Vybavení domácnosti - doporručení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KristyKori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.11.21 07:14
Vybavení domácnosti - doporručení

Ahoj, vybavuji si kuchyni, takže budu ráda, když bych dostala doporučení na kvalitní spotřebiče :)

Reakce:
GabkaKuc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 23:33

O jaké spotřebiče by mělo jít? :)

KristyKori
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.12.21 12:54

Spíš takové ty menší jako jsou mixéry, mikrovlnná trouba apod. :)

Betullenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 18:56

Mám dva mixéry od oravy a s těmi jsem spokojená. Poradí si naprosto se vším, dobře se s nimi manipuluje, takže za mě palec nahoru :) navíc jsou cenově dostupné, což je super.

nina9999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.21 19:45

No, jestli můžu mít jeden tip, tak až například budete shánět hnětače těsta, tak zkuste mrknout sem. Hodně peču, často i na zakázku, takže hnětač je přesně věc, kterou často využívám, tak jsem si řekla, že v mém případě možná bude lepší si trochu připlatit a koupit si nějaký profesionální. Teď ho mám asi půl roku a nemůžu si ho vynachválit.

VerčaPetris
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 17:46

Zkus okay, většinu spotřebičů jsem objednávala od nich. Mají dost věcí skladem, takže ani nečekáš.

TerkaVerkaV
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.22 15:45

Taky jsem byla vždycky spokojená. Mám od nich dost věcí a vždycky bylo všechno v pohodě.

AndysskaTref
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 19:28

Nejvíc spotřebičů mám od oravy. Líbí se mi jak jejich design, tak hlavně cenová dostupnost. Doporučuju kouknout na jejich eshop, protože v kamenných prodejnách moc tady tu značku nemají https://www.orava.eu/cz/cs/

Váš příspěvek