém ta životní energie, jak spíše ta, kterou jsme museli platit. Ty částky nám energii ubírali tedy převelmi. Hodně nám v tomto problému pomohlo si pořídit tepelné čerpadlo , za což jsme velice rádi, že nám poradil náš známý.

Romanahradilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 19:05

S rozvodem jsem tak nějak celkově přišla o nějakou vnitřní energii a dost se zhoršil i můj fyzický stav. Jsem pořád nemocná a začínám mít i špatné jaterní testy…. Jsem tak nějak bez energie, myslíte si, že by mi mohlo něco pomoci?

Ivanamechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 09:48

Určitě se dá s vnitřní energií těla pracovat. Zažila jsem toho v životě dost špatného, od nečekaného úmrtí v rodině po nevěru. Byla jsem na tom v jednu dobu opravdu hodně špatně a řešila jsem to alkoholem. To mi nepomohlo, tak jsem začala řešit svoji vnitřní energii. S tím mi pomohla léčitelka Lenka, která si na mě udělala čas a poskytla mi osobní konzultaci. Je pravdou, že jsem dlouho váhala, jestli do toho jít, ale nakonec jsem hodně ráda.

Romanahradilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.20 00:20

Takže vám to opravdu pomohlo? Kam jste chodila?

Ivanamechova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.20 20:44

V Hradci Králové je léčitelka Lenka, která ale poskytuje i energetickou léčbu na dálku každou prostřední středu. Stačí se zaregistrovat na fb stránce, kde se potom můžete od 20:30 v tuto středu připojit k léčbě na dálku. Podívejte se na stránky kristalovapostel. cz

AnnyMalia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 16:16

Já nevím, ale léčitelka? Mě hodně pomohly houby. Zkusila bych tuto houbu https://www.houbicky.eu/…-120-kapsli/. Ta je přímo na životní sílu :) Ta by mohla pomoct :)

Libormarecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 23:44

Abych mohl normálně fungovat, tak jsem za den musel vypít několik šálků kávy. To mi nedělalo dobře na tlak, takže jsem hledal jinou cestu, než jen pít kávu. Našel jsem přírodní cestu ve 100% čistém organickém kratomu https://kratomlevne.cz/

Erikoska85
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 08:48

Já s tou energie tolik bojuju. Taky jsem toho docela dost zkusila a nic mi ji nedodalo. Hledám, pátrám, co by ještě. Myslíte, že by pomohla magnetoterapie? Magnetický náramek? Je tu někdo, komu náramek pomohl?

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 21:44

Já nosím tento náramek https://spiritobchod.cz/…mek-523.html. Je teda na fyzickou bolest, trápení. Ale pomáhá mi. Koukni se na jejich shop a vybereš si podle toho, co potřebuješ posílit ty.

Váš příspěvek