Vitaminy pro těhotné

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lebeda_deda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.19 19:09
Vitaminy pro těhotné

Ahoj, jaké by jste mi prosím doporučily vitaminy pro těhotné? Chtěla bych nějaký komplex vitaminů. Vím že by se měla jíst kyselina listová, vápník a železo. Ale polykat to všechno po jedné tabletce to není nic pro mě.

Reakce:
Hankaa.lusl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 20:49

Já jsme brala tyhle www.femibion.cz Jsou tam všechny potřebný vitaminy v poměru, který ty i miminko potřebuješ. Hlavně má už nějak upravenou kyselinu listovou, kterou dokáže tělo líp zpracovat a využít.

nella87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.19 13:48

Taky jsem brala ten Femibion, i v lékárně mi říkali, že sou to nejlepší vitaminy na trhu.

Teerak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 14:36

Ahoj, z vlastní zkušenosti ti můžu doporučit tyto vitamíny Lion Nutrition Je to firma, která dělá sportovní výživu pro sportovce, ale toho bych se nebála.. jsou upravené pro těhotné. Já jsem s nima byla spokojena, ale porovnat je s Femibionem nemohu, ten jsem nezkoušela.

Janca3600
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 09:38

Já jsem v těhotenství brala kyselinu listovou, to je základ, s tou jsem začala už v době, když jsme se o mimi snažili. A pak na doporučení doktora jen vitamín D3 a přírodní vápník od Biominu, hlavně kvůli zubům a kostem. V jedné tabletě to nebylo, ale jedna ráno a jedna večer, plus ta listovka, ale nějak mi to nevadilo. Ostatní mi bylo řečeno, že nemá smysl, že mám dbát na pestrou a vyváženou stravu a z ní zbytek vitamínů dostanu.

Váš příspěvek