Proč mi nefunguje trávení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Martuska11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.8.19 20:09

Já dávám probiotika pouze, když jíme antibiotika a podle mě to bohatě stačí.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.9.19 21:18

Já bych poradila vyzkoušet psyllium. Měla jsem s trávením a kyselosti v žaludku hrozné problémy a psyllium mi pomohlo. Koupila jsem si ho od Vito life v tabletkách, protože mi nedělalo dobře to sypké složení.

janulinu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.19 10:09

Tak jako já dávám bion3 probiotika s vitamíny a minerály. Jíme je skoro pořád a nejsme nemocní ani nemáme jiné problémy.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.19 17:54

To jsem zkoušela ale nezabralo mi to tak dobře jako to psyllium.

Antonín 12
8 příspěvků 8.2.21 10:16

Ahoj Heleno, tvůj problém není příliš složitý, i když se na první pohled tak může zdát. Máš extrémně znečištěné a toxické prostředí v těle. To vše co jsi popsala v příspěvku, i včetně toho atopického ekzému, jsou jen různé projevy znečištění organizmu. To že je příznaků tolik a některé z nich jsou takhle vážné je jen důkazem, že znečištění je opravdu silné, nicméně lze vše vyřešit.

Je potřeba se pouze očisti zevnitř, v momentě, kdy k tomuto dojde, zmizí všechny tyto příznaky i spousta dalších, které byly teprve na cestě a mohli se objevit.

Osobně jsem měl poměrně velké trávicí problémy, takže s tím vším mám zkušenost, jen opět z trochu jiné stránky než ty, protože jsem neměl úplně ten stejný problém. Ale jak říkám, příčina je stále stejná, pouze následky se liší u každého člověka.

Různých detoxikačních kůr je na trhu určitě hodně, nicméně já osobně jsem začal online podnikat ve firmě, která mi právě tento problém, právě tímto způsobem pomohla vyřešit. Takže pokud to chceš nějak řešit a chceš způsob, jak to udělat, můžeš se ozvat a spojíme se například na fb nebo přes email. Vím jaký je to pocit a je to teď součást mé práce, takže ti moc rád pomohu. :)

Antonín 12
8 příspěvků 9.2.21 11:35

Vím, že původní dotaz je již hodně let starý, ale viděl jsem, že diskuze pokračovala i přes několik dalších let, takže jsem se rozhodl také přispět.

Když má někdo takovéto zažívací problémy, je to tím, že má znečištěné a toxické prostředí v těle. Hlavně a především se samozřejmě jedná o znečištěná střeva, slinivku nebo jiné trávicí orgány. V tomto prostředí se následně množí bakterie, viry, patogeny a další látky, které situaci ještě zhoršují. Jsou růžné trávicí problémy, ale jmenovatel je většinou společný a to konkrétně tenhle, záleží jen na míře znečištění a tím pádem na vážnosti daného onemocnění.

Řešení není příliš složité, je prostě potřebné se očisti zevnitř. Vyčistit si střeva a i zbytek svého těla, protože celé lidské tělo je propojené.

Různých detoxikačních kůr je na trhu určitě hodně, nicméně já osobně jsem začal online podnikat ve firmě, která mi právě tento problém, právě tímto způsobem pomohla vyřešit. Osobně jsem měl totiž obrovské trávicí problémy, i přes to, že jsem poměrně mladý člověk, nicméně se mi jich za pomocí této firmy podařilo trvale zbavit. Takže pokud to chcete nějak řešit a chcete způsob, jak to udělat, můžete se ozvat a spojíme se například na fb nebo přes email. Vím jaký je to pocit a je to teď součást mé práce, takže vám moc rád pomohu. :)

Mimochodem atopický ekzém, který byl autorkou zmíněný, je další projev komplexního znečištění organizmu, jen se jedná opět o trochu jiný projev.

Antonín 12
8 příspěvků 9.2.21 11:36

Omlouvám se, že jsou zde ode mne dva příspěvky, bohužel to vypadalo, že první se neodeslal, tak jsem posílal i druhý. :D

Kareldadak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 21:31

Osobně bych doporučil doplnit hladinu vitamínů a probiotik. Já probiotika pravidelně doplňuji za pomoci kombuchy, kterou kupuji přes internetový obchod https://www.jztferments.cz/ . Kombucha je fermentovaný čaj, který je bohatý na vitamíny, antioxidanty a probiotika, takže velmi vhodný na zažívání a také na posílení imunity. Dodávají ji totiž i do baru v našem městě ( dělají i velkoobchod), a tak jsem si ji zamiloval.

JanikaVaness
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.21 01:12
Problémy se zažíváním

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jak jste to vyřešila? Je vám lépe? Lékaři si že mě dělají srandu a přitom mě bolí břicho, propadá se mi žaludek, hubnu aniž bych to chtěla a na stolici chodím jednou za 10-14dni. Pritel si také že mě dělá srandu, že to nic nebude, ale už to trvá více jak 3 roky. Děkuji za odpověď. Veselá :)

VeselkaMala
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.21 11:54

Ahoj, taky jsem bojovala s trávením a zažívám, ale říkám dřív, než zkoušet nějaké pilulky, tak bych šla přírodní cestou. Na trávení mi pomohlo aloe https://www.beautybio.cz/…-99-8-stava/. Doporučuju.

Elizzia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.21 09:42

Jo? Aloe je na trávení? To jsem ani nevěděla… A to www.beautybio.cz/ nabízí přírodní produkty? Já si na to docela potrpím, nechci do sebe cpát chemii. Už tak jí je dost v potravinách…

Formela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.21 14:48

Kup si tu švěstku. Ta je na ten metabolismus super. Jak ti nefungují střeva, tak je problém. A ta švěsta je super, pomáhá.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu