Živá a mrtvá voda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

satto66 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.12 11:57
Živá a mrtvá voda

Proti kvasinkové infekci zkuste léčbu živou a mrtvou vodou.
Já a mnoho znamých v okolí to používáme s dobrými výsledky i v jiných zdravotních problémech.
Já jsem trpíval často nachlazením, pálením žáhou, nevolnostmi a zvracením, bolením hlavy a to prakticky vice jak rok neznám.
Základem je živá voda, která se vyrobí elektrolízou z vodovodní vody a má vysoké ph=11./měřeno digitalním měřidlem/
Ta se popíjí asi 4 dcl denně/ale i třeba 1l/ a upravujě Vaše ph k neutrální hranici6-7Ph.Tady je vše diky naší době silně překyselené a z toho plyne spousta nemocí, včetně onkologický onemocnění.
Pokud se k ní přiblížíte, Vaše tělo se stane pro různé bakterie nehostitelským, nemají zde kyselé prostředí a podmínky k životu. je to podobné, jakoby veš chtěla žít na plešaté hlavě.
Mrtvá voda je druhý produkt, který vzniká při elektrolýze a ten má naopak velmi nízké PH=2-2,4.Je to žlutá kyselá kapalina, protimikrobiální látka, která léčí všechny povrchové rány, popáleniny bez plyskýřů, paradentozu tzn., že se může kloktat a léčí až několikrát rychleji, něž třeba peroxid vodíku, alkoholy apod.Je rychlejší z důvodu nenaleptání tkáně.
Jedna moje spolupracovnice se si udělala dlouhý asi škrabanec na ruce a chtěla tu mrtvou vodu vyzkoušet. Asi za dva dny za mnou přišla a radostně mě ukazovala ruku, že je to perfektní a zranění je pryč. Trochu jsem byl z toho vedle, protože ja viděl na té ruce poranění nezhojené a tak jsem to nechápal.
Ona mně ale ujistila, že půlka toho poranění je zhojená a toto co vidím nezhojené, tak tam tu vodu nepoužila proto, aby se o její zázračnosti přesvědčila jaký je v tom rozdíl.
Takže celá firma používá v lednici mrtvou vodu i třeba na oči, když svědí, palí, anebo když bolí v krku, popaleniny/pracuji jako svářeč/.Některým dávám i živou vodu a někteří si ji začali vyrábět i sami.Doma živou vodu zase užívá celá rodina, včetně mé ženy, která byla nejdelší nevěřící Tomáš. Švagrová se pitim živé vody zbavila letité zácpy a je pravidelným odběratelem. Mrtvá voda je výborná i na ruzné opary, svědění, proti zapachu z úst na podpaží i intimní partie, na oči atd.
Návod na výrobu včetně fotografií mohu poslat na email pokud bude někdo chtít :D
Po výrobě a filtraci, která se děje odstátím, slétim a vyfiltrováním přes kávovarné filtry se budete divit, co je v pitné vodě za maras!!!

Reakce:

2212VIKA
1 příspěvek 15.09.12 16:16
ZIVA A MRTVA VODA

ZAUJAL MA VAS CLANOK POSLITE MI PROSIM NAVOD NA PRIPRAVU

jitezka
2 příspěvky 19.09.12 15:29
Voda

Dá se normálně někde koupit?

rendystod 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 15:15
voda

Mam s vodou dobre zkusenosti, bohuzel vyschnul zdroj. Mam zajem o navod, dekuji.

Bedři 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.13 09:07
živá mrtvá voda

Prosím o zaslání návodu + foto.
Děkuji.

georgeporge 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.06.13 14:55
ziva mrtva voda

Mam zaujem o navod na pripravu zivej i mrtvej vody

essens
4 příspěvky 22.06.13 15:34

Rovněž prosím o návod. Děkuji Alena :D

Dadulka 12 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.13 10:53
živá a mrtvá voda

Zaujala mě živá a mrtvá voda, prosila bych o návod na výrobu

Samovic 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.13 21:50
živá a mrtvá voda

Prosím o zaslání návodu + foto.
Děkuji.

helencom 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.13 11:57
živá a mrtvá voda

Dobrý den,
prosím o zaslání návodu na výrobu + foto. Děkuji předem za zaslání

Anto 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.13 22:34
živá a mrtvá voda

