Zdravá střeva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anduskan
14 příspěvků 07.10.17 23:40
zdravá střeva

Má někdo zkušenost s přírodním přípravkem na problémy se zažíváním jako pocit plného břicha, střídání zacpy a průjmu?

Reklama

Reklama

Reakce:

Jarinaaa
4 příspěvky 11.10.17 19:08
zdravá střeva

Upravit si zažívání je dobrý počin. Vybrat si vhodný přípravek je docela složité. Já nedávno objevila leták na colonfit. Tak ho zkuste.

Jarka2583 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.17 21:05
zdravá střeva

Já bych ti doporučila vyzkoušet sibiřskou čagu. Taky sem měla hodně problémy se zažíváním a od toho se odvíjely i časté nemoci, ale jak se mně zpravila střevní mikroflora, tak se mi upravila i celkově imunita. Určitě bych doporučila vyzkoušet.

Janin_kamas 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.17 21:08
sibiřská čaga

O té čaze už sem někde četla, máš nějaký podrobnější info prosím?

Jarka2583 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.17 21:12
sibiřská čaga

Jestli se chceš dozvědět víc, mrkni na www.medicinashop.cz/…y/houba-caga tam najdeš všechny informace

Janin_kamas 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.17 21:14
sibiřská čaga

Jeee, super díky moc. Seš moc hodná.

Božula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.17 19:47
zdravá střeva

Na jejich stránkách www.colonfit.cz je spoustu zajímavého o přípravku. Také občas trpím občasnými zažívacími problémy. Určitě ho vyzkouším abych si pročistila střeva.

Robinaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 18:30

Na podzim je nejlepší, aby byly střeva v pořádku. Říká se přece, že 70% imunity ve střevech. V zimě za to tělo poděkuje.

Lumina_new 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.17 20:37
zdravá střeva

Taky sem četla, že polovina zdraví je ve střevech. A že třeba rýma je úkaz toho, že střevní mikroflora není úplně o. k.

wendulinaa
7 příspěvků 24.10.17 18:41

Na jejich stránkách **píší, že je potřeba ho užívat delší dobu, aby fungoval.

Edit admin - odstraněn odkaz

Andulínos
64 příspěvků 25.10.17 13:29

V poslední době s tím mám taky docela problém :/ díky za typy podívám se, snad najdu něco co mi vyhovuje

Femuska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.17 21:36

To je pravda, je potřeba colonfit užívat delší dobu a hlavně je ho potřeba hodně zapíjet.

Jarka_slam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.17 19:39
extrakt z čagy

Ahoj, sama za zebe můžu čagu taky doporučit. Měla sem hodně problemy se zažíváním a trápila mě zácpa, bolesti břicha. Po tom, co pravidelně čagu užívám, je mi dobře. Napřed mně trochu odrazovala vyšší cena, ale zase vydrží fakt na dlouho.

anita50
6 příspěvků 04.12.17 23:04
Sibiřské byliny

Já bych ze sibiřských doplňků doporučila ELBIFIT, je vynikající právě na střeva, je to maximálně obohacený komplex lakto- a bifido- bakterií, téměř shodný s přirozenou střevní mikroflórou.
Kdo se s ním setkal dá mi za pravdu.

MDrti
1 příspěvek 17.12.17 22:31

Zkuste probiotika Biopron IB-Symbio s trávícími enzymy, mám s nimi dobrou zkušenost. Sice zatím krátkodobou, protože na trhu nejsou příliš dlouho, ale pozitivní účinek jsem zaznamenala již po třech týdnech užívání. Tak se zkuste poptat u vás v lékárně.

atina50 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 22:50

Přidávám se k doporučení doplňku ELBIFIT, sama mám s ním velmi dobré zkušenosti.

Wendina22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.18 21:05
colonfit

Na doporučení jsem začala užívat na zažívací problémy colonfit od topnaturu.

Teodora11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.18 20:14

Dívala jsem se na www.colonfit.cz, je tam o něm toho hodně napsáno. Pro mě je důležité, že je přírodní a hlavně obsahuje hodně vlákniny.

Lízka11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.18 23:21

Na jaký konkrétní problém ho užíváte?

Wendina22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 20:22

Měla jsem střevní problémy po antibiotikách. Colonfit mě hodně pomohl.

Alionna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.18 18:40

Na www. topnatur jsem se dočetla, že má vysoký obsah vlákniny a je zcela přírodní. Píšou, že je účinný na celkovou úpravu zažívání a očisty střev. Určitě si ho koupím.

Limeta1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 14:27

Colonfit můžou díky tomu, že je zcela přírodní i těhotné ženy. To je dobré vědět.

RadimHor
2 příspěvky 12.03.18 14:28

Zkuste kvalitní probiotika, která vám upraví střevní prostředí. Dovolím si dát tip na Biopron IB-Symbio s trávicími enzymy, ty by mohly být vhodné právě na vaše problémy.

Bertulina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 20:37

Na úpravu zažívání a střevní problémy užívám probiotika od pharmaagency. Jsou přírodní.

Marula22 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 13:28

Probiotika od nich znám, jsem spokojená s Probio C+D, hlavně kvůli obsahu vitamínů.

Mafinka66 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.18 10:25

Na jejich stránkách www.pharmaagency.cz jsem se dočetla, že jejich probiotika jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, což je výborné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama