Výroba fermentované zeleniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kubajzlik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 01:32
Výroba fermentované zeleniny

Máte zkušenost s výrobou fermentované zeleniny?

Reakce:
Olinnkav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.7.21 22:18

Já mám jednu zkušenost s výrobou fermentované zeleniny, ale ne moc dobrou. Moc se mi to totiž nepovedlo a byla jsem hodně zklamaná, protože mě to stálo opravdu velkou dávku úsilí. Díky tomu jsem se zařekla, že vyrábět fermentovanou zeleninu doma už nikdy nebudu.

Danielnovac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.7.21 07:35

Já jsem dopadl docela podobně jako vy. Jednou jsem to doma zkoušel, ale výsledek nebyl nic moc. Proto jsem se už do další výroby nepouštěl a fermentovanou zeleninu ve formě kimchi si raději kupuji. A byl jsem hodně překvapený, že to kupované je o tolik lepší než to domácí…

Olinnkav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.7.21 07:17

A kde to kupujete? Pokud je to tak moc dobré, tak to určitě musím vyzkoušet.

Danielnovac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 09:34

Kimchi si objednávám z KimchiClubu. Je to internetový obchod, kde si můžete koupit jak kimchi samostatně, tak se můžete stát i členem klubu. Já v klubu jsem a díky tomu mi domů chodí zásoba kimchi na celý měsíc. Taky mám dopravu zdarma, pohlcovač pachů do lednice a velkou slevu na produkty. Teď dokonce mají novinku, začali prodávat sušené kimchi chipsy, které mi hodně chutnají: https://www.kimchiclub.cz/…usene-chipsy

Váš příspěvek