Zdravé vaření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.20 19:15
Zdravé vaření

Dlouho jsem přemýšlela, jak pro děti vařit zdravě, a přišla jsem na to, že se dá i maso zdravě vařit v páře. Máte zkušenosti s vařením v páře, respektive s kvalitním parním hrncem?

Reakce:
Ivetasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.20 01:00

Když jsem vybírala parní hrnec, tak jsem narazila na spoustu variant, které mají horní části z plastu, a to se mi moc nelíbilo. Proto jsem si raději pořídila napařovací hrnec, který má části, které se dotýkají jídla, skleněné. Spodek napařovacího hrnce tvoří klasický hrnec, který je z titanu, a dá se používat jako klasický hrnec, takže nemám doma zbytečný kus nádobí a můžu ho používat i normálně.

Annamartinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 00:13

To nezní vůbec špatně, ale tato sestava Vás vyšla asi hodně draho, že?

Ivetasvarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 09:57

Vůbec ne, pořídila jsem to za super cenu. Koupila jsem napařovací hrnec z internetového obchodu zgastro. cz. Když se podíváte na jejich web, tak tam najdete více variant podle velikosti spodního hrnce.

SvestickaS
6 příspěvků 12.11.20 13:57

A funguje to na indukci?

Ivan999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 22:52

Dobrý den, pokud bych Vám za sebe mohl doporučit nějaké vybavení na zdravé vaření, tak za mne je to určitě značka atfornax, která prodává velice kvalitní a profi gastro vybavení, které je dle mého velice dostupné… Mrkněte se, stojí to za to! Prodávají třeba i hnětače těst a další.

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.20 21:10

Ahoj, já jsem se také nedávno začala věnovat zdravému vaření a docela se mi to podle mne daří :-) Nedávno jsem našla velice zajímavý recept na dietní šťouchané brambory , tak kdybyste měl někdo zájem, tak se mrkněte a pak mi napiště, jak se povedly!

Ivulen_Bolen_666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 08:02

Ahoj, tak to i my jsme se nedávno snažili začít přemýšlet trochu více nad tím, jak vaříme a co všechno děláme v kuchyni špatně a přestali jsme tedy dělat trochu více toho mastného no… Ale třeba takové čevabčiči si prostě odpustit ještě nedokážeme :D Měj se krásně a hlavně na sebe dávej pozor… A zkus nebýt jako my doma:D

Leniiska
26 příspěvků 10.3.21 07:35

Podle mě je hlavní to mít vyvážené. Třeba jednou za čas nebo v zimě je toho tuku prostě potřeba víc. I já co normálně nejím moc tučného tak sem dostala chuť na škvarkovku nebo salám (a ne nejsem těhotná :D). Takže můj názor: určitě se snažít jíst všechno ale s mírou :)

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.10.21 18:57

Já třeba ráda zavařuji a naučila jsem se jak zavařit uzené maso díky webu https://napovime.cz/…-uzene-maso/. To teď má u nás každý rád a nebýt kamarádky, ani nevím, že to jde. Se zapečenými těstovinami nejlepší a není to žádné tučné jídlo.
Jinak se snažím vařit hodně zdravě a v páře vařím a parní hrnec doma mám.

MisuskaM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.21 11:16

Jaké oleje používáte na vaření? Třeba co dáváte do zeleninových salátů by mě zajímalo :)

Váš příspěvek