Výbava kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Radonaska100
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.20 20:38
Výbava kuchyně

Dobrý den, neměl by tu někdo prosím zkušenost se stránkou Profikuchar? Sháním kvalitní výbavu do kuchyně (zejm. nože) a zde se mi líbí výběr, každopádně po pár internetových přešlapech co se nákupů týče dám raději na osobní zkušenosti, tak pokud jste někdo nakupoval zde nebo máte i jinde dobrou zkušenost, budu moc vděčná za sdílení jakékoli zkušenosti.

Reakce:
Simčec Nov.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.3.20 18:39

Zdravím, osobně jsem zde nakupovala zhruba 3× a pokaždé dorazilo vše v pořádku a rychle. Nejvíc doposud využíváme sadu Wüsthof nožů, co jsem dávala manželovi k 50-tinám a jsme z ní už přes rok absolutně odvaření - jinak máme ale i zástěry a jeden speciální nožík na sýr, také spokojenost.

LindaSN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.20 22:39

My kupujeme nože atp. většinou v kamenných obchodech a značky nijak zvlášť neřešíme, občas supermarket, když mají nějaké výhodné sady, občas nějaký nábytkový řetězec… občas jsou pak potřeba přebrousit, ale vzhledem k ceně je to akceptovatelné.

MajaKoumackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 20:59

Já rozhodně doporučuji, manžel je kuchař a přestože je skrz kvalitu dost vybíravej, nemůžeme si je vynachválit. PS: nej za mě asi tenhle Victorinox na chleba https://profikuchar.cz/…civo-5163321

Radonaska100
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 14:40

Tyjo tak to zní absolutně skvěle, děkuji mnohokrát za zkušenosti :-)

Pělkomějka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.8.20 19:16

Ahojte, my jsme tedy nedávno řešili ne výbavu kuchyně, ale kuchyni obecně jako takovou. Byli jsme docela finančně omezení a proto pro nás bylo nejlepší si najít nějakou firmu, která nebude stát majlant. Nejlépe nám z toho vyšla firma gabon , u které jsme si to pořídili a musíme říct, že opravdu spokojenost.

Ivule123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.9.20 17:15

Ahojte, my jsme se rozhodli si do naší kuchyně pořídit pořádný kávovar ze stránek atfornax a to jen proto, že si na kvalitě kávy opravdu potrpíme a nemáme doma vůbec rádi chuť z takových těch kávovarů, které stojí pod 5000-,. Vím, že to takové neekonomické, ale chuti člověk neporučí :)

Ivulebobule102
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.20 11:12

No, my kuchyni zatím nepředěláváme, ale pomalu se na ni také chystáme. Důležitější je pro nás nyní zbytek místností, ve kterých, přeci jen, trávíme více času. Nicméně sami to asi nezvládneme a tak jsme si na to povolali mistry v interiéru, kteří se jmenují pwinteriér :)

Hulionek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.20 22:02

Děkuji moc za super inspiraci na nákupy věci do kuchyně. My jsme právě čerstvě po rekonstrukci a tak hledáme nějaké nápady a různé fígle na to, jak ušetřit… Docela dost nám pomohlo nalezení stránek mujletak, odkud nakupujeme (respektive s pomocí tohoto webu) už docela dost dlouho a občas se tam právě vyjeví i nějaká ta sleva na nábytek :) Kdyby náhodou někdo věděl o nějakém podobném webu, kde se dá ušetřit, sem s ním!

FrKlapal1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 19:37

Ahoj. Mám takový dotaz. Chystáme se doma zařizovat novou kuchyň a teď řešíme novou pracovní desku. Chtěl bych nějakou, která opravdu něco vydrží. No a v této souvislosti jsem narazil na pracovní desky z břidlice To se mi docela zamlouvá. Nemá někdo náhodou něco takového doma? Jaké jsou případně vaše zkušenosti? Díky mockrát.

Jana Durová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 16:26
Jídelna

Také jsem se dívala. Prioritu mají ale ubrusy

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 17:02

Dobrý den, tak já zrovna nedávno rekonstruovala kuchyň. Chtěla jsem, aby vypadala moderněji, prostorněji a taky čistěji. Měla jsem totiž kuchyň bílou a bylo tam vidět úplně všechno… Teď mám kuchyň hnědo šedou s doplňky z této webové stránky: https://www.antikart.cz/. Musím říct, že ta rekonstrukce hodně pomohla a i se mi tam lépe vaří! :-)

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 22:02
kuchyň

My se chystáme po novém ruce na kompletní rekonstrukci kuchyně. Tak zatím sbírám inspiraci a zajímalo by mě odkud máte kuchyň vy a jak jste s ní spokojeni?

1Emma
11 příspěvků 25.11.21 23:45

Tak velmi dobré a kvalitní kuchyně vyrábí tady https://www.nabytek-mikulik.cz/top-kuchyne . Je to hlavně český výrobce, takže je to kvalitní. Kuchyň od nich máme a vaří se nám v ní skvěle!

Amadeus1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 14:59

A mají vystavené kuchyně i na prodejně?

1Emma
11 příspěvků 1.12.21 20:21

No my jsme byli přímo na jejich showroomu, ale na stránkách mají i katalog kuchyní https://www.nabytek-mikulik.cz/…e/index.html

Jankajedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.22 17:51

I my máme kompletní kuchyň od www.nabytek-mikulik.cz, poradili nám s vybavením, spotřebiči, nábytkem.

Monika Stará
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 19:54

Nemáte od nich i něco jiného než kuchyň?

Klárabrody
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.22 19:14

My od nich máme vestavěné skříně na míru do ložnice.

Váš příspěvek