Výbava kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radonaska100
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.20 20:38
Výbava kuchyně

Dobrý den, neměl by tu někdo prosím zkušenost se stránkou Profikuchar? Sháním kvalitní výbavu do kuchyně (zejm. nože) a zde se mi líbí výběr, každopádně po pár internetových přešlapech co se nákupů týče dám raději na osobní zkušenosti, tak pokud jste někdo nakupoval zde nebo máte i jinde dobrou zkušenost, budu moc vděčná za sdílení jakékoli zkušenosti.

Reakce:
Simčec Nov.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.20 18:39

Zdravím, osobně jsem zde nakupovala zhruba 3× a pokaždé dorazilo vše v pořádku a rychle. Nejvíc doposud využíváme sadu Wüsthof nožů, co jsem dávala manželovi k 50-tinám a jsme z ní už přes rok absolutně odvaření - jinak máme ale i zástěry a jeden speciální nožík na sýr, také spokojenost.

LindaSN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.20 22:39

My kupujeme nože atp. většinou v kamenných obchodech a značky nijak zvlášť neřešíme, občas supermarket, když mají nějaké výhodné sady, občas nějaký nábytkový řetězec… občas jsou pak potřeba přebrousit, ale vzhledem k ceně je to akceptovatelné.

MajaKoumackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 20:59

Já rozhodně doporučuji, manžel je kuchař a přestože je skrz kvalitu dost vybíravej, nemůžeme si je vynachválit. PS: nej za mě asi tenhle Victorinox na chleba https://profikuchar.cz/…civo-5163321

Radonaska100
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 14:40

Tyjo tak to zní absolutně skvěle, děkuji mnohokrát za zkušenosti :-)

Váš příspěvek