Zalehlé ucho a pískot v uchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ronniee  31.03.11 17:16
zalehlé ucho a pískot

Už asi 4 dny mám zalehlé ucho. Mám rýmu,měla jsem teplotu, ale to, že je to spojené s tím, vím. Navštívila jsem lékařku ORL a ta mi ucho píchla. Ale zalehnutí neprestalo je jestě hořsí a přidalo se k tomu neustálé pískání v uchu. Mě by zajímalo jestli si mám říct o proplach??

Reklama

Reklama

Reakce:

makrč  02.02.17 21:44
zalehlé ucho

Dobrý den, můj 16-ti letý syn slyší od narození pouze na jedno ucho. Od 12 let mu „zdravé“ ucho začlo zaléhat. Poslední dobou je ucho více zalehlé, než odlehlé. Syn je prakticky hluchý, je z toho psychicky špatný. Lékaři tvrdí, že se s tím nedá nic dělat. Já tomu nevěřím. Existuje jen malinká šance na to, že by se to dalo nějak léčit?

jana cechlová  25.11.17 09:28
hučení v uchu tinitus

Je mi 62.let v dětství, asi v 11.letech jsem prodělala operaci uší, po asi meningokoku, pooperaci jsem ohluchla úplně na levé ucho a také na celou levou obličejovou stranu, na pravém uchu ja zužený zvukovod. trpím neustálím hučením v hlavě..před několika lety jsem měla zánět sluchovodu a v nemocnici, kam sem přišla, aby mi pomohli, tak při odsávání hlenu mě pan Dr. způsobyl krevní výron na bubínku a ztratila jsem na několik týdnů sluch ůplně…přešla jse k jinému lékaři, který byl velmi citlivý, ale stejně mi nijak nepomohl. s hučením v hlavě..byla sem úplně na zhroucení, dozvěděla jsem se o hyperbalický komoře..po dotazu na tuto léčbu, mě pan Dr. řek že mě by léčba nepomohla, jen v začátcích nemoci..prosím o Váš názor, jestli mám nárok tuto léčbu nárok, nebo jestli by mě mohla pomoci,,,Cechlová

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama