Vitaminy pro těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lebeda_deda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 19:09
Vitaminy pro těhotné

Ahoj, jaké by jste mi prosím doporučily vitaminy pro těhotné? Chtěla bych nějaký komplex vitaminů. Vím že by se měla jíst kyselina listová, vápník a železo. Ale polykat to všechno po jedné tabletce to není nic pro mě.

Reakce:
Hankaa.lusl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 20:49

Já jsme brala tyhle www.femibion.cz Jsou tam všechny potřebný vitaminy v poměru, který ty i miminko potřebuješ. Hlavně má už nějak upravenou kyselinu listovou, kterou dokáže tělo líp zpracovat a využít.

nella87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 13:48

Taky jsem brala ten Femibion, i v lékárně mi říkali, že sou to nejlepší vitaminy na trhu.

Teerak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:36

Ahoj, z vlastní zkušenosti ti můžu doporučit tyto vitamíny Lion Nutrition Je to firma, která dělá sportovní výživu pro sportovce, ale toho bych se nebála.. jsou upravené pro těhotné. Já jsem s nima byla spokojena, ale porovnat je s Femibionem nemohu, ten jsem nezkoušela.

Janca3600
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 09:38

Já jsem v těhotenství brala kyselinu listovou, to je základ, s tou jsem začala už v době, když jsme se o mimi snažili. A pak na doporučení doktora jen vitamín D3 a přírodní vápník od Biominu, hlavně kvůli zubům a kostem. V jedné tabletě to nebylo, ale jedna ráno a jedna večer, plus ta listovka, ale nějak mi to nevadilo. Ostatní mi bylo řečeno, že nemá smysl, že mám dbát na pestrou a vyváženou stravu a z ní zbytek vitamínů dostanu.

Bettynka.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 21:11

Holky, a braly jste vitaminy i dál potom ještě když jste kojily?

Mirkam88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:35

Brala jsem jak v těhotenství tak i při kojení tyhle www.femibion.com/cz_CZ/home.html

Bettynka.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 19:11

Paráda, děkuji. Tak já je budu taky brát pořád.

Alička23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:56

Já brala vitamíny i při kojení, mimi z tebe hodně vytáhne, navíc většinou strava nebývá tak bohatá, protože toho kvůli mimi tolik jíst nemůžeš, co si budeme povídat. Takže něco určitě doplnit, já brala hlavně vápník kvůli kostem a zubům, ty mají tendenci se hodně kazit. A ještě jsem to na radu doktora doplňovala vitamínem D3, prý spolu dohromady líp fungujou. Oboje jsem měla od Biominu, výrobce léčiv, přitom produkty na přírodní bázi, žádné chemické koktejly.

Váš příspěvek