Vitamín D3 kvůli imunitě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
36 příspěvků 26.6.19 09:47
Vitamín D3 kvůli imunitě

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat.
Lékařem mi bylo řečeno, že si mám pořídit na správné fungování imunitního systému vitamín D3, že ho mám v krvi málo a proto trpím na časté zdravotní problémy.
Byl mi doporučen Biomin, je to prý výrobce léčiv, tak kvalita je zaručena. Moje otázka zní jestli s tím máte někdo zkušenost, že po braní vit. D3 se vám imunita zlepšila?
Díky a hezký den ;)

Reakce:
Jančakecalka
36 příspěvků 27.6.19 10:31

Nikdo nemá zkušenost? :think:

Jarka 33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.19 15:06
Vitamín D3

Dobrý den,
mám skušenosťi s vitamínem D3 od fi. Reflex nutrition. Vstřebatelnost je až 80 %.Cítím se dobře. Také používám čisté aloe vera od f.Dael-aloe.cz.Ta je vhodná na posílení imunity a vytvára rovnováhu všech orgánů v těle.
Přeji hezký den.
Jarka

Jančakecalka
36 příspěvků 28.6.19 15:55
@Jarka 33 píše:
Dobrý den,
mám skušenosťi s vitamínem D3 od fi. Reflex nutrition. Vstřebatelnost je až 80 %.Cítím se dobře. Také používám čisté aloe vera od f.Dael-aloe.cz.Ta je vhodná na posílení imunity a vytvára rovnováhu všech orgánů v těle.
Přeji hezký den.
Jarka

Moc Vám děkuji za příspěvek.
Já jsem si už ten Biomin koupila, a tak uvidím, ale věřím, že kdyžje to na doporučení lékaře, že to bude spolehlivé.
Já používám již druhý měsíc Aloe vera od LR.Je fakt, že se po ní cítím také lépe než před jejím používáním.
Tak doufám, že díky obojímu se mi stav zlepší.
I Vám hezký den, Jana

Katunka99
15 příspěvků 7.7.19 14:34

Mě byl na nespavost doporučen Melatonin od Vito life. Používám měsíc a je super. Fakt na mě zabírá, spím jako mimino.

Jančakecalka
36 příspěvků 19.7.19 10:06
@Katunka99 píše:
Mě byl na nespavost doporučen Melatonin od Vito life. Používám měsíc a je super. Fakt na mě zabírá, spím jako mimino.

Děkuji za radu, ale tohle já řešit nemusím, mě se jedná o imunitu, konkrétně, jak ji zlepšit a jaké má kdo zkušenosti s tím, že pomáhá vitamín D3. ;)
Jinak D3 tedy beru již třetí týden a tedy zatím dobré. Dokonce jsme byli na horách, kde jsme dělali tůry a mě ani svaly nebolely, takže vliv to má. Mimo to jsem byla včera u zubaře na prevenci a nic mi naštěstí dělat nemusel, ale zmínila jsem se mu o tom, že beru D3 a on, že dělám dobře, že pomáhá na udržení zdravých zubů. A ještě jsme na horách pěkně zmokli a byli prochladlí a já dokonce ani nestonala, což je u mě docela zázrak. Nevím, jestli je to tím horským prostředím nebo tím, že o sebe víc dbám teď na radu doktora a používám vitamíny a snažím se víc jíst zdravou výživu.

Alička23
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.19 15:31

Déčko beru dlouhodobě a dokonce právě od Biominu. Začala jsem někdy loni v zimě a v takových vlnách beru doteď, občas dělám pauzy. Konkrétně užívám D3 extra, kde stačí ta jedna tobolka za týden. Máte taky? Mně vyhovuje, že to nemusím hlídat denně, už mám takový rituál v neděli ráno po snídani jednu tobolku ďobnu a je to ;) Účinky, co pozoruji, jsou určitě lepší zuby, zubařka mě chválí, žádné kazy, záněty. Kosti snad taky dobrý, to takhle laicky neposoudím, ale problémy nemám. A imunita v pohodě, snad je to i tím, prakticky jsem za poslední rok a půl nebyla nemocná, jednou lehká rýma, jinak ok. A to mám malé děti, které mi ze školky každou chvilku přinesou nejednoho bacila.

Jančakecalka
36 příspěvků 12.8.19 13:16
@Alička23 píše:
Déčko beru dlouhodobě a dokonce právě od Biominu. Začala jsem někdy loni v zimě a v takových vlnách beru doteď, občas dělám pauzy. Konkrétně užívám D3 extra, kde stačí ta jedna tobolka za týden. Máte taky? Mně vyhovuje, že to nemusím hlídat denně, už mám takový rituál v neděli ráno po snídani jednu tobolku ďobnu a je to ;) Účinky, co pozoruji, jsou určitě lepší zuby, zubařka mě chválí, žádné kazy, záněty. Kosti snad taky dobrý, to takhle laicky neposoudím, ale problémy nemám. A imunita v pohodě, snad je to i tím, prakticky jsem za poslední rok a půl nebyla nemocná, jednou lehká rýma, jinak ok. A to mám malé děti, které mi ze školky každou chvilku přinesou nejednoho bacila.

Moc děkuji za příspěvek:-)
Tak tohle mě moc potěšilo, jsem ráda, že to opravdu takto funguje :palec:
Ano, mám také jednu tobolku týdně a to dodržuju. Též mi vyhovuje, že nemusím denně na to myslet, hlavně teď v létě.
Já od té doby, co ho užívám, tak jsem neměla žádný zdravotní problém, takže u mě velká změna k lepšímu.
Nedávno jsem v čekárně u praktického lékaře našla letáček o vitaminu D3 a mimo již zde zmíněné je výborný i na regulaci krevního tlaku a že u seniorů zvyšuje svalovou sílu, tak jsem jedno balení koupila i mamče. Bere krátce, tak uvidíme, jaký to u ní bude mít efekt.
:mavam:

1Emma
3 příspěvky 5.10.19 03:24

Mě to doktorka řekla v těhotenství, že musím užívat Déčko. a předepsala mi vigantol. užívala jsem 5 kapek za den.

Daarka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.19 19:35

Já dostala na jeho užívání tip od lékárnice na posílení kostí a svalů a samozřejmě i na posílení imunity.

Jarculkaa
6 příspěvků 27.10.19 20:21

Taky si chci udržet imunitu tak si Vigantolvit koupím.

Laura6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.19 18:02

Dobrý den, nám D3 doporučila doktorka také na imunitu ale prý jsou super na imunitu dokonce i probiotika.

Simi15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.19 09:57

S manželem užíváme Vigantolvit pravidelně, vždy v tomto období, jednak na posílení imunity a na posílení kostí a zubů.

Váš příspěvek