Zacpaný odpad v domě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lukesova4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.9.21 11:00
Zacpaný odpad v domě

Dá se nějak prosím kompletně pročistit odpad, který je v domě a vede přes dvůr asi 20 metrů do kanalizace? Nevíme přesně, ve které části je odpad ucpaný. Nebo nevíte o někom z Prahy, kdo by to zvládnul pročistit?

Reakce:
Spacilmilos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.21 23:58

Pokud nevíte, kde je to ucpané, tak je určitě dobré si tam pozvat firmu, která kanalizaci protáhne pomocí kamery. Díky tomu můžete rychle zjistit, kde je ten problém a v tom místě to pak případně řešit. Já jsem to takhle dělal, a ani těch 20 metrů není problém protáhnout kamerou.

BjankaDr
72 příspěvků 10.9.21 12:53

Odpad jsem řešila jednou, kdy nám vše začalo včetně záchodu vylejzat i sprcháčem, byl to dost nechut a nakonec jsme zjistili, že to způsobily, zasekané vlhčené ubrousky, od tý doby je hází jen do koše a ne do wecka.

Lukesova4
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.21 01:07

Když se to protáhne kamerou, jak píšete, tak se to potom dá i v tom místě vyčistit? Když se zjistí, kde je to ucpané?

Spacilmilos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.21 00:28

Firma která nám to dělala nám dokázala rovnou kanalizaci i pročistit https://www.acnkanalizace.cz/ bez nějakých problémů se tak odtok kanalizace u nás zprovoznil a vše zase bez problému funguje.

Váš příspěvek