Zánět močového měchýře a dělohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzana176
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.3.13 19:54
Zánět močového měchýře a dělohy

Dobrý večer, byla jsem v pondělí u svého gynekologa který mě pouze vyšetřil, bez ultrazvuku a řekl, že mám zánět dělohy a močového měchýře. K doktorovi jsem šla s bolestmi zad, podbřišku a zapáchajícím výtok z pochvy. Beru 3. dnem antibiotika. Bolí mě i prsa a na internetu čtu, že takové záněty jsou na začátku těhotenství. Test jsem si dělala 10 dní po pohl. styku s citlivostí 10mlU/ml, beru antikoncepci a poslední styk jsem měla 24 hodin před menstruací která se dostavila. Mám se ale obávat těhotenství? Máte někdo zkušenosti s takovýmto zánětem a jaké jste měli příznaky? :(

Reakce:
Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.19 21:22

Těhotenství bych se nebála, každopádně pokud máte zánět močového měchýře ten je opravdu potřeba řešit. Internet není chytřejší než lékař. Zkuste i brusinky a určitě se Vám brzo udělá lépe.

IvanaPeterkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.20 08:07
Zánět dělohy

Ahoj, je to sice nepříjemné, ale je to zánět, jako kdekoliv jinde. Já jsem ho měla vloni v zimě také. Jsem velký zastánce alternativní medicíny, bylinek, kamenů atd., takže se snažím tyto věci vyléčit jinak než antibiotiky nebo jejich léčbu alespoň doplnit, abych byla rychleji zdravá. Na zánět dělohy ti můžu doporučit yoni vajíčko . Buďto se zavádí nebo ho stačí jen přiložit na podbřišek a uvidíš, že se ti uleví :-).

Váš příspěvek