Vrásky a povadlá pleť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alipenka
26 příspěvků 3.11.21 22:10
Vrásky a povadlá pleť

Dobrý den, jak bojujete s počínajícíma vráskama a povadlejší pletí, poradíte?

Reakce:
Samsara77
25 příspěvků 6.11.21 23:57

Zdravím, zkuste tělu dodat kolagen zevnitř. Já si kupuju kolagen v prášku, každý den ho nechám rozpustit ve vodě a vypiju ho. Pleť je sjednocená, hydratovaná, vrásky se vyhlazují. Prostě TOP.

Alipenka
26 příspěvků 13.11.21 20:34

@Samsara77 Děkuji za komentář, dáte mi ještě tip na konkrétní kolagen, který kupujete? Moc děkuji :)

Samsara77
25 příspěvků 19.11.21 23:04

@Alipenka Ano, objednávám si vždy balení na tři měsíce, tady máte odkaz https://www.coldumarine.cz/…olagen-150-g

Baliska
58 příspěvků 25.11.21 17:19

Holky, díky za inspiraci :) Dlouho přemýšlím, že bych kolagen vyzkoušela, ale nikdy jsem nevěděla, jaký kolagen a od jaké značky koupit. Tady jsem četla doporučení na Col Du Marine a když jsem pátrala na internetu, narazila jsem jen na výborné recenze.

christcorinn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.3.22 15:24
Nabídka půjčky.

Nabídka půjčky.
Pro vaše různé potřeby financování si dejte tu práci a kontaktujte mě přímo prostřednictvím e-mailu pro více informací o mé nabídce půjčky: christcorinn@gmail.com

Janka PP.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.22 13:56

Můžete prosím doporučit krém v bio kvalitě na vrásky?

Rafanka1111
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.22 21:10

Za mě totalně super toto. https://www. wereco. store/p/i-m-naturkosmetik-age-protect-pecujici-krem-proti-vraskam

Vrásky na čele
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.22 16:01
Vrásky na čele

Mne pomohlo s vráskami na čele toto. Retinol na vrásky na čele . Stačí ho naniesť na konkrétne miesto a skutočne pomôže s vráskami. Samozrejme, nie je to dokonalé, ale pomohlo to dostatočne. Jediné, čo by na to bolo potrebné, by bol botox, ale nemyslím si, že veľa ľudí to chce robiť.

AlenaRotova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.22 20:57
Vrásky

Dobrý den, já jsem dostala k Vánocům od dcery kolagen , který užívám každý den + si ráno a večer mažu obličej krémem proti vráskám a přijde mi, že se mi už vrásky trochu zatahují. Samotné krémy podle mě nestačí. Chce to do těla doplnit kolagen, aby byla pokožka pružná.

Vercaaakalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 22:49

Zkoušela jsem kosmetické přípravky, doplňky stravy i masky, ale vrásek jsem se tedy nezbavila. Co se dá ještě vyzkoušet? Co by mohlo zabrat?

Váš příspěvek