Zdravé vaření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 19:15
Zdravé vaření

Dlouho jsem přemýšlela, jak pro děti vařit zdravě, a přišla jsem na to, že se dá i maso zdravě vařit v páře. Máte zkušenosti s vařením v páře, respektive s kvalitním parním hrncem?

Reakce:
Ivetasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 01:00

Když jsem vybírala parní hrnec, tak jsem narazila na spoustu variant, které mají horní části z plastu, a to se mi moc nelíbilo. Proto jsem si raději pořídila napařovací hrnec, který má části, které se dotýkají jídla, skleněné. Spodek napařovacího hrnce tvoří klasický hrnec, který je z titanu, a dá se používat jako klasický hrnec, takže nemám doma zbytečný kus nádobí a můžu ho používat i normálně.

Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 00:13

To nezní vůbec špatně, ale tato sestava Vás vyšla asi hodně draho, že?

Ivetasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 09:57

Vůbec ne, pořídila jsem to za super cenu. Koupila jsem napařovací hrnec z internetového obchodu zgastro. cz. Když se podíváte na jejich web, tak tam najdete více variant podle velikosti spodního hrnce.

SvestickaS
5 příspěvků 12.11.20 13:57

A funguje to na indukci?

Ivan999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 22:52

Dobrý den, pokud bych Vám za sebe mohl doporučit nějaké vybavení na zdravé vaření, tak za mne je to určitě značka atfornax, která prodává velice kvalitní a profi gastro vybavení, které je dle mého velice dostupné… Mrkněte se, stojí to za to! Prodávají třeba i hnětače těst a další.

Váš příspěvek