Zhroucení člověka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michala.Ga
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.15 23:37
Zhroucení člověka.

Dobrý večer, již delší dobu mě trápí věci na které si nedokážu odpovědět ani si je vysvětlit. Byla jsem velmi pracovití a podnikavý člověk..podnikám 5let, 3,5 roku jsem každý den cestovala po Celé ČR ke klientkám domů ohledně pordlužování vlasů za celý měsíc jsem měla volno max 2dny a to jsem zvládla 3roky v kuse. Nyní rok a půl pracuji z pohodlí domova a byla sem celkem spokojený člověk..mám peníze, partnera, ale pár měsíců pociťuji prázdnost, nebaví mně vydělávat ani se z ničeho radovat..dříve mě rozesmála každá maličkost. Trápí mě moje zdraví, necítím se dobře, nechci to dát na sobě znát, ale to co se mi stalo před dvěma dny mě položilo..pracuji jak sem zvyklá posouvám klientce odrostlé vlasy zpět k hlavě všechno jde, bavíme se, smějeme, po 2hod mám už skoro hotovo chybí pár pramínků ze sta a najedou mi začali brnět ruce, a necítila jsem kousek hlavy jako kdybych byla v tu chvíli napůl ochrnutná..trvalo to cca 30 - 40vteřin, zmateně jsem na klientku mluvila co se děje a nechápala, cítila jsem velký tlak v hlavě a špatně se mi dýchalo..musela jsem sedět.. chvilku nic nedělat, pak s přetrpením jsem dodělala pár pramínků, které obvykle mám za 10min mi trvalo 35minut. Odešla já jsem po chvilce z ničeho nic i zvracela, pak jsem šla spát celý den prospala. Večer jsem nemohla spát a pořád jsem myslela na to co se mi stalo..nedokážu si to vysvětlit,,mám strach je to dva dny a necítím se moc dobře jsem pomalá, žádná energie, a ani mi to nemyslí jako předtím :( Jsem z toho zoufalá chci být jako předtím ten pracovitý, podnikavý člověk mám strach, že mě tahle příhoda poškodila malinko mozek a zasáhla do života,,prosím pomocte mi děkuji. Markéta

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.16 20:45
Psychické vyčerpání

Dobrý den,
je mi 16 let, jsem dívka. Od malička mám citlivější povahu než ostatní. Po přestupu na střední školu se mi moje psychika zhoršila. Matematika mi nešla vždy, ale teď propadám a tím pádem jsem neustále ve stresu. Tím „neustále“ myslím to, že i když jsem mimo školu nebo nemám daný předmět, jsem i tak ve stresu. Minulý rok v dubnu jsem se psychicky zhroutila. Projevovalo se to tak, že jsem cca 2 hodiny v kuse brečela, že jsem ani nemohla odejít do školy. Rodiče to volali mé třídní a to bylo ještě horší. Od té doby se cítím trapně. A od toho zhroucení jsem se zhrotila ještě 2×, ale už to nebylo tak silné. Cítím se vyčerpaně psychicky i fyzicky, ale snažím se to nevzdávat a bojovat. Moc mi to ale nejde, a mám pořád strašně negativní mysl a stres. Svěřuji se rodičům, kteří mi dávájí plnou podporu a za mé známky mi nenadávájí ani nic jiného. Učitelka z matematiky klade veliké nároky a tak jsem to prostě přestala zvládat a teď se nervuji z čehokoliv ať je to sebevětší blbost. Cítím se unaveně, a mám strach chodit do školy. Kolektiv tam taky není moc dobrý a moje kamarádka, se kterou jsem šla na tuto školu se změnila. Takže jediný komu se mohu svěřit jsou moje rodiče. Mám pocit, že se mi zhoršily i celkově výsledky ve všech předmětech. Na základní škole, jsem se vždy naučila a dostala většinou dobrou známku. Teď mám ale pocit, že se mi paměť celkově zhoršila a i když se naučím na písemku, stejně učivo do druhého dne zapomenu. Bojím se, abych nepropadla. Prosím poraďte mi :)

amode
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.17 15:13

Dobry den,
netrapte se, zacnete vice relaxovat, uzivat si zivota, zajedte si kdekoliv, i sama, pokud Vam to pomuze, a hlavne Prace neni vsechno. Chvalte se a snazte si najit i neco jineho nez je prace, z ceho byste mela radost. Hlavu vzhuru…

amode
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.17 15:22

Ma rada patrila vzkazu napsanemu pred tim Vasim, takze se omlouvam. Studium na stredni skole je narocne, zkuste si o tom vsem popovidat s rodici, pokud mate dobrou vychovnou poradkyni na skole, zajdete za ni.Taky jsem resila problemy ohl. svych deti, nevhodny pristup pedagogu k nim. Jinak zmena oboru a skoly, ale verte, vsude neco je.
Hodne stesti..

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.20 11:30

Zažila jsem něco podobného a opravdu Vám to nezávidím, ale věřte mi, že vždy je někde „světlo na konci tunelu“, určitě se to vyřeší a bude Vám opět mnohem lépe. Mně osobně v takovýchto chvílích pomohlo trávit co nejvíce času se svými dětmi a také jsem si pro klidnější spánek dávala na večer CBD (můžete ho sehnat třeba na https://www.cibdol.cz/ ) a moc mi to pomohlo.

ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.20 18:58

Já jsem měla osobně podobné stavy, když jsem se před hodně lety připravovala na zkoušky na vysoké škole, takže se do vašich pocitů dokáži naprosto vcítit. Nebo třeba dcerka se teď skrz přípravný kurz od https://www.to-das.cz/ učí na přijímačky na SŠ a také je z toho pěkně vyděšená a vystresovaná.

Váš příspěvek