Zánět jícnu - dieta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.10 14:16
zánět jícnu

Prosím o radu mám zánět jícnu v 2 až 3 stadiu léky moc nezbíraj je mi 34 let

Reakce:
alik46
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.10 14:58

asi tě nepotěším, já se s tím potýkám už tři roky, brala jsem spoustu léků, po čase přestanou působit, ráda bych se s tebou podělila o každou novinku, ,kterou získáš, já teď pátrám po bylinkách, odkud jsi Alena

Bábina
1450 příspěvků 26.11.10 20:31
Zánět jícnu

Na zánět jícnu lze užívat jen univerzální čaj proti zánětu.Budu hledat dál,jestli někdo z mých známých něco nebude vědět.Ale zatím si v bylinkářsví nechte udělat směs meduňky,třezalky a šalvěje po 3Og,heřmánku,máty a listu podbělu po 2Og .Čaj připravíte jako nálev .Podává se 3X denně před jídlem.Při velikých potížích je možné přidat lichořeřišnici a myrtu vonnou po 1Og.Pokud některá z vás prodělala jakoukoliv rakovinu musí vynechat třezalku.Pak jí nahraďte stejným množstvím lichořeřišnice.Dietu Vám poradit nedovedu,nejsem dietolog,ale v každé větší lékárně můžete zakoupit sešitky s diatami na různá onemocnění.A Váš lékař,by Vám tuto informaci měl říci jako první.Budu ještě pátrat.Ale toto je opravdu fungující a univerzální čaj na záněty trávicího ústrojí.Přeji Vám oběma aby pomohl.Když něco zjistím ozvu se.

Bábina
1450 příspěvků 28.11.10 10:42
Nemoci jícnu

Pátrala jsem v moudrých knihách.Daly jste mi zabrat.A našla jsem u M.Treben ještě toto ,uvaří se čaj se slézu.1 lžíce na 1|4 litru vody ,do čaje se vmíchá ječná mouka na kaši a dává se teplý obklad na krk.Kaši namažete na plétenko(ne červenou barvu) dáte na krk a obalíte froťákem.Další obklad je možný z napařené přesličky.Na sítu napaříte přesličku nandáte opět na hadřík(zase pozor na červenou) a ve snesitelné teplotě přiložíte na krk a tentokrát igelit a ručník.Víc jsem pro vás nezjistila ani u známých.Může vás hřát alespoň vědomí,že vaše potíže nejsou běžné.Všechno co vím a co jsem našla jsem vám oběma napsala.Teď už mi zbývá popřát jen ,aby to pomohlo a hodně zdraví.P.S.Byliny na pití použít jen 1× na obklady lze 3X.

Věra 11 4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.13 14:08

Pomůže kysané domácí zelí. Každý den sníst hrníček zelí i s vodou. Uleví se a léčí. :andel:

Jana Kubešová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.14 14:11
Jicen

Přečetla jsem si povídáni o jicnu a jsem rada, že se zminujete i bylinkách, mám potíže už 15 let..stale kašel a páleni v jícnu..celou dobu se léčím na astmá a teprve letos v říjnu mě lékařka poslala na gastro..tak že mám 2 cm otevřený žaludek a zánět jicnu..dostala jsem léky..Helides a kinito..jsem po nich nadmutá a páleni neustalo. Dnešnim dnem mám nové…Lanzul. Vyzkoušim bilinky,.. :D

chorche666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.16 13:26

Bábino, hlavně ne mátu! Mentol dráždí sliznice i žaludek…

Maria Valentova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.2.16 19:10
Reflux jicnu

I ja mam refluxni onemocneni jicnu,4 mesice lecba na kasel, spatne se mi polykalo, bolest na hrudi, az na gastroskopii objevilireflux jicnu, leky eMANERA RANO A VECER PO 1 TABLETCE, PO MESICI ZADNA ULEVA, BRICHO ME BOLI PORAD, OBCASNA ULEVA KDYZ SI LEHNU, POMOHLI BY NEJAKE BYLINKY NEBO MATE JINE ZKUSENOSTI, DEKUJI mARIA

Evelína Eliška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.8.20 12:35
Zánět jícnu

Dobrý den, mám zánět jícnu 1stupne.beru prášky Emanera a kinito. Polevilo to ale mám pořád potize s polykáním, i když je vše v krku v pořádku. Tak jsem se chtěla zeptat jestli to někdy přestane a coam dělat aby to odeznělo. pomuzou nějaké bylinky? děkuji za odpověď

Váš příspěvek