Vířivka nebo koupací sud?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petrpetrs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.21 19:34
Vířivka nebo koupací sud?

Jak si vybrat mezi vířivkou a koupacím sudem? Jakou máte zkušenost? Podle čeho se rozhodnout?

Reakce:
Radekkoran
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.21 17:39

Já jsem měl docela štěstí, protože jeden můj kamarád má doma vířivku a druhý koupací sud. Mohl jsem si to tak před nákupem porovnat a rozhodnul jsem se pro koupací sud. Vybral jsem totiž koupací sud, který mí vnitřní vložku z nerezu a má také vlastní kotel na vytápění. Můžete se tak koupat kdykoliv, stačí si jen zatopit a ohřát vodu. Vypadá to prostě daleko lépe, než jen klasická vířivka.

Petrpetrs
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 19:02

Mluvíte o tom opravdu dobře, může se zeptat, kde jste ten koupací sud kupoval?

Radekkoran
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 23:17

Koupací sud mám koupený od českého výrobce http://koupacisudy-bef.cz/ Jsem s ním opravdu spokojený, protože je opravdu kvalitní. Líbí se mi jak zpracováním, tak i vzhledově.

barbokabar
41 příspěvků 25.11.21 11:20

Vířivka je můj sen, kamarádka jí má na zahradě zavedenou v zemi a je to paráda v jakymkoliv období v roce.

TomVes11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.22 21:22

Taky jsem nad tím přemýšlel, ale říkal jsem si, že když už, tak si raději koupím normální bazén. Jen jsem se teda dlouho nemohl rozhodnout jestli nadzemní nebo přelivový bazén . Nakonec ale vyhrál právě ten přelivový. Byla to sice větší investice, ale myslím si, že to stálo za to.

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.1.22 21:23

Kamarádka měla doma obojí a já neváhala a chtěla to vyzkoušet, protože jsem domů něco takového chtěla. Já ti mohu jen a jen doporučit vířivý bazén z https://www.top-bazeny.sk/…e-bazeny-74/ na který nedám dopustit! Je to úžasná věc a dle mého názoru lepší jak sud. Líbí se mi, že nemusím za vířivkou někam jezdit a užívám si ji z pohodlí domova a relaxuju, kdy se mi zlíbí :)

Annasenkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.5.22 23:02

Už docela dlouho přemýšlím, že bych si pořídila vířivku domů. Dívala jsem se, že se dá koupit i nafukovací, která stojí cca 15 máte takovou doma někdo? Je dobrá nafukovací vířivka?

Jilkovamakca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.22 23:50

Koupila jsem si nafukovací vířivku minulé léto a jsem z ní nadšená. Už se těším, jak bude stabilně teplo a já ji znovu vytáhnu a budu si zase užívat perfektní relax. Kupovala jsem ji za 15 tisíc. Vířivka je dostatečně velká, nejvíc nás tam v ní bylo 6

Annasenkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.22 00:24

Jak dlouho v tom vydrží voda? Nezačne se to hned kazit?

Jilkovamakca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 00:31

To asi záleží na tom, jakou vířivku vyberete. Já jsem si ji vybrala i s filtrací, takže mi tam voda vydrží dlouho bez toho, aby se to kazilo. Kdyby vás to zajímalo víc, tak já jsem koupila https://www.marimex.cz/…ito-u-vt061/ Je opravdu super a s jednoduchou údržbou. Pokud ji budete dávat někde, kde není dlažba, tak je dobré pod to dát nějakou textilii nebo gumu.

Váš příspěvek