Vysoky pulz, zadna stolice, pena v moci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Erman Mashovikj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 13:35
Vysoky pulz, zadna stolice, pena v moci

Zdravim, nevim co si počit. Byl jsem s temito problemy nekolikrat u lekare a nekilikrat na pohotovosti, ale vsichni se shodli na tom, ze mi nic vazneho neni.
Zacalo to zácpou pred mesicem, trvala 6 dní, pote dalsi 6 dní a nyní jsem na zachode nebyl jiz 13 dní. Kdyz jsem s tim byl chirugicke pohotovosti, tak mi rekli ze s tim nemuzou nic delat a ze mi nemuzou vytahnout hovna z cela.Dali mi doporuceni na gastro. Cekam az me kontaktuje gastro, ale to se nedeje, i kdyz jsem tam volal.
Podle RTG a krevnitch testu je vse v poradku. Obavam se nejhorsiho, a to prasknuti tlusteho streva, zanet pobrisnice a nasledne sepse
Do toho se na zacatku zacpy pridala pena v moci, podle testu na moc nebyli zjistiny zadne bilkovny v moci, tyto problemy mam stale.
Ve ctvrtek jsem zacal mit zvyseny tep, upozornili me na to hodinky, 110,120,150,180 a nakonec 195, to uz jsme volali zachranku. Zjistena sinusova tachykardie, podle krevnch testu vse jinak ok.
Tady mam na tele ruzne vyrazky, krvaceni z kuze atd, ale zadny z doktoru domu nevenoval pozornost a rekli, ze to mam resit s kozi.
Ted mam stale cely den okolo 100-120 vklidu.
Nevim co si mam pocit, v Masarykove nemocnici se mi uz smeji ze tam casto chodim a neberou me vazne, to stejne prakticky lekar v Moji Ambulanci, vse pripisuje k psychotomatice poruše a vubec me neposloucha.
Jediny lek ktery dlouhodobe uzivam je rivotrill, rano 0.5mg a vecer 0.5mg. :zed:

Reakce:
Erman Mashovikj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 13:49
Jeste bych dodal

Zkousel jsem vsechny pripravky, od lactulosu, po gutalax a cipky, ci klistyr, ale nic nepomohlo.

Váš příspěvek