Zdravá zelenina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketiska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 08:23
Zdravá zelenina

Která zelenina dodává tělu nejvíce vitamínů a je vhodná pro děti i dospělé?

Reakce:
Esterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.21 22:00

Myslím si, že každý druh zeleniny má něco do sebe. Já mám třeba nejraději zeleninové salátky z více druhů zeleniny. Akorát se mi teda nechce každý den pořád krájet zeleninu čerstvou, ale s tím asi nic neudělám.

NIna090
22 příspěvků 22.7.21 11:30

Přesně, každá zelenina je zdravá a o noci jsou zdravé cukry asi bych úplně nerozlišovala, která je víc a která mín

Petrasekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.21 08:28

Tak vyzkoušejte kimchi, to máte na talíři nachystané během pár sekund a je to výborné a hodně zdravé. Já jsem na tom totiž úplně stejně jako vy, nerada trávím moc času v kuchyni, takže hotové kimchi ve skleničkách je pro mě ideální.

Esterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.7.21 20:56

Co to je to kimchi? O tom jsem nikdy neslyšela, ale pokud je to rychle nachystané, tak se mi to už teď líbí.

Petrasekova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.21 13:44

Je to křupavý a pikantní salátek z fermentované zeleniny, který je velmi zdravý. Díky fermentaci totiž obsahuje probiotika, která mají velmi dobrý vliv na zažívací trakt. Opravdu je to velmi praktické, díky kimchi klubu mám doma měsíční zásobu kimchi. Pokud chcete kimchi ochutnat, tak rozhodně neváhejte, je to velká dobrota: https://www.kimchiclub.cz/

Váš příspěvek