Zabezpečení bezklíčového zamykání auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vratislavpeter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 00:54
Zabezpečení bezklíčového zamykání auta

Zdravím, jak zabezpečit auto, které má bezklíčové zamykání?

Reakce:
Radimgun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 00:54

Myslím si, že v dnešní době je pro zloděje ukrást auto čím dál více snazší. Tady ty systémy se dají otevřít docela jednoduše. Tím nechci říct, že tehdy to bylo obtížné, ale minimálně si zloděj musel dávat pozor, aby ho nikdo neviděl. Dnes přijde zloděj k autu, během vteřiny odemkne, nastartuje a jede. Viděl jsem to na vlastní oči, když jsem kouřil před domem. Chlap přišel k autu souseda, chytl za kliku, nasedl a odjel. Myslel jsem si, že je to někdo od něj, že mu soused dal klíče. Pak mi to ale docela nedalo, protože bylo tři čtvrtě na dvě v noci. Zazvonil jsem na souseda a ten mi řekl, že mu teda asi někdo ukradl auto. A ono to takhle opravdu bylo. Auto za půl milionu bylo fuč. Už ho nikdy neviděl. Proto jsem si nechal svoje auto, které parkuji kousek od toho místa, kvalitně zabezpečit.

Viktorttepnicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.6.21 00:43

Jak jste si ho nechal zabezpečit?

Radimgun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.21 01:23

Nechal jsem si ho zabezpečit od firmy Sherlog, která má vlastní rádiovou síť, pomocí které je schopná dohledat rádiové jednotky, které jsou umístěny v autech. Velkou výhodou je to, že rádiová jednotka je nezarušitelná, oproti třeba GPS senzoru.

Viktorttepnicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.6.21 15:38

Díval jsem se na jejich stránky a vypadá to opravdu profi. Našel jsem tam poptávkový formulář a nechal si udělat cenovou nabídku. Díval jsem se, že to nabízí i na operák.

Vendula Píše
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 17:02
Baterie

Moc tomu bezklíčovému zamykání nevěřím, mám s tím i relativně blbou zkušenost. Nevím, jestli to bylo špatným systémem, ale v zimě se vybila baterka a do auta se člověk prostě nedostane. Hotovo šmitec. Naštěstí mám vlez do kapoty dostupný přímo od chladiče, takže se dala autobaterie vyměnit docela rychle a snadno. Ale do auta by se nikdo nedostal. ;-)

Váš příspěvek