Zánět nosohltanu a dlouhodobé obtíže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Šáája
1 příspěvek 13.1.13 21:18
Zánět nosohltanu

Dobrý večer, prosím Vás o radu.Po porodu v roce 2008 mi začaly problémy s nosohltanem. Nejdříve jsem si myslela, že se jedná o bolest v krku, ale po návštěvě ORL mi bylo řečeno, že je to zánět nosohltanu.Byly mi provedeny výtěry a vše bylo v pořádku. Poté předepsán nosní sprey AVAMYS, který zpočátku zabíral. Pan doktor na ORL mi také řekl, že při problémech mám užívat prášky „brufen“ a to i preventivně. Je pravda, že prášky zabírají, ale nevím, na jak dlouho ještě. Když se bolest nosohltanu dostaví, cítím se oslabená, bolí mě svaly, jako bych měla mít chřipku. Mám autoimunní zánět štítné žlázy a od března r.2012 užívám lék EUTHYROX 50 (každé ráno nalačno 0,5 tbl.).Nemůže to nějak souviset s mým problémem? Už jsem z toho vážně nešťastná a nevím, kam se obrátit.. Bolest nosohltanu se dostavuje klidně i po týdnu a trvá vždy několik dní(asi cca 3 až 4 dny).Děkuji a těším se na odpověď, Šárka Marešová..

Reakce:
michal22222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.5.14 17:42

Mám stejný problém, euthyrox užívám 275 vysokou davku a na zánět mosohltanu trpím. tento měsíc již podruhé. bolest, unavené tělo. děsný, kloktám slanou vodu, ale již 4 den a neustupujeto. jsem stejně zoufalý jako vy.

subaru27
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.15 00:15
...poradim :))

…Trpím sem-tam problémy z nosohltanem, ale když před pár měsíci mi mamka poradila, že při začinajicích potížich si mám několik krát v zhruba hodinovým intervalu prostříknout krk i nosohltán zároveň obyčejnou českou francovkou nalitou do sprejové nádobky…vskutku to pomáha a nejen na to…francovka léči kdejaké novotvary výskytujicí se na kůži a nakonec je to bezva masážní prostředek :)))

Váš příspěvek