Vyklízení bytu po nájemníkovi Zlín

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenkavvv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 17:34
Vyklízení bytu po nájemníkovi Zlín

Nevíte někdo, kdo by dokázal zajistit spolehlivé vyklizení bytu ve Zlíně? Měla jsem tam nájemníka, který už je pryč a nechal tam neskutečnou spoušť. Potřebovala bych byt dát nějak dohromady.

Reakce:
Dmuuuuuuska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 17:36

S manželem máme ve Zlíně a okolí 7 bytů, které pronajímáme. Často musíme hledat nájemníky nebo ty problémové vyhazovat. Musím říct, že se někdy dokáží lidé chovat opravdu hrozně. Jednou manžel vzal do nájmu dva mladé, ze začátku to vypadalo perfektně, ale pak se zjistilo že fetují.. Ten nepořádek co po nich zůstal, to by jste nechtěla vidět. Odmítala jsem se čehokoliv dotknou, a proto jsem našla firmu https://vyklizenizlincz.cz/ , která to tam celé uklidila a vyklidila.

Gurgi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 13:20

Kdybyste potřebovali pomoct, tak se tam rád podívám. Nechci za to nic, maximálně si vybrat, jestli by se mi tam něco nelíbilo. Sháním teď hlavně rohové sedací soupravy rozkládací na chatu. My jsme tam měli docela dlouho klasický gauč, ale teď jsme se rozhodli, že si tam pořídíme něco jiného a hlavně většího. Hlavně aby to bylo rozkládací, protože tam občas spí děti, tak aby měly kde spát. ;-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu