Vitamíny a imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KláraSedl
1 příspěvek 3.9.19 00:02
Vitamíny a imunita

Které vitamíny v tabletkách kupujete a jste s nimi spokojeni?

Reakce:
777
180 příspěvků 5.9.19 21:43

Nekupuji žádné vitamíny v tabletách. Nemohou nahradit přirozené zdroje (zázvor, pravé ovoce) a detoxikaci mozku.

Sonycka
42 příspěvků 6.9.19 20:34

Klárko, zrovna dneska jsem byla v lékárně a paní mi doporučila Bion3.

Hanka Gregorová
14 příspěvků 9.9.19 21:19

Já používám tohle https://www.canatura.com/…t-60-tobolek?… pokrývá to denní spotřebu Cčka a je v tom navíc výtažek s konopí na povzbuzení funkce nervové soustavy :)

Adela36
72 příspěvků 14.9.19 23:13

Taky užívám Bion3. Je to kombinace vitamínů a probiotik a vše je v jedné tabletce. Takže člověk i ušetří, což je fajn.

777
180 příspěvků 15.9.19 13:56

@Adela36 A tu nejdůležitější část organismu, která přímo s imunitou a mnoha dalšími oblastmi souvisí, necháváte ve špatném stavu??

Albeon
78 příspěvků 20.9.19 12:09

Zkus Dr.Max, vitamin C. :)

777
180 příspěvků 20.9.19 22:16
@Albeon píše:
Zkus Dr.Max, vitamin C. :)

ATRAPA

katulka125
43 příspěvků 6.4.20 22:09

Každému bude pasovat asi něco jiného, ale já si dávám magnesium v tobolkách a musím zaklepat, že mi to pomohlo, jak na imunitu tak i na únavu a na křeče, tak třeba to bude to pravý ořechový i pro tebe

MarieDolezalova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.4.20 13:57

Já také nekupuji žádné vitamíny v tabletách. Těm totiž moc nevěřím. Nejvíc spoléhám na přírodní produkty, hlavně rakytník. Kupuji si rakytníkovou šťávu z https://www.herbavis.cz/…kt/rokivital , která obsahuje hodně vitamínu C a piju ji každé ráno.

anduskan
111 příspěvků 10.9.20 19:02

My jsme spokojeni co se týká imunity s kouzelnými kapkami od Altaherby. Užíváme dle potřeby i dlouhodobě a v podstatě nejsme nemocní.

wendulinaa
76 příspěvků 16.9.20 18:03

Koukala jsem na stránky Altaherby, jsou vhodné pro celou rodinu.

žanet22
78 příspěvků 18.9.20 19:03

A dáváte je i dětem?

anduskan
111 příspěvků 22.9.20 21:04

Ano, pravidelně před nástupem do školy. Fungují spolehlivě.

Sabusi
39 příspěvků 24.9.20 21:30

Dobrý tip. Učitě je vyzkoušíme.

Zuzuša
45 příspěvků 26.9.20 17:55

Neslyšela jsem o kouzelných kapkách, ale dívala jsem se na jejch stránky jsou přírodní a to mě vyhovuje.

žanet22
78 příspěvků 28.9.20 09:34

Kouzelné kapky jsem koupila a už je dávám dcerce.

Jančakecalka
92 příspěvků 30.9.20 09:52
@KláraSedl píše:
Které vitamíny v tabletkách kupujete a jste s nimi spokojeni?

Za sebe mohu a i za celou svoji rodinu doporučit doplńky od Biominu. Kvůli imunitě bereme vitamín D3, a já kvůli osteoporoze ještě Ovovital a K2, tyhle všechny vitamíny se doplňují navzájem. Jinak samozřejmě jíme dost ovoce a zeleniny a doma dělám sirupy a zeleninové šťávy. Ale ta D3 je opravdu hodně důležitá. Dříve jsem byla často nachlazená a nyní nic, ani dcera i manžel. Navíc jsou to přírodní produkty, takže co se týče zdraví je to dvojitý bonus.

PerPer1999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.20 13:26

Ja si je kupuji na naturevia. Především probiotika, vitamin C a magnezium

StefkaKiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.2.21 16:13

Zrovna před týdnem jsem prodělala zánět průdušek a měla jsem antibiotika, takže jsem z nich dostala průjem, protože jsem si zapomněla koupit probiotika. Takže jsem si koupila laktobacily 5 z naturevia, poradila mně je paní v lékarně, a po pár dnech jsem byla bez průjmu. Hodně mně pomohly

Heartha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 14:15

Na posílení imunity jsou dobré probiotika a vitamin C. Žijeme v blbé době a bez vitaminů se nezaobejdeme

Kouna9
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 22:06

Ahoj všichni. Umíte mi poradit jak posílit imunitu u malých děti? Které vitamíny by se jim měly dávat?

Andulllka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.21 19:55
@Heartha píše:
Na posílení imunity jsou dobré probiotika a vitamin C. Žijeme v blbé době a bez vitaminů se nezaobejdeme

Nejen vitamín C, ale taky vitamín D je potřeba doplňovat, hlavně je to taky doporučení SZU doplňovat zrovna déčko.

Helena.helenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 00:15

Chtěla bych čistě přírodní doplněk stravy na podporu imunity, poradíte?

novackaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.21 16:55

Taky bych chtěla něco čistě přírodního, snažím se připravovat vyváženou stravu, ale to bohužel nestačí, zvlášť teď.

Milisska58
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.21 22:32

Nejúčinnější na podporu imunity by měl být vitamín D. Všeobecně se doporučuje právě omega 3 www.naturevia.cz/…3-one-a-day/

Jančakecalka
92 příspěvků 23.6.21 09:40
@Kouna9 píše:
Ahoj všichni. Umíte mi poradit jak posílit imunitu u malých děti? Které vitamíny by se jim měly dávat?

Ahoj, tak u naší dcery zabodoval Imuno Protect Junior, je to speciálně dětské, takže se není čeho bát, že by se snad dítě předávkovalo vitamíny. Naše holka to bere již cca od loňského podzimu a super, celou zimu nemarodila, měla pouze jednu slabou rýmu. Co se týče složení, je to vegan a bez lakrozy, konzervantů a barviv, takže za mě skvělé. Je to přímo od výrobce léčiv(Biomin).

Paja_9292
1 příspěvek 24.6.21 13:33
@Kouna9 píše:
Ahoj všichni. Umíte mi poradit jak posílit imunitu u malých děti? Které vitamíny by se jim měly dávat?

Doporučuji lipozomální tekuté vitamíny, dítě je může užívat smíchané s džusem, jsou to přírodní vitamíny bez žádných aditiv a mají vysokou vstřebatelnost, na podporu imunity se hodí kombinace vitamínů C+D3 a zinek, zkuste napřiklad vitamíny od https://www.purerituals.cz/.

Váš příspěvek