Vzteklina a nákaza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

davidrichter
1 příspěvek 02.03.12 15:02
Vzteklina

Asi je to banalita, ale nedá mi to spát. Mám 8 let dvě kočky, jediné cizí zvíře se kterým přišly do styku byl pes rodinných příbuzných, malé plemeno, které žije převážně v domě. Kočky jsou panelákové, venku byly tak 3× nebo 4×. Asi před třemi dny mě jedna z nich ošklivě pokousala do paže, přes noc mi ruka dost zarudla a napuchla, včera a dnes už jsem po celý den takový unavený. Asi je to kravina a já si pravděpodobně jako obvykle zase jen namlouvám to nejhorší, ale nemohl bych být opravdu nakažen vzteklinou? Za každé ujištění, že ne děkuji ;)

Reakce:

Tom696
98 příspěvků 02.03.12 18:47
davidrichter

Ahoj, mám velikého psa. Přichází do styku tak v průměru s deseti psy denně. Hrajeme velmi často rozumné bojové hry. Ruce mám pořád samou oděrku. Už to trvá čtyři roky a vzteklina nikde. Tak si tu pravděpodobnost dopočítej u sebe:-). Hezký večer Tom btw, ale asi bych to slušně vydezinfikoval, kvůli zbytečnému zánětu.

Bordik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.12 14:17
Vzteklina ne

Ahoj. Spíš je dobré si tu ránu vydesinfikovat. Nejlépe vždy hned po pokousání. Teď se tam určitě utvořil zánět. Takže ránu vyčistit.

richterdavid 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.12 22:35

Měli jste pravdu, vytlačil jsem si z toho dost bílýho humusu…

Váš příspěvek