Prosím o zaslanie návodu+foto. Alebo, kto predá už hotový prístroj. Ďakujem

prima-masaz
2 příspěvky 11.08.13 15:06
Živá a mrtvá voda

Dobrý den,

velmi bych stála o zaslání návodu+fota na výrobu. Děkuji a přeji hezký den :)

MARTA MUŠUKOVÁ
1 příspěvek 17.09.13 21:47

DOBRY DEN, ČETLA JSEM O TÉ ŽIVÉ A MRTVÉ VODE, DOST MĚ TO ZAUJALO. MŮŽETE MI S DĚLIT JAK SE DĚLÁ ŽIVÁ A MRTVÁ VODA MOC DĚKUJI, MARTA

bublinkaa1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.13 15:43

Dobrý den, take prosim o zaslani návodu.
Dekuji moc:-)

helencom 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.13 18:14

Nikdy jsem zadnou odpoved nedostala ani navod, nema cenu sem psat se zadosti!!!

Marcela Chejnová 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.13 06:18
vši

Prosím o sdělení, zda je mrtvá voda účinná na „likvidaci“ vší? Jsou dobré zkušenosti? Vřelé díky Marcela

gituscha 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.13 17:26
Ing.Plžík

Dobrý den, můžete mi prosím poslat kontakt na Ing. Plžíka na e-mail gitasirotkova@sez­nam.cz. Děkuji moc.

pomáhat lidem 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.04.14 20:14
Přístroj na výrobu živé a mrtvé vody

Dobrý den, pokud máte zájem, mohu Vám přístroj, na výrobu živé a mrtvé vody vyrobit, zabývám se touto tématikou již dlouho, nechápu jen některé pisatele, že používají nerezové elektrody /potravinářskou nerez/ v té je obsaženo také, asi 13 % chromu, já používám jiné elektrody, měl jsem vodu i na zkoušku v laboratoři, vše bylo v pořádku. Mé přístroje jsou perfektně vyhotoveny, žádné keramické květináče, nebo pokoutně přilátané pet lahve, spousta lidi, zde na foru ani neví o čem mluví, voda opravdu pomahá, mám vyzkoušeno, jistě nemáte na to, platit za ruzné ionizační přístroje desestitisice korun. více info na email lagies70@centrum.cz

Cardan_Italia 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.16 11:31
Chci vyzkouset na SLA nemoc ...

Prosim o zaslani navodu. Rad bych overil funcnost pro nevylecitelne onemocneni SLA… Dekuji

1Jirka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.16 16:15
Mrtvá a živá voda

Dobrý den, prosim zaslat postup pro výrobu živé a mrtvé vody (hlavně zařízení).Děku­ji Jirka

Cardan_Italia 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.16 15:30

Mail nedostupny… Jak Vam zaslat zadost o info?
 Dekuji

Pavel33
1 příspěvek 07.06.16 14:52
Sháním přístroj

Zkoušel jsem psát na lagies70@centrum­.cz, ale adresa už neexistuje. Pokud někdo levně vyrábíte nebo máte kontakt na výrobce nebo máte kvalitní návod, dejte prosím vědět. Dík.

krapulinka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.16 22:01

Mohu poprosit o návod a foto přístroje na výrobu živé a mrtvé vody? Díky

Ing Pečenka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.17 11:02
žadam o zaslani navodu na vyrobu žive amrtve vody.Děkuji

