Zahrada v Praze nejvýhodnější prodej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kavankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.19 14:15
Zahrada v Praze nejvýhodnější prodej

Dobrý den, prosím nevíte jak se dá nejvýhodněji prodat zahrada v Praze?

Reakce:
Michalicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.19 12:32

Určitě jí prodávejte přes realitní kancelář. Já jsem se snažila prodat zahradu u Prahy sama, ale setkala jsem se jen se samými spekulanty.

Kavankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.19 16:03

A doporučíte mi někdo prosím dobrou realitku pro prodej tedy?

Patikovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.1.19 10:10

Já jsem prodávala byt v Praze přes realitní kancelář Edox reality, která nabízí zálohu před prodejem, až dva miliony korun, navíc prodej se uskutečnil opravdu velice rychle.

Ivanka3866
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.20 14:11

My prodávali také zahradu, ale ještě předtím, než jsme to provedli, museli jsme ji pořádně zrekonstruovat. Dost často jsme u toho ani nebyli, takže bylo potřeba pokaždé rekonstrukci zakrýt nějakou plachtou aby nám do ni třeba nenapršelo. Zahrada má nového majitele a my máme o starost méně :-)

veorinka
101 příspěvků 30.7.20 11:51

S realitkou to rozhodně bude jednoduší, oni vědí jak co udělat aby to bylo pro člověka a i pro ně nejvýhodnější. A zkusila byt na prodej jít rychle, sice všude říkají jak trh pandemie neohrozila https://www.ctidoma.cz/…s-pry-jejich ale bůh ví jak to může být za rok.

Ivan999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 23:37

My jsme nedávno doma dělali rekonstrukci takových těch klasických věcí jako je třeba plechová střešní krytina . Ono se to zdá jako blbost, ale i taková věc vám velice dokáže pomoci při prodeji domu, takže i takovouto možnost, prosím, zvažte :-)

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.1.21 16:49

Mně jen trošku mrzí, že třeba v Praze není více takových těch zahradních měst, kde si člověk může odjet jak kdyby „na chatu“… Tyto místa tu prostě chybí a myslím si, že by se s tím rozhodně mělo něco začít dělat :-) Jinak, my jsme si na naši chatu, která ale není v Praze, kupovali nový zahradní nábytek a už se na ni moc těšíme…

Váš příspěvek