Vitamín D3 kvůli imunitě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
22 příspěvků 26.06.19 09:47
Vitamín D3 kvůli imunitě

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat.
Lékařem mi bylo řečeno, že si mám pořídit na správné fungování imunitního systému vitamín D3, že ho mám v krvi málo a proto trpím na časté zdravotní problémy.
Byl mi doporučen Biomin, je to prý výrobce léčiv, tak kvalita je zaručena. Moje otázka zní jestli s tím máte někdo zkušenost, že po braní vit. D3 se vám imunita zlepšila?
Díky a hezký den ;)

Reakce:
Jančakecalka
22 příspěvků 27.06.19 10:31

Nikdo nemá zkušenost? :think:

Jarka 33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 15:06
Vitamín D3

Dobrý den,
mám skušenosťi s vitamínem D3 od fi. Reflex nutrition. Vstřebatelnost je až 80 %.Cítím se dobře. Také používám čisté aloe vera od f.Dael-aloe.cz.Ta je vhodná na posílení imunity a vytvára rovnováhu všech orgánů v těle.
Přeji hezký den.
 Jarka

Jančakecalka
22 příspěvků 28.06.19 15:55
@Jarka 33 píše:
Dobrý den,
mám skušenosťi s vitamínem D3 od fi. Reflex nutrition. Vstřebatelnost je až 80 %.Cítím se dobře. Také používám čisté aloe vera od f.Dael-aloe.cz.Ta je vhodná na posílení imunity a vytvára rovnováhu všech orgánů v těle.
Přeji hezký den.
Jarka

Moc Vám děkuji za příspěvek.
Já jsem si už ten Biomin koupila, a tak uvidím, ale věřím, že kdyžje to na doporučení lékaře, že to bude spolehlivé.
Já používám již druhý měsíc Aloe vera od LR.Je fakt, že se po ní cítím také lépe než před jejím používáním.
Tak doufám, že díky obojímu se mi stav zlepší.
I Vám hezký den, Jana

Katunka99
4 příspěvky 07.07.19 14:34

Mě byl na nespavost doporučen Melatonin od Vito life. Používám měsíc a je super. Fakt na mě zabírá, spím jako mimino.

Váš příspěvek