- -

@satto66 píše:
Proti kvasinkové infekci zkuste léčbu živou a mrtvou vodou.
Já a mnoho znamých v okolí to používáme s dobrými výsledky i v jiných zdravotních problémech.
Já jsem trpíval často nachlazením, pálením žáhou, nevolnostmi a zvracením, bolením hlavy a to prakticky vice jak rok neznám.
Základem je živá voda, která se vyrobí elektrolízou z vodovodní vody a má vysoké ph=11./měřeno digitalním měřidlem/
Ta se popíjí asi 4 dcl denně/ale i třeba 1l/ a upravujě Vaše ph k neutrální hranici6-7Ph.Tady je vše diky naší době silně překyselené a z toho plyne spousta nemocí, včetně onkologický onemocnění.
Pokud se k ní přiblížíte, Vaše tělo se stane pro různé bakterie nehostitelským, nemají zde kyselé prostředí a podmínky k životu. je to podobné, jakoby veš chtěla žít na plešaté hlavě.
Mrtvá voda je druhý produkt, který vzniká při elektrolýze a ten má naopak velmi nízké PH=2-2,4.Je to žlutá kyselá kapalina, protimikrobiální látka, která léčí všechny povrchové rány, popáleniny bez plyskýřů, paradentozu tzn., že se může kloktat a léčí až několikrát rychleji, něž třeba peroxid vodíku, alkoholy apod.Je rychlejší z důvodu nenaleptání tkáně.
Jedna moje spolupracovnice se si udělala dlouhý asi škrabanec na ruce a chtěla tu mrtvou vodu vyzkoušet. Asi za dva dny za mnou přišla a radostně mě ukazovala ruku, že je to perfektní a zranění je pryč. Trochu jsem byl z toho vedle, protože ja viděl na té ruce poranění nezhojené a tak jsem to nechápal.
Ona mně ale ujistila, že půlka toho poranění je zhojená a toto co vidím nezhojené, tak tam tu vodu nepoužila proto, aby se o její zázračnosti přesvědčila jaký je v tom rozdíl.
Takže celá firma používá v lednici mrtvou vodu i třeba na oči, když svědí, palí, anebo když bolí v krku, popaleniny/pracuji jako svářeč/.Některým dávám i živou vodu a někteří si ji začali vyrábět i sami.Doma živou vodu zase užívá celá rodina, včetně mé ženy, která byla nejdelší nevěřící Tomáš. Švagrová se pitim živé vody zbavila letité zácpy a je pravidelným odběratelem. Mrtvá voda je výborná i na ruzné opary, svědění, proti zapachu z úst na podpaží i intimní partie, na oči atd.
Návod na výrobu včetně fotografií mohu poslat na email pokud bude někdo chtít :D
Po výrobě a filtraci, která se děje odstátím, slétim a vyfiltrováním přes kávovarné filtry se budete divit, co je v pitné vodě za maras!!!

Janka Manka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.17 18:18
Mám zájem o výrobu živé a mrtvé vod

Dobrý den, mám zájem o výrobu živé a mrtvé vody. Prosím o zaslání návodu na přístroj. Predem děkuji za odpověď. Janka Janka.

Jiří Kumšta 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.17 21:40

Dobrý den, mám zájem o výrobu živé a mrtvé vody. Prosím o zaslání návodu na přístroj. Předem děkuji za odpověď. ING. jIŘÍ kUMŠTA

Alena Kafková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.17 10:48
Návod na živou a mrtvou vodu

Prosím o zaslání návodu na výrobu živé a mrtvé vody. Velmi mě to zaujalo.

Dandulka98 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 21:55
výroba m.a ž. vody

Dobrý večer, asi rok používám mrtvou vodu a v kabelce mám vždy sebou v lahvičce. hodně lahviček rozdávám, aby si každý odzkoušel. I nevěřící Tomáš uvěříl :) A tak sháním popis výroby. Kolegyně kdysi v laborce vyráběly ale popis nenašly. Pokud mi můžete zaslat podrobnější informace, budu ráda. Na internetu jsou ale raději odzkoušený postup. Děkuji. Dana

Janka Manka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 10:16

Dobrý den, mám návod na výrobu živé i mrtvé vody. K tomu i návody na použití. Jen není nikdo kdo by přístroj vyrobil. Jankamanka

Alena Kafková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.02.18 13:27
výroba živé a mrtvé vody

Prosím autora příspěvku @satto 66 o návod na výrobu živé a mrtvé vody. Děkuji

delman
1 příspěvek 06.03.18 18:18
živá a mrtvá voda.

Velmi prosím, můžete mi zaslat plánek, návod na výrobu živé a mrtvé vody? Předem moc děkuji.

Jana Veb. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 14:11
živá a mrtvá voda

Hledám na internetu pomoc pro mé dlouhodobé zdravotní problémy, již jsem slyšela o živé vodě. Moc Vás prosím o zaslání návodu na výrobu živé vody. Děkuji.

Pepino23 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 14:13
Odzkouseno

Vážení,

Po měsících vyroby vody ve stylu pokus omyl..je vše Ok
První „pacienti“ spokojení..a ono to opravdu funguje a hlavně léčí. Tím že chci okruh co nejvíce lidí co mají různé problémy/hlavně kožné/Poptavam odběratele. vice do zprávy.